הולנד:ישורת אחרונה בקיץ: דה זאיו נוחת באייאקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏23/8/08.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד ככה עידו, AZ גם ללא מארטנס שיחקה לא רע. לדעתי הבעיה עדיין אצל הקבוצה של ואן היא בחוד, אין לכם שום מסיים אמיתי. אגב גם ל-PSV אין שחקן כזה ברמה הדרושה, מדהים לראות עד כמה סטייבנס מכניס עוד יותר שעמום למשחק של אלופת הולנד. אני מה זה שונא את פיינורד, אבל מחר עדיף שקבוצה אחת לוקחת את כל הקופות. לאט לאט פשוט נמאס מהמזל של PSV, כבר שנים שהם צריכים ממש לקבל על הראש, אבל הערב גם המזל לא הלך איתם. איכשהו עוד הייתי משוכנע שפיטר פינק כבר ייתן להם מתנה או שאפלאי יבעט כדור בטעות פנימה, אבל PSV לדעתי לפחות הערב הציגה קבוצה אפורה ביותר בלי שום תחכום מהקישור והלאה. אם הוצאת את אפלאיי מהמשחק, ניצחת אותם. המרוקאי שסובל ממחלת הנפילה (ופינק כמו אוהד שרוף של PSV, נותן על זה עבירות...) בהחלט מסוגל להכריע משחק, אבל חוץ ממנו? סימונס, באקל, דזודזק (אנא עארף איך מאייתים את שמו), ומנדז פשוט אינם מוסיפים דבר למשחק ההתקפי.
    אלה בהחלט לא שחקנים רעים, אבל הם לא יצילו את המולדת לבד. אם קבוצה, ואני באמת מקווה אינשאללה שזה יקרה יותר, עולה ליתרון העסק של PSV די צפוי.

בוא לא נגזים, PSV עדיין האלופה, הן הקבוצה שנצטרך להעיף מכס המלכות, אבל ברגע שראיתי את האפשרויות שיש למשחק ההתקפה של אייאקס, אני אופטימי. בוא נגיד ככה, אם ההגנה תוריד ברבע את כמות השערים שספגנו בעונה האחרונה, אני באמת ובתמים מאמין שנהיה אלופים.

AZ? היא לבטח לא קבוצה רעה, ההפסדים נגד NAC ו-ADO הם אולי הפסדים של פתיחת עונה, אבל יש לי בעיה עם החלותים שלכם. אין לי מושג אם ארי היה פצוע, אבל איפה הוא? פלה? חבל על הזמן וחוץ מזה? אם ואן חאל שם את דמבלה בקישור (היום היה בין הבולטים) אז מי יסיים? אל חמדאווי?

מחר יקרה מה שיקרה, אני לפחות מבסוט שאם חס ושלום נפסיד עוד פעם אז הפער לא עולה ל-6 נקודות...מבחינתי פיינורד קבוצה עוד פחות טובה מ-AZ ובטח מ-PSV. בכל זאת ה'קלסיקר' הוא משחק לכשעצמו והכל שם אפשרי. אני לא מנבא שום דבר, אבל הרגשת הבטן שלי היא טובה. אני לבטח מאמין שלא נצטרך להפסיד שם, בטח אחרי המשחקים הטובים מול רודה ובוראץ (בטח מבחינה התקפית יצרנו הרבה מאד).

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק יום שישי:

אוטרכט - ווילם טוויי 0-1 (0-1)

0-1 קלר (33')

כרטיסים צהובים: דמוג'ה, קרגבו (שניהם ווילם טוויי)
    כרטיסים אדומים: -
    שופט: פול ואן בוקל
    צופים: 20,000 איצטדיון 'חלחנברד', אוטרכט

משחקי יום שבת:

ויטסה - ספרטה 1-1 (0-0)

0-1 ואן וולפסווינקל (50')
    1-1 דיסל (72')

כרטיסים צהובים: רוטייס, סלוט יאגי, סליינחארד (ספרטה), ספרוקל, מולהוק (ויטסה)
    שופט: תום ואן שיחם
    צופים: 15,300 איצטדיון חלרדום, ארנהם

הראקלס אלמלו - כרונינגן 1-1 (0-0)

0-1 דוסט (50')
    1-1 אנדרסון (85')

כרטיסים צהובים: קלאבן, ואן דר ברח, קוונסה (הראקלס)
    כרטיסים אדומים: אג'לורה (2'- כרונינגן)
    שופט: דיק ואן אחמונד
    צופים: 8298 איצטדיון פולמן סטדיון, אלמלו

AZ אלקמאר - PSV איינדהובן 0-1 (0-0)

0-1 מארטנס (82')

כרטיסים צהובים: מויסנדר, שחארס, דה זאיו (AZ) - לאזוביץ' (PSV)
    שופט: פיטר פינק
    צופים: 16258, איצטדיון NSB, אלקמאר

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/08
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי ההתאחדות ההולנדית רוצה להעניש את אייאקס על הטמטום של ההנהלה? עזבו לרגע את השופט אריק בראמהר שפשוט נתן במתנה נקודה לפיינורד, למה ההגנה באמסטרדם לא התחזקה?הנה לכם נתון מדהים על למה בסופו של דבר אייאקס בעצמה אשמה באיבוד שתי הנקודות האלו: אייאקס קיימה בנתיים 4 משחקים רשמיים מתוכם היא ספגה 3 פעמים שער בין הדקות 45-50. אני מדגיש 3 משחקים מתוך הארבעה.

אולי כדאי לכעוס על זה כי כמו במשחקים האחרים אייאקס חוזרת מהפסקת התה אחרי שבמחצית הראשונה היריבה פשוט לא מסוכנת. שוב פעם, בדיוק אותו תסריט נגד ווילם טוויי, בוראץ' והיום עם פיינורד. אם כל הכבוד לנקודה הזאת של המסכנים האלה מרוטרדם (באינטרנט הם צוהלים כאילו ניצחו...), אייאקס פשוט בעצמה אשמה שהיא הסתמכה על החלטותיו של שופט גרוע. ברגע שהאיש בשחור עושה הכל הפוך על הפוך אין זה פלא שבתוך דקות אחרות הוא לא נותן פנדל לאייאקס (באהייה תופס בשני ידיים את סוארז שכנראה הפך לשעיר העזאזעל הלאומי בהולנד של השופטים) ומצד שני הוא נותן פנדל אחרי שאורבי מלטף קלותאת אותו שחקן שלפני שנה משיג בתה רמאות נקודה לפיינורד.

בכל מקרה אולי פשוט טוב שלא ניצחנו, הרמה היתה מתחת לכל ביקורת, מפיינורד רגילים לזה, אבל כנראה אייאקס גם כבר לאמסוגלת ליותר הרי פתאום שחקן שלא מתאים למכבי חיפה נכנס כמחליף למגרש. מצחיק, שפעם זה היה הפוך, לא? עזבו, אני לא יודע אם בא לי לבכות, לכעוס או לצחוק על קבוצתי והמשחק העלוב הזה. אולי אני מרגיש הכל...

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים כבר שוחקו יומיים של מפגשי ליגה. PSV (ניצחו 3-0 את נבחרת המילואים), פיינורד (ניצחה 3-0 אחרי הארכה 3-0 את top oss מהליגה השנייה) ו-AZ (ניצחו בבית בקלות הראקלס) עברו בנתיים לסיבוב הבא בגביע. ביום חמישי בערב: אייאקס מאחרת את אוטרכט בקרב המרכזי של המחזור.

אחרי המשחק באמסטרדם כבר אביא לכם את כל התוצאות וההגרלה של הסיבוב הבא!

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציפיתי לראות כמה תגובות פה, חבל, אייאקס נצחה אתמול במשחק התקפי פשוט פנטסטי את אוטרכט. במחצית הקבוצה האורחת עוד הצליחה לרדת לחדר ההלבשה עם תיקו מאופס, אבל אחרי ההפסקה הדרמה האמיתית ממש התחילה. קודם קיבלה אייאקס בשלהי המחצית השנייה פנדל (עכשיו פתאום סוארז כן מקבל...) כדי שהנטלאר יחמיץ אותו. לפני שיש הילוך חוזר אייאקס משתלטת מחדש על הכדור בחצי שלה כשבסיומה סוארז מפציץ פגז לרשת העליונה של השוער המצויין מישל פורם. בגלל שאוטרכט נשארה בעשרה שחקנים אחרי הפנדל (המגן הרומני שלה קיבל צהוב שני), אייאקס גומרת כעשר דקות לסיום את המלאכה עם שער פשוט של הנטלאר. שערו מספר 100 במדים האדומים לבנים.

הכי טובים היו לואיס סוארז, אינו הקמרוני שמכבי חיפה וותרה עליו, ויאן וורטונגהן. כמו שציפיתי הולכת ההתאחדות ההולנדית לבדוק את החשד שסוארז בעט בבלם אוטרכט כדי שאת המרפק של חבר לקבוצה לפרצופו של החלוץ מאורוגוואי 'ישכחו' כי הטלוויזיה לא צלמה את זה בקלוז אפ...

עזבו, סוארז כרגע השחקן הטוב אצלנו, אבל הוא צריך להרגע. בעיטה או לא הלינק הבא אולי יסביר קצת מה קרה שם (האיכות גרועה)
    http://www.sportweek.nl/voetbal/72327/Vide...egen_FC_Utrecht

בהגרלה אחרי המשחק נקבעה שבמשחק המרכזי תשחק PSV בחוץ באלקמאר נגד AZ, אייאקס תצא לוולנדהם שהיא אולי הקבוצה החלשה בליגה הראשונה, ופיינורד כנראה תשתעשע בהרדנברג נגד קבוצת חובבנית בשם HHC.

6. c_web Member

פייי איך נפלנו עם ההגרלה הזאת..
    לנצח את PSV פעמיים בבית באותה שנה אחרי עשור שלא ניצחת? :eek:

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידו, מה הבעיה? סיים איתם בתיקו ולאחר 120 תנצח אותן בפנדלים. בצורה הזאת ניצחת, אבל אולי גם לא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx . אגב האיש שלחץ על הכפתור שהוציא את הכדורים היה ... תומאס וורמהלן. בקיצור, אנחנו דפקנו אתכם וגם את PSV http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום מחזור 4 בליגה ההולנדית:

טוונטה - דה חראפשחאפ 0-3 (0-1)

0-1 נ'קופו (33')
    0-2 דננבום (75')
    0-3 הויסחמס (90+3')

כרטיסים צהובים: קלר, יונגשלייגר, פרנקל, אוסט (דה חראפשחאפ)
    שופט: תום ואן שיחם
    צופים: 23,200 באיצטדיון grols veste, אנסחדה

NAC ברדה - היירנביין 2-4 (1-4)

0-1 רויסר (14')
    0-2 אמואה (36')
    1-2 דינסדאח (41')
    1-3 אמואה (42')
    1-4 אמואה (45+1')
    2-4 פראנייץ' (60')

כרטיסים צהובים: פהר, רויסר ותומי ואן דר לייחטה (NAC), בירנס, סיבון (היירנביין)
    שופט: ריצ'רד ליספלד
    צופים: 16,700 איצטדיון rat verlegh, ברדה

PSV - וולנדהם 0-1 (0-0)

0-1 ויוטנס (73')

כרטיסים צהובים: טויפ, סטרק (וולנדהם)
    שופט: ביורן קויפרס
    צופים: 33,000 איצטדיון 'פיליפס', איינדהובן

ווילם טויי - AZ אלקמאר 5-2 (5-1)

1-0 דה זאיו (5')
    2-0 אל חמדאויי (22')
    3-0 אל חמדאויי (37')
    4-0 דמבלה (37')
    5-0 אל חמדאויי (39')
    5-1 דמוג'ה (41')
    5-2 דמוג'ה (86')

כרטיסים צהובים: -
    שופט: אריק ברמהאר
    צופים: 11,500 איצטדיון 'ווילם טווי', טילבורח

ההמשך יבוא מאוחר יותר...

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נציגותנו באירופה:

פ.ס.וו כצפוי מתרסקת בבית האימים שלה. הפעם ליברפול חוגגת עם 1-3 קליל. שער בכורה במפעל לפ.ס.וו, קוברמאנס בשער שהציל מעט מהכבוד של האלופה.
    כבר אמרתי באלופות ואומר זאת כאן - אם פ.ס.וו תגיע לגביע אופ"א דרך המקום השלישי אני אהיה מאוד מאוד מופתע.

ועכשיו לסיפורים היותר מעניינים, גביע אופ"א:

פיינורד עושה את זה וסוגרת את ה1-0 המעליב בבית מהשבוע הקודם מול השבדים. שערים של ווילאנדום ופר הספיקו מול שיוויון זמני של יוהנסון. פיינורד עולה בזכות שערי חוץ לשלב הבתים.
    למעשה, פיינורד מצטרפת אל אייאקס בשלב הבתים. המשחק של האמסטרדמים בארינה מול בוראץ' (1-4 לאייאקס בראשון) יפתח מיד.

כרגע העיינים נשואות לשלושת הנציגות הבאות, הירנביין, ניימכן וטוונטה. הירנביין בדרך לעשות את שלה עם 0-3 כרגע על ויטוריה (1-1 במשחק הראשון בפורטוגל). כרגע דקה 30'. הנריקה הבקיע את הראשון, סיבון הוותיק המשיך עם צמד.
    ניימכן חייבת לשמור על ה0-1 הקטן מהולנד במשחק מול דינמו בוקארשט בבירת רומניה. כרגע 0-0 בתחילת המחצית השנייה.
    ואחרונה חביבה, טוונטה. לאחר הפסד חוץ 1-2 חייבת טוונטה לנצח את ראן הצרפתית. לאחר 20 דקות עדיין התוצאה מאופסת.

מי מהמר על 5 נציגות הולנדיות בסוף הערב בשלב הבתים ? :aaa031: . שי בטח יסיים את המלאכה שלי יותר מאוחר.

להתראות ובהצלחה לכולן.

*עריכה: 0-0 הירואי לניימכן בבוקרשט! תוצאה פנטסטית והישג פנטסטי. ניימכן בשלב הבתים יחד עם פיינורד, אייאקס וככל הנראה גם הירנביין שמוליכה עדיין 0-3. רק טוונטה נשארה לנו עם 0-0 בתחילת המחצית השנייה. קדימה אנסחדה !. קרובים לערב מושלם.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/08
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם עלו לשלב הבאים!!!

אני אעשה סדר:
    ארז הביא את הנתונים ממשחקה של פיינורד. הקבוצה מרוטרדם עולה לשלב הבא בגלל שערי חוץ (2-2 בסיכום הכללי)

טוונטה מנצחת בבית משער של נ'קופו (68'). מדיווחים שונים של אוהדים אני מבין שהצרפתים עוד הספיקו להבקיע, אבל השופט הבולגרי גם לא הרחיק לטענתם שני צרפתים. במקרה הראשון דיברו על בעיטה מכוונת של צרפתי בשחקן הולנדי. טוונטה עולה בגלל שערי חוץ (2-1 במפגש הראשון לראן)

היירנביין תחת ניהול משחק של אלון יפת ה'גדול', ניצחה בקלות מפתיעה את סטובאל הפורטוגלית, 5-2. הנריקה (6'), סיבון (14',24'), ואל יונוסי (50', 68') סגרו את הסיפור. לפורטוגלים כבשו ברונו גאמה (57') וצ'אבס (63'). ההולנדים הסימפטים עלו בסיכום 6-3

תוצאת הערב הגיעה דווקא מרומניה, שם סיימה NEC את משחקה מול דינמו בוקרשט בתיקו אפס. במשחק הראשון ניצחה כאמור NEC את הרומנים 1-0.

במשחק שסגר את הערב המצויין לכדורגל ההולנדי, ניצחה אייאקס ללא שום מאמץ את בוראץ בתוצאה 2-0.
    סרפונג (71') ולואיס סוארז בדקה ה-94 נתנו קצת הנאה לארינה שאליה הגיעו בקושי 18,000 צופים.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות גרועות...: מארטן שטייקלנבורח ודניס חנטנאר יהיו מושבתים לחודש וחצי. השוער הראשון נבדק במהלך השבוע ונמצא שהוא סובל בבעיה בשריר בכתפו. הרופאים (הטובים?) אמרו ש'שטקי' צריך פשוט מנוחה מוחלטת. דניס חנטנאר סובל משבר הליכה במפשעה, נותח ועכשיו צריך מנוחה ופיזיוטרפיה.

בקיצור, אייאקס כבר חסרה במהלך החודש וחצי הקרוב 4 שחקני הרכב (שטקלנבורח, אייסאטי, אולגאר, סולימאני). מצטער להגיד את זה, אבל מי הבא בתור?

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ערב חלומי לממלכה הכתומה ! המחמאות בעיקר לניימכן, איזה תצוגה הירואית ואפשר היה להתמוגג על החגיגות עם הקהל המדהים שעשה את הדרך מהולנד.

ההגרלה ביום שלישי:
    אייאקס והירנביין (!) דרג 2
    פיינורד דרג 3
    טוונטה וניימכן דרג 5 (ואחרון)

קבוצות מאותה מדינה לא יוכלו לשחק אחת מול השנייה. עוד מעט דיון מסודר גם לאופ"א פה למעלה :aaa021: .

ולגבי החדשות, טוב, מזל שיש את וורמיר !

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שסטקלנברג יהיה בריא... אבל האגדה חוזר מהפרישה שלו... :aaa8: איזה מלך.....

חוזר ל-2 משחקים לכסות את הפציעות של השוערים. איזה מלך

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/08
  15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב, רק לשני משחקים לפי מה שנכתב. אבל מי אני שאתנגד.

המחזור החמישי בליגה ההולנדית:

שישי:
    AZ אלקמאר - ספרטה רוטרדאם (21:45)

שבת:
    ויטסה ארנהיים - ווילם וו (19:45)
    פ.ס.וו איינדהובן - דה חראפשחאפ (20:45)
    הראקלס - רודה (21:45)

ראשון:
    כרונינגן - דה האח (12:30)
    פיינורד - ניימכן (14:30)
    אוטרכט - טוונטה (14:30)
    וולנהאם - נאק ברדה (14:30)
    הירנביין - אייאקס (16:30)

שימו לב שהמשחקים בראשון מעודכנים להזזת השעון אצלנו בלילה בין שבת לראשון.

:aaa031: