הדיון הרשמי של טוטנהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ג'רמיין דפו, ‏2/7/04.

1. spurs Member

לפי מה שאני רואה באתר הרשמי רובינסון חותם על החוזה ארוך טווח מעולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. קינג לדלי Member

חוזה ארוך עד איזה טווח ? עד שהרוסי יתקשר אליו ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. KirkH Member

צ'ך צעיר ממנו בארבע שנים, וטוב בארבע דרגות. קודו מבוגר ממנו בשש ו... בקיצור, תשמרו אותו אצלכם קבוצת הריזרבס תסתדר גם בלעדיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

4. קינג לדלי Member

נראה שיש מו"מ בין טוטנהאם לצלסי על העברתו של סקוטי פארקר עוד אנגלי טוב לסגל שלנו תמורת ארנסן וגם השאלה לעונה של מיקל פורסל. אם זה נכון כמו שכתוב בכל אתרי האינטרנט אז שיעוף ארנסן כי לי זה מתאים. מצד שני אם צלסי מוכנה להעביר תמורתו שני שחקנים כאלו זה רק אומר איזה תותח הוא.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארנסן לא יישאר כך או כך. אם השלל הוא שני השחקנים הללו - שיהיה בכיף, יאללה להשחיז עטים.

6. NewcastleFan Member

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד עוד לא אמר שכלום סגור, הוא גם לא יסגור בשום מקום כל כך מהר, כיאה לשחקן שחצי ליגה רוצה.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד משהו - צ'לסי מאוד חוששת ממאבק משפטי במסגרתו עלולה לצאת לפועל הורדת 3 הנקודות על תנאי שקיבלה על פיאסקו אשלי קול. כך שאם יש בשר לידיעה הזו, סיכוי גבוה שפארקר יהיה שלנו.

9. קינג לדלי Member

גנאס אם היית פארקר שאגב נולד בלונדון היית מעדיף ללכת לשחק בסקוטלנד ? ועוד בקבוצה ש36 שנה מחפשת איזה תואר מסכן וכלום....באותם שנים אגב הבאנו 8 תארים אז אם יש לו קצת שכל הוא יהיה תרנגול במקום לנשום פיח או למסור אחורה ולראות מולו את בראמבל ואובראיין...

10. NewcastleFan Member

To tell you the Truth if i am Parker(iknow he is Londoner)i would prefer a London based club for sure.for now the only London based club that needs player like Parker is Spurs.
    But a good offer from the North east can change his mind.so you can never know.

11. KirkH Member

אל תקשקש. אם צ'לסי הייתה רוצה לרכך את הספרס מתחת לפני השטח היו משתמשים בדולרים ולא בשחקנים שקצת יותר קל לראות אותם. אבל על מה אתה בכלל מדבר? איזה מאבק משפטי? הקייס של הספרס כל כך חלש שהם אפילו לא הגישו את המסמכים להתאחדות...

אני לא רוצה לראות את סקוט פארקר או מיקל פורסל בוויט הארט ליין. שני שחקנים סופר כישרוניים שמשדרגים את הספרס בשלוש רמות בכל אחת מהמחלקות (קישור והתקפה). אם הספרס רוצים שוחד ומחפשים כסף שחור - שייקחו את ג'רמי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

12. קינג לדלי Member

איכס גרמי...אתה יודע מה הבנתי שהקרסול של פורסל לא במצב טוב אז מתאים לי קזמן אנחנו נחזיר את הגרביים שלו לחיים.

13. KirkH Member

אני מאוד מאוד מקווה שכשמוריניו מדבר על שלושה שחקנים שהולכים הוא מכליל ברשימה את מאתייה קז'מן. אין לי שום דבר נגדו, להיפך, אהבתי לראות את המאמצים וההקרבה שלו - אבל זה לא הולך. מוריניו מביא עוד חלוץ בין כה וכו' ככה שבעונה הבאה יהיו לו פחות הזדמנויות...

הוא חלוץ טוב שכנראה צריך סיטואציה טיפה שונה. הוא צריך שיבנו עליו קצת יותר, הוא חייב לגעת בכדור יותר.

אין לי בעייה שיעבור לתרנגולות. מצדי אפילו שיכבוש נגדנו - כל עוד הרצף ממשיך...

14. spurs Member

ווסט ברום הציעה 4.5 מיליון פאונד על קאנוטה ודחינו את זה.אני שמח על ההחלטה

15. קינג לדלי Member

לקח לכם זמן אבל בסוף כולכם תבינו איזה שחקן איכותי פרדי קנוטה.