הדיון של המלך ראול:: סופה של אגדה. ראוליטו פרש מכדורגל ומכהן כשגריר של הליגה הספרדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/7/10.

1. Raulito

Raulito Madridista מנהל

ראול לא מדבר הרבה. איזה כיף לשמוע אותו מתראיין. הנה סיפור שכנראה לא ידעתם: ראול היה בספק גדול לקראת גמר ליגת האלופות ב-2002, הוא סבל ממכה חזקה באצבע אחרי תאקל עם איבן קאמפו באימון ולא היה מסוגל אפילו לשים נעליים. "אמרתי לרופא שיעשה כל מה שהוא יכול, הרדים לי את האצבע. בגלל זה בעטתי כל כך רע אבל הכדור נכנס" (אחרי הוצאת החוץ של רוברטו קרלוס).

"קשה מאוד להישאר עם רגע אחד מתקופתי במועדון. הבכורה שלי, בה הגשמתי חלום ילדות, הזכייה בגביע האלופות השביעי, השער בגביע הבן יבשתי מה שהביא לקפיצת דרך בקריירה שלי ברמה הבינלאומית".

על הגמר נגד יובה ב-1998: "זה היה מרגש מאוד מכיוון שלא זכינו בגביע במשך 32 שנה, היינו קבוצה שעשתה עונה לא טובה בליגה, אבל ליגת האלופות הייתה שונה ולכן ניצחנו את יובה שהיו לה שחקנים נפלאים. סבלנו מתקופה קשה בליגה אבל היה לנו הרבה קסם בליגת האלופות. זה היה אירוע היסטורי ואני זוכר את קבלת הפנים במדריד. הקבוצה ההיא זכתה שלוש פעמים בליגת האלופות אבל זה היה משהו מאוד מיוחד".

על התקופה כמאמן קסטיליה: "יש לי הזדמנות להיות מאמן וללמד את המשמעות של ריאל מדריד, להנחיל את הערכים שהעבירו לי כשאני הגעתי את ה-DNA המנצח. זה מה שעליי לעשות לצד שיפור השחקנים והכדורגל הטוב".

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!