הדיון הרשמי של טוטנהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ג'רמיין דפו, ‏2/7/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב Stretford End, בוא לא נהפוך את זה לדיון הקלישאות והאמרות הריקניות. בוא נחזור להתדיין על טוטנהאם בבקשה.

אם להתחשב במה שדניאל לוי אמר ועומדים לרשותנו 20 מיליון פאונד, 13 כבר הלכו על דייויס, רובינסון ופאלופ. יש לנו בלם, מגן שמאלי, שני שחקני כנף ואולי גם קשר מרכזי נוסף (מלבד דייויס לא רואה אף אחד שיכול לפתוח ולעשות אימפקט רציני), ואולי חלוץ. כל זה ב-13 מיליון.

2. Hammers Fan Member

Stretford end,

אם הייתי מנהל את הפורום הזה לא רק שהייתי מוחק את התגובות הטפשיות והמיותרות שלך, הייתי מעיף אותך לצמיתות.

לחקות את האנגלים זה טוב ויפה עד שנושא הגזענות המכוערת שלהם עולה לאוויר. אני אישית שמעתי חבורת אוהדי ווסט האם שתיינים שרים "I'd rather be a Paki then a Jew" מול העיניים שלי, לשמוע ישראלי מתרגם דברים מהסוג הזה לעברית מחליא אותי.

גם אני לא מת על טוטנהאם, אבל זאת בגלל יריבות ספורטיבית בינם לבין המועדון שאני אוהד על תקן המועדון השלישי בטיבו בלונדון. אם אשמע אוהד ווסט האם מקלל אוהד טוטנהאם על רקע גזעני-דתי, אני לא אהסס לעמוד לצידו של אוהד הספרס.

חזור להגיב על כדורגל נטו בבקשה.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה?
    מבחינת היסטוריה כללית טוטנהאם היא מספר 2 בעיר אחרי ארסנל.
    כיום ארסנל וצ'לסי מובילות, ואם תשאל אותי, לאור העונות האחרונות צ'רלטון ופולהאם לפני טוטנהאם (רק בינתיים, לא לדאוג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) והרבה לפני ווסטהאם.

4. Julian Joachim Member

THE STRETFORD END, אני מזהיר אותך כאן בפומבי, שלא תשתמש יותר בביטויים כאלה או דומים להם. ראה זאת כאזהרה אחרונה בהחלט. ואם אתה לא מסכים איתי, אל תטרח להגיב פה, אלא בפרטי, משום שכל תגובה נוספת בדיון מצדך תגרור השעיה מיידית.

5. Hammers Fan Member

האמת ששני המועדונים מאוד מאוד דומים.

הסטוריה מפוארת שכוללת זכיות בגביעים אירופים, ייצור אגדות דשא אנגליות ממחלקות הנוער של שני המועדונים (גארי לינקר, גאזה, בובי מור, ג'ף הרסט), בסיס אוהדים גדול בהרבה משל צ'רלטון ופולהאם שציינת, אצטדיונים ומתקנים איכותיים וכו'.

אל תשפוט את המצב כפי שהוא עכשיו, הרבה מועדונים גדולים נמצאים בדיוויז'ן 1 (הקוקה קולה צ'פיונשיפ ליתר דיוק): נוטינגהאם פורסט הייתה אימפרייה בשנות השבעים, לאיפסוויץ' לא חסרות שנות זוהר, ועל לידס לא צריך להרחיב את הדיבור.

בגדול ווסט האם וטוטנהאם הן השלישית והרביעית בגודלן בלונדון, וקצת קשה לקבוע מי השלישית ומי הרביעית...

ואל תשלה את עצמך ידידי, צ'לסי מועדון גדול מטוטנהאם...

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/04
  6. ג'רמיין דפו Member

החדשות הטריות מהספארס:במסגרת המאמצים של דניאל לוי לשמור על הבריטיות נעשתה פנייה לגו קול אבל מאוריניו הבהיר שעד שלא ימצא מחליף בעמדה קול לא ישוחרר.יכול להיות שההעברה תתבצע בינואר כשחלון ההעברות יפתח שוב. בינתיים מחפשים מגן וקשר שמאליים

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצויין. האגף השמאלי היה חלש להחריד העונה, עם סטפאן דאלמה האגואיסט וטאריקו. בשנה שעברה הזניחו לחלוטין את האגף הזה ושילמו ביוקר.
    חבל שג'ו קול לא יגיע. אחד השחקנים האהובים עליי. נשמע לי כמו תירוץ טיפשי - אפשר לחשוב שלמוריניו חסר כסף בשביל תחליף ועוד לשחקן ספסל.

האמרס פאן, אתה סותר את עצמך.
    מצד אחד אתה מדבר על היסטוריה, כשמבחינת היסטוריה צ'לסי בטח לא בין 3 הגדולות בלונדון.
    מצד שני אתה מדבר על הווה, שבו הקבוצה שלך ממש לא אחת מהגדולות בלונדון.

כיום יש 6 קבוצות מלונדון בפרמיירשיפ. כך שווסטהאם, במקרה הטוב, שביעית בלונדון כיום.
    מבחינת עבר זה נתון לויכוח, אני חושב שארסנל מוליכה וטוטנהאם סגנית, מבחינת רזומה ותארים כמובן..

8. Hammers Fan Member

גדולה של מועדון נמדדת בכמה פרמטרים, בהישגים היסטורים (שבה ווסט האם וטוטנהאם פחות או יותר שוות), משאבים/מתקנים (יתרון לטוטנהאם בנושא הכסף, אבל מתקנים שווים באיכותם לחלוטין) ואוהדים (ממוצע של בערך 35,000 למשחק אצל שתי הקבוצות).

זה דבר אחד, לגבי יחס הכוחות המודרני אפשר לקחת את עשר השנים האחרונות כמדד: 5 פעמים ווסט האם סיימה מעל ספרס, 5 פעמים טוטנהאם מעלינו. אם תעשה ממוצע של המקומות שבהם סיימו שתי הקבוצות (שוב, ב10 השנים האחרונות) עד העונה שעברה (שבה נפרדנו לליגה אחרת), תגלה שהממוצע של טוטנהאם הוא מקום 10, ואנחנו רק מקום אחד מתחת... דומות אמרנו?

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נדבר רגע תארים, טוב?

טוטנהאם - שתי אליפויות, 8 גביעים, 3 גביעי ליגה, 2 גביעי אופ"א, 1 גביע אירופה למחזיקות גביע.

ווסטהאם - אפס אליפויות, 3 גביעים, אפס גביעי ליגה, אפס גביעי אופ"א, 1 גביע אירופה למחזיקות גביע.

I rest my case.

10. bristolrovers_fan Member

כל אחד שישאלו בלונדון אותו איזה קבוצה יותר גדולה טוטנהאם או ווסטהאם הוא יגיד טוטנהאם

11. THE STRETFORD END Member

למרות השנים האחרונות אין מה להשוות בין הספרס לפטישים,
    בכל פרמטר הספרס גדולים בכמה מספרים,

היסטוריה,תארים,מסורת,אוהדים,אצטדיון,שחקנים.....

12. Hammers Fan Member

האמת שהתכוונתי לרדת מכל הנושא הזה אחרי הפאנץ' ליין המשכנע של הוטספר ולחזור לענייני טוטנהאם בשוק ההעברות, אבל שכותבים סתם שטויות מצוצות מהאצבע על הקבוצה שלי אני לא מתכוון לתת לדברים פשוט לחלחל...

נתחיל באצטדיון- במה בדיוק ווייט הארט ליין טוב יותר מאפטון פארק? 35,000 מקומות בשני האצטדיונים. אני לא יודע מה המספרים המדוייקים אצל הספרס, אבל באפטון פארק יש כ30 יחידות VIP לכ1200 איש. תוסיף לכך את "The Hammers Hotel"- מלון 5 כוכבים המשקיף לאצטדיון.

אוהדים- אתה עושה צחוק? נראה את טוטנהאם מביאה 35,000 אוהדים בקביעות בליגה שנייה, נגד קבוצות משמימות כמו וולסול ורות'רהאם. הגאווה הגדולה ביותר שלי כאוהד ווסט האם היא האוהדים, שלא וויתרו גם לאחר שמכרנו את כל הכוכבים והמשיכו לעמוד מאחורי הקבוצה ולעודד ברגעים הקשים. גם לאחר שריקת הסיום בקארדיף, שגילינו שלא נעלה העונה לפרימיירשיפ האוהדים פשוט אמרו 'פאק התוצאה- אנחנו נודה לשחקנים שנשארו נאמנים על הפייט שהם נתנו העונה'.

שחקנים- אני מניח שאתה מדבר על שחקנים לכל אורך ההסטוריה (בוודאי שקבוצה שנמצאית ליגה מעלינו יש שחקנים טובים יותר). אני פשוט אתן לשמות לדבר בשם עצמם: בובי מור, טרבור ברוקינג, ג'ף הרסט, מרטין פיטרס, בילי בונדס, פראנק לאמפרד (האב), טוני קוטי, פראנק מק'אבני, ג'וליאן דיקס, אלבין מרטין, ריו פרדיננד, פראנק לאמפרד (הבן) ועוד רבים וטובים יצאו מווסט האם. המקסימום שטוטנהאם יכולה לעשות זה להשתוות לזה.

העובדה שווסט האם פשוט "ניצחה" עבור אנגליה בגמר מונדיאל 66' מדברת בעד עצמה. בובי מור הקפטן ו"שחקן הטורניר", ג'ף הרסט עם השלושער המנצח בגמר מול מערב גרמניה ומרטין פיטרס עם השער הרביעי. "ווסט האם 4 - ווסט גרמני 2" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

להגיד סתם שקבוצה X טובה יותר מקבוצה Y בכל פרמטר אפשרי בגלל שX כעת נמצאית בליגה אחת מעל Y זה מגוחך.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/04
  13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן זה נחמד מאוד לנפנף במלון 5 הכוכבים שנמצא באפטון פארק, אבל בוא נעשה טיפה סדר בדברים:
    האצטדיון של ווסט האם, כמו המלון, נמצאים באפטון פארק, בעוד הקבוצה מייצגת את ווסט-האם.
    המקום עצמו כל כך עלוב, שגם אם היה שמה מלון של 10 כוכבים אני בספק אם אנשים היו משלמים יותר מ20 פאונד ללילה. כל האזור כולו הוא כל כך עלוב ומגעיל, אני הייתי שמה בשוק שנמצא מרחק כמה דקות מהאצטדיון וכמעט הקאתי. קשה לי להאמין שאנשים שהם לא אוהדי ווסט האם ישכרו חדר במלון שנמצא במקום כל כך מגעיל ולא אטרקטיבי.

14. Hammers Fan Member

מה לעשות שהאיסט אנד הוא האיזור הכי מסריח בלונדון, אבל כמו שאמרת אין שום קשר לקבוצה.

גם אני נגעלי בשוק הפקיסטני ליד האצטדיון, רק לראות את החזירים המתים שתלויים בדוכנים גורמים לך לרצות להקיא את הנשמה...

ביקרתי במלון, והוא עצמו שווה כל כוכב, נותן מן הרגשה של היסטוריה מרחפת באוויר. אבל אתה צודק האיזור מסביבו דוחה ואם לא אפטון פארק לא הייתי דורך שם.

15. THE STRETFORD END Member

תסלח לי איך אפשר להשוות את אפטון פארק ל ווייט הארט ליין?
    אוקי אז יש יציע חדש(חבל רק שהרחיקו אותו מהדשא)אבל מה עם שאר היציעים?בפעם האחרונה שהייתי שם וזה לא היה כל-כך מזמן היה איזור שהיה מיושב עם מושבים מעץ!
    וויט הארט ליין אצטדיון מודרני הרבה יותר(אם אני לא טועה יש להם גם יותר חדרי v.i.p מכל אצטדיון אחר באנגליה),
    מלון משקיף זה נחמד ויפה אבל מה קשור?על האולד-טראפורד משקיפים מבני תעשייה אז מה זה אומר לגביו?

על תארים אין מה להשוות כמו שכתב פה מישהו לפני,

כל האוהדים באנגליה מריעים לקבוצתם ברגעים טובים ורעים,זה מה שמייחד את הקהל באנגליה לעומת שאר העולם,אלו לא רק אוהדי ווסטהאם!

לספרס יש יותר אוהדים מאשר לווסטאהם!

אני לא מזלזל בווסטאהם אבל טוטנאהם פשוט גדולים מהם בכמה מידות וזה לא קשור שהן לא באותה ליגה כיום!

לפי ההגיון שלך מנצסטר יונייטד ניצחה את פורטוגל בחצי הגמר ב 66(צרלטון צמד)!