הולנד:ישורת אחרונה בקיץ: דה זאיו נוחת באייאקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏23/8/08.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתר?

2. Ajax Amsterdam Member

אתה צריך להוריד תוכנות מיוחדות כדי לראות אבא שלי הוריד את התוכנות האלו.אני יעדכו אותכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. AFCA Member

SOPCAST חפש בגוגל ותוריד..

4. Piet van Reenen Member

היתרון היחידי שיש לאייאקס על פורטו בקשר לברזילאי של ברצלונה הוא שהספרדים יעדיפו להשאיל אותו לקבוצה שלא מתחרה איתם באירופה.
    כידוע לכם פורטו תיהיה בשלב הבתים של ליגת האלופות כמו ברצלונה ואף עשויה ליפול איתה באותו בית.
    אז למה לבארסה לחזק אותה?!

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/09
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לקייריסון יש פונטציאל להיות הרבה יותר ממה שסביטאניץ' אי פעם יהיה או היה, אין ספק שהוא סקורר ענק וילד עם עתיד, אבל האם כבר עכשיו הוא יספק את הסחורה? אני בכלל לא בטוח, פה גם נכנס עניין ההשאלה לתמונה, האם באמת משתלם להביא ילד חסר נסיון בהשאלה ללא אופציה כך שגם אם הוא מתאקלם ומשחק היטב בסוף העונה זה להתראות...

אני לא חושב שהבעייה של אייאקס תהייה בעמדת החלוץ הפותח העונה, רצוי אולי להביא יותר עומק לעמדה אבל נראה לי נכון יותר להביא שחקן מבטיח ברכישה או שחקן מוכח בהשאלה במקרה כזה. סביטאניץ', אם יקבל המשכיות בהרכב, יוכיח לדעתי שהוא חלוץ סביר בהחלט לקבוצה שמשחקת בגביע האירופי המשני וששאיפתה לעונה הקרובה היא אליפות בליגה המקומית. ועונה אפילו סבירה שלו תשתלם לאייאקס כלכלית כשימכרו אותו על מנת להביא תחליף איכותי יותר במידה ותרצה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם זה שחקן שגווארדיולה לא חושב שיש לו כרגע מקום בברסלונה אז כנראה שהוא לא חושב שזה חיזוק ליריבה משמעותית באירופה, בטח שלא פורטו אחרי עזיבת שני הכוכבים ועוד שחקן משמעותי.

היתרון העיקרי הוא העובדה שבאייאקס הברזילאי יתמודד מול סביטאניץ' ועוד ילד מקומי, בעוד בפורטו זה יהיה מול פאריאס, הולק, פאלקאו ואולי גם רנתאירה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סופ קאסט.

איפה ברוחה דיירקטה משדרים?

8. AFCA Member

תעשה בחיפוש אייאקס -אתלטיקו ואני מאמין שתמצא. בכל מקרה אם לא יש במי פי טו פי..

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם באתר הזה משדרים:
    http://www.atdhe.net/

לגבי טורניר אמסטרדם, מה אני אגיד לכם, לא מעניין אותי. אין שום שחקן חדש שאפשר קצת להנות ממנו. אטובה עדיין לא בכושר משחק ואפילו יהרון וורהופן פצוע...ברור שאראה את המשחק, אבל אל תחשבו שאני אקפוץ משמחה.

לגבי קיירסון. אני לא מאמין שיגיע, אבל לך תדע. אני כבר אסתפק בדה זאיו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אייאקס 'התעסקה' כבר בקיץ עם איזה 20 שחקנים ואף אחד מהם הגיע לקבוצה. אליאס ולירן יותר אופטימיים ממני. בשנים האחרונות באמת האמנתי כל קיץ מחדש, מה קיבלנו בחזרה? בדיוק, נאדה. אם במהלך העונה נראה אייאקס עם דה זאיו, קיירסון ואולי גם בלם נוסף בהרכב אז אולי אחזור לחלום על אליפות. עכשיו? הכל שמועות ושום דבר מוחשי. אפשר גם לחלום שאייאקס של שנות השבעים תחזור לשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה'מירור' האנגלי מדווח היום שמרטין יול מעוניין בגארט בייל, הבחור בן ה-20 הובא ע"י יול לטוטנהאם. הוא יכול לשחק כמגן שמאלי וגם בקישור. בקיצור, הנה השמועה הבאה...

http://zonamixta.files.wordpress.com/2009/02/gareth_bale.Xxx

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי הוא גדול על אייאקס, אם יגיע זה רק בגלל יול.

12. AFCA Member

ללא ספק הוא גדול על אייאקס, יש לו המון פוטנציאל הוא לא שחקן הרכב שם??

13. road runner Member

לגבי קייריסון, בפורום של בארסה בספורטאנטר מישהו כתב שבכלל רומא היא זו שמובילה במרוץ להשאלתו.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש, יש, יש

דה זיאו באייאקס !!!1
    אייאקס ואלקמאר הגיעו לסיכום המיוחל בינהין. הקשר המחונן יעבור בדיקות רפואיות יותר מאוחר היום. יחתום ל-4 שנים ! .

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/09
  15. Ajax Amsterdam Member

נראה לי שסוף סוף העונה נראה אליפות(טפו טפו טפו בלי עין רע)