הולנד: חלון העברות מתקדם: חיזוק מאסיבי לפ.ס.וו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/8/10.

1. Piet van Reenen Member

שי, אני מסכים עם כל מילה שלך- וכידוע לך אני אחד שמתנגד בדרך כלל להחתמת זקנים.

אולגר הביתה!!!!!!!!!!!!!!

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן רק שאוייר חירב את ההגנה של איינדהובן שנה שעברה למרות באמת אותו משחק בלתי נשכח מול ברזיל.

נחמד, אבל ההתנהלות של אייאקס היא התנהלות של קבוצה בפאניקה. אף אחד לא דיבר על בלם בקיץ ופתאום 2.5 משחקי נפל והקבוצה בפאניקה ומחתימה את הדבר הראשון שהיה חופשי. אני מודע למגבלות של הצמד טובי את יאן, במיוחד שאניטה וואן דר ויל מגבים אותם, אבל אני לא יודע אם אוייר כגיבוי בספסל ביחד עם אולגר (מישהו מהם יהיה בלם רביעי) זה בדיוק מה שאנחנו צריכים.

בכל מקרה - זה הולך כמו פאניקה, זה נראה כמו פאניקה, זה נשמע כמו פאניקה. אני חושב שאייאקס בפאניקה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע ארז (כ), בסה"כ הייתי אחד החבר'ה שהתנגד בכל כוחו נגד נסיעת אוייר לדרא"פ, אבל נגד ברזיל הוא פשוט הפתיע אותי לטובה. אם לאלדרוויירלד ויאן ורטונגהן יש כרגע פי כמה יותר כשרון מאוייר זה לא אומר ששחקנה לשעבר של פ.ס.וו לא יכול ללמד את החבר'ה כמה טריקים רעים. מבחינתי הטריקים הרעים לא כוללים לכסח באלימות אלא מדי פעם לנדנד לשופט או לבלבל את השכל של השחקן עליהם הם שומרים. לפני שנה אוייר לא עצר את סוארז, אבל הוא בהחלט הוציא אותו משלוותו.

בשני המשחקים האחרונים אייאקס הובילה 3-1 ואחר כך 2-0 ופעמיים ירדנו מהמגרש עם תיקו. שחקן כמו אוייר אולי יכול למנוע את הדברים האלה כי בשני המשחקים שום דבר הראה שהיריבה עוד חוזרת למשחק. אייאקס השתיקה בצורה מצויינת את הקהל המקומי, אבל ברגע שהם היו צריכים שיא ריכוז ההגנה בראשות שטקלנבורח התחילה לעשות שטויות.

אגב שטקי, הוא והחבר'ה האחרים שהיו במונדיאל קיבלו עד יום חמישי חופש. מבחינתי יש אולי אפילו לתת מדי פעם לחבר'ה האלה חופש. אני בהחלט חושב שבמשחק גביע מול MVV אייאקס גם יכולה להסתדר ללא שטקלנבורח, דה זאיו וסוארז. הם בשקט יכולים לשבת על הספסל ובמידת הצורך להכנס.

לסיום, אם יול ישתמש באוייר בחכמה אני בטוח שהוא יכול לעזור לנו רבות. אל תשכח הוא כבר זכה בארבע אליפויות עם פ.ס.וו, אולי גם זה יעזור לחבר'ה בהגנה שעוד לא הבינו מה צריך לעשות בשביל לקחת תואר...

4. AFCA Member

וואו. לא יודע איך לאכול את זה. אם פעם חשבתי שתנפח נשמתי אם אראה את הגועל הזה אוייר במדים של אייאקס, היום אני מקבל די ברצון את ההחתמה הזאת מכמה סיבות: 1. כמו שציינתם, הדרך של אולגר והצ'ק שהוא מקבל כל חודש החוצה סלולה. 2. רואים מתחילת העונה כמה הבעיה של אייאקס היא מנטלית, ואחד כמו אוייר לדעתי בהחלט יכול לעזור לזה, סוג של עוזר מאמן על המגרש. 3. אני לא רוצה שאוייר יתפוס את המקום של אלדרוירד שאני מאוד מעריך, ואולי פתח את העונה הזאת לא משהו, אבל זה מוסיף ורסטיליות להגנה שלנו. אם אניטה (לא רק שהוא דרדס, כל הזמן הוא גם שובר מלכודות נבדל, שיתחיל כבר לשחק עם כבר חוכמה) ימשיך ביכולת הזאת נוכל לראות הגנה יותר פיזית עם ורטונגן בשמאל ואוייר באמצע. הוא גם יוכל לעזור לאלדרוירד להתפתח לבלם שהוא יכול להיות. בקיצור- אני די מרוצה, בעיקר כי אני חושב שהוא יכול לעזור לילדים שלנו עם הניסיון שלו. בנוסף, טוב שהחוזה הוא לעונה אחת.

http://i689.photobucket.com/albums/vv255/afca_photo/177485_ooijer_shirt_600x338.Xxx

למי ששכח- סוארז נגד אוייר.

http://www.youtube.com/watch?v=2TjlJzFh8ns...player_embedded

את דה זיאו וסטקי כן, אבל גם אם זה בשלב 32 הגדולות של גביע האיגוד נגד המילואים של MVV סוארז לא יסכים לרדת מהמגרש לפני סוף ה-90 דקות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/10
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארז, אייאקס בפאניקה, אבל זה בעיקר כי אין כסף...בבקשה אל תשכח את העניין הזה. העובדה שיול רצה עוד בלם שיכול גם לשחק במידת הצורך מגן, כן מעודד אותי. הקבוצה גם צריכה עוד חיזוק בהתקפה, ולדעתי עוד שחקן אחד ייצטרף אלינו. NAC רוצים בשביל לאונרדו את סרפונג ודיילי בלינד, אבל אייאקס מסרבת להגיע לעסקה הזאת. קבוצה בפאניקה משחררת ללא בעיה את שניהם...

אני משוכנע שאוייר ישחק רק במידת הצורך ואנא אל תשכח שאיתו שיחקו גם כמה ליצנים. איזקסון לא מזכיר בשום דבר את גומז, סלסידו היה נהדר במונדיאל, אבל מתקשה כנראה לשחזר את הכושר הזה באיינדהובן ובצד שמאל יש לך מגן שאילולא גובהו היו מדברים עליו כשחקן פחות טוב מאניטה...

בבקשה חבר'ה, עומר הביא את המשחק מלפני שנה. סוארז כן הבקיע, אבל בסוף אוייר ניצח...

לדעתי הבעיה של אייאקס היא כרגע הרבה יותר מנטלית מאשר מקצועית. לפני עונה אייאקס שיחקה בחצי השני ללא שום לחץ והיא שיחקה כמו אלופה אמיתית. עכשיו כשיש לחץ הקבוצה שוב מגמגמת, אני מקווה שעם צירופו של אל חמדאווי ועכשיו אוייר שהחבר'ה לא יתחילו לשחק בינואר אלא כבר באוגוסט...

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, על פניו אין לי יותר מדי בעיה עם ההחתמה הזאת, יש לי בעיה עם אייאקס ומאמנה בסיטואציה הזאת.

כל הקיץ (גם אחרי שיול כבר הודיע שנשאר) יול אמר שהוא רוצה חלוץ וקיצוני. על זה דיברו בחדרי חדרים באותה פגישה לילית שבסיומו יול קיבל (חלקית) מה שרצה. חלוץ וקיצוני, קיצוני וחלוץ. כל הזמן פימפמו את זה - תר'דים שלמים בפורומי אייאקס עם כיתוב "התקפה". כולם כבר כל כך רצו שחקני רכש התקפיים, גם יול דיבר רק על זה. איך פתאום 2 משחקים משנים את כל התמונה ואחרי כרונינגן יול רץ לספר שאנחנו צריכים בלם. יופי. אנחנו כבר אחרי תחילת העונה ועכשיו הוא רוצה בלם. העניין הוא שאם הוא היה דורש את זה בזמן אולי יכולנו להביא משהו אחר ולטווח קצת יותר ארוך. אני חושב שגם פה היה ברור, שי, שהחבר'ה בהגנה לא ישחזרו את העונה שעברה (ואן דר ויל ביינתים מתרסק, אניטה קטסטרופה) וכמו כן ודיברנו על זה - יש לך רק שני בלמים וחצי (יאן, טובי ואולגר) בעונה שאתה שואף ללכת בכל החזיתות. אין פציעות? אין מושעים? לכולם היה ברור שאייאקס צריכה עוד בלם, גם אם הרבייעיה הנוכחית הייתה שומרת את פאוק וכרונינגן על אפס שערים. זה לא הנקודה, הנקודה הייתה שאין לנו רבע עומק בהגנה בעונה ארוכה.

אז יול דיבר רק על חלוץ וקיצוני. ופתאום מקבלים גולים והוא רץ לדרוש בלם. לא נראה לי, באמת לא נראה לי.

אוף עם העונה הזאת.

7. Ajax Amsterdam Member

לדעתי החתמה מצוינת של יול בלם עם ניסיון וגם הספסל עמוק יותר אייאקס עכשיו עם יותר ניסיון.למרות פתיחת העונה הצולעת נראה לי שאחרי 6 שנים בלי אליפות יהיה לנו סוף סוף את הניסיון עם מוניר ואוייר.נקווה שהכל יתחבר כי זו קבוצה עם סגל של אלופה.

דרך אגב אוייר שיחק במחלקת הנוער שלנו אך אף פעם לא שיחק בבוגרים.והוא יליד העיר אמסטרדם.

כך שניראה לי מבחינתו זה חלום ילדות שמתגשם

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור, אוייר לא בדיוק אהוב אצל אוהדי אייאקס. הוא יליד העיר, שיחק בנוער, אבל בשביל אוהדי הקבוצה (כולל אני) האיש מייצג יותר את פ.ס.וו מאשר אותנו. ברור לי שהוא נענה בחיוב להצעה הזאת כי הוא יכול להשאר עכשיו עם המשפחה בהולנד ולא לנדוד לקטאר או משהו כזה...(לפרוש גם היתה אופצייה). חלום ילדות אני מניח שזה לא, אבל אני מקבל אותו בשמחה. דבר אחד בטוח, הרבה לא יסלחו לו על דבריו במשך השנים נגד הקבוצה שלנו, אבל יאללה יש אנשים שעדיין חושבים שקרויף אלוהים...הם רק בכוונה שוכחים שהאיש תקע סכין גדול בגב כולם כשעוד הלך לשחק בשביל פיינורד...

ארז, אתה מעלה בהחלט טיעונים טובים, אבל לדעתי הקבוצה עוד תרכוש קיצוני. היא לא סתם מנהלת מו"מ עם NAC בשביל לאונרדו. לצערי כמו שכבר אמרתי לך לקבוצה למעשה אין כסף כך שצריכים להיות מאד יצירתיים. אני לא מאמין שעם בואו של אוייר אולגר הולך כי לדעתי הבחור הזה נהנה מהכמעט שני מיליון אירו משכורת בעונה. זו עונתו האחרונה בקבוצה כך שאחרי זה נפרד ממנו סוף סוף לשלום.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעות אחרונות מאמסטרדם:
    דה רידר יתחיל להתאמן ביום רביעי בקבוצה כדי להראות אם יול רוצה אותו בקבוצה. מידו נמצא באמסטרדם והולך לדבר עם המועדון...

10. c_web Member

עוד לא רשמי אבל עסקת העברתו של מוסא דמבלה לברמינגהאם קרובה לסיום, הסכום הוא 5 מיליון יורו. גם ווסטהאם ו-ווסט ברום בתמונה אבל מקליש המנג'ר של ברמינגהאם מאוד מעוניין בחלוץ הבלגי אחרי שחלוצו קווין פיליפס נפצע בשבת וייעדר זמן ממושך.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מזמן דיברו פה על ענייני סטקי ומעבר אפשרי. היום נראה לי שאייאקס לא תמכור אותו גם ב-40 מיליון.

כן, יום לא פשוט. קנת' וורמיר, שוערה השני של אייאקס, האיש שלמעשה אמור לרשת את סטקי, קרע היום באימון הקבוצה את גיד אכילס - ויעדר במקרה האופטימלי חצי שנה.

ג'רון ורובן האלמוני הוא שוערה השני של אייאקס לתקופה הקרובה.

12. AFCA Member

אוי אוי אוי. ליבי ליבי עם השוער המוכשר הזה, שבקרוב כבר היה צריך לקבל את הצ'אנס שלו. אי אפשר לדעת איך הוא יחזור, וביום שסטקי יעזוב אי אפשר לדעת אם הוא באמת יהיה היורש שלו.

ג'רון ורהובן, בא מוולנדהאם, ידוע יותר כפיצה בגלל משקל גופו- http://www.youtube.com/watch?v=GjY3lgl05VE

13. c_web Member

בהחלט איש עבה הבחורצ'יק הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הגיע הזמן שתברכו את AZ, שחתמה היום על הסכם עם AFAS SOFTWARE חברת המחשבים ההולנדית שתיהיה הספונסרית של הקבוצה בשלוש השנים הקרובות.
    http://www.az.nl/cache/images/248100.Xxx

בנוסף, אחרי שכמעט לכל אורך העונה שעברה הקבוצה שיחה באיצטדיונה הביתה שענה לשם AZ Stadium , מהיום אמרו: AFAS Stadium.

אחרי שבשבת שיחקה הקבוצה עם סימן שאלה כחסות הקבוצה, אמר היום מנהל הקבוצה חרבראנדס שהיה כבר סיכום לפני המשחק ביום ראשון בברדה, אבל הם רצו להציג את החולצה והאיצטדיון במשחק הבית הראשון בליגה בשבת מול כרונינגן. בכל אופן, אריק פלנבורח ייזכר כשחקן היחיד בהיסטוריה של אלקמאר שכבש שער כשעל חולצתו חסות של סימן שאלה :aaarofl:

קצת חדשות - מוסא דמבלה לא יעבור בסופו של דבר לברמינגהאם, השחקן פשוט לא רצה לשחק בקבוצה. וכמו שציינתי עדיין ווסטהאם ו WBA מעוניינות בחלוץ הבלגי.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל חשוב ש-AZ תמשיך להתקיים, אני מניח שהיא בקלות יכולה להשאר נציגה קבועה ב-subtop. היות שלא תמיד הקבוצה עם רב האגורות לוקחת אליפות אני מניח שאולי בעתיד אולי נראה את AZ שוב רצה לאליפות. השנה אני לא חושב.

לגבי וורמיר, הוא פצוע לחצי שנה ואחרי שאייאקס קיבלה הודעה רשמית שסולימאני לא יכול לשחק באנגליה (לא מקבל בנתיים רשיון עבודה) הסרבי חוזר אלינו...לא נראה לי שיש עדיין כסף למחליף של וורמיר כך שבוא נתפלל כל משחק ששטקי יישאר בריא. אחרת נשמע כל משחק שלנו "פיצהההה"...

הדובר של רומן אברהמוביץ' הכחיש היום שהבעלים של צ'לסי מעוניין לעזור ל-NEC. השמועה התפשטה אחרי שהעיתון הגדול באסטוניה פרסמה על העניין. אחרי צהריים הדובר הכחיש את הכל ושהבוס הגדול גם לא מעוניין בהשקעה או בעלות של קבוצה הולנדית אחרת. חבל, היות שיש לאברהמוביץ קיוויתי שיעזור לאייאקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה בשביל עידו. מוסא דמבלה עומד לעבור לפולהאם. החלוץ הבלגי של AZ אמור בקרוב מאד לחתום על חוזה שתכניס 6 מיליון אירו לקופתה של AZ.