הומוסקסואליות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏22/12/06.

1. ASROMA Member

האמת היא שאני מהנגב כך שאני לא חי ממש את חיי הלילה התל אביבים או בכלל את רזי החיים של האיזור , ממה שאני מכיר פה בדרום הומו הוא ממש מצורע לכן הם אף פעם לא נשארים כאן.

לי אישית אין בעיה עם ההומואים , לדעתי זה פגם מולד ולא חסר כאלה גם במפורסמים שביותר בארץ רק מה שאני ממש שונא את ההחצנה המגעילה ההזו , כמו שההומואים מצפים מכולם מגישה של "חיה ותן לחיות" כך כולם גם היו מצפים פה , בלי מצעדי גאווה מטופשים , לק על הציפורניים או אלף ואחד דברים מגעילים ולא כשורים.

אגב ואם כולם דיברו על טרנד , ברגע שזה יחלוף אז כל נושכי הכריות האלה יחזרו להיות סטרייטים? , לא ברור.

2. shikaka15 Member

איזה שטויות לומר שהומואים זה טריינד אם הכוונה היא לזה שהומואים הם הומואים בגלל שזה אופנתי זה דבילי לגמרי
    יום אחד קם אדם בבוקר מגלה שהטריינד זה להיות הומו והוא הולך לקבל בתחת זה מזה הזוי
    מה שכן פשוט הומואים נכנסו לתודעה יותר ומה שפעם היה פחות מוחצן ותקשורתי הפך להיות היום כמעט בכל טלנובלה או סרט תמיד ישימו איזה הומו אחד כי זה מה שמשום מה מעניין את הקהל
    אני חושב שיש כמה סוגים של הומואים -
    הומואים שהם הומואים כדיי לקבל תשומת לב
    הומואים שהחברים או ילדים מהבי"ס מכנים אותם הומואים כי הם מתנהגים כמו בנות וכדומה
    והומואים רגילים אתה אפילו לא יכול לדעת שהם הומואים שפשוט יש להם משיכה לבנים ולא לבנות והם לא יכולים לשנות את זה !.

3. Hristo Member

העמדה השלטת המובעת כאן כלפי ההומוסקסואליות היא מחרידה ( דמגוגיה זולה 1). בהנהגתו של הבישקקי, לפתע נגלות דעות לגבי ההומואים שמקומן בתקופות חשוכות של משטרים לא סימפטיים. ועתה, לעצם העניין.

ההומוסקסואליות אינה מחלה, אך אני מסכים כי מדובר במאפיין גנטי בר דיכוי, שאינני רואה פשוט כל סיבה לדכאו. אדם אכן נולד הומו, אך אין זה אומר שהוא יסיים את חייו כהומו. לכולנו ישנם מאפיינים גנטיים שונים, כגון עליונות פוטנציאל מוחי וכדומה. האם זה אומר שאדם שגנטית נעלה מרבים ביכולותיו השכליות ימצה אותן? ללא החינוך המתאים והכלים הנכונים, לאדם זה לא יהיו כלים בכדי למצות את יכולותיו. לדידי, ניתן להשליך זאת גם על ההומוסקסואליות. אדם נולד עם מאפיינים גנטיים מסויימים שיכולים להגדיל את סיכוייו להיות הומו בעתיד, אך אם יחיה בחברה חשוכה (או יהיה אחיו של ארתור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) הסבירות כי יסיים את חייו בניהול חיים הומוסקסואליים הוא קטן יותר, ולאו דווקא בחיים לא מאושרים. לעומת זאת, באם יגדל בחברה פתוחה שאינה דוחקת תופעות כאלו לשוליים, ושהומוסקסואלים רבים כבר נמצאים בה כגון אנשי אמנות וכדומה ( לא הכללה, מדבר מנסיון אישי והיכרות עם נגנים, ציירים ומוסיקאים שמבחינה סטטיסטית מתאימים לדוגמא שלי), הסיכוי שיפתח את נטיותיו ואת השפעותיו הגנטיות וינהל חיים הומוסקסואליים או דו-מיניים. לסיכום עניין זה, אכן אני מאמין כי גנטית אנשים מסויימים יכולים להיות הומוסקסואליים, אך הפיכתם להומואים תלויה לא פחות במאפיינים פסיכולוגיים וסוציולוגיים כאחד.

והדבר השני שברצוני להתייחס אליו היא ה"ההתנהגות" הסטיגמטית שניסו משתמשים רבים להדביק להומואים (ולסביות). כנראה שזה נכון , אבל את מי זה מעניין? תתעסקו בעניינכם ותפסיקו להציק לאנשים. האם גם לערסים עם תספורות הקיפוד אתם נטפלים? לכל בחורה מלאה שלובשת טרנינג וכל פעם שהיא מתכופפת מציץ לה החריץ? לכל זוג שמתמזמז בצורה "לא נכונה" בפומבי?

4. N כמוני Member

הומוסקסאוליות היא מחלה.האנשים האלה הם אנשים חולים.אבל,על האנשים האלה האחריות לטפל בה.
    הומוסקסואליות תמיד היתה,רק בשנים האחרונות במקום להשאר דחוק בשוליים זה לצערי הפך לנורמה.אני לא רואה הבדל בין הומוסקסואליות לפדופיליה למשל.כמו שכיום מאשימים פדופיל שלא מסוגל לשלוט על עצמו,כך צריך גם להיות עם הומואים.
    אני לא מקבל את הגישה שאין להם שליטה על זה.
    האם הם אונסים אנשים ברחוב?
    האם הם באמת לא יכולים להתאפק?
    עם הטכנולוגיה שיש היום כל אחד יכול להרפא

5. מיכל3 Member

אתה באמת משווה בין הומו לבין אנס או לפדופיל? לאן הגענו...
    משיכה לאותו מין זאת דרך חיים שונה בפני עצמה והיא מותרת. אונס או פדופיליה מן הסתם זה לא משהו מותר ויש הבדל ענק.
    איזו טכנולוגיה יש בדיוק? כמו שאתה נמשך לבחורה, גבר יכול להמשך לגבר..זה שזה יוצא מן הכלל זה משהו אחר, אבל אי אפשר להשתלט על זה, זה לא בא מבחירה אלא כמשהו מולד. אני כמובן מדברת על הומו שתמיד היה כזה ולא על אחד שרואה את זה כ"טרנד".

6. FelaKaT Member

רק בשביל להיות בטוח:את יודעת שפדופיליה זה גם כאשר אחד בן 20 יוצא עם אחד בן 14, כן?

7. Riki Member

טוב, נדפק לכם השכל קצת.
    אישית אין לי בעיה עם הומואים, לי יש בעיה עם גברים שמתלבשים ומתנהגים כמו אישה, זה האמת... מפחיד אותי. שאני רואה גבר עם לק, ועם גבות דקות ואודם, פה נמתח הגבול שלי.
    יש לי ידידים הומואים, יש בחור שעובד איתי שמאוד קרוב לליבי ואני אף פעם לא שפטתי אותו או התיחסתי אליו אחרת. אבל הם ללא שום קו נשי, יש להם משיכה לגברים וזהו. הם לא אימצו שום קו ''הומואי'' בהתנהגות שלהם או בדיבור.
    אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה, שהיום יותר ויותר בחורים, מאמצאים לעצמם את הסגנון הזה.
    כן כן, הדיבור, הלבוש ההתנהגות וכו'...

באותה נשימה, יש לי סלידה מאישה שמתנהגת כמו גבר. יש מצב אני צרת אופקים בחשיבה הזאת, אבל זה מה יש.

Hristo דני יקירי, הרשה לי להעיר לך משהו.
    יש הבדל תהומי בן אדם שסולד ממשהו, לבין אדם שמגנה בתוקף התנהגות, לבוש, נטייה מינית וכו'.
    יש להגיד, אני לא אוהב את זה, אני לא מבין את זה, וזה בסדר לגמרי. ויש את האנשים שלא ידברו עם אדם כזה, או יפעילו אפילו אלימות, ופה תסכים איתי יש איסור מוחלט. אבל יש הבדל עצום בין הדברים.
    אני לעולם לא יפנה מבטי מגבר או אישה שבוחרים לנהל את חיהם בדרך ששונה משלי, לא מערס, לא מהומו, וכו'... איש איש ובחירתו.
    אבל באותה מידה אתה לא תבוא ותגיד פה, למה אתה חושבים ככה ?
    זוהי דעתי, זהוי דעתם, נקודה. גם ''יפי הנפש'' יכולים לכבד דעה של אנשים ששונה משלהם.
    ואפלמן, תעשה לי טובה... אתה מאמץ לעצמך קו יותר גרוע משל רוב הכותבים בדיון הזה.

8. N כמוני Member

לדעתי גם הומוסקסואליות צריכה להיות אסורה

9. Riki Member

או אה, איזה היסחפות.
    מה אכפת לך לאיפה הזין שלהם נכנס ?
    זה כבר תגובה דבילית לחלוטין.
    לאסור על בן אדם לקיים יחסי מין, או אפילו להתאהב...
    בולשיט.

10. מיכל3 Member

טוב זאת חשיבה כבר של אנשים מתקופת האבן, לא של אנשים במאה ה21.

כן אני יודעת, אבל יש מקרים הרבה יותר גרועים בפודפיליה ממקרים כאלה. חוץ מזה, בגיל 14 יש לך כבר שיקול דעת משלך, זה שונה מבן אדם בן 30 למשל שינסה להתחיל\יצא עם מישהי בת 10. (ולא חסר פדופילים כאלה לצערי)

11. Hristo Member

Riki ריקי יקירתי, ללא ספק כל אדם רשאי לחשוב, להעיר, לתמוך ולגנות כאוות נפשו ובהתאם לעמדותיו. לכן גם בתגובתי( אולי באופן לא ברור מספיק) ציינתי כי כל פסקת הפתיחה היא דמגוגיה זולה ותו לא. חלק מקבלת האחר היא גם קבלת דעות הנוגדות את שלך , כפי שציינת, ולא ביטלתי אותן. רק הבהרתי שלטעמי הן לא נכונות. כל אדם רשאי להשמיען, אני מעדיף להקשיב ולהפנים שמא אשכיל אך אינני חייב לכבדן.

ולעניין הלבוש, ההתנהגות וכדומה. אני מסכים איתך כי הימצאותה של הקהילה ההומו-לסבית בתודעה הציבורית בשנים האחרונות גוברת, אך כל זה בגלל הנכונות הפוליטית המעצבנת שירשנו מ"אחינו הגדול" האימפרליאסטי המטומטם מעבר לים. כל מיעוט מטרתו להפוך לנשמע ומורגש יותר בתוך הכלל, וזה נעשה דרך יותר ויותר דמויות הומו-לסביות בקולנוע, בספרות,ומכתיבי תרבות הומו-לסביים באופנה ובמוסיקה. הקהילה הגאה בישראל דומה מאוד לקהילה היהודית בארה"ב. מתגוררת ברובה בערים הגדולות, נוטלת חלק גדול בהרבה מיחסה באוכלוסייה הכללית בתעשיית התרבות ובעמדות המפתח בה וע"י כך משיגה לעצמה את הלגיטימציה הציבורית, או לחילופין את הסלידה מהציבור הרחב.

12. N כמוני Member

עד לפני 20 שנה ההומוסקסואליות היתה אסורה,לא מדובר פה על משהו שהיה אסור רק עד ימי הביניים.
    לצערי הרבה,ישראל נמשכה אחרי הליברליות וההוללות של שאר מדינות אירופה ואפשרה להומואים לחיות כאן בכבוד.בסוף נגמור כמו הולנד שמפלגות פדופיליות רצות לפרלמנט.
    לפי דברי חלק מהכותבים בפורום,אם יהיו יותר אנשים שיאמצו את הגישה הפדופילית זה יהפוך את זה לבסדר.
    אם הומוסקסואליות היתה אסורה אז מספר ההומואים היה כמו מספר הפדופילים.

13. xavi6 Member

מי אתה בכלל שתיקבע מה אסור ומה מותר? אתה תגיד להם לאן לידחוף ת'זין שלהם?! שידחפו לאיפה שהם רוצים מה אכפת לך?! הם מיתלוננים ובוכים שסטרייטים רצים לממשלה? לא. הם לא שונים בכך בכלום, חוץ מהמשיכה המינית שלהם..
    ולאן הגענו, משווים הומואים לפדופילים. הומואים מקיימים יחסי מין עם אנשים גדולים מהם וצעירים בהן. יש לי חבר, אני לא יגיד את שמו, הומו בן 16 שיש לו חבר בן 20. הם אוהבים אחד את השני. אסור להם להיות ביחד? יש אנשים בני 80 שיוצאים עם בחורות בנות 20, זה גם אסור? פדופילים אונסים ילדים, הומואים עושים את זה מרצון. לאן הגעתם, את חבורה של גזעניים מגעילים, N כמוני אתה מגעיל אותי ברמות. תפתח את העיניים ואולי תבין שלהומואים וללסביות יש אותם זכויות, והם כמוך ואפילו יותר ממך, אתה בנאדם קטן מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/06
  14. Hristo Member

N כמוני דיבר לפי דעתי על זה שעד לפני 20 שנים מעשה סדום גם בהסכמה היה אסור על פי חוק.

15. N כמוני Member

לא אני קבעתי מה מותר ומה אסור,קבעו זאת לפני.החברים שלך לא אוהבים אחד את השני,יש בינהם משיכה מינית.אין לי בעייה עם הנטייה,יש לי בעייה עם המעשה.
    לפני עשרים שנה בכלל לא היינו מדברים על הנושא הזה.אבל החברה שלנו היא חברה מפוררת,וכמו שניתן לראות מסוממים,בעלים מכים,חברות חלשות שנבעטות החוצה,כך ניתן לראות גם את ההומאים.נקווה שעוד 10 שנים המצב לא יחמיר.
    גם גבר בן 80 שיוצא עם נערה בת 20 זאת תופעה בעייתית בעייני,בכלל,כל הפתיחות המינית הזאת די מגעילה אותי.
    אני מקווה שאם תגיב בפעם הבאה,תגיב ברצינות להודעה שלי ולא סתם תתקוף כמו שעשית פעם קודמת.