הדיון הרשמי של ניוקאסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏2/7/04.

1. VeXiS Member

אני מקווה שקלויברט יגיע, זה יכול רק לעזור לדעתי.
    הוא חלוץ שכן ידע למסור וכן יודע לכדרר ובאמת כמו שמישהו הזכיר פה מקודם תזכרו שלא היתה לו מוטיבציה בבארסה ולדעתי הוא ייפתח דף חדש בפרמיירשיפ וירצה להוכיח מה הוא שווה.

בעניין ספיד אני מצדד במי שאומר שהוא צריך לצאת מההרכב. בעונה האחרונה הוא היה חלש יחסית לעונות אחרות שלו ועשה לא מעט טעויות (רק היום ראיתי אותו ב-5+ מוסר לסמואל אטו כדור למתפרצת שנגמרה בגול אבל לא רק זה). באט הוא חרא של בנאדם (איזה 12 שנים במנצ'סטר...) אבל הוא עדיף ואני מקוה שהוא יבוא.

ברור שצריך גם מגן כי הדיבורים של דאייר בצד ימין של ההגנה די מטופשים.

סה"כ המטרה העונה צריכה להיות מקום בליגת האלופות, אי אפשר לבקש יותר מזה כשיש את ארסנל, צ'לסי ,מנצ'סטר (שיש לי תחושה שהם עלולים להיות ממש גרועים השנה - נקווה) וליברפול שהתחזקו בצורה אדירה העונה כשהחליפו את הוייה והביאו את סיסה.

ושיהיה כבר תואר!!!!!!!!!!!!! כל גביע, מצדי שיהיה גם איזה גביע של טורניר ידידות בהונג-קונג. רק שיביאו גביע כבר גוד דאמיט!

2. גלילי Member

מחזק.

3. ג'רמיין דפו Member

קרייג בלאמי לדעתי אחד החלוצים הטובים בליגה ועלוקה מוצצת לכל בלם בליגה נפצע כרגיל ולא יתחיל את העונה וכנראה שאפילו יותר מזה,חבל בשבילכם גורדיס

4. VeXiS Member

שולה במקום קרייד זה לא נורא בעיניי. לבלאמי אין סיומת בגרוש.

5. ג'רמיין דפו Member

ליד שירר אתה צריך חלוץ מהיר ובלאמי הוא מטוס עם ובלי כדור,שולה כשרוני אבל צב חולה שפעת משיג אותו

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אפילו לא מפתיע.
    דיי כבר נמאס הבלאמי הזה!!! כמה הוא יכול להיפצע???? כל הזמן נפצע, לא יכול לסגור חודש בלי פציעות. אוף נמאס, והוא כל כך טוב, מעדיף אותו פי 100 על אמאובי.
    אוף.

7. תונל Member

בקשר לקלייברט, נכון ששילוב בין סקורר לבין חלוץ מהיר ומוביל כדור זה מצויין, אבל אין שום רע בשני חלוצים שטובים בסיום מצבים (קראתי את הטענות על זה שקלייברט מחמיצן). מה גם שקלייברט אולי יצטרך לתפוס את עמדת החלוץ הראשי של שירר המזדקן.
    אם קלייברט ירד קצת בדרישות הכספיות זאת תהיה רכישה טובה מאד מבחינת ניוקאסל, אם הוא יגיע אני צופה לו עונה טובה מאד.
    ואם כבר עוסקים בספקולציות על חלוצי ניוקאסל, מה קורה עם טרזור לומאנו לואה לואה, האיש והסלטות?
    חוזר מחצי שנת ההשאלה שלו לפורטסמות' או לא?

8. VeXiS Member

לפי מה שהבנתי הוא הגיע לפתיחת האימונים בניוקאסל ומיד נשלח חזרה לדרום, הפעם לתמיד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותך זה מצחיק, אותי ממש לא.
    הוא חלוץ נהדר, שמשום מה רובסון העדיף שנה שעברה להשאיל אותו בשביל לשאול את ה"חלוץ" מייקל ברידג'ס, ש4 שנים לא כבש (איך חלוץ לא כובש 4 שנים????). התוצאה ידועה, לואה לואה כבש בצרורות בפומפי (כולל אחד מול ניוקאסל), בעוד ברידג'ס סייע לניוקאסל לאבד בצורה בלתי יאמנת את המקום הרביעי.
    ואז בובי ביקש מלואה לואה לחזור לחצי גמר גביע אופ"א, והאחרון פשוט סירב. אין ספק שבובי היה צריך לשכוח את זה ולחזור לשחק עם היהלום בעונה הקרובה, אבל מה לעשות שהוא נפגע אישית והוא לא רוצה לראות את לואה לואה יותר בניוקאסל. היו דיבורים עם ווסט ברום, אבל ככל הנראה לואה לואה יחתום בסופו של דבר בפומפי, וחבל.

10. toon-UPON-tyne Member

ברידגס היה פצוע בסה"כ 3 שנים ( תקופה של שנתיים ועוד תקופה של חצי שנה שגמרה לו עוד עונה) ובשנה הריבעית לא שיחק בלידס... הוא כבש ושיחק טוב במדי הריזרבס.... האמת בניוקאסל הוא לא קיבל הזדמנויות ממשיות רבות - 1 או 2 אולי, ואם הוא יצליח לשחזר את היכולת מלפני 4 שנים מתישהו אז הוא יהיה חלוץ נהדר.
    בקשר ללואה לואה, יש לו כשרון עצום וחבל שלא נראה אותו יותר, אבל הוא בעייתי, ורוצה לשחק וניוקאסל לא יכולה כרגע לתת לו יותר מדי הזדמנויות ככה שהוא עשה את הנכון מבחינתו.

11. תונל Member

טוב נו , אם אנחנו כבר בעניין של תיקונים, אז לואה לואה ממש לא הבקיע בצרורות. יש לו או 3 או 4 שערים בחצי העונה האחרונה, בה הוא היה מושאל לפורטסמות'. הוא היה חלק מרוטציית חלוצים על המשבצת שליד אייגביני, שכללה בנוסף את טדי שרינגהאם ואיביצה מורנר. כישרוני הוא כן, אבל זה לא הספיק לניוקאסל שרצתה להיאבק על המקום ה 4 .
    לגבי הבקשה של רובסון שיחזור לחצי גמר גביע אופ"א, אני לא מבין את החוקים בנושא הזה, מה זה שכונה? הוא יכול לשחק ב 2 הקבוצות לפי מה שמתחשק לו? (לא משנה שזה באירופה). ואם מזה רובסון נעלב (עוד שכונה) ואלה היו השיקולים לשיחרורו אז לא פלא שניוקאסל נראית כמו שהיא נראית. למען הסדר הטוב אני מעדיף לחשוב שהשחרור של לואה לואה היה מסיבות מקצועיות.
    היום פורסם שלואה לואה אכן חתם בפורטסמות' והפעם לא בהשאלה, אלא תמורת 1.75 מיליון ליש"ט.

12. toon-UPON-tyne Member

זה לא שכונה ואפשר להחזיר שחקן מהשאלה... הוא רצה להחזיר אותו מההשאלה וכך הוא יוכל לשחק במדי ניוקאסל... זה לא איזה הלוואה למשחק אחד.. יש סעיף בחוזה ההשאלה כנראה שאיפשר לרובסון להחזיר אותו בסיכום מסוים עם פפורתסמות'.
    ובקשר ללואה לואה, יונתן לא באמת התכוון להגיד שרובסון נעלב אני חושב, כמו שאתה, שוב אני חושב, לא באמת חשבת שזה הסיבה.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שניוקאסל צריכה את לואה לואה. אני חושב שהוא קטן על הציפיות שלהם, יש להם חלוצים טובים יותר ועדיף להם לחפש אס רציני בהתקפה, בטח יותר מלואה לואה.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני תופס מלואה לואה יותר מאמאובי, ומכיוון שבלאמי פצוע כל הזמן (וכפי שהתבשרנו יחמיץ את פתיחת העונה) אז לואה לואה מוקפץ כרגע לחלוץ השני לצד שירר, ככה שמקום בטוח יש לו.

והעובדות הן שרובסון לא היה מוכן לעבוד עם שחקן כמו לואה לואה, שסירב להגיע לחצי גמר אופ"א מתוך נקמה אישית ברובסון שייבש אותו. אני לא יודע מי צודק בויכוח הדבילי הזה, אני רק יודע שהנפגעת העיקרית היא ניוקאסל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. toon-UPON-tyne Member

רובסון רצה להשאיר את לואה לואה. לואה לואה הוא זה שרצה לעזוב בשביל הרכב ראשון.
    ויונתן, אתה טועה, הרמה של אמאובי כחלוץ גבוהה בהרבה מאוד משל לואה לואה שיש לו טכניקה והכל אבל חסרים לו הרבה דברים אחרים ובשל כך הוא בדרך כלל לא מצליח להביא את עצמו לידי ביטוי. שיהיה לו בהצלחה.... אני לא חושב שזה הפסד שישפיע על ניוקאסל בכלל..