הדיון הרשמי של ניוקאסל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏2/7/04.

1. ArsenalFan Member

נו באמת, גארי ספיד הוא הגורם מס' 1 לכך שניוקאסל לא הצליחה להתמודד כמעט בשום משחק צמרת עם קבוצות מעבר לרמה של בירמינגהאם! מרכז השדה של המגפייז בעיקר בשנה שעברה היה חלש וחסר יכולת ליצור איזושהי דומיננטיות, בעיקר במשחקי חוץ אז היא בכלל נראתה כולה מבוהלת.

ניקי באט הוא שחקן טוב יותר מגארי ספיד בוודאי מבחינה הגנתית וגם בהנעת כדור, יש לו ניסיון מקבוצת צמרת בפרמייר ליג (וזה לא משנה שהוא לא היה מעולם שחקן הרכב קבוע) והוא היה זול- לדעתי, רכש טוב של רובסון.

2. גלילי Member

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/04
  3. E-tam-R Member

וכמו שזה נראה כרגע, מי שיחליף את רובסון בעונה הבאה, יהיה לא אחר מהחלוץ אלן שירר שיפרוש בסיום העונה הקרובה

4. THE STRETFORD END Member

איתמר אם ברצלונה תשחק נגד מנצסטר יונייטד לטובת מי תיהיה?
    וכשחיפה שיחקה מול יונייטד לטובת מי היית?

5. E-tam-R Member

למה אתה שואל?...

כשחיפה הייתה נגד מנצ'סטר אז הייתי לטובת חיפה כמובן. גם אם מכבי ת"א תהיה נגד מנצ'סטר אני אהיה בעדה. אני תמיד בעד הצלחה של קבוצות ישראליות.

ואם בארסה תהיה נגד מנצ'סטר.. שאלה קשה. כשיהיה כזה משחק תשאל אותי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

גארי ספיד? רק בזכותו ובזכות שירר ניוקאסל נאבקה בליברפול וצ'רלטון ולא באברטון ופורטסמות'.

7. KirkH Member

מצטער, אני פשוט לא מסכים עם הדברים שלך. ראיתי את ניוקאסל הרבה מאוד בעונה שעברה, זה שמרכז השדה של הקבוצה היה עלוב ולא יצר שום דבר זה נכון. אבל התפקיד של גארי ספיד במערך של רובסון אף פעם לא היה ליצור. התפקיד שלו היה להרוס את ההתקפות של היריב. ואת זה הוא עשה בצורה לא רעה. לא זכורים לי יותר מדי שערים שנבעו מטעויות ישירות של ספיד בעצמו.
    זה שהקישור של הזברות לא עשה שום דבר זה הרבה יותר אשמתו של רובסון מאשר של מישהו אחר. להעלות את ג'נאס וספיד כקשרים במרכז השדה ולצפות שמשהו מיוחד ומעניין יקרה זה טימטום. בטח ובטח כשהשיטה הזו נכשלה.

אני לא טוען שניקי באט שחקן לא טוב. כי ברמות של ניוקאסל הוא בהחלט כן. אבל אל תישכחו ששום דבר לא עומד להשתנות. להגיד שלניקי באט יש יכולת התקפית טובה יותר משל ספיד זה בולשיט. באט יביא לניוקאסל בדיוק את אותן תכונות שהביא ספיד, בהתחשב בעובדה שניקי באט לא מנהיג, לדעתי לא מדובר בחיזוק. אבל ימים יגידו...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא ברור לי הזלזול הזה בקלייברט.

קודם כל, סוף סוף ניוקאסל הביאה שחקן עם נסיון ברמות הגבוהות ביותר. שער ניצחון בגמר ליגת האלופות, הרבה עונות בברצלונה, שחקן שראה דברים.
    אני חושב בנוסף שההבאה שלו טובה לשירר יותר מכל אחד אחר. קבוצות לא יוכלו יותר לשמור עם 2 הבלמים על שירר בצורה צמודה ולסמוך על זה שבלרז יחטיא. תוספת של קלייברט לחוד תיתן הרבה אוויר לשירר.

עכשיו בנוסף לא ברור לי הזלזול הזה בניוקאסל. אנשים פה אומרים שהיא מאוד בינונית וכולי. ניוקאסל של העונה הקודמת הייתה קבוצה חסרת ברק שיכול להיות שמבחינת כדורגל הגיע לה התואר קבוצה בינונית, אבל עדיין היא הגיעה למקום החמישי. כלומר עונה בינונית של ניוקאסל זה מקום חמישי. עכשיו עם חיזוק מעניין אני בהחלט חושב שאנחנו יכולים להסתכל למעלה.

עוד אחד מצטרף לניוקאסל וזהו סטיפן קר מטוטנהאם. לי באופן אישי אין עדיין דיעה מגובשת לגבי זה, אבל אני במחשבה שנייה נזכר שהוא מחליף סך הכל את ארון יוז, לא שחקן ברמה של שירר.

כפי שזה נראה כרגע ההרכב של ניוקאסל ייראה ככה:

גיבן
    ברנארד-וודגייט-בראמבל-קר
    רובר-באט-ג'נאס-דייר
    שירר-קלייברט
    החולשה הבולטת ביותר היא בראמבל... נקווה שייפצע או משהו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

Nwecastle finished 5th but they were 19th points away from Manure who finished 3rd, wich shows the 5th place that season was no more than mid-table.
    On the other hand the point differences between Newcastle and Everton who finished 17th, one place away from relegetion, was 17 points.

Not such a great achievment, all the other teams who faught Newcastle sucked too and Villa finished with the same points as Newcastle.

I see no reason Newcastle should do better this season.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסיתי להסביר שלמרות שכולם חושבים שכל אחד מהשחקנים של ניוקאסל הוא אפס מוחלט, לקבוצה יש בסך הכל שלד טוב שמגיע גבוה כל שנה. את השלד לטעמי לא צריך לשנות, רק להוסיף כל מיני שחקנים. לטעמי, מלבד ההחתמה של באט (שאני לא אכנס עכשיו לאופי שלו והכל, אלא רק אגיד שבשורה התחתונה הוא לא עולה על בוייר), שאר ההחתמות שעשינו בקיץ היו במקום, והן בדיוק הדברים שהיו חסרים לניוקאסל. ניוקאסל השנה תציג כדורגל הרבה יותר איכותי ומעניין.

11. ג'רמיין דפו Member

סטיבן קאר שחקן יותר טוב מכל המגנים הימניים שהיו לניוקאסל בשנים האחרונות,אבל הוא עבר פציעה ב2002 שהשביתה אותו לשנה ומאז הוא צל של עצמו,בתור אחד שמכיר את היכולות שלו אז מבחינה הגנתית הוא גרוע ולא יעזור כל כך לטיטוס ברמבל המצחיק,מבחינה התקפית הוא אולי יתרום אבל אצלנו יש לו 6 שערים ב200 הופעות. תודה על 2 המיליון והעתיד יקבע...

12. The_Magpie Member

אני עדיין לא חושב שניוקאסל השלימה את ההחתמות שלה לעונה הקרובה.
    היא חייבת דחוף בלם מנוסה וכשרוני ליד וודגייט שיחליף את באמבל המעפן(תיפצע כבר או תעבור קבוצה).
    החתמה כזו תיצור הרכב מעולה בשביל ניוקאסל שיכול להתמודד על מקום בליגת האלופות בצורה רצינית ומכובדת.

13. ג'רמיין דפו Member

שאלה לאוהדי ניוקאסל.מדוע רובי אליוט וארון יוז היו הבלמים נגד בורו?והאם הם יעלו גם נגד הספארס? (אם אפשר להחזיר את בראמבל יהיה נחמד).

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכת פציעות+דלקת עיניים. במשחק מול בורו לא שיחק שום בלם טבעי, יוז ואליוט שהם מגנים בדרך כלל היו בלמים.

וודגייט פצוע עדיין משנה שעברה, בגלל קריעה בשריר היירך. בראמבל סתם פצוע, אובריין נדבק בדלקת העיניים שתקפה את הקבוצה. גם סטיבן טיילור הצעיר נפצע ולא יכל לשחק.

15. ג'רמיין דפו Member

נו מצויין אני מקווה שזה יעזור לנו להוציא נקודות באיצטדיון הכי ביתי במולדת.תגיד אתה בטוח שלאובריין יש דלקת בעיניים ולא באף?