ההרשמה לפסטיבל סן רמו בעיצומה :: פרטים בפנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏3/7/10.

1. 亚历山大帕托 Member

ב-2004 זה היה זלזול ואחד הערבים האלה שקורים פעם ב- לקבוצות גדולות, אבל אתמול התוצאה שיקפה בדיוק מה שאינטר שווה במשחקים ברמות האלה איפה שהמאמן והטקטיקה הם שם המשחק.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה אפשר להפסיק לזלזל אחרי שקיבלו את השלישי. ה4-0 מול דפור היה המשחק המביש ביותר שראיתי אי פעם, אין לו ולא תהיה לו שום תחרות (גם לא ה5-2 אתמול, גם לא ה7-1 של רומא וגם לא הגמר באיסטנבול).

3. Milanista3 Member

אני חושב שזה התחיל בזלזול ואחרי השער השלישי זה היה כדור שלג שכבר היה לא אפשרי לעצור.

4. SerieA Il Capitano

היה אפשר לעצור את המפלה ההיא בריאזור, אבל אנצ'לוטי הרי ידוע בכך שהוא נחנק שפתאום הקבוצה שלו מתפרקת, ע"ע איסטנבול.

אנצ'לוטי מאמן גדול ויש לו הרבה יתרונות, אבל התכונה הספציפית הזו היא כזו שקיימת אצלו.

5. riquelme1 Member

זה ממש לא היה זילזול, זה היה יום מטורף של סופר-דפור האדירה, שבשלב קודם לכן גם הדיחה את יובה של אז, וניצחה אותה בצמד מפגשים.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן-דפור הכי מביך? מה שתגידו...

איפה הייתם כשהמשחק הנ"ל שוחק?

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הם היו ביתרון של 3 שערים מהמפגש הראשון?
    זאת הייתה המילאן הכי חזקה מאז ההולנדים ופייבוריטית ברורה לזכות בגביע. כל מה שהיה צריך זה לתת שער אחד מסכן ולא לספוג יותר מדיי מקבוצה עם הבדלי רמות שלא ניתן לתאר. אני זוכר שממש לקחתי אישית את ההפסד הזה ולא המשכתי לראות ליגת האלופות באותה עונה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה מצב שאינטר מנצחת בגרמניה, אתה מדבר איתי על עוברת? לא כי זו גישה לוזריות ולא כי זה לא יכול לקרות, אלא פשוט כי אני לא מאמין ששאלקה גם אם תעמוד 90 דקות מאחורי הכדור בתוך ה-16, לא מאמין שהיא תבעט בדלי, זה לא שאינטר הפסידה 4:5...

9. Muurad Member

האמת שאני ממש לא חושב שהציטוט הזה הזוי לפחות לא ברמה כזו כמו שרוב האנשים בטח חושבים, לפחות מבחינת כמות שהשערים שאנחנו יכולים לכבוש אמרתי לפני, אני בהחלט מאמין שאנחנו מסוגלים לעשות את זה או קרוב לזה ולנצח את המשחק, עוד פעם אנשים טיפה מסתנוורים אבל ההגנה של שאלקה לא כזאת יותר טובה משלנו.

הבעיה כאמור כמו שאמרתי, לשמור על מספר מינימלי של ספיגת שערים.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/11
  10. 亚历山大帕托 Member

מה ישתנה במשחק הבא מבחינת יכולת כיבוש השערים?

11. Muurad Member

מה צריך להשתנות? היינו צריכים ויכולים להבקיע 5-6 שערים גם במשחק אתמול.

טיפה ריכוז וקצת מזל וגם שם זה יקרה, עוד פעם - ההגנה של שאלקה היא לא משהו לספר עליו בבית בלשון המעטה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/11
  12. 亚历山大帕托 Member

גם ההתקפה שלכם בחודש האחרון לא. גם אם לאונרדו יצליח איכשהו להחדיר אמונה בשחקנים והם יעלו בטירוף, הם יתקפלו מיד אחרי השער הראשון של שאלקה שמן הסתם יגיע.

13. Muurad Member

בדיוק - ואם במצב כזה ההתקפה שלנו עדיין הייתה צריכה ויכולה לכבוש כמות כזו של שערים זה רק מבליט את מה שאני אומר.

14. zoharco Member

אני במילואים אז לא יצא לי לראות בלייב את אינטר-שאלקה ואני רואה רק עכשיו אז שני דברים: קודם כל - יששששש! דבר שני- יש מצב שאלי אוחנה אמר שסטאנקוביץ' על המגרש על חשבון סיידורף שהיה המצטיין במגרש בדרבי ולא ברור לו למה הוא לא משותף הערב? הוא על סמים או משהו? ויעקבי אפילו לא תיקן אותו...