ההעברה הכי גדולה באנגליה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י buhalik, ‏26/12/04.

1. Rudess Member

אני לא נסחף , אני מאד ריאלי. פבריגאס כבר שיחק משהו כמו 20 משחקים העונה, והוא מוכיח את מקומו בהרכב כל פעם מחדש. אני בטוח שהוא יוכיח את עצמו לטווח הארוך גם כן, וצריכים לתת לו את החוזה הכי טוב שאפשר, כדי שיישאר בהייבורי עד סוף הקריירה שלו.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודס העלה נקודה מעניינת.
    מי הפלופ הכי מבוזבז בפרמיירשיפ אי פעם לדעתכם? השם הראשון שעולה לי לראש הוא לי שארפ, למרות שהוא לא עלה כלום ליונייטד.
    ורון אכן היה בזבוז כסף משווע, אם כבר מצד צ'לסי, כי יונייטד לפחות הצליחו למכור אותו בסכום מכובד.

3. THE STRETFORD END Member

הוטספר
    "מי הפלופ הכי מבוזבז בפרמיירשיפ אי פעם לדעתכם? השם הראשון שעולה לי לראש הוא לי שארפ, למרות שהוא לא עלה כלום ליונייטד"

אתה כל פעם מחדש מפתיע אותי עם חוסר הידע וההבנה שלך,לי שארפ פלופ!!!
    בטח כמו שטענת כי שאוסמן מאברטון לא בדיוק הרשים אותך העונה הזו אה!

הגיע ליונייטד בגיל 17 מטורקיי וכשגיגס עדיין ציחצח נעליים בנוער הוא הוביל(כן כן הוביל)את יונייטד לזכייה בגביע אירופה למחזיקות גביע(91 בגמר מול ברצלונה,מספר אחד על המגרש יחד עם רובסון ויוז אותו משחק),לאחר מכן היה שותף מרכזי ביותר באליפויות והגביעים בין 93-96 אז על מה לעזעזל אתה מדבר???
    כבש ובישל ביונייטד לא מעט בכל המסגרות ואם לא ראיין גיגס(שאין מה לעשות שחקן כמו גיגס מגיע אולי פעם בדור)
    ואם לא היה אוהב יותר את חיי הלילה אז הקריירה שלו ביונייטד היתה ממשיכה יותר שנים.

שארפ פלופ הכי מבוזבז בפרמיירשיפ,כל עוד אתה בצבא תנצל את הקב'ן,אולי הוא יעזור לך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. spurs Member

ההעברה של דפו מווסטהאם לטוטנהם
    ווסטהאם טיפשים על שויתרו עליו

5. toon-UPON-tyne Member

סטרפורד, לי שארפ אכן נכנס לקטגוריה של פלופ כאחד שצפו לו עתיד גדול אבל נעלם לגמריי מהכדורגל.. גם אם גיגס הגיע, כשחקן טוב מגיע, זה לא אמור לגרום לשחקן טוב אחר להעלם לגמריי מהכדורגל כמו שקרה ללי שארפ.. אני לא ממש יודע לגבי 91, אבל להגיד שהוא הוביל את יונייטד ב93-96 לא ממש נכון כי היו שחקנים הרבה יותר בכירים ממנו עם תרומה הרבה יותר משמעותית כמו קנטונה, יוז קנצלקיס, אינס, קין וגם גיגס...
    זה ממש מפגר להגיד ששחקן הפך לפלופ כי שחקן אחר הגיע... חוץ מזה שגיגס ולי שארפ גם שיחקו ביחד לא מעט..

6. THE STRETFORD END Member

Jenas,
    אם אין לך מושג לגבי 91 או בכלל על הקריירה של לי שארפ אז עדיף שתשב בשקט!
    שארפ עם 160 הופעות במדי יונייטד!את הופעת הבכורה שלו ביונייטד הוא ערך בספטמבמר 88!!!נגד ווסטהאם,אתה קולט 1988,איפה גיגס היה ב 88?איפה אתה היית ב 88 כשהוא כבר שיחק בליגה הראשונה באנגליה?

"אבל להגיד שהוא הוביל את יונייטד ב93-96 לא ממש נכון כי היו שחקנים הרבה יותר בכירים ממנו עם תרומה הרבה יותר משמעותית כמו קנטונה, יוז קנצלקיס, אינס, קין וגם גיגס"

מה הקשר?
    טוב שלא רשמת את כל הסגל,ובכל זאת כמה תיקונים לשמות שרשמת:
    קין לא שיחק ב 93,אינס,יוז וקונצלסקיס לא שיחקו ב 96,
    כתבתי שהיה לו חלק מרכזי ואכן כך היה,בשנים הללו יש לו 100 הופעות בהם הוא כבש ובישל,גם בליגה,גם בגביע וגם באירופה ואם זה לא נקרא להיות חלק מרכזי בקבוצה שזוכה בתארים אז אני כבר לא יודע מה זה כן חלק מרכזי!

שארפ זכה עם יונייטד בגביע(1990 נגד פאלאס בגמר)וגביע מחזיקות(91)עוד הרבה לפני שגיגס,קין או קונצלסקיס שיחקו במועדון!

בסך הכל זכה ב 3 גביעים,3 אליפויות,גביע ליגה אחד וגביע אירופה למחזיקות גביע אחד!
    בין היתר בתחילת שנות ועד אמצע שנות ה 90 שיחק גם בנבחרת.
    אם לקריירה כזו ביונייטד אתם קוראים פלופ אז באמת אין לכם מושג מכדורגל!!!

לגבי למה כשגיגס וכל השאר אז,
    כשגיגס עלה לבוגרים הוא לקח את הבכורה כקשר השמאלי ההתקפי משארפ כי אין מה לעשות הוא יותרטוב ממנו,שארפ שיחק שם פחות ויותר כמגן או בצד ימין(כל מיני נסיונות של פרגי למצוא לו מקום)בסופו של דבר בגלל זה ובגלל שהעדיף לפעמים יותר מדי את הבחורות על פני הכדורגל עזב את יונייטד אבל הוא לא נעלם מעל לגמריי מהכדורגל כמו שכתבת אלא עבר ללידס(שנתיים אם אני לא טועה שיחק שם)אבל פציעה קשה די גמרה לו את הקריירה לא לפני ששיחק גם בבראדפורד כשזו היתה בפריימיר ליג,נו לא בדיוק נעלם מהכדורגל נכון!

קשקשנים!

7. toon-UPON-tyne Member

שחקן שנעלם באמצע הקריירה נקרא פלופ... וזה שאני לא יודע לגבי 91 אני אומר כי אני לא מגיב לגבי השנה הזאת, בניגוד אליך אולי אני מגיב רק על מה שאני יודע.
    וזה ששחקן אחד או אחר לא היה אחד מהעונות מ93 עד 96 סו ווט כל השאר היו , ואי אפשר להגיד שלי שארפ הוביל את הקבוצה, תמיד היו מספיק שחקנים גדולים ממנו שהובילו. ואז מה אם מנצסטר היו גדולים בשנים שהוא שיחק במנצסטר, זה לאו דווקא הופך אותו לגדול. ומצד שני, כמה שיותר גדול שהוא היה, ככה זה הופך אותו ליותר פלופ כשהוא נעלם (וניוז פלאש(עדכון בשבילך) כשאומרים נעלם לא מתכוונים פיזית, מתכוונים שהוא הפך ללא משמעותי.

ו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx על הקשקשנים, אתה צריך להדפיס על זה על החולצה אדוני כל יודע...
    מעצבן אותי שאנשים שלא יודעים על מה הם מדברים מתנשאים וחושבים שהפורום נועד לדעות שלהם ולעובדות והתאוריות שהם מפתחים בלבד..

8. THE STRETFORD END Member

מקרה אבוד אתה!
    תקרא טוב טוב ותנסה להפנים:לי שארפ שיחק באופן פעיל ביונייטד במשך 8 עונות,זכה בתארים עם יונייטד עוד לפני עידן הפריימיר ליג!!!
    שיחק באופן פעיל גם באמצע שנות ה 90 תחילת ההשתלטות של יונייטד וזכה עימה בתארים אז איך בדיוק הוא נעלם באמצע הקריירה?איך בדיוק אתה מכנה את הקריירה שלו ביונייטד פלופ?איך הוא לא היה משמעותי כשהוא שיחק כבש ובישל כשיחק ביונייטד?
    לפי התפיסה שלך גם בראיין מקלייר היה פלופ!הרי גם הוא לא היה קאנטונה,יוז או פול אינס נכון!

כמו שכתבתי קודם אתה קשקשן שלא מסוגל להודות שזיין את השכל כי לא ידע את העובדות,טעה ולא מסוגל לרדת מהעץ שעליו הוא טיפס!

9. ג'רמיין דפו Member

אני אישית ב1990 הייתי באולד טראפורד וראיתי ממש מקרוב את לי שארפ מפרפר את המגן שלו. בגמר גביע המחזיקות הוא היה הטוב במגרש בניצחון על בארסה וזכה עם יונייטד בתארים. פלופ זה מישהו שהגיע לקבוצה עשה צחוק ונעלם....מאסימו טאיבי השוער האיטלקי שהגיע ליוייטד לדוגמא. לי שארפ פלופ ? נו טוב....

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרטפורד, אתה פשוט לא אובייקטיבי!
    לי שארפ היה כישרון אדיר ללא ספק, אתה לא חושב שזו נפילה שהקריירה שלו הייתה משמעותית למשך פחות מארבע עונות?

11. ג'רמיין דפו Member

הוטספר יכול להיות שציפו ממנו ליותר אבל את ההגדרה פלופ אתה חייב לשנות.

12. THE STRETFORD END Member

אלוהים ישמור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לקרוא אתה יודע?פחות מ 4 עונות?הבן אדם שיחק באופן קבוע מ 1990!!!עד 1996!!!
    שיחק כבש ובישל בליגה ובאירופה!!!זכה בתארים ב 90,91,93,94,96 אז זה פחות מ4 עונות בשיא?
    מה אתם מזיינים את השכל?

תקרא את מה שכתבת בתחילה,לי שארפ פלופ ביונייטד ופתאום זה הפך להיות לי שארפ כישרון אדיר שהקריירה שלו היתה פחות מ 4 עונות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

הבן אדם שיחק וזכה בתארים עם יונייטד עוד לפני שהיתה לך בר-מצווה,
    יכולים לכתוב שאני מתנשא או כל מה שמתחשק לליצנים פה לכתוב אבל אני מדבר על עובדות בשטח ולא דיבורים באוויר.

13. THE STRETFORD END Member

רובי,
    האכזבה הגדולה של פרגוסון מלי שארפ והוא כתב את זה בספר שלו זה שהוא אהב את החיים הטובים יותר מהמשחק עצמו בסופו של דבר,זה יחד עם גיגס שהפך להיות שחקן בכיר ממנו באגף שמאל גרמו לפרגי למכור אותו ללידס,
    בלידס היתה לו פתיחה טובה עד שקרע את הרצועות,פציעה שלא הרבה חוזרים ממנה,הוא חזר אבל כבר לא היה אותו שחקן שהיה ביונייטד,
    ושוב רשימת התארים שבה זכה מעידה יותר מהכל אם היה כישלון/פלופ או הצלחה ביונייטד!
    אין הרבה שחקנים שכובשים שליישיה בהייבורי,שארפ עשה זאת ב 91 בניצחון 6:2,
    עקב נהדר מול ברצלונה בגביע האלופות ב 94 בתיקו 2:2 באולד-טראפורד(הייתי שם בכדי לראות זאת)
    צמד מול וילה בחוץ ב 94 בניצחון 2:1 מול מי שאז היתה היריבה העיקרית שלנו,
    צמד מול אברטון בניצחון 3:2 על אברטון ב 96,

כל כך הרבה זכרונות טובים יש ממנו,איך אפשר לשכוח את חגיגות השערים שלו בסגנון אלביס פרסלי ליד דגל הקרן,

פלופ,נעלם באמצע הקריירה,קשקשנים!

גם גורג בסט סיים את הקריירה שלו בגיל 26 אולי גם הוא היה פלופ?

14. toon-UPON-tyne Member

הוא נעלם בגיל 26 כי הוא הדרדר ביכולת... זה פלופ... הוא נחשב לשחקן טוב מאוד ובאמצע הקריירה נהיה גרוע.. זה פלופ...
    לא יודע מה הסיפור של בסט.. אבל בתקופה של שארפ חייתי ראיתי כדורגל והייתי באנגליה ולא רק לטעמי הוא נחשב פלופ.. אני בטוח שאם תדבר אם כל אוהד אנגלי הוא יסכים עם הטענה שלי שארפ הוא פלופ,אכזבה.
    לא משנה כמה הוא שיחק בישל וכבשף זה לא מונע ממנו להיות פלופ.

מההתחלה כתבתי שהוא נחשב כשרון גדול וציפו ממנו להרבה אבל הוא נעלם מהכדורגל באמצע הקריירה ולכן נחשב לפלופ...
    כל הטענות והסטטיסטיקות שלך לא סותרות את זה שהוא פלופ,אכזבה,כשרון מבוזבז.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/12/04
  15. Gerrard Member

אני לא מדבר על העברה בהיקף כספי ענק אני מדבר על שחקן גדול! עם בעיטה מעולה הוא באמת יכול להוסיף הרבה לליברפול וגם מורינטס מגיע לליברפול ככה שכשגאררד קשר קדמי מורינטס ובארוש חלוצים וסיסה פצוע ליברפול יכולה להפגין הופעה מדהימה בעיקר בעונה הבאה ובעונה הנוכחית בליגת האלופות