הולנד 09-10: ברג בפ.ס.וו, אל חאמדאווי באייאקס!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/7/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס עדיין לא הודיעו על שום דבר רשמי...בכל מקרה ללוקה היה עוד חוזה לעונה אחת. אני יודע שבזמנו באייאקס הספרדי הרוויח 2.5 מיליון אירו בשנה. הוא מעולם לא הצדיק חצי מהסכום המגוחך הזה (בשביל הכדורגל ההולנדי זהו סכום גבוה ביותר).

2. Piet van Reenen Member

האתר הרשמי של מלאגה מדווח על ההעברה.
    כנראה זה עניין של זמן עד שזה יופיע גם באתר הרשמי של אייאקס.
    דרך אגב איינדהובן ניצחה היום בביתה את וארנה מבולגריה 0-1 דחוק, משער בדקה ה-90 של מרסליס.
    משחק של הולנדית אחרת בליגה האירופית:פולוניה וארשה-ברדה1-0.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/09
  3. c_web Member

כרונינגן 1
    אייאקס 3

הירנביין 2
    רודה 0
    ווילם 2
    ויטסה ארנהיים 2

ספרטה רוטרדם 0
    טוונטה אנסחדה 1

הראקלס אלמלו 0
    אלקמאר 0

פיינורד 0
    ניימיכן 1

דן האג 1
    נאק ברדה 1

פ.ס.וו. איינדהובן 4
    ונלו 0

וההימור שלי לטווח הארוך:
    צמרת הטבלה בתום העונה:

1. איינדהובן
    2. אייאקס
    3. אלקמאר
    4. טוונטה
    5. נאק ברדה

יורדת אוטומאטית:
    RKC

פלייאוף הישרדות:
    VVV ונלו
    ספרטה רוטרדהאם

מחזיקת הגביע:
    טוונטה

תבלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/09
  4. Ajax Amsterdam Member

כרונניגן- אייאקס1-0
    במשחקים האחרים:
    הירנביין -רודה1-3
    וילם-ויטסה1-2
    ספרטה-טוונטה2-0
    הרקלאס-אלקמאר4-1
    פיינורד-ניימיכן3-2
    דן האח-ברדה3-0
    איינדהובן-ונלו0-2

5. c_web Member

אלקמאר הולכת להציע בימים הקרובים הצעה לקשרה של נאק ברדה דוני גורטר. הקשר בן ה - 21 שיחק בנאק ברדה 28 משחקים מ 2007 וכבש 2 שערים. הוא אמור להיות המחליף של דמי דה זיאו.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרונניגן- אייאקס 2:0

הירנביין -רודה 1:3
    וילם-ויטסה 1:1
    ספרטה-טוונטה 2:1
    הרקלאס-אלקמאר 4:1
    פיינורד-ניימיכן 1:2
    דן האח-ברדה 4:0
    איינדהובן-ונלו 1:5

אני לא מבין כאן כמוכם אבל אולי זה יעבוד לטובתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/09
  7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

המשחק המרכזי:
    כרונינגן - אייאקס 0-0

רשימת המשחקים:
    הירנביין - רודה 1-3
    ווילם II - ויטסה ארנהיים 1-1
    ספרטה רוטרדם - טוונטה אנסחדה 2-1
    הראקלס אלמלו - אלקמאר 2-0
    פיינורד - ניימיכן 0-1
    דן האג - נאק ברדה 2-2
    פ.ס.וו. איינדהובן - ונלו 0-4

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דמי דה זאיו הגיע גם כשחקן אלמוני לאלקמאר, עכשיו הוא שחקן בינלאומי וקיבל העברה יפה לאייאקס. בהרגשה ראשונה אני אומר: "חורטר ל-AZ? לא רציני.", אבל במחשבה שנייה הסקאוטינג של קבוצות ה-subtop (מצטער שאליפות אחת לא הופכת אותך מיד לקבוצה גדולה בדר גודל של הטופ3) בשנים האחרונות פשוט מעולה.

ידיעות אחרות:
    קנדי ויאן וורטונגהן אומרים שאין להם תכניות לעזוב את אייאקס, לדעתי ברור גם למה...

קלאב ברוז' מתעניינת במגן אוטרכט, טים קורנליסה. סביר להניח שההתעניינות באה בעקבות המינוי של אדרי קוסטר לתפקיד המאמן בברוז'.

שוער היירנביין, קני סטפה ייעדר 6 שבועות. הבחור שבר במהלך השבוע האחרון עצם בכף ידו...

רודה ניסתה בתקופה האחרונה לעשות דיל עם איש מולטימיליונר אוסטרלי, לצערה העסקה התפוצצה. דוויד ת'ורן היה אמור להזרים 20 מיליון אירו לקבוצה, אבל בסופו של דבר לא סוכם על דבר.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתבר שאייאקס הציעה 10 מיליון אירו לריאל מדריד עבור הצייד, כך לפחות כתוב בדיון של ריאל מדריד.
    מקווה מאוד בשביל האנטלאר שלא.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי בולשיט. אחרי שאייאקס מכרה אותו לפני חצי שנה ב-27 מיליון אירו מחזירים אותו עכשיו ב-10 מיליון אירו? קודם כל אין לזה הגיון והדבר הכי חשוב, הנטלאר לעולם לא יחזור עכשיו להולנד. סביר להניח שעד 31 באוגוסט הוא כבר ישחק בקבוצה אחרת, אבל אני מאמין שזאת תהיה קבוצה שמשחקת בליגת האלופות ומקורה לא בהולנד אלא מאנגליה, ספרד או אולי גרמניה.

בכל מקרה אין בתקשורת ההולנדית שום זכר לשמועה הזאת.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי זה היה נראה מאוד מוזר, אבל אחרי שהצייד סובב את שטוטגארט(שהחתימה את פוגרבנייאק) ואחרי שטוטנהאם החתימה את קראוץ' מי שנשארה במירוץ עליו היא רק ארסנל שלא בטוח כמה רצינית היא.
    מי יודע אולי הוא עוד יחזור לאייאקס.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב עכשיו לתקן אותי...מצאתי עכשיו במקרה דיווח על השמועה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    בידיעה מדברים על זה שאייאקס רוצה לקנות את ה'צייד' בשביל 10 מיליון אירו ואם הוא אחרי המונדיאל שוב יימכר לקבוצה אחרת ריאל מקבלת עוד סכום רציני מאותה העברה. היות שהכתבה המקורית פורסמה ב'מארקה' אני בספק אם היא נכונה, אבל לפי הדיווח כל הצדדים מאד חיוביים לגבי ההצעה הזאת.

אפילו אם הנטלאר חוזר זה לא בעיניי לא אומר דבר אחד: שאייאקס צריכה לוותר על עוד בלם!!! אני חושב שבראש הרשימה צריך לעמוד שם של בלם ורק אח"כ שמו של קלאס יאן.

13. c_web Member

היום התקיימה מסע''ת עיתונאים לקראת משחקה של אלקמאר באלמלו, הנה תמצית דבריו של המאמן רונאלד קומאן:

"אנחנו מגיעים עם 24 שחקנים בסגל וכולם כשירים למשחק מחר. הצוות הרפואי עשה עבודה טובה במהלך מחנה האימונים שקיימנו וגם לאחריו. המפגש מול הראקלס לא קל, הם יריבה לא רעה שעשתה שינויים בכמה עמדות וגם יש לה מאמן חדש. כמובן אסור לשכוח שהם משחקים בדשא סינתטי." רק אזכיר ש AZ התאמנה בשלישי, חמישי ושישי בדשא סינתטי כהכנה למשחק.
    קומאן הוסיף, "היה שיפור ביכולת במשחק נגד הרנביין אבל שוב הם הגיעו ליותר מידי מצבים נוחים מול השוער".
    לקומאן זו תיהיה הפעם השניה שהוא פותח עונה במפגש חוץ מול הראקלס, בפעם האחרונה זה קרה עם PSV בעונת 07/08, אז חניכיו ניצחו משערים בדקות 83 ו - 90.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי קורונל הודה בצהריים שאייאקס אכן רצתה להשאיל את קלאס יאן הנטלאר, אבל בגלל הפרשי שכר גדולים ביותר העסקה לא יצאה לפועל. כעיקרון אני חושב שריאל גם מעוניינת למכור את החלוץ כי פלורטינו פרז זרק בכל הזדמנות כסף וכנראה עכשיו ריאל צריכה למלא בחזרה את הקופה.

אני מדגיש שוב, אם אייאקס יכולה להרוויח בחזרה את הנטלאר אז נהדר, אבל אם אין לה כסף לדבר הזה אז עדיף קודם כל לקנות עוד בלם. מבחינתי כדאי יותר להשקיע בלוגאנו מאשר לעזור להנטלאר וריאל מדריד...הם נכנסו ביחד לבוץ הזה, אייאקס לא צריכה להוציא אותם משם!

אם הנטלאר חוזר לאייאקס הוא כנראה יודע שירוויח הרבה פחות מהמשכורת החודשית שלו היום. האם הוא מעוניין בזה? אני חושב שהוא בפרוש רוצה לשחק במועדון בסדר גודל של ריאל מדריד, אבל לדעתי כרגע אין שום קבוצה בסדר גודל הזה שרוצה אותו. מה נשאר? כל עוד הוא לא חוזר להולנד לקבוצה אחרת אני די בדיעה שלא ממש מעניין אותי. הנטלאר בעצמו עזב את אייאקס באמצע העונה לכן אני לא חש את הצורך ללכת 'להציל' אותו. אין לי גם חשק שהוא ישחק במועדון חצי שנה ואז בחורף מנצ'סטר סיטי באה והוא שוב בורח לכסף הגדול.

בקיצור, בוא נחכה בסבלנות מה עומד לקרות.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, האנטלאר עזב את אייאקס אחרי שהבקיע במשך כמה עונות יותר מ-30 שערים ב-34 מחזורים(תקנו אותי אם אני טועה) והוא היה בן 26 לכן אפשר להבין את הרצון שלו לעזוב ובטח שאל ריאל מדריד.
    ותעזוב את מנצ'סטר סיטי, יש לנו כבר את טבז, אדבאיור, סנטה קרוז, בלאמי ובנג'אני וגם רוביניו במידת הצורך, הנטלאר לא ילבש תכלת בזמן הקרוב.