הומוסקסואליות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏22/12/06.

1. Riki Member

גל גל, אתה מפספס את הפואנטה. הכוונה בטרנד, שאתה רואה יותר ויותר ילדים מתבגרים שפשוט מאמצים לעצמם סגנון לבוש, התנהגות ודיבור גיי לחלוטין. אפילו הסטרייטים שבניהם.

2. ראול Member

כן, גם עם אצבע שישית ביד שמאל. קורה.

ארתור, גב' פריזל

3. M_T_A Member

לפני בערך חצי שנה באחת הנסיעות הרגילות שלי באוטובוס חזרה מהבי"ס, ישבתי בדיוק מאוחרי זוג הומואים עם הדיבור הכי גיי שיצא לי לשמוע בכל החיים ולק על הציפורניים ואם זה לא מספיק הם גם דיברו אחד אל השני בלשון נקבה. היה לי קשה מאוד להסתיר את תחושת הגועל ששטפה לי את כל הגוף ורק חיכיתי שיתפנה מקום כמה שיותר רחוק מהם.
    זה סוג ההומואים שמעורר את הסלידה, הטרנדיים, אלה שיעשו הכל כדי להודיע לכל העולם שהם נושכי כריות.
    ואין שום דבר רע בהבעת סלידה מהתופעה המחורבנת הזאת. ככל שהם יקבלו יותר התעלמות ופחות לגיטימיות, ככה זה פחות ייחשב לטרנד וההומואים יחזרו להיות כמו שהם היו לפני 10 שנים.
    יש לי חבר שהאח הגדול שלו הוא הומו, וחוץ מדיבור גיי קליל בכלל לא רואים עליו את זה, והוא נראה כמו כל סטרייט רגיל. אני ממש לא מבין למה הומואים אחרים לא יכולים להיות ככה

4. בית"רי מלידה Member

חד משמעית זו נטייה, ותו לא.

טרנד? אולי בקרב צעירים מתחזים שאוהבים את הסצינה של מועדוני הגייז.

כאחד שיצא לו לעבוד עם שני "מחרבני קוטג'" , ו "מלקקת חרסינות" אחת, אני יכול לומר לכם שמדובר באנשים מקסימים, עם רגישות אישית וחברתית יוצאת מגדר הרגיל.

5. LFC ROCKS Member

אמנם יש אנשים שמחצינים את זה מאוד, ויש אנשים שאפילו לא מבינים את המשמעות, וזה באמת מעצבן.
    אבל יש קהילה שלמה שבכלל לא מחצינה, ולא מתנהגת כמו שרובכם אומרים, ואלה אנשים שהם בדיוק כמונו, רק עם נטייה מסוימת. מאוד.
    אני אתן דוגמא - אני בטוח שעם אלפי המשתמשים שיש באתר יש בינינו כמה הומוסקסואלים. אולי מספר מועט מאוד, אבל בטח יש. אתם רואים בחתימה של משתמש כלשהו כתוביות ענק "אני הומו", או תמונות ממצעד הגאווה? לא, הוא עם חתימה רגילה כמו כולם, אולי בלי חתימה אבל עדיין לא מבליט או מחצין בצורה כלשהי את היותו הומוסקסואל.
    (כמובן שמה שנאמר למעלה זה השערה, אני לא מכיר אישית הומוסקסואל שגולש בפורום הזה)

6. לויטה Member

ההחצנה שבדבר, זה הדבר שדוחה.....
    לא מעניין אותי מה הם עושים בחיים הפרטיים שלהם, אבל כל ההחצנה המיותרת והמגעילה הזאת כמו שרובכם כאן דיברתם עליה, זה מה שמגעיל, וזה הטרנד!

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, בת"א, וגם מחוצה לה. התופעה הזו מרגיזה, זה הפך לאופנה, ויש כאלה שסתם משחקים אותה כדי להראות מגניבים או סתם לתפוס איזה מקום בחברה הקרובה להם.

8. AW forever Member

לא מרגיז יותר מערסים או מכל התנהגות שהיא לא אני שמוחצנת ובולטת. אני חושב שהרוגז הזה מונע מכל מיני פחדים מפני הומוסקסואליות ועוד כהנה וכהנה בולשיט פסיכולוגיסטי. באשר להומואים והלסביות שלי יצא להכיר- הם אנשים כמו כולם, רק שאוהבים את בני מינם וזהו.

אבל- שני דברים שמחזירים אותי לדעות הקדומות שלי על הומואים ולסביות: 1. חברה שלי לשעבר "הפכה" ללסבית, ואני מבואס מזה רצח, כי אני שואל את עצמי מה עשיתי שביאס לה את הדעה על גברים עד כדי כך 2. קרה לי פעמיים שבחורה שהתחלתי איתה אמרה לי שהיא הייתה בטוחה שאני הומו, וזה העליב ועיצבן אותי מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/06
  9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הכללה לכיוון השני? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בכל אופן, זה ועוד איך טרנד - ואתם עוד חיים במדינה שיש בה איזון פחות או יותר בין שמרנות לליברליות. מה דעתכם על האמונה המוצקה של כל קנדה המפותחת (טורונטו\מונטריאול\ונקובר, השאר סתם שדות חיטה) שנטייה מינית היא בחירה?!?!. ממתי מישהו יכול לבחור את הגנטיקה שלו? והבעיה היא שזה באמת מחלחל לאנשים במוח, ואוי לנו אם נגיע למצב שילד בגיל ההתבגרות בכלל חושב פעמיים. אם זה גנטי - אתה יודע את זה גם ככה.

מצעד הגאווה, וכל האופנה של ההומוסקסואליות היא ביזיון, וההוכחה הגדולה שמדובר בקטע אופנתי הרבה יותר מאשר יציאה המונית מהארון של מיעוט מדוכא - זה כל הקטע של הדו מיניים. דו מיניים נשמע יותר מדי מדעי, ביולוגי וכד' - זה אנשים עם ראש פתוח לטוב או לרע, זה הכל.

אבל אני רוצה גם לעלות נקודה חשובה. אני לא שולל שאם לא היינו סופגים במשך שנים על גבי שנים את המסר שגבר צריך להיות עם אישה ולהיפך, ביקסואליות, ולא הומוסקסואליות, הייתה משהו הרבה יותר נפוץ לפחות מבחינת סקס נטו. כולם מכירים אני מניח את הסיפור שבימי יוון של אלכסנדר סקס עם גבר היה בשביל הכיף האמיתי וסקס עם אישה רק בשביל הילדים. ופה צריך למתוח את הקו, בין סקס למשיכה רומנטית, אלה שבצד אחד זה הצומי, כאפות ומתוסכלים למינהם, אלה בצד השני הם ההומואים האמיתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/06
  10. בית"רי מלידה Member

נו בחייך מיכאל - אתה משווה את הפתיחות של צפון אמריקה, לישראל?

אני לא רואה בהומוסקסואליות בעיה - הבעיה היא ההומופוביה, כלומר ההתייחסות של יתר החברה לתופעה.

"הומו" בישראל זו קללה, בצפון אמריקה זו מקסימום תווית.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

צפון אמריקה כופפה את המקל לצד השני בצורה מוגזמת. דווקא בארץ, האיזון הוא הרבה יותר סביר. לפחות בקהילות שנחשבות למפותחות יותר.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי בצפון אמריקה לא אומרים fag או queer במונח הלעגני של המילה?

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא וריקי, אני באמת לא מצליח להבין את המציאות הזו. אנשים 'בוחרים' בהומוסקסואליות בשביל להתמקם טוב יותר מבחינה חברתית??? האם זה מתבטא רק בהופעתם החיצונית?

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אני מחלק את זה לשני מישורים:
    א. הומואים שמבליטים בקיצוניות את הנטייה שלהם ע"י סממנים שטחיים ולא נכונים כמו לבוש, איפור וכו'.
    ב. ילדים שבגלל שכיום הומוסקסואליות כל כך לגיטימית ואפילו מקבלת הערכה בתקשורת חושבים שהם הומואים רק כי הם הולכים ע"פ הטרנד הזה.

15. קינג לדלי Member

האשכול הזה מפחיד אותי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx