הדיון הרשמי של הליגה הסקוטית 2005/6

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ראול, ‏29/7/05.

1. benny1888 Member

ובעניין אחר: מועדון האוהדים הרישמי היחיד בארץ של סלטיק: The Kfar Saba CSC, מחדש הרשמות של חברים קיימים וייקלוט גם חברים חדשים.
    20 ש"ח לשנה, לחברות במועדון החבר באיגוד Celtic F.C. Supporters Association. לקבלת עדיפות לכרטיסים למשחקי סלטיק.
    מי שמעוניין להירשם שייצור קשר איתי (הייתם מאמינים שבן אדם מפוקפק כמוני יכול לעמוד בראש מועדון אוהדים?) במייל:
    bennykriger@walla.co.il

2. benny1888 Member

טוב, מתחילים:
    סלטיק תארח מחר את קילמארנוק, למשחק הראשון של העונה.
    בשני משחקי ידידות השבוע, ניצחה סלטיק את אוורטון 1-0 בתחילת השבוע, והובסה 3-0 ע"י הרכב די משני של מנ. יו., שאפילו העלתה למחצית השניה את ליאם מילר, שיותר ויותר אנשים בפארק הד מייחלים לנפילתו.
    "הקרב על בריטניה", שבו תתארח סלטיק אצל צ'לסי למפגש האלופות, ייערך בלונדון ב 9.8.07.
    שאר משחקי הליגה?
    דאנדי יונייטד-פאלקירק
    דאנפרמלין-הארטס
    היברניאן-אברדין
    אינוורנס-סט. מירן
    וביום ראשון, נאחל כולנו בהצלחה למאת'רוול, שתארח את ריינג'רס.

3. cazzo Il Capocuoco

למי שיש מת"ב {כלומר הוט באזורי מת"ב לשעבר},יכול להזמין את החבילה הערבית ובערוץ 130 יהיו שידורים ישירים.

4. ראול Member

סלטיק 4 - 1 קילמרנוק
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41943000/Xxx/_41943788_zurawskijoy203.Xxx
    משחק הפתיחה של הליגה הסקוטית הביא לנו סטטוס-קוו מובהק ש להעונה הבאה עלינו לטובה. חניכיו של סטרחאן פירקו לגורמים את החבר'ה מקילי. שער של זורבסקי, איש המשחק בדקה ה-25 ויארוסיק כ-10 דקות אחריו קבעו את תוצאת המחצית. בדקה ה-75, שונסוקה נאקאמורה, היפני הבינלאומי של סלטיק חתם את הניצחון של סלטיק ואפילו אחרי שער כבדו של סטיבן נאייסמית' לקילי, זוראבסקי הכניס את המסמר האחרון בקבר שלהם וחתם א תתוצאת המשחק - 4:1.

עוד בהמשך היום.

ארתור, יעקבי.

5. benny1888 Member

קצת באיחור: תוצאות:
    סטץ מירן, העולה החדשה, הצפינה עד אינוורנס, וניצחה 2-1.
    היברניאן ואברדין ניפרדו בתיקו 1-1.
    הארטס ניצחה בדאנפרמלין 2-1.
    פאלקירק ניצחה את יונייטד בדאנדי 2-1.
    ביום ראשון, לצערנו, ריינג'רס ניצחה את מאת'רוול בחוץ, 2-1.

קצת משחקי ידידות: סלטיק התחילה בפולין, מעין מחווה לשוער בורוץ', ולחלוץ זוראצקי (מחווה My Arse, סתם נסיון לגייס עוד אוהדים בפולין). שני משחקים, שני הפסדים.
    סלטיק המשיכה לאמריקה. אם אני לא טועה, שני הפסדים ותיקו.
    לקראת פתיחת העונה ניצחה סלטיק את אורטון והפסידה להרכב מאוד משני של מנצ'סטר יונייטד.
    לאוהדים כבר נמאס ממסחטת הכספים הזאת, ובמשחק מול יונייטד היו פחות מ 30,000 צופים באיצטדיון.
    העונה התחילה, אבל אי אפשר לוותר על נסיון מעצבן לגייס עוד אוהדים ביפן, וסלטיק תשחק שם מחרתיים.
    ביום ראשון תשחק סלטיק נגד הארטס בליגה, וביום רביעי שוב משחק ידידות מול צ'לסי, בלונדון. בשבת משחק ליגה מול סט. מירן. מה שמוכיח שלא צריך לשחק באירופה כדי ליצור עומס על השחקנים.
    ומה הלאה? אולי יארחו איזה קבוצה מהצפון? משחק ידידות מול קריית שמונה?
    אני אהיה במשחק ליגה ב 16.9., ובמשחק גביע הליגה ב 20.9.. ביניהם אני מתכנן גיחה לאירלנד. אבל לפי איך שהעניינים הולכים, אולי ידחפו איזה משחק ידידות או שניים ביניהם.

6. benny1888 Member

אה... סיכום קצת מאוחר (והתנצלות למאות העוקבים בדריכות אחרי הליגה הסקוטית בפורום):
    סלטיק הפסידה אתמול, 2-1 להארטס בטיינקאסל, שהופך להיות מבצר אמיתי.
    עוד קצת: דאנדי יונייטד הוציאה נקודה באייברוקס, 2-2.
    המפגש הצפוני, בו אירחה אברדין את אינורנס, הסתיים בתיקו 1-1.
    פאלקירק ניצחה את דאנפרמלין 2-1, בדרבי הקבוצות שבין אדינבורו לגלאזגו.
    קילמארנוק ניצחה את היברניאן 2-1, פתיחת עונה לא טובה לצד הטוב של אדינבורו ביחס לעונה שעברה.
    סט. מירן, העולה החדשה, ניצחה את מאת'רוול 2-0. והיא עכשיו ממוקמת עם 100% הצלחה לפני האולד פירם. לסט. מירן שמורה פינה חמה, בגלל משפחת מור (Moore), שמייצרת את בירות קלבורן המצויינות.

קצת ליגה ראשונה (סתם, שיהיה מעניין): איירדרי הפסידה בבית לרוס קאונטי 2-0.
    פארטיק ת'יסל ניצחה בדאנדי 1-0. עוד הפסד שמרחיק את דאנדי מהספ"ל, בה שהתה שנים רבות כל כך.
    העולה החדשה, גרטנה (זוכרים? שלושה מושבים, גמר גביע, הופעה היסטורית בגביע אופ"א) ממשיכה להיות הפייבוריטית לעלייה, עם 6-0 על האמילטון. האמילטון אולי יכולה להתנחם במחלקת הנוער המאוד מפותחת (כנראה שהכי רצינית לקבוצה שלא בספ"ל), שאולי תיתן פירות בעוד מספר שנים.
    ליוינגסטון, שירדה מהספ"ל, ניצחה בבית 2-0 את קווין אוף דה סאות'.
    סט. ג'ונסטון וקלייד סיימו בתיקו 0.

7. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

פתיחת ליגה ללא ספק מעניינת (הלוואי על הליגה שלנו)

גלאזגו עם 8 נקודות ב4 משחקים, אחריה מחזרות סט מריין, פלקירק, הארטס וקילמרנוק כשלכולם 7 נקודות.
    לסלטיק יש 6 אך יש להם משחק חסר נגד אינברנס והם כרגע היתרון 1-0, כך שביתיים סלטיק ראשונה, תתארו לכם את הליגה שלנו צמודה כזאת בפתיחת העונה בלי שישר לחיפה יש 12 נקודות ולהכח 0...

8. benny1888 Member

נו, באמת... מי כאן אחראי? שני מחזורים, גביע הליגה, משחקים באירופה, וכלום? אולי הגיע הזמן שאני אקח אחריות ואתפטר.
    סיכום מהיר של שני המחזורים האחרונים:
    12.8:
    סלטיק ניצחה את סט. מירן, העולה החדשה 2-0
    הארטס-פאלקירק, אינוורנס-היברניאן וקילמארנוק-דאנדי יונייטד הסתיימו כולם ב 0-0. עכשיו תגידו שהליגה הסקוטית משעממת?
    אברדין ניצחה במאת'רוול 2-0.
    ביום ראשון, ריינג'רס לא הצליחה לנצח בדאנפרמלין, 1-1.

מחזור אחרון: דאנדי יונייטד-דאנפרמלין 0-0
    קילמארנוק מנצחת בפאלקירק 2-1
    היברניאן מתאוששת קצת מהפתיחה הגרועה ומנצחת את מאת'רוול 3-1
    ריינג'רס מנצחת את הארטס בדרבי הפרוטסטנטיות 2-0
    סט. מירן-אברדין 1-1
    ביום ראשון אינוורנס מצליחה להשוות בבית מול סלטיק, 1-1

קצת אירופה: גרטנה הובסה בבית 5-1 ע"י דרי סיטי מאירלנד, ולא נראה שתוכל להמשיך במפעל אחרי המשחק בדרי היום.
    הארטס לא הצליחה להעפיל לליגת האלופות, אחרי שני הפסדים לא.א.ק אתונה.

קצת גביע הליגה: לא נלאה אתכם בכל התוצאות, אבל נזכיר את הניצחון של היברניאן על פיטרהד, 4-0, בשביל ארתור. נזכיר גם את הסנסציה של קווינס פארק, קבוצה חצי חובבנית מגלאזגו, מהליגה השלישית (רביעית), שהדיחה את אברדין בפנדלים.

למה גביע הליגה כל כך חשוב? כי בנסיעה הבאה שלי, חוץ ממשחק ליגה מול דאנפרמלין, אני אנור להיות בסקוטלנד גם ב 20.9., שבו ייערך מחזור של גביע הליגה. אני מחכה לתוצאות ההגרלה, שתיקבע מול מי תשחק סלטיק. בתקווה לקבל קבוצה קטנה במשחק חוץ, עם איצטדיון מיושן שיש בו עדיין יציעי עמידה.

Wish me luck

9. cazzo Il Capocuoco

כמה פעמים היית שם?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. The UNITED Member

למי שצופה בליגה הסקוטית, ובמיוחד בריינג'רס, אפשר דעות על פיל בארדסלי ולי מארטין?
    המושאלים ממנצ'סטר יונייטד.

11. benny1888 Member

ליונייטד, אני לא צופה בריינג'רס. אבל אם אני אשמע משהו, אני אשתדל לעדכן.
    לקאזו, קצת איבדתי את הספירה, אבל הייתי ביותר מ 30 משחקים של סלטיק.

12. TariboWest Member

לי מרטין זה לא הבלונדיני ששיחק מול סלטיק הקיץ?
    שחקן טוב מאוד, אם ישתפשף טוב בליגה הסקוטית הוא יכול להשתלב בכיף במנצ'סטר יונייטד (כמחליף בהתחלה), קשר שיכול לשחק ב-2 האגפים, יכול לבעוט בימין ושמאל, מהיר, טכניקה טובה, הרמות טובות מאוד...כישרון טוב.

13. The UNITED Member

כן, הבלונדיני. דומה קצת לטורס..חח.

תודה לשניכם.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

1-2 לסלטיק על היברניאן, כשאת שער הניצחון כובש יאן ונחור אוף הסלנק, הרכש החדש מפ.ס.וו.

15. Arsenal fan Member

מישהו שמבין עניין בליגה הזו, יכול להרחיב על נייסמית'? אני יודע שהוא נבחר שנתיים ברציפות לשחקן הצעיר המצטיין. חלוצה של קלימרנוק בן ה-19.

ככול הנראה בדרך לארסנל.
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41517000/Xxx/_41517842_stevennaismithaward3203.Xxx