הדיון הרשמי של הליגות בעולם 2012/13

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏10/7/12.

1. Muurad Member

טוב אז מסתבר שהמו"N לחידוש החוזה כשל, ולא רק זה, לפי ברומה כבר פג תוקפו של החוזה שלו, ולטענתו הוא שחקן חופשי לחלוטין!

ספורטינג מצידם טוענים שהוא תחת חוזה עד 2014 והם משוכנעים בכך, אבל זה לא הגיוני כי ברומה לא חתם על חוזה אחר חוץ מזה שחתם בגיל 16 לפחות לפי התקשורת, אז לא יודע איפה הם הביאו את 2014 ונראה לי שאם וכאשר זה יילך לפיפ"א הם כנראה יפסידו פה.

הולך להיות סיפור מעניין לעקוב אחריו - אחרי הצהרות המלחמה של הנשיא של ספורטינג כלפי פורטו אני בטוח שפינטו דה קושטה יעשה כל מה שהוא יכול כדי לגנוב אותו מהידיים של ספורטינג ללא תמורה חוץ מדמי השבחה - זה יהיה מהלך פורטו קלאסי.

סה"כ גם מהלך כזה לדעתי יהיה הכי טוב לקריירה שלו בסופו של יום אם אנחנו כנים, לפחות נטו מבחינת כדורגל - למרות שגם מבחינה כלכלית כי אני רואה מצב שפורטו אפילו לא מתעקשים לקבל 100% מהזכויות עליו אלא רק 50%, ולהשאיר אצלו את ה-50 הנותרים.
    אבל עם איך שהוא ואלה שמקבלים איתו החלטות מתנהלים לא הייתי מתפלא אם הוא יסתנוור מהשמות של המועדונים הגדולים שכנראה יבואו אחריו. בכל מקרה זו מכה לספורטינג.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/13
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.futbolred.com/contenido/colombianos-exterior/noticias/julio2013/IMAGEN/IMAGEN-12927662-2.Xxx

עכשיו זה רשמי - חואן פרננדו קינטרו חתם ל-4 עונות בפורטו, ששילמה 5 מ' יורו עבור 50% מכרטיסו. סעיף השיחרור יעמוד על 40 מיליון יורו.

3. BvB Member

רכש מעולה בגרושים לעומת הסכומים של היום באירופה.
    אומנם 50 אחוז,ו100 אחוז זה 10 מיליון אבל עדיין סכום לא ענק
    שחקן מוכשר בטירוף מזכיר לי קצת את אינסייניה
    עידן תרשום שנה שנתיים והוא נמכר לקבוצה גדולה באירופה בלפחות כפול כסף,אני מניח שאתה איתי בדעה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גם בשוויץ יש פגרת חורף ארוכה?

5. alexshw Member