הולנד:ישורת אחרונה בקיץ: דה זאיו נוחת באייאקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏23/8/08.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים ההגנה שלנו כבר מסדרת לאתלטיקו יתרון...
    בתחילת השידור אמרו שאתלטיקו בסה"כ רק בתחילת אימוניה, טוב שלא נמצאים בכושר שלנו אחרת כנראה כבר היה 5-1...

אני נורא מבסוט מהגעתו של דה זאיו, אבל מה יהיה עם ההגנה? השער השני פשוט ביזיון. איך אגוארו יכול לקבל את הכדור עם 3 חבר'ה מסביבו??? בשבוע הבא כרונינגן...יהיה נחמד, בכל מקרה ברג כבר לא משחק שם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

אתלטיקו? יופי של קו קדמי, שמות עם יכולת. רק ברור שזה לא יספיק נגד ריאל וברצלונה.

2. Piet van Reenen Member

חברה! תירגעו עם השמחה על הבאת דה זיאו כי זה לא משנה הרבה .
    כל עוד אייאקס לא תפתור את הבעיה האמיתית שלה שזה ההגנה לא יהיה לנו מה למכור גם אם נביא עוד 20 קשרים וחלוצים לא נצליח בלי בלמים נורמלים.
    אני צועק חזק מה עם שחקני הגנה נורמלים?????

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/09
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי עם ארז (כ). אל תביאו לי את קייריסון כי אז יחשבו שבכל משחק נבקיע 50 שערים. כן, אולי 50 שערים, אבל תהיו בטוחים שנקבל 51 שערי חובה...עדיף כבר להשאיל מברצלונה שחקן הגנה. מה עם מארקז? עדיין משחק בקאמפ נואו?

עמנואלסון גרוע, סנו לא יודע לחזור בזמן, ווילארט נראה שחקן אפור ולא רציני, אלדרוויירלד צריך לידו מישהו רציני (אולגר...?) וגריגורי ו.ד ויל צריך עוד כמה קעקועים...אגב גם אלדרוויירלד עם זרוע מלא ציורים. אולי כדאי להשקיע על המגרש?
    אני פשוט כועס כי באמת בשבוע הבא מתחילים על באמת. איך אנחנו סופגים כאלה שערים נגד קבוצה שבקושי התחילה את אימוניה? אחלה חלוצים ושחקני התקפה, אבל לא מקובל עליי שני שערים כל כך מיותרים!

4. Piet van Reenen Member

אני רוצה לשאול אותך מגיעים בשנתיים האחרונות מאמנים ששנינו מסכימים שהם מבינים כדורגל,אז איך לעזאזל אף אחד לא קולט שהחיזוק היחידי שאייאקס צריכה זה 2 בלמים נורמלים ולא אולגוור?

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/09
  5. AFCA Member

אולי לפחות סולימאני ייתן עונה שתשכיח את העונה הקודמת החלשה??
    בישול נהדר שלו.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור, איזה משחק. מה ראינו במחצית השנייה?
    1) הייטינחה חושב שהאדום לבן של אתלטיקו דומה לאדום לבן שלנו. מעולם לא הסתרתי את שמחתי שהוא עזב. היה ונשאר שחקן הגנה בינוני.
    2) דניס רומדהל? שער שיוויון מצויין (איזו נגיחה!?!), אח"כ אסיסט נהדר בשביל היריב ולסיום נפילה א-לה סוארז. מה רוצים מהליצן הזה?
    3) אריק בראמהאר, וואלה קיבלנו ממנו מתנה. הוא בטח כבר ידפוק אותנו במשחק הליגה הבא...

בסה"כ ההתקפה היתה היום בסדר. אצלטיקו בכושר רציני כנראה לא תתן לנו חצי מההזדמנויות שקיבלנו היום, אבל כרגע ההתקפה זה הדבר הכי מעודד בקבוצה שלנו. קישור? הלילה אני חולם רק על דה זאיו...עמנואלסון, וורטונגהן, סנו. אלוהים ישמור, לעולם לא נפטר מהם?

בהתקפה לואיס ביום מאד בינוני ורומדהל שמציל לנו את המשחק. יאללה, סוגרים את האור בארינה וחוזרים ליום ראשון. מחר הארינה 'סגורה' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

7. road runner Member

אתה שואל ברצינות?
    אם כבר להשאיל בלם מבארסה אז יש שניים, קאסרס והנריקה. אבל הראשון כנראה הולך ליובה ואת השני כנראה שפפ רוצה אצלו בסגל.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה לא משאילה סתם ככה שחקנים אז אולי מרקז מיותר...הנריקה? כן, לפני עונה הוא בחר בלברקוזן במקום אייאקס...גם את בוז'אן רצינו להשאיל וברצלונה נתנה לנו את אולגר. וואלה, כמה נהנינו מזה באמסטרדם. לא סתם אני אומר לך עכשיו שקיירסון בכלל לא יגיע אלינו. שאוהדי ברצלונה לא יקראו את זה, אבל תמיד אייאקס דאגה יותר לקבוצה הקטלונית מאשר ההיפך...משום מה הרבה מאד הולנדים אוהבים את ברצלונה, אני לא צריך אותם. גם ריאל מדריד משחקת תמיד התקפי, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יול עדיין לא החליט מי יהיה שוער ראשון. בסה"כ אני ממשיך לא להתלהב משטייקלנבורח, גם היום הוא נראה בשער הראשון רע מאד. וורמיר יעמוד בין הקורות ביום ראשון, בוא נראה אם הוא יהיה יותר טוב. כמה שעות כבר עברו, אבל אני עדיין דואג בעיקר להגנה. בשלושת משחקי הליגה הראשונים אייאקס עלולה לקבל שני הפסדים. כרונינגן ופ.ס.וו בביתן לא מרחמות על ההגנה שלנו. בכל מקרה אולגר עומד לחזור והוא כנראה יקבל דקות ביום ראשון.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאירו לי בבקשה את קייריסון מחוץ לקבוצה. מה הסוכן אומר ביום חמישי? "השחקן הול לאייאקס או פורטו". אתמול? "השחקן הולך לרומא או וולנסיה..."

חשוב לציין שרב הזכויות על כרטיסו שייכות לאיזו חברת השקעה. מה שחשוב להם זה אך ורק דבר אחד: כסף. אני לא צריך את כל הבלאגן הזה אצלנו. עדיף להתרכז על עוד בלם ויאללה בוא נפתח את העונה. במהלך אוגוסט אולי שם אחר יעלה...

11. kraz11 Member

להפטר מוורטוגן? לדעתי אחד השחקנים הטובים של אייאקס
    גם יודע לעלות ,גם מגן טוב יחסית,שחקן נשמה שתמיד נלחם וגם יכולת לא חסר.

בנוגע לחורים משמאל אתמול ,כשיש באמצע את וילארט ואלדרויילד (לא תופס ממנו ממה שראיתי בינתיים)
    אז וורטוגן היה צריך לסגור גם את האמצע ולהפקיר את צד שמאל.

בנוגע לאורבי אני מסכים שצריך כבר למכור אותו,שחקן עם שם שאפשר לעשות עליו
    יותר כסף ממה שהוא שווה ,הבעיה שאת הכסף ישר יזרקו לבורסה אז מה זה משנה

חייבים 2 בלמים(ולא 1) אם רוצים אליפות ,או ההתקפה של בארסה ואז ההגנה לא תיהיה רלוונטית
    לא מבין למה שבוע לפני הליגה לא הבאנו מי שהכי צריך ,לפחות בלם אחד כדי שיהיה איזשהו סיכוי

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מסכים לגמרי עם המסקנה שלך לגבי ההגנה, מרכז ההגנה של אייאקס מאוד חלש ולא הביאו חיזוק לשם, עם כל הכבוד לדי זאיו שהוא שידרוג רציני, לא שם הייתה הבעייה העיקרית של אייאקס.

המגן החדש (אטובה?) שיחק אתמול?

13. AFCA Member

לא, עוד לא בכושר משחק..
    הוא ישחק ביום ראשון מישהו יודע?

14. road runner Member

אנחנו מדברים על ראפא מרקז, כן?
    כי הוא באנקר בהרכב לצידו של פיקה..

מה שהתכוונתי להגיד בהודעה הקודמת זה שמבין שחקני ההגנה בסגל של בארסה יש רק שניים שהולכים (כנראה) להשאלה, ואלו קאסרס והנריקה (כשהנריקה יושאל במידה ובארסה תרכוש בלם נוסף).
    לגבי קייריסון, שיהיה. אם לאיאקס יש בעיות לרכוש שחקנים אז אפשר להביא בהשאלה, ואם השאלה אז קייריסון, לפי מה שאומרים עליו, עושה רושם של אופציה טובה מאוד. הבלאגן עם החברת השקעות אמור להיות בעיה של בארסה, אם בכלל, כי היא זו שרוכשת אותו.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברור שלאייאקס לא יהיה קשר לבעיות על הבעלות של כרטיסו של קייריסון במידה והיא רק תשאילו. אני פשוט לא חושב שלמועדון כמו אייאקס זה רעיון מוצלח להשאיל שחקנים ללא אופציה רכישה, במידה וכבר משאילים שחקן ללא אופציה שלפחות יהיה שחקן מוכח שיש סיכוי גדול יותר שיצליח. קייריסון הוא כישרון גדול שלא הוכיח את עצמו מול הגנות מהירות וחזקות יותר מאשר בליגה הברזילאית, אפילו בגביע הליברטאדורס הוא התקשה מול חלק מההגנות שם.

יכול להיות שהוא יפגע ואייאקס תרוויח שחקן טוב לעונה אחת, יכול להיות שהוא לא יפגע ואז לא קרה כלום כביכול, לדעתי בלי אפציית רכישה עסקה כזאת לא משתלמת.

מוסיף: שי כנראה קיבל סחרחורת מדי זאיו אם הוא הוא באמת התכוון שבארסה תשאיל את מארקז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/7/09