הדיון הרשמי של טוטנהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ג'רמיין דפו, ‏2/7/04.

1. ג'רמיין דפו Member

תתפלא אבל טוטנהאם מציעה את המשכורות הכי גבוהות,אדגר דווידס קיבל את ההצעה הכי גבוה וגם ינקולובסקי קיבל הצעה הרבה יותר גבוה מהספארס מול יובנטוס הגדולה

2. AC SHEVA Member

אם טוטנהם תתן משכורות גבוהות בלי להגיע לשלבים גבוהים באירופה אז תוך שנה הם יפשטו רגל.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שלטוטנהאם יש כסף, אבל עדיין אני לא מאמין שהם יכולים להציע לרונאלדו 100,000 פאונד בשבוע, וגם אם כן אני לא מאמין שהוא יגיע לשמה.

בחייכם מה זה אמור להיות? בעיני כל בן אדם שהוא לא אוהד טוטנהאם, טוטנהאם היא לא יותר מקבוצה מבינונית בליגה האנגלית, יש עוד עשרות קבוצות כמוה, רונאלדו בחיים לא יגיע לשמה (אני בכלל לא מאמין שאני מגיב ברצינות לספקולציה הכל כך מצוצה מהאצבע הזו).

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה קשור? בשביל זה מועדון מתפתח, ושחקן כמו רונלדו יכול לפתח מאוד את טוטנהאם.

מה גם שיש לו סוכנים שנהנים להעביר אותו קבוצות - אחרי הכל זה רווח שלהם.

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיי דיי....
    אבל הוא לא ירצה ללכת לטוטנהאם!!! למה בשם אלוהים שהוא ירצה ללכת למועדון הזה?! ואם הסוכנים שלו רוצים להעביר אותו קבוצה, הם יכולים להעביר אותו למספיק קבוצות גדולות אחרות שיקבלו אותו בשתי ידיים, הם לא ילכו על קבוצה בינונית כמו טוטנהאם.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק, בן אדם שלא מכיר את הכדורגל האנגלי ולא מודע להיסטוריה ולכוח של השם טוטנהאם יגיד דבר כזה.
    אין שום מועדון באנגליה שמקביל לטוטנהאם - מבחינת הווי, מבחינת היסטוריה, מבחינת קהילה - מבחינת הכל. טוטנהאם היא מועדון יחיד במינו. רק אדם חסר מושג יגיד משפט אווילי כל כך.
    אפשר לחשוב. ניוקאסל לא הגיעה לכאלה הישגים מרחיקי לכת כמו שאתה מקרקר החוצה. היא לא לקחה שום תואר ב-35 השנים האחרונות!! אלא אם אתה מחשיב סגנות כתואר. אבל מה, דאגו לעשות לה אוברייטינג מוחלט בפורום הזה. אנשים שהופכים את קיירון דייר לקשר הכי טוב בליגה (ממש לא), את ג'ונתן ווודגייט לבלם הכי טוב (בלם טוב, אבל ממש לא הכי טוב בליגה).
    בסך הכל ניוקאסל היא קבוצה די בינונית, שנהנית מיריבות חלשות או חסרות מסורת במרכז הטבלה. לא עליתם לשום מפעל מעבר לגביע אופ"א, אבל אתם ממשיכים לטחון שטויות ולנסות להמעיט בערכו של מועודן עתיר משאבים והרה היסטוריה כמו טוטנהאם הוטספר.
    אולי בשנים האחרונות אתם מעלינו, אבל עדיין לקחנו יותר תארים מכם בכל טווח שנים אפשרי. גלגל מסתובב ידידיי. זה שהלך לכם בשנים האחרונות, לא אומר שזה תמיד יהיה ככה.

הגיע הזמן שנכיר לכמה אנשים בפורום הזה את המונח כדורגל אנגלי.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/04
  7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, אבל אף אחד לא אמר שרונאלדו בא לניוקאסל. השם הכי גדול שקושר אלייה זה פטריק קלויברט,
    והוא חצי רונאלדו. וההיסטוריה הקדומה והמכובדת של הספרס, זאת לא הסיבה שבגללה רונאלדו
    משבוע הבא יהיה תרנגול.

8. ג'רמיין דפו Member

תפתח קצת ספרים ילד כדי שתבין מה זה טוטנהאם הוטספר:דאבל ראשון במאה העשרים 8 גביעים שני גביעי או"פא גביע מחזיקות אחד ושלושה גביעי ליגה כשניוקאסל תדגדג אותנו בתארים תרים צלצול להודיע רק שנראה לי שלא נהיה פה.....

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק מה שרציתי להגיד.

אני לא אמרתי שום דבר לגבי ניוקאסל, אין לי מושג למה הכנסת אותה בכלל לדיון הזה. אני יכול לחלום בלילה שרונאלדו יגיע לניוקאסל, זה בחיים לא יקרה (למרות שיש יותר סיכויים שזה יקרה מאשר שהוא יגיע לטוטנהאם).

לטוטנהאם יש עבר מפואר, לא אמרתי שלא, אבל העובדות הן שבהווה היא לא יותר ממועדון בינוני, וזה מה שיעניין את רונאלדו. אז אנא, אל תיכנס למלחמות אישיות ואל תתקוף את היידע שלי בכדורגל האנגלי, שהוא גבוה פי כמה וכמה ממה שאתה חושב.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה ההווה? לפי מה אתה שופט?
    נכון, עברו עלינו כמה שנים לא טובות. אבל היומרות גבוהות, בהרבה ממה שמועדון בינוני שואף אליו. בכלל, ספורט זה ענף של תהפוכות - למי אכפת מה היה בעונה האחרונה (שגם לך אין ממש מה להתגאות בה)? עונה הבאה פרושה לפנינו, וכלום עוד לא נקבע. אבל ידוע שטוטנהאם תפתח אותה במטרות גבוהות לא פחות משל ניוקאסל.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני אומר הווה אני מתכוון לשנים האחרונות, לתקופה האחרונה, שמה לעשות שאין לכם מה להתפאר בה.

ניוקאסל בשנים האחרונות שיחקה בליגת האלופות פעמיים, והגיעה לאירופה מספר פעמים נוספות. בליגה היא סיימה במקומות גבוהים, פעמיים במקום השני ועוד פעם במקום השלישי. לעומת זאת טוטנהאם לא עשתה את הדברים האלה. בשביל מי שמסתכל מבחוץ, כמו רונאלדו, בהחלט ניתן להגיד שהוא יעדיף את ניוקאסל על פני טוטנהאם, למרות עברה המפואר.

תראה לא אמרתי שיילך רע לטוטנהאם בעונה הקרובה, אבל בשנים האחרונות כל עונה היא עושה רושם לא רע (קיץ שעבר זה היה עם פושיטגה, זאמורה, רובי קין וקאנוטה) בקיץ, ועל הדשא היא עוהש רושם שונה.

אלו עובדות חביבי, אי אפשר להתווכח איתן.

12. ArsenalFan Member

קודם כל, אל תריבו ואל תזלזלו אחד בשני. בכלל, נפתחת כאן זירת מאבקים בין ניוקאסל לטוטנהאם, לא ידעתי שהקבוצות האלו כל כך שונאות אחת את השנייה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

שחקני כדורגל מקצוענים מתעניינים במקום ההיסטורי של המועדון בכדורגל האנגלי באופן שולי, ואצל חלקם בכלל לא (כן, מצאת גם מי- רונאלדו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ). מעניין אותם הכסף, האתגר המקצועי, המאמן, המשפחה שלהם וכו'. העובדה היא שניוקאסל משתתפת במפעלים האירופיים כבר כמה שנים ברציפות, היא הייתה בליגת האלופות, היא הגיעה לחצי גמר גביע אופ"א, היא מצליחה יותר מטוטנהאם- ולכן היא מושכת אליה שחקנים יותר אטרקטיביים. אולי זה ישתנה, וזה לא תמיד היה ככה- אבל זה המצב היום. היתרון היחיד של טוטנהאם על פני ניוקאסל (וזה לא יתרון שכדאי לזלזל בו) הוא העובדה שטוטנהאם משחקת בלונדון.

אפשר לחשוב גם מה עשית מטוטנהאם... בסדר, מועדון מכובד, בעל שם והיסטוריה בכדורגל האנגלי, אבל לא צריך להיכנס לסופרלטיבים לא נחוצים.

13. Julian Joachim Member

ואני מצטער לקטוע את פסטיבל ה-ספרס לא שווים כלום, ולהזכיר לכם שעדיין זו קבוצה עם עבר מפואר, עם משאבים פיננסיים מא-וד גדולים, עם קהל מאוד אוהד והכי חשוב - היא קבוצה לונדונית. זו כבר סיבה מספקת להרבה מאוד שחקנים להגיע אליה ולא אל ניוקאסל, שממוקמת לבטח באיזור המשמים ביותר באנגליה).

14. Julian Joachim Member

ובשביל סופרסטארים, זה וואחד יתרון. במיוחד כשניוקאסל עדיין לא הוכיחה יציבות כלשהי בעונות האחרונות, ומי יודע אם אחרי ששירר יפרוש לא נראה אותם מתמודדים בכלל נגד הירידה (ואל תזלזלו בזה, זה כמעט מה שקרה בפציעה האחרונה שלו).

15. ג'רמיין דפו Member

עכשיו כשהבהרת שאתה מודע להיסטוריה של טוטנהאם נרגעתי...אבל תבין שחקן כמו רונלדו ובכלל תמיד יעדיפו את לונדון על פני חיים אפרוריים בגבול הסקוטי עם כורי פחם שאף אחד לא מבין מה הם אומרים. חוץ מזה גדולה של שחקן זה להרגיש איפה הרוח נושבת ונראה לכולם שהענק הלוחש הידוע בשמו טוטנהאם הוטספר מתעורר ,בגדול בשבועות הקרובים שנסיים את הרכש כולכם תבינו לאן הרוח נושבת