ההרשמה לפסטיבל סן רמו בעיצומה :: פרטים בפנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏3/7/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום כולנו בעד בני יהודה (או אני לפחות). העפלה שלהם ואני משריין לעצמי מקום בבלומפילד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

2. Joel Gion Member

*כן כן, יש קבוצות שמתחילות את העונה האירופית שלהן כבר בעוד יומיים*

הסגל של יובנטוס למשחק מול שאמרוק ביום חמישי:
    מאנינגר, קונסטנטינו, סטורארי.
    מוטה, קייליני, בונוצ'י, גריגרה, דה צ'לייה, לגרוטלייה, פררו.
    סיסוקו, מארקיזיו, פואלסן, לנזפמה, פפה, פסקואטו, מארטינז, אקדאל.
    דל פיירו, אמאורי, טרזגה, דייגו.

דל נרי החליט שגרוסו, זבינה, סאליהמידיץ', קאמורנסי וג'ובינקו לא יטוסו עם הקבוצה לאירלנד. טיאגו נמצא בספרד ומחפש דירה במדריד או משהו בסגנון, בעוד פליפה מלו רק התחיל להתאמן עם הקבוצה אתמול ולא זומן אף הוא למשחק.
    הקבוצה תעזוב את איטליה מחר בבוקר ותגיע לדבלין בצהריים. דל נרי ודל פיירו ישתתפו במסיבת העיתונאים מחר בערב, בה צפוי המאמן להודיע על ההרכב למשחק ביום חמישי בערב.

http://news.bbc.co.uk/media/images/46094000/Xxx/_46094280_snv31104.Xxx
    הTallaght Stadium הקטנטן, אצטדיון של קצת פחות מ6000 מקומות שיארח את המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/10
  3. Joel Gion Member

הדיווח של מדיאסט מדאבלין לקראת המשחק מחר + קטעים ממסיבת העיתונאים של דל נרי ודל פיירו.

ההרכב המסתמן: סטורארי; מוטה, בונוצ'י, קייליני, דה צ'לייה, פפה, סיסוקו, מארקיזיו, לנזפמה, דייגו, אמאורי.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מרטינז לא יפתח בהרכב?
    סך הכל זהו ההרכב הטוב ביותר של יובה (לא כולל הפצועים בופון יאקווינטה), כך שאני לא חושב שהאירים אמורים להקשות יותר מידי.
    לדעתי, יובנטוס חייבת לקנות מגן שמאלי (קלישי?) כי אני שם לב שדלנרי בונה יותר מדי על דה צ'לייה במשחקי ההכנה והוא גם מופיע בהרכב המסתמן. דה צ'לייה גרוע בתור מגן, הוא לא יודע לסגור בהגנה והתרומה ההגנתית שלו איננה מספיקה כלל, תמיד העדפתי אותו בתור קשר שמאלי.
    אמאורי הוא גולם שמאז שחתם ביובה אני לא מחזיק ממנו בכלל, אבל כשמשחק מאחחוריו מוסר נהדר כמו דייגו שיש לו ראיית משחק מדהימה, הברזילאי (סליחה, האיטלקי) יכול להציג 150% יכולת.

5. Joel Gion Member

זה עדיין לא סגור, אבל הנטייה של דל נרי היא להתחיל איתו מהספסל כי הוא מתח קלות את אחד השרירים במשחק מול ליון בשבת. בקשר לדה צ'לייה - דל נרי לא בונה עליו ובכל ראיון מציין שהקבוצה מעוניינת להחתים מגן שמאלי. העניין הוא שאני קורא שפאביו גרוסו הוא השחקן שהכי פחות מרשים באימונים עד עכשיו, לכן דה צ'לייה מתחרה בעצם מול עצמו על העמדה הזאת כרגע.

דרך אגב, ניקולה לגרוטלייה לא החלים ממחלת השפעת שתקפה אותו השבוע ונשאר בסופו של דבר בטורינו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/7/10
  6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף העונה שעברה דיברו ביובנטוס על רכש של 80 מיליוו אירו, ההנהלה התקפלה? כי עד כה יובנטוס הוציאה "רק" 35 מיליון אירו.

7. Joel Gion Member

לא התקפלה, פשוט אי אפשר לבנות סגל של קרוב ל40 שחקנים. זה לא שהשמועות בהקשר לקבוצה הפסיקו ככה פתאום, כשתחל עזיבת השחקנים שדל נרי לא בונה עליהם נראה את יובנטוס חוזרת למרקאטו. ברגע שפואלסן ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx ), טיאגו ( :aaa021: ), זבינה ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hello2.Xxx ), גרוסו ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx ) וג'ובינקו ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ) יעזבו (אולי אפילו לפני) נראה את יובה משלימה את החתמתם של קראסיץ' וכנראה שגם בורדיסו, כשגם מגן שמאלי חדש יגיע ואולי אפילו חלוץ.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבטחת 80 המיליון לרכש הייתה בעיקר למען הרגעת האוהדים שהיו בהיסטריה. עם זאת, אני די בטוח שנקנה עוד ארבעה שחקנים - קראסיץ', בורדיסו, מגן שמאלי וחלוץ. כל אלה ביחד יעלו לפחות עוד 45 מיליון (רק קראסיץ' ובורדיסו זה 25 מיליון) וביחד עם המכירות שנעשה, אני מניח שסכום הרכש העונה ישאף ל-80 מיליון (אולי יותר אולי פחות).

9. Joel Gion Member

וזה גם ההרכב הרשמי.
    על הספסל במוסף למאנינגר אפשר למצוא את גריגרה, הבלם הצעיר פררו, אקדאל (לא פואלסן. אני כבר מתחיל לאהוב את דל נרי), מארטינז, דל פיירו וטרזגה.

מה הסיכוי שאני מתרגש לקראת משחק מול קבוצת דרג ז'? יאללה, שיתחיל כבר!
    פורצה יובה!

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמאורי מושלם.

11. Joel Gion Member

רק 1-0 במחצית, אבל זה לא באמת כוחות. עם טיפה יותר ריכוז של החלק הקדמי התוצאה הייתה יותר גבוהה. דייגו רמה אחת מעל כולם, שיתוף פעולה אדיר עם אמאורי בשער. גם לנזפמה ופפה על הכיפאק. האירים בעיקר מעיפים כדורים קדימה ונותנים לבונוצ'י וקייליני הזדמנות להרחיק כדורים עם העקב. צריך שער כמה שיותר מוקדם במחצית השנייה בשביל לגמור את הסיפור הזה ולא להסתבך בטעות לקראת הסוף.

נ.ב - הבובה הירוקה הזאת על הקווים היא אחת מהדברים המגוחכים שראיתי בחיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נ.ב 2 - פבריציו רבאנלי הפרשן באולפן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/10
  12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה לעזעזאל אתה צופה? אצלי יש שדר בריטי משעמם..

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום ערוך:

-סך הכל זה משחק ראשון,לא כולם חזרו להתאמן,הקבוצה עוד לא נבנתה ויש עוד הרבה עבודה ככה שצריך לקחת את היכולת החלשה בערבון מוגבל
    -אם זאת סטורארי הולך לעשות לנו הרבה התקפי לב
    -ההגנה נראית זוועה,החל מהקישור,אני עושה הנחות למרקיזיו וסיסוקו שלא היו מספיק מתאומים במתי ואיפה ללחוץ וגרמו לקישור להראות דליל,אני עושה הנחות ללאנזפמה שלא יודע עוד את מעמדו ותפקודו ההגנתי,אני לא באמת ציפיתי מפפה לכלום,אני עושה הנחות לבונוצ'י אבל דה-צ'לייה פשוט נורא,אפילו אירים חובבנים חוגגים עליו. מוטה היה נקודת אור בהגנה וקייליני הוא פשוט טוב שאין מה להגיד
    -בחלק הקדמי נראה שאנחנו אומנם עברנו ל4-4-2 אבל מה זה שווה עם הולכים דרך האמצע? דייגו יורד למטה לקחת כדורים והופך עצמו לטרקוורטיסטה לגמרי,זה טוב כשלאנזפמה רואה את זה ועושה תנועה קדימה,אבל מה עם פפה? הוא טיפש.
    -אמאורי היה המצטיין היום ולא רק בגלל שני הגולים,אלא כי הוא היה חד,מהיר ונראה מוכן,אם זאת אני מסייג את עצמי באיזכור שאלו סנדלרים איריים
    -פפה הוא טיפש,וצר לי ששחקן כזה משחק אצלנו. ולכל אלה שמבקשים שאני אתן לו הזדמנות - לא ייעזור לכם,הוא טיפש והדוגמה הכי טובה שלי לזה שהוא טיפש היא שכשאמאורי בעט את הכדור לקורה,הטיפש פשוט רץ אחריו,במקום להרים את הראש ולראות שהכדור הולך לקורה ולחכות לריבאונד הוא פשוט רץ אחריו,ואז נשרפו לו כמה פיוזים במוח,כי הוא לא הבין מה קורה שהכדור שינה כיוון
    אותו דבר קרה עם כדור שמוטה שלח לו,הוא פשוט רץ ,ואפילו לא לשטח הפנוי אלא סתם קדימה.
    -אחלה אוירה יש באירלנד,קהל משוגע על כדורגל וקמע ירוק מוזר
    היה מדהים לראות את ההערכה לדלפיירו כשנכנס בדקה ה81,כולם מחאו כפיים והציאו מצלמות,זה היה אדיר

מוות לבני יהודה! :aaaprot:

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10
  14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונוצ'י עוד בוסר ורואים את זה במשחק הנרפה שלו. יש לו מזל שיש לידו את הבלם הכי טוב באיטליה שיחפה עליו. מוטה היה מצוין, דה צ'לייה שוב מסננת ובגזרה הזאת אין חדש תחת השמש.
    סיסוקו במשחק חלש שלו ולדעתי זה המפתח למשחק הבינוני שלנו היום. הוא לא הסתדר עם האירים הקטנטנים והחמקמקים ועל כן התרומה שלו למשחק הייתה נמוכה מהממוצע. מרקיזיו במשחק סביר אך לא התעלה על עצמו, אני חושב שזה בגלל דייגו שפשוט כפה עליו את הכדור עוד בקו האמצע ועל כן הוא נעלם. פפה היה בסדר גמור, אבל עושה רושם שאת התרומה שלו הוא יכול לתת יותר כאס מהספסל שעולה ומכניס קצת מהירות במשחק. חייבים את קראסיץ'. מרטינז ולנזאפמה בסדר למרות שהם בטח לא היו יותר טובים מפפה.

אני מסכים עם כל מה שאמרת על דייגו, העמדה לא יושבת עליו בדיוק טוב אבל הוא עובד קשה באימונים ואני בטוח שהוא עוד ישתפר. אמאורי? שחקן המשחק, אבל עד כמה אפשר לבנות על משחקים כאלה מצדו? לא סגור על זה.

15. Joel Gion Member

http://www.tuttosport.com/images/88/C_3_Media_1108188_immagine_l.Xxx
    אי אפשר להגיד שלא מגיע לו. משחק גדול של אמאורי.

טוב, כנראה שאני וביאנקונרי ראינו משחק אחר לגמרי כי אני דווקא די מרוצה. לא משחק מדהים, אבל בטח שלא גרוע, ואם מתחשבים בעובדה שזה בסך הכל משחק רשמי ראשון אני חושב שאפשר להתעודד.

למרות שזה משחק שקשה ללמוד ממנו משהו לבאות, בקצרה כמה נקודות ששוות התייחסות:
    * דייגו נחלש במחצית השנייה, אבל אני ממש לא מסכים שהוא תקע את המשחק שלנו. את ההזדמנות של לנזפמה אתם זוכרים? או את הנגיחה של פפה שהלכה ליד הקורה? הוא התחיל את כל המהלכים האלו. משחק טוב שלו בסך הכל.
    * גם את הביקורת על סטורארי (מה כבר הוא עשה היום שגרם לך להתקף לב?) ופפה אני לא מבין, בסך הכל שניהם היו בסדר גמור ולדעתי אנחנו נזכה מהם להרבה נחת העונה.
    * בפעם האחרונה שאמאורי כבש צמד זה היה גם כן במסגרת הזאת, נגד איאקס באמסטרדם ארינה. אחרי זה הוא פחות או יותר נרדם עד סוף העונה והבליח רק מדי פעם. הלוואי שההצגה שלו היום היא סימן לבאות. למכור אותו כנראה שלא נצליח כבר הקיץ (לא יוכל לשחק באף קבוצה שמשתתפת בתחרויות היבשתיות), לכן צריך להחזיק לו אצבעות ולקוות שהוא יחזור להיות מה שהוא היה בתחילת 2008-2009.
    * מרקו מוטה אמנם בישל את השער השני, אבל שתי ההזדמנויות היחידות של האירים במשחק הגיעו מהאגף שלו ובגלל מיקום לא טוב שלו. בהתקפה הוא לא רע (גם היום וגם נגד ליון), אבל יש לו עוד הרבה על מה לעבוד בכל הקשור למיקום ולתיאום עם שאר ההגנה.
    * מרכז הקישור: מעבר לזה שהם לא לחצו מספיק, גם היום וגם בשבת שמתי לב שמארקיזיו הוא האחורי יותר מהשניים ושסיסוקו מצטרף יותר קדימה. מצד אחד אני מבין את ההיגיון בלתת למארקיזיו להתחיל את ההתקפות מעמדה אחורית יותר, מצד שני אני מאמין שהוא יכול לתרום לחלק ההתקפי הרבה יותר ממומו. גם פה יש מקום לשיפור.
    * ולסיום - רק לקראת סוף המשחק שמתי לב שעלינו עם 8 שחקנים איטלקים בהרכב. חוץ מזה, גם שניים משלושת הזרים מחזיקים בדרכון איטלקי. הסמל האישי שלי מעולם לא היה רלוונטי יותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/10