הולנד: חלון העברות מתקדם: חיזוק מאסיבי לפ.ס.וו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/8/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני אוסיף עוד שתי שמועות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    1) דימיטרי בוליקין אמר לתקשורת הרוסית שהוא קיבל הצעה מאייאקס. הוא אמר שיש עוד קבוצות שרוצות אותו. אם אני לא טועה הוא שייך לאנדרלכט לכן לדן האח אין הרבה מה לדרוש בסיפור הזה.
    2) בשבדיה טוענים הערב שאייאקס מעוניינת בשחקן ההגנה השבדי של סולנה, אלכסנדר מילוסביץ'. לעיתון הידוע לשמצה בארץ 'אפטונבלאדט' אומר אביו שיש מספר קבוצות שמעוניינות בבנו בן ה-19, אבל שהוא לא דוחק בבנו לעבור לחו"ל.

אגב ארז מאיפה השמועות שלך?
    כעיקרון אני לגמרי נגד מכירת אל חמדאווי לפ.ס.וו, אבל אם אייאקס תתחזק בעוד חלוץ שני ואולי תביא את לנס לאייאקס אז יאללה לעבודה.

2. Ian Wright Member

ערב טוב לחבר'ה ה"הולנדים". בקרוב אהיה באמסטרדם. אשמח לדעת אם מומלץ ללכת למוזיאון של אייאקס ואצטדיון ארנה?

3. Ajax Amsterdam Member

שווה לך ללכת אתה תחזור מפוצץ במידע וזה תמיד יפה לראות גביעי אירופה מסודרים בתוך ארון עם מלא תארים

4. Ajacied Member

מה קורה עם אוהד לויטה? הבנתי שהוא לא נשאר בוולבייק.
    וולבייק גם השאילו את שוערה של איינדהובן ונבחרת הולנד האולימפית - ג'רון זואט.

5. c_web Member

למה הוא לא נשאר?
    לא שמעתי על זה שהוא עזב אבל אני רואה שזה באמת נכון. איפה הוא ישחק עונה הבאה?

אמש הנציגות ההולנדיות שיחקו בסיבוב השלישי של מוק' הליגה האירופית.
    דאן האח הפסידה בחוץ 0-3 לאומוניה ניקוסיה וככל הנראה תסיים את דרכה במפעל.
    מנגד, AZ אלקמאר ניצחה בביתה 0-2 את FK יאבלונץ'. קצת על המשחק שראיתי:
    מחצית ראשונה טובה שלנו עם המון החמצות, בנסחופ למשקוף, בוימנס מונע שער כשהכדור פוגע בו מטר לפני הקו אחרי בעיטה של מרטנס, והשוער של הצ'כים הציל כמה בעיטות. שניות לפני ההפסקה אסטבאן השוער מקוסטה ריקה הציל אותנו מספיגה אחרי כדור קרן מסוכן.
    במחצית השנייה AZ נחלשה, והשער של וורנבלום מכדור קרן של אלם (שילוב שבדי) שבר את הקרח וחזרנו לשחק טוב.
    גודמונסון האיסלנדי נכנס במקום בנסחופ ובדקה ה - 88 כבש את השער הכ''כ חשוב שנותן מקדמה טובה לגומלין.
    בוימנס לא נתן משחק טוב ונראה גם קצת מתוסכל, אבל בסה''כ אני מרוצה מהמשחק למרות שההגנה קצת חדירה ולא הולך להיות קל בגומלין.

בנתיים רוי בירנס מהרנביין מתרחק אחרי שקטאניה היאטלקית התעניינה בו.
    בעמדת המגן הימני AZ מתעניינת במגנה של קלמאר FF משבדיה בן ה - 19 מתיאס יואנסון.

6. Ajacied Member

אני מניח שאלטידור לא שיחק כי לא הספיקו לרשום אותו בזמן לשלב הזה באירופה, אבל איפה רומרו?

7. Ajax Amsterdam Member

יאאלה מחר פותחים עונה הולנדית חדשה מחכה לסיקור הטוב ברשת על הליגה ההולנדית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. c_web Member

אלטידור פצוע עדיין ויחזור רק עוד שבועיים.
    רומרו כרגע בחופשה בבואנוס איירס עם משפחתו. ורביק אמר שהוא לא מרוצה מההתנהגות שלו, והדרך שלו החוצה מהמועדון סלולה. רומא הציעה עליו הצעה ש AZ דחתה, ובכלל רומא מעדיפה את שטקלנבורח השוער של אייאקס.
    כרגע לא יודעים מה יקרה אבל גם רומרו נחוש לעזוב אותנו, בקרוב נדע לאן.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו רוצה לרכוש את אל חמדאווי, עכשיו זה רשמי. העניין הוא שהקבוצה מאיינדהובן רוצה אותו בחינם :aaarofl:

אני לא יודע מה הם שתו שם, אבל בחינם? בגלל שהחלוץ הורד לקבוצה השנייה חושבים בפ.ס.וו שמגיע להם את החלוץ בחינם. המנהל הכללי של פ.ס.וו, מרסל ברנדס, גם טען שאייאקס בכוונה מעקבת את המו"מ. 'אלחמיין דאחבלד' כן מדווח שלפ.ס.וו אין בכלל את האמצעים לשלם את דרישות המשכורת של אל חמדאווי.

היות שיש למרוקאי עוד חוזה ל-3 עונות פ.ס.וו יכולה לחלום. אם לאייאקס יהיה חלוץ שני אז אולי נראה עסקה, אבל גם אז נראה לי שפ.ס.וו תצטרך לשלם. אם הידיעה ב'אלחמיין דאחבלד' נכונה אז אל חמדאווי לא יעבור בכל מקרה לאיינדהובן.

ידיעה אחרת
    לקס "אנחנו הולכים לצייד יהודים" אימרס כנראה מועמד לפיינורד. כך מדווח 'אלחמיין דאחבלד'.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בקרוב מאוד.

Vermeer; Van der Wiel, Alderweireld, Blind, Boilesen; De Jong, Eriksen, Janssen ©; Sulejmani, Sigthórsson, Ebecilio.

FC Twente: Mihaylov; Cornelisse, Douglas, Wisgerhof, Tiendalli; Brama, Janssen, John; Berghuis, De Jong, Janko.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוונטה מנצחת 2-1 את אייאקס. במשחק סופר מעצבן מראה אייאקס בעיקר במחצית הראשונה כדורגל נהדר, אבל שתי טעויות מונעות מאיתנו ניצחון צודק. אולי בשביל ההשוואה, המשחק הזכיר את מכבי חיפה מול מאריבור...

בדיון החדש כבר ארחיב בנושא.

12. Ajacied Member

כנראה שהחבר'ה היו עדיין בהאנג-אובר מהיומולדת ה-30 של יאנסן, ובמיוחד יאנסן עצמו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

13. Ajax Amsterdam Member

אני די מרוצה מאיך שהקבוצה שיחקה היה כיף לראות את אייאקס אתמול,נחזיר להם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נ.ב מי שזוכה בתואר הזה בשנים האחרונות אף לא זכתה באליפות בעונה שבפתח

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור, והיות שטוונטה די גנבה את הניצחון אני מניח שהנאחס ימשך לעונה עונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אין לי מושג מתי שהדיון החדש יפתח אז בכל זאת עוד כמה נקודות שעליהן אני רוצה לתת את הדעת.
    1) סיגטורסון. הבחור ממש הרשים אותי אתמול. הוא נייד, אבל לא אנוכי כמו החבר שלנו אל חמדאווי. במחצית השנייה הוא עשה כמה מהלכים מבריקים. הוא לא הבקיע, אבל אני אופטימי לגביו.
    2) דיילי בלינד כבלם. זה די עבד. כשג'וניור עבר לצד שמאל הוא התקשה מאד ורואיז עשה ממנו בשער צחוק. על אוייר אני בכלל לא רוצה לדבר. המרווח שהוא נתן לרואיז פשוט שערורייה. ברור שהוא איטי מדי בשביל שחקן עם הכשרונות של רואיז!
    3) קנת' וורמיר. אתמול דיברו לפני המשחק על שוער אוטרכט, מישל פורם. שאלו את דה בור אם הוא מועמד, דה בור בהחלט לא הכחיש אלא לא ממש ענה על השאלות. לדעתי אייאקס אכן מנסה לראות אם פורם רוצה להגיע. אתמול ראינו בפרוש טעות קריטית של וורמיר שבנס לא נגמר בעוד פנדל. אני חושב שהשופט החמיר עם שחקן טוונטה, הוא לא היה צריך להרחיק אותו.
    4) מיקי סולימאני. נראה טוב מאד. עשה צחוק מטינדאלי והיה מאד מסוכן. כנראה קצת התעייף במחצית השנייה, אבל את הסולימאני הזה אני ארצה לראות יותר העונה!
    5) תיאו יאנסן. רואים בבירור שהוא עדיין לא התאקלם. בוא נראה איך דה בור יצליח למצוא לו מקום איפה שהבחור יכול לפרוח. מה שכן, יש לנו לפחות עכשיו בועט כדורי נייחים טוב. יאנסן עוד יבשל קרנות ויכניס בעיטות חופשיות.
    6) חלוץ שני. אני באמת מעריך שהוא עוד מגיע, אבל ברגע שאין סיגטורסון אין לנו מספר 9. לפי השמועות אייאקס בהחלט מחפשת חלוץ שני ושוקלת עכשיו להשאיל את קאסטליון.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה היה במחצית השניה, אבל ראיתי את המחצית השניה והיא נגמרה עם 11-1 לאייאקס בבעיטות, כש1-0 לטוואנטה.