ההרשמה לפסטיבל סן רמו בעיצומה :: פרטים בפנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏3/7/10.

1. Joel Gion Member

עזבו אתכם מליגת האלופות. במפעל הבאמת מעניין האיטלקיות קיבלו את ההגרלה הבאה - שטורם גראץ (אוסטריה) - יובנטוס, פאלרמו - מאריבור (סלובניה), נאפולי - אלפסבורג (שוודיה).

לא מכיר את הקבוצות האלו, אבל נראה לי שהאיטלקיות יכולות להיות מרוצות ואמורות לעלות די בקלות (?) לשלב הבתים.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלות קלות לאיטלקיות בפלייאוף הליגה האירופית:
    פאלרמו- מאריבור (סלובניה)
    נאפולי- אלפסבורג (שבדיה)
    יובנטוס- סטורם גראץ (אוסטריה)

שיהיה בהצלחה

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוב רק לציין שבמידה והאיטלקיות יעברו את היריבות שלהן יש להן סיכוי לפגוש את טוטנהאם בשלב הבתים במידה וזו תפסיד לירבתה במוקדמות ליגת האלופות.

4. cazzo Il Capocuoco

אני עדיין חשוב שלקבל את אקטובה היה עדיף מאשר לקבל את שטורם גראץ. בכל אופן היתרון הוא שהנסיעה קצרה והקבוצה האוסטרית יותר מאתגרת.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסה"כ ההגרלה האירה פנים ולמרות שברמן קבוצה חזקה, חלק מהאפשרויות האחרות היו בעייתיות יותר ומעל הכל - צריך לשים לב שהגומלין במאראסי. ההצלחה של סמפדוריה בצמד המפגשים תהיה תלויה בעיקר בדי-קארלו. אם אני במקומו, אני יוצא למשחק הראשון ועולה עם בונקר. המאמן של ברמן, שאף, הוא חתיכת פסיכופט ששולח את הקבוצות שלו להתקיף בצורה מאוד לא אחראית. נאלדו למשל (הבלם), מבלה בדרך כלל יותר זמן ברחבת היריב מאשר ברחבה שלו. צריך משחק הגנתי איכותי כדי לספוג את הלחץ (שיגיע), ולנסות לעקוץ במתפרצות. המטרה צריכה להיות תיקו עם שערים או הפסד מינימלי של 2-1 או 3-2. אם זה אכן יהיה המצב, סמפדוריה תהיה עם רגל וחצי בשלב הבתים. אלא אם יבוא שופט הזוי או חוסר מזל משווע, דוריה אמורה לעשות את העבודה בבית. המטרה העיקרית היא לשרוד את המשחק הראשון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/10
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נלדו פצוע ואני בספק שישחק את המשחק הראשון.
    ובכלל בווסר שטדיון סמפדוריה צריכה להיות עם יום גדול של ההגנה שלה ולא היא תחזור לאיטליה לפחות עם שני שערים. אוזיל, פיזארו ומארין שיש תמיכה של אלמיידה או ארנאוטוביץ' זה חתיכת התקפה.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודע לזה ובגלל זה כתבתי שהמטרה העיקרית היא לשרוד את המשחק הראשון. לסמפדוריה אסור להתבייש והיא צריכה לעשות בונקר. כל מה שידרש כדי להוציא תוצאה טובה, כי בלואיג'י פראריס קשה מאוד נגד סמפדוריה (ללא הפסד ביתי בעונה האחרונה).

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמתי יותם שהשאלה היא גם איזה ברמן תעלה, האם זאתי של הסיבוב הראשון או השני. זאתי של השני מסוגלת היתה לנצח גם באליאנץ ארינה.

מאידך אותה שאלה אפשר להפנות על הצד האיטלקי, איזה סמפ נראה? זאתי שהרשימה אשתקד או שמא זאת היתה הבלחה של עונה, לא הגיעו חיזוקים משמעותיים ונראה סמפ חדירה וחלשה יותר.

לטעמי הולך להיות מפגש צמוד בו הכל פתוח. כדי ללמוד איך עושים את זה נכון סמפ צריכה לקחת את הקלטת של ברמן ולנסיה בגומלין. הספרדים עם הרבה חוכמה ניצלו עד תום את ההפקרות הגרמנית.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתרון של ברמן הוא בנסיון שלהם באירופה.
    סמפדוריה צריכים לחפש מגן ימני כדי להעלות את סיכוייהם. כי באותה מידה שסטנקיבצ'יוס יכול לתת משחק ראוי, הוא גם יכול להיות זה שיעלה להם בהדחה בסופו של דבר, שלא לדבר על עונה שלמה שעוד מחכה להם.

10. cazzo Il Capocuoco

נאלדו מזכיר לי לוסיו של באיירן.

בכל אופן, לברמן יש היסטוריה לא רעה עם קבוצות איטלקיות, 11 תוצאות תיקו, 9 ניצחונות, 6 הפסדים בלבד.

11. Joel Gion Member

לא הולך להיות פשוט בכלל, ברמן קבוצה מנוסה וטובה. גם אני חושב שהמפתח של סמפ הוא לא להתפרק במשחק הראשון, הפסד מינימלי או תיקו עם שערים ובגומלין הכל אפשרי.

ויזה עדיין השוער הראשון של הקבוצה? איך נשמע לכם הפסד 3-2 בגרמניה ואז ניצחון 2-1 מדחיקה כזאת של אמרסון פאלומבו? אני קונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואו נזכור שההגרלה היתה יכולה להיות יותר קשה כמו סביליה, זניט (מפלצת כרגע) וטוטנהאם שאותם קשה לי להאמין שסאמפ היתה עוברת, אבל מצד שני זה טוב במאבק נגד גרמניה ועדיף שלנו תהיה נציגה רביעית בבתים מאשר להם.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מחר הולך להיות קשה מאוד עבור סמפדוריה אבל יש חדשות טובות, אוזיל הטורקי-גרמני חתם היום בריאל מדריד ולא ישחק עם ורדר ברמן מחר בערב.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וגם נאלדו לא, מה שאומר שפסאנן הפיני או פרודל האוסטרי יהיו בהרכב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסאמפ יש הזדמנות מצוינת להביא את הצ'מפיונס ללואיג'י פראריס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx לטעמי זה שאוזיל לא ישחק זה מכה לגרמנים, ואם נאלדו כמו שלירן אומר גם לא ישחק זה מכה כפולה כי הוא ידוע במשחק הראש המשובח שלו, ולטעמי יום טוב של הגנת סאמפ מחר יכול בהחלט להעביר את ההכרעה לאיטליה.