הדיון הרשמי של מנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י King_Beckham, ‏8/6/04.

1. King_Beckham Member

אחרי העונה האחרונה, שהייתה חלשה ומאכזבת מבחינה של מנצ'סטר יונייטד, פרגי מתחיל להזיז דברים...

במנצ'סטר, היו מאוכזבים מהעונה, למרות הגביע ששיפר במעט את המצב רוח, ומתחילים לעשות הכנות לעונה הקרובה.
    השחקן הראשון שעבר למנצ'סטר הוא אלן סמית', החלוץ הצעיר והמוכשר, שאמר שהוא רוצה לשחק תחת הנהגתו של פרגי.

מעניין עכשיו לראות, כיצד סמית' ישתלב ביונייטד, ומי יישב על הספסל.
    אני מניח שזה יהיה או סהה או הוא, כיוון שואן ניסטלרוי לא יהיה על הספסל, ועם שלושה חלוצים אני לא חושב שפרגי ישחק.
    בכל מקרה, אני חושב שהרכישה הזאת טובה מאוד, כיוון שזה מרחיב את סגל החלוצים ועכשיו יהיו למנצ'סטר שלושה חלוצים טובים, והיא תוכל להתחרות על כל התארים.

מנצ'סטר יונייטד התעניינה גם בגבריאל היינצה מפריז סן ג'רמן.
    לפי מה שהבנתי, הוא שחקן הגנה, ואמור לחזק את ההגנה, וזה גם דבר טוב למנצ'סטר אם הוא יבוא, כאשר גם פרדיננד חוזר מפציעה, ושוב זה נותן ליונייטד אפשרויות מגוונות.

אני, בתור אוהד של מנצ'סטר יונייטד, הייתי שמח לראות גם שחקן קישור, שכן הייתי אומר שהקישור קצת התעייף, הזדקן ודי סבע.
    קינו הקפטן, כבר לא יכול לעמוד בלחץ של לשחק משחק שלם ברמה גבוהה כזאת במשך שלושה משחקים בשבוע, גיגס גם קצת הזדקן למרות שהוא יכול להפתיע ולתת עדיין פריצות טובות מאוד.
    סקולס, הוא שחקן מצויין, הבעייה שבתור שחקן קישור אחורי הוא לא הכי מועיל.
    לכן, הייתי רוצה לראות עוד קשר מרכזי נוסף בקבוצה.

הביעו את דעתכם, כיצד תיראה העונה החדשה של מנצ'סטר יונייטד...

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. עכשיו רק תחילת הקיץ ואי אפשר לנחש לאן הרכש ילך.
    רק לאחר היורו תבוא ההעברה המשמעותית והגדולה של היוניטד.

ב. לדעתי הטופיק מוקדם מידי.
    רק בתחילת שנה הבאה, לאחר מחנה אימונים, לאחר שהסגל יהיה סגור, נוכל לדבר על העונה הבאה.

מוקדם, מוקדם מידי, אין מה לדבר עד אחרי היורו.

3. roykeane Member

1. פרדיננד היה משועה בגלל פרשת אי הגעה לבדיקת הסמים.

2. לדעתי דווקא הנושא הזה לא מוקדם הוא יתפתח יותר באמת אחרי היורו אבל עכשיו זה גם זמן טוב לדעתי.

לדעתי אתה צודק ואנחנו צריכים להביא עוד מגן ימיני/בלם + קשר אחורי אבל שיעשה גם קצת עבודה התקפית.

לדעתי גארי נוויל נתן עונה מאכזבת.. ולא יזיק שיהיה מישהו בתפקיד או בתפקיד דומה כמו שהיה למשל עם לורן בלאן אבל מישהו כמו קייבו מרומא שיכול לשחק גם בתפקיד בלם וגם בתפקיד מגן ימני או משהו בסגנון כמו באלדה מסלטיק.

קשר כמו שתיארתי יכול לבוא מישהו בסגנון של מקללה שלא השפיע על צ'לסי בכלום או בהחלט היתי שמח לראות ביוניטד את גארי הולט מס' 8 של נוריץ' שעושה את תפקיד הCM וDCM כמו שצריך..

4. Steford End Member

חילוף המשמרות ביונייטד בעיצומו
    ברור שפרגי כבר מתכנן את הקבוצה ליום שהוא יעזוב אותה......
    תוך כמה שנים ימצאו המחליפים לגארי נוויל, שכבר שמעתי הרבה שמועות על מגנים ימניים שרוצים להביא.... חבל לי עליו, הקבוצה היא פשוט החיים שלו.... הוא לא הכי כשרוני בעולם אבל בעזרת מנהיגות ולחימה הוא עלה לרמות גבוהות ממה שציפו ממנו....
    לקין כבר הביאו מספיק מחליפים לעמדה, ברור שאין לו יותר מדי זמן, חבל עליו
    וגם גיגסי לצערי נראה מאד עייף, ולא לקח השנה את המנהיגות שציפו ממנו
    לכל אלה יבואו מחליפים, מה גם שפרגי יבחר את המנג'ר שיבוא אחריו, כשהשמועות אומרות על מרטין אוניל.....
    מה שברור לדעתי הוא שהבעיה שלנו השנה הייתה מחלקת הנוער....
    לקבוצה של יונייטד ששלטה בשנות ה90 בפרמייר ליג, קבוצת הטראבל, רוב כוכביה גדלו במועדון...
    גארי נוויל, סקולס, בקהאם, גיגס, פיל נוויל, וכ'ו, היו שחקני בית שבאו מהנוער
    בשנים האחרונות אין הרבה שחקני נוער שעלו והצליחו, למעט ג'ון אושה ודארן פלטשר, אין שום כשרון, שכן פרגי כבר היה משתמש.... הכשרון היחיד שלא בבוגרים ובסגל הנוער הוא כריס איגלס המוכשר....

5. King_Beckham Member

הרכש השני הצפוי של יונייטד הגיעה:
    גבריאל היינצה היא ההעברה השנייה של מנצ'סטר יונייטד העונה.

6. ArsenalFan Member

את "חילוף המשמרות" אמרו שגם היה בעונה החולפת, רק שמהעונה שעברה נשאר בדיוק אותו הרכב, למעט בקהאם ושוער (עמדה שבכל מקרה הייתה בעייתית עוד מאז הפרישה של שמייכל, ואני לא בטוח אם היא באה על פתרונה). עזוב, כשנראה דברים בשטח, דבר על "חילופי משמרות".

בכל מקרה, לגבי ההחתמה הצפויה של היינצה- אני לא ממש מכיר אותו, את פ.ס.ז' ראיתי מעט מאוד השנה, בכל מקרה המבחן שלו יהיה ביונייטד. התהייה שלי היא כזו: אחת המטרות של הבאת היינצה היא לעבות את מרכז ההגנה, ולא במקום פרדיננד אלא לצידו, בכדי שמיקאל סילבסטרה יחזור לעמדת המגן השמאלי העדיפה עליו. אם ההגנה של יונייטד תיראה כך בשנה הבאה (אחרי ספטמבר והחזרה של פרדיננד)- נוויל, פרדיננד, היינצה, סילבסטרה- איפה מקומו של ג'ון או'שיי?

7. King_Beckham Member

לכן אני אומר שמנצ'סטר הרחיבה את הסגל שלה ברכישה הזאת.
    שגם אם עכשיו שחקן ייפצע או יורחק יהיו לה אופציות.
    חוץ מזה שאמרו שהיינצה יוכל לשחק גם בלם, גם מגן וגם קשר אחורי.

8. ScottishGunner Member

אני חושב שארסנלפאן שאל לגבי ג'ון אושה בגלל הטענה של אוהדי מנצ'סטר יונייטד בפורום שהיא מועדון ששדואג ונבנה על שחקני הבית שלו. רק שהמהלך הזה מראה משהו אחר, לכן גם אני שואל את עצמי את אותה שאלה.

9. Steford End Member

אני מסכים איתך, אמרתי את זה מהתחלה
    לדעתי מקומו של ג'ון אושה הוא בהרכב, מה גם שהוא שחקן בית, דבר שמעלה אותו אצלי לפחות...
    אני מעדיף שסילבסטרה ישחק במרכז ההגנה ואושה ישאר מגן שמאלי, למרות שאושה קצת השמין השנה ונהיה קצת כבד, אולי בשביל מעבר אפשרי בעתיד לעמדת הבלם, למרות שממש לא נראה לי
    אבל מקומו של אושה בהרכב, אני מעדיף אותו על היינצה

10. ArsenalFan Member

לא, דווקא לא. האמת היא ששאלתי את זה רק בגלל שאו'שיי שחקן טוב שראוי להישאר בהרכב. לוותר על שחקן שהוכיח את עצמו היטב בפרמייר ליג לטובת שחקן שעדיין לא עשה זאת עלולה להיות טעות, ולכן תהיתי מה יהיה מקומו עם בואו של היינצה.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני חושב.
    מה אתם בכלל צריכים את היינצה? סתם שחקן, ופרדיננד ממילא חוזר אליכם במחזור השישי בערך. מן הסתם הוא אפילו יתאמן בפתיחת העונה, למרות שאני בטוח שבהתחלה הוא לא ייראה כמו שהוא נראה לפני שהורחק.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, באותם משחקים עד שריו יחזור, היינצה ישחק.
    לפי אותם משחקים, פרגוסון יחליט את מי הוא יעדיף בהרכב, אושה או היינצה.
    פרגוסון כבר אמר שהיינצה יצטרך להילחם על מקומו.
    במילים אחרות, אם היינצה יהיה יותר טובה מאושה הוא יפתח, למרות שברור שלא מדובר על משהו קבוע והוא כל הזמן יצטרך להוכיח את עצמו.
    אם היינצה יאכזב, או יהיה פחות טוב מאושה, הוא ירד לספסל.
    מאוד פשוט.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טמטום לקנות בלם בכמה מיליונים טובים רק כדי שאחרי חודש יצטרכו להחליט בינו לבין שחקן בית מצויין שאין טעם להחליף.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה טמטום?
    קבוצות ברמות הגבוהות חיבות עומק.
    אז נכון שלקנות קשר או חלוץ בכמה מילונים שיהיה על הספסל זה הרבה יותר נוצץ, וכולם ישר מדברים על הרחבת הסגל, אז מה זה שונה כעת?
    אסור שבשנה הבאה נגיע למצב שבהרכב הפותח בהגנה משחקים קין, פורטצ'אן, גארי נוול ואושה, כפי שזה היה השנה מול פולהאם בגביע.
    היינצה יוסיף לנו עומק לקבוצה, עומק בהגנה, עומק הכרחי, ככה שעם ריו או סילבסטרה יפצעו, לא נצטרך לשאול את עצמנו מה היוניטד יעשו, איזה רטוציה הם יעשו, איך הם יסתדרו.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא טמטום!
    אם פרגסון היה עושה את זה בתחילת העונה שעברה אולי היינצה היה עוזר למנצסטר לא לקרוס כמו שהיא קרסה בלי ריו,לדעתי זאת החתמה מצויינת חוץ מדבר אחד-המחיר...היינצה שחקן טוב ויציב אבל הוא עדיין לא שווה כל כך הרבה[7 מליון דולר בעוד שפול דיקוב עולה רק 150 אלף דולר]