הדיון הרשמי של טוטנהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ג'רמיין דפו, ‏2/7/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר בבקשה קישורים לידיעות הללו?

לא הלבג. רק לא הלבג. עד שנפטרנו ממנו במילאן הוא מגיע אליי בדלת האחורית? ועוד לוותר על סטיבי קאר.

תירו לי בראש אם זה קורה.

2. ג'רמיין דפו Member

כנס כל יום באתרים של המירור,הסאן,והגארדיאן ושם רוב הכותרות הם על העברות

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד שמח על דייויס, ממש לא על הלבבג.
    מה אנחנו צריכים אותו? יודע מה, אם הוא כבר בא - שלא יהיה במקום הסמל והנשמה סטיבן קאר! איזה בכייה לדורות זו יכולה להיות.......

4. ג'רמיין דפו Member

הסתיימה מסיבת העיתונאים שבא הוצג הצוות המקצועי החדש של הספארס.בימים הקרובים נשמע על רכש חדש,וממה שהצלחתי להבין מסנטיני הוא רוצה לפתוח את העונה בנצחונות למרות ההגרלה הקשה וזוהי מטרתו הראשונה. כמו שהוא דיבר אנגלית נראה לי שהוא התחיל ללמוד השבוע.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו יקומו הקדושים של טוטנאהם ויירדו על ארסנל...נכון?
    הרי ברגע זה החלפתם מגן אנגלי (!!) בעד מגן דני, ועוד אחד כזה שלאחר כמה חודשים הוא יתפרק...

6. ג'רמיין דפו Member

לידיעתך הבעלים דניאל לוי אמר במסיבת עיתונאים שהוא רוצה רכש בריטי .אני חושב שיש לנו שלד בריטי רחב:רובינסון,גארדנר,קינג,בראון,ריקטס,דפו,גקסון,וקלי אנגלים,קאר, קין,דוהרטי אירים,דייויס וולשי וכו...כך שלגיון זרים כמו ארסנל לא נהיה.היו הרבה משחקים השנה שארסנל שיחקה עם עשרה זרים ובלם אנגלי מכוער וחולה כסף אחד...עוד סיבה לשנוא את ארסנל זה ה"יופי"של שחקניה כמו אדאמס,קיאון,וינטרבורן,פארלור,ויירה ללא ספק הקבוצה היפה של אנגליה עם מאמן שגיהצו לו את הפנים

7. ArsenalFan Member

מה, גם לכאן אתם מעבירים את הויכוח האווילי הזה? ועוד בטיעונים הזולים הללו...?

בכל מקרה, הרכש של שון דיוויס, אם יקרה, אמור להיות מעניין מבחינת טוטנהאם. אחד השחקנים המצטיינים של פולהאם העונה, שחקן מרכז שדה קלאסי ו-Pusher שיכול להתאים לספרס. אחרי שדייגו דחה אותם אחרי שנה וחצי שהם חיזרו אחריו, ואחרי שאופציית מארק ואן בומל כנראה ירדה- הוא נחמה לא רעה, אבל אני לא יודע אם פולהאם ישחררו אותו, היו לו קצת בעיות השנה אבל עד כמה שאני זוכר הוא חתם על חוזה חדש. ההתבטאות האחרונה שלו לא ממש העידה שהוא בדרך החוצה מקרייבן קוטג'.

מה, האיש שרצה להיות דיוויד דין (הוא אפילו חיתן את הבן שלו עם הבת של דין. או שזה הבת שלו עם הבן של דין...) החליט להתערב באופן אישי ברכש? לא יכול להיות!

8. ג'רמיין דפו Member

מה?אם זה נכון שהם משפחה אז אני בהלם אני אנסה לבדוק.אני מכיר אוהד טוטנהאם שלא נתן לבת שלו להתחתן עם אוהד ארסנל ואני לעולם לא אקנה jvc לעולם!

9. ArsenalFan Member

לא סתם משפחה, אלא משפחה יהודית כשרה.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מרגיש שצריכים אותי פה.
    קשה לומר שנאומו של לוי, שקראתי תקציר ממנו, הרשים אותי במשהו. השוואות ההנהלות שלנו לריאל מדריד, כמו גם הגאווה על העובדה שיש לנו צוות אימון "קונטיננטלי" להגדרתם, ועוד להשוות לצוות האימון של ריאל מדריד (שאין בו שום דמיון. הידע של ולוי קצת לוקה בחסר) נראות לי פלצניות ביותר, ובאופן הזה הייתי מעדיף שלא היה מדבר כלל.

האמירה לגבי הרכש הייתה מעודדת מעט. יש כסף לרכש (וצריך הרבה רכש), ועם הקו של ההנהלה הוא בריטי - מה טוב.

הלבג עוד לא חתם אצלנו, קאר עוד לא צעד לשום מקום. אז להרגיע. אני לא יודע כמה לוי מעורב ברכש ואני בטוח שזה בא מבקשות של סאנטיני.

ולסיום רובי - נראה לי שאתה יכול לקנות JVC בבטחה - מקסימום על תיגע בשירותים הסלולריים של O2.

11. ג'רמיין דפו Member

מה שלוי התכוון זה שכמו שואלדנו היה בוחר את הרכש ודל בוסקה מאמן כך יהיה בספארס כשארנסן יבחר רכש ויול וסנטיני יאמנו

12. ג'רמיין דפו Member

נכון ליום שישי בבוקר פוסטיגה חוזר לפורטו ינקאוסקס הליטאי יעשה את הדרך ההפוכה.שון דייויס יוצג בימים הקרובים. אבל החדשות הגדולות באנגליה באות מרונאלדו שאמר אתמול:"פרנק ארנסן הוא כמו אבא בשבילי וגם גאון כדורגל,עכשיו שפרנק בטוטנהאם אני רוצה לחזור לשחק עבורו,טוטנהאם מאוד מעניינת אותי" גם אם הוא לא יגיע זה ששחקן בקנה מידה הזה מדבר כך יפתח את השער לשמות גדולים שיחשבו סוף סוף בכיוון שלנו.

13. THE STRETFORD END Member

רובי קין אל תפתח יותר מדי ציפיות,זה מזכיר לי מישהו ששנינו מכירים וחלם על גביע אופ"א עונה שעברה וכמעט ירד ליגה,
    גם רומא לא נבנתה ביום אחד
    תבדוק את המייל שלך

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ינקאוסקאס לטוטנהאם???!? לא כתוב על זה בשום מקום. לא היה ולא נברא, ותודה לאל שכך.ינקאוסקאס שחקן זבל.

שון דייויס - חיזוק מצויין לקישור. כן ירבו.

15. AC SHEVA Member

אתה כל כך אופטימי!!!!!!

למה לשחקן טוב לעבור למועדון שלא משתתף במפעלים אירופאיים???

אתה באמת מאמין ששחקן ברמה של רונלדו יחשוב על טוטנהם ברצינות?
    כדי להביא שחקנים ברמה עולמית למועדון שלך אתה צריך לשחק באירופה. זה שיש לך מאמן טוב בקבוצה או איזה שחקן שאמר כמה מילים טובות לא יביא שחקנים למועדון.

היום רק הכסף יכול להביא שחקנים ולטוטנהם אין מספיק בשביל שחקנים כמו רונלדו.