הדיון הרשמי של מנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י King_Beckham, ‏8/6/04.

1. Manutd21 Member

למיטב ידיעתי את העברית ריאלים ומציאותיים זה בערך אותו דבר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

פארק לא יעלה בערכו על 10 מיליון פאונד.
    אני גם את זה לא הייתי משלם..
    הסטייל שאיינדהובן שיחקה בו ושבו פארק התבלט הוא כדורגל מהיר ומשוחרר. המערכת של פרגי שונה משמעותית. אני לא בטוח שפארק הוא הפתרון לאיזשהו אלמנט בקישור של יונייטד...

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיבורים באנגליה היו על שלושה מיליון ליש"ט, ופארק גם נמצא שנה לפני סוף חוזה. גג יעלה 4-5.

3. MUFC - 1878 Member

ואיפה אמרתי משהון לא נכון?

אל תעלב אבל יש לך בעייה של הבנת הניקרא. תיקרא שוב תהודעה שלי ותגיד מה לא בסדר טוב?

ואן דר סאר אתם באמת מאמינים שפותר לנו בעייה?

4. Manutd21 Member

אמונה לבד לא הביאה אותנו עד הלום.
    הסר הביא שחקנים,הנהיג שיטה. היה לו גם הרבה כסף בסטנדרטים של עשורים קודמים.
    היום אמונה לבד לא מספיקה. ליברפול זכתה בליגת האלופות עם אמונה והרבה מזל וגם יכולת.
    אבל אני רוצה שליטה בפרמיירשיפ בשביל לומר משהו לגבי הקבוצה וטיבה.
    ליברפול הגיעה אפילו אחרי אברטון בליגה וזו בעיה שבניטז יצטרך לפתור.
    הרי אפילו הוא לא מרוצה מהסגל שלו ומתכוון לעשות שינויים.
    אצלנו אותו סיפור, אנחנו רוצים קודם כל לזכות באליפות, זוהי מטרת העל. לחזור לימים הגדולים שאפיינו אותנו עד לפני שנתיים.
    בל נשכח שצ'לסי וארסנל מתחזקות לא פחות מאיתנו, גם ליברפול.

5. Manutd21 Member

לך יש בעיה עוד יותר גדולה אם אתה לא מבין שההודעה הזאת שלי היתה מופנית כתגובה להודעה של קירק בכלל.
    מאיפה הבאת את עצמך??????
    נראה לי שלך יש ליקוי בהבנת הנקרא בנאדם, לא שאני מתכוון להעליב או משהו..
    פשוט תקרא את התכנים של ההודעות מההודעה של קירק ותבין כבר..

6. MUFC - 1878 Member

הההודעה שלח הייתה אחרי שלי, משמע דיברת עליי אים אתה מדבר על מישהו מליפני תצטט אותו.

בכול מקרה שכח שזה לא יתגלגל לריב עודhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אמונה הביאה אותנו עד למצב שאנחנו קבוצה גדול עכשיו- האמונה של SAF .
    וכול עוד הוא אצלנו זה אומר שיש לו אמונה וחזון מסויים לכן אני סומך אליו בעיניים עצומות.

מה שבטוח ברגע שפרגסון ילך יש כמה אנשים שהייתי רוצה לראות בתפקיד העיקרי בהם זהו בריאן רובסון קאפטן מארוול הוא השאיר או וואסט ברום ליגה ועוד כמה עונות הוא רק ילך וישתפר.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

צר לי, אבל להשאיר את ווסט ברומיץ' בליגה זה לא מספיק ברזומה כדי לקבל את יונייטד... מציאותית, נצטרך מישהו שיש לו ניסיון באירופה.

נו מה אני מדבר, כולם יודעים שבסוף זה יהיה מרטין אוניל כל עוד הוא לא יהיה קשור בחוזה בקבוצה גדולה אחרת.

8. Manutd21 Member

אוקיי, אם אתה בטוח שזה מי שגלייזר רוצה...
    אני דווקא יותר בכיוון של קרלוס קירוש, לא יודע מה דעתכם...

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/05
  9. robson Member

עוד פעם התחלתם לדסקס על מי יהיה המחליף העתידי לפרגוסון...
    יש דברים "קצת" יותר בוערים על הפרק..

ואמיר, מאיפה הידיעה שיוקצב לפרגי 20 מיליון לרכש הקיץ?..הרי עד לא מזמן דיברתם על שוער בלבד ותו לא..

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, אנחנו רק אוהדים, לא ההנהלה. אנחנו יכולים לדבר על מה שאנחנו רוצים, זה לא שזה מונע מהמועדון לעשות את מה שבאמת צריך...

אוניל וגלייזר? גלייזר איש עסקים אמריקני, אני בספק אם הוא מכיר מנג'ר כדורגל אחד בעולם חוץ מאחד בשם סר אלכס פרגוסון. כן, מה לעשות, הוא אולי הבעלים והוא בהחלט מתווה הדרך אבל אני בטוח שבכל הנוגע להחלטות מקצועניות כאלה הוא ייתן לאנשים שבאמת מבינים בזה לקבוע.

בקשר לכסף, רוב הדיווחים באנגליה מסכימים שגלייזר יאפשר להוציא כ-20-25 מיליון פאונד מדי עונה בשנים הבאות.

11. MUFC - 1878 Member

הוא יצבור ניסיון באירופה דרך מנצ'סטר.

אני מאמין בו לא יודע למה הוא היה שחקן חזק ונחוש וניראה שהוא ככה בתור מאמן חוץ מזה הוא בא מבפנים...

12. THE STRETFORD END Member

הכל זה דיבורים באוויר וההוכחה הטובה ביותר לכך היא ההחתמה של ואן דר סאר שהגיעה משום מקום,
    אף אחד לא חשב בכיוון בכלל,הרבה שמות רצו גם כאן וגם בתקשורת אבל יש רק אדם אחד שמחליט לגבי הרכש וזהו פרגוסון ורק ההנהלה יודעת באמת מה יהיה תקציב הרכש שלו,
    לפני כמה חודשים כבר היה הויכוח על גובה התקציב וכתבתי שכל אחד שזורק סכומים גבוהים או נמוכים מדבר באוויר,אף אחד לא יכול לדעת כלום!
    אפשר לשחק באת מי הייתי רוצה או חושב,כמה זה יעלה או השד יודע מה אבל אנחנו עוד נופתע(לטובה או לרעה)בעניין הרכש העתידי שחייב לבוא(אני מקווה).

ובנתיים החרם מתחיל לעשות את שלו:

'VODAPHONE - one of Manchester United's main sponsors - have expressed serious concern over the fans' backlash to Malcolm Glazer's controversial debt-laden £800million take-over.

Vodaphone
    are worried by the increasing number of cancellations of it's phone contracts

A Vodaphone source said: "What has happened at Manchester United has without doubt caused damage to us. We are not talking about a small group of disaffected supporters but an organised concerted campaign which has some muscle. Obviously, the longer it goes on then it is not good news for our sales. You enter sport sponsorship to enhance your image not to harm it."

13. robson Member

קודם כל היוניטד לא צריכה מאמן שיצבור את הניסיון האירופי שלו על גבה של הקבוצה..
    מה גם {ולמען האמת זה יותר חשוב..} שרובסון הוא לא מאמן לרמה של היוניטד עם כל הצער שבדבר..
    אני אוהב את הבחור {הכינוי שלי על שמו..} אבל דרך ההתנהלות שלו בשנים האחרונות הייתה תמוהה {בלשון המעטה}..

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

למרות שרובסון היה שחקן נפלא, הקריירה שלו וההישגים שלו לא מספיקים לקבוצה כמו יונייטד. מרטין אוניל הכי מתאים, אבל אני בעד להשאיר את פרגי לעונה נוספת.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגעעעעעעעעעעע. לא יודע לגביכם, אבל כשדיברתי על מחליף לפרגי התכוונתי כשיגיע הזמן לכך. לא השנה ולא בעשר השנים הבאות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx