הומוסקסואליות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏22/12/06.

1. xavi6 Member

קבעו זאת בכוח אנשים. אתה עדיין תקוע במאה ה-19? הזמנים שהיה אסור להומואים וללסביות להיות ביחד היה כשלא הייתה דמוקרטיה והשילטון היה שילטון שמופעל בכוח והרג לא בדמוקרטיה.

חח אתה עלוב. אתה תגיד להם מה הם מרגישים אחד לשני? אם היית לך חברה אם היו אומרים אותו דבר, שאתה לא אוהב אותה והיא לא אותך, יש ביניכם רק משיכה מינית.
    יש לך בעיה עם המעשה? מה רע בזה שהם שוכבים אחד עם השני ומבטאים את אהבתם?

לפני 20 שנה הומואים היו מיזדיינים בתחת כל יום בידיוק כמו היום. רק שלפני 20 שנה זה לא היה כזה פופולרי וכזה נושא פתוח כמו היום.

תן לי להבין..אתה משווה בין הומואים ולסביות למסוממים ולבעלים מכים?

יש לי שתי עצות בישבילך:
    1. אל תתיחס, אתה עובר ליד הומואים-עצום עיניים. הכי פשוט והכי קל.
    2. לך למנזר ותתנזר.

אם נעלבת אני מתנצל, לא היתכוונתי ליפגוע, אני פשוט מקבל עצבים שאני רואה תגובות כאלה. אני קיצוני מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/06
  2. N כמוני Member

כמו שאמרתי זה לא היה במאה ה19.עד סוף שנות ה80 אם אני לא טועה הומוסקסואליות היתה אסורה בישראל.

כן,אני יכול להגיד.הרבה יותר קל להם להצדיק את המעשה שלהם בכך שהם אוהבים מאשר שזאת סתם משיכה מינית.המעשה שהם עושים הוא רע מפני שהוא לא מוסרי ולא טבעי,תחשוב על זה,למה זוגות חד מיניים לא יכולים להכנס להריון?

אבל מה היתה כמות ההומואים? הם נחשבו כתמהונים שאף אחד לא רוצה להתקרב אליהם,ובצדק.

כן.כיום בוודאי אפשר להגיד שחלק מתופעת ההומקסואליות באה ממצוקה,באה כתוצאה מרצון להיות חלק מטרנד מסוים,אלה הם חלק מהסיבות להשתמשות בסמים.
    כמו שהחברה לא יודעת לטפל בבעלים מכים כך היא גם לא יודעת לטפל בנושא ההומסקסואלים.

מה קשור להתנזר? האם לראות ילדה בת 12 הולכת חצי ערומה זה סביר בעיינך?
    ברוב המקרים שאני רואה הומואים ולסביות אני לא מתייחס.

3. RMCF Member

אם כך אני מניח שאתה בחיים לא תשכב עם מישהי בשביל הנאה, רק בשביל רבייה.

הדיון הזה באמת מגעיל. אני לא מבין, זה הטרנד היחיד שקיים? אין עוד מליון דברים מטופשים שאנשים עושים כדי להשתייך לאיזשהי קבוצה וכדי לקבל תשומת לב? זה דיון הטרנדים או דיון ההומוסקסואליות? אשכול מיותר לגמרי.

4. Juanito Member

אני לא מאחל להם מוות,תראה אם הם ימותו מאיידס או יעונו ב7 מדורים לא אנחנו נחליט,תשאיר את זה למי שקבע שזה אסור וברא את העולם כך.
    מה שכן אבל בהחלט לא רוצה אותם בישראל.
    רובם אוהבים ערבים לא?שנשלח אותם להתדנב בשטחים?

5. xavi6 Member

גם בלצטט אתה לא משהו אה? באמת אין כמוך.

אז תאמין לי שהיו הומואים ולסביות בישראל בכל חור, והם היו מיתחרמנים בפומפי אפילו ואף אחד לא אמר להם כלום. וגם זה נשמע לי קצת הזוי הדבר הזה...

אז אני יכול להגיד שאתה שונא את אימא שלך ואבא שלך ואת כל המשפחה שלך. אני יכול להגיד, מה כולנו יודעים הכל כמוך ומה אחרים מרגישים.

כמה בולשיט אתה יכול להוציא מהפה זה מדהים. אתה מצפה שאני לא יזלזל באינטיליגנציה שלך אחרי דברים כאלה? אתה מגוחך. בלי להעליב אתה מגוחך. להצדיק? מה הם צריכים להצדיק שהם אוהבים אחד את השני ונימשכים אחד לשני? יעני כל הומו שפוגש הומו ישר נהיים זוג? יש מלא הומואים שלא סובלים אחד את השני. משיכה מינית לחוד ורגשות לחוד.

כי הם לא יכולים, בגלל שככה גוף האדם פועל.

כמות ההומואים הייתה גדולה כמו היום, והיו מיתקרבים עליהם הם היו אנשים מצליחים מאוד חלקם.

עכשיו אתה אומר שיש הומואים בגלל סמים. מבייש אותי להגיב לך.
    באה ממצוקה? אהבה באה ממצוקה? משיכה מינית באה ממצוקה?! על מה לעזאזל אתה ממלמל פה? יעני מישהו יהפך להומו רק בגלל שהוא רוצה להיות שייך לקבוצה מסוימת שגם ככה לא מוצגת כ"כ טוב בגלל אנשים כמוך...אם אתה אומר...תן לי שנייה ליצחוק אני יחזור עליך..

אין מה לטפל. הם לא מכים ולא פוגעים פיזית באף בנאדם אחר. צריך לטפל באנשים כמוך שגיזענים כ"כ. צריך לתת לך לגור בבית עם 5 הומואים לבד שבוע ותבין שהם גם בני אדם ולא שונים לא ממך ולא ממני ואפילו יותר טובים ממך וממני בהמון מובנים, רק שהם נימשכים למין שונה ממה שאנחנו נימשכים עליו. אתה עושה מהם מוטציות מפלצות.

מישהו דיבר על ילדה בת 12 שהולכת חצי עירומה ברחוב? ככה היא רוצה להיתלבש מה תגיד לה שאסור? ככה ההורים שלה מרשים לה-בעיה שלהם. שהיא תדגל להיות זונה עם 5 ילדים מ-5 אבות שונים, הם יצאו בתוצאות. למה זה אמור לעניין אותך?

6. N כמוני Member

בלצטט אני חרא אין ספק.
    נו באמת,אתה רוצה להגיד לי שמספרית היו אותו דבר?

רק שדברי מתבססים על מחקרים פסיכולוגים ודבריך לא מתבססים על כלום.יכול להיות שמרב שהם חשים צורך לאהוב אז הם כאילו מתאהבים,בדומה לזוגות שנשאו בשידוך למשל.

ולמה כך הוא פועל?

לא זכור לי שאמרתי את זה

זאת לא טענה שלי,שאת טענה של רבים פה,כיום הרבה יותר קל להפוך להומו כי זה כבר יותר טרנדי ויותר מקובל.

אני לא עושה מהם מפלצות,המעשה שלהם הוא חולני בעייני ולכן הם צריכים טיפול.האם אתה תתחבר לאדם ששוכב עם חמור?

7. VaN Member

אני כמובן לא יודע איך נברא העולם או האדם אבל לפי השקפתך,
    אלוהים ברא גם את ההומואים והלסביות, מי אתה שתקח את החיים שאלוהים נתן?

8. xavi6 Member

אידיוט עזוב, בנאדם גזען רציני. האמת, בלי להגזים אני משווה אנשים כמוהו להיטלר. להרוג אדם בגלל שהוא אוהב בנים? צריך להרוג אותך אולי.

זה קשור לכמות הנולדים לא לכמות ההומואים. אבל הומואים גם אז היה וגם היום. אולי הם גדלו, אולי הם ירדו..זה לא משנה. בכל תקופה היו הומואים. מאיפה אתה יודע כמה הומואים היו בתקופה ל התנ"ך? הרי מצוין שהיו, אבל לא ציינו כמה. אולי היום יש פחות? תוכיח.

אתה מתבסס על כלום. מחקרים פסיכולוגים לא קובעים שכול ההומואים ביחד בגלל שהם לזיין אחד את שני. יש גם הומואים שאוהבים אחד את שני. עכשיו תגיד שכל ההומואים ביחד בגלל שהם רק אוהבים את הזין של השני? נו תגיד. אני יגיד שכל הנשים אוהבות את הזין של הבעלים שלהם בגלל זה הם ביחד.

צריך ביצית וזרע בישביל ללדת ילד. לגברים יש רק זרע. רוצה לדעת למה? תשאל את אלוהים. תשאל את אלוהים בדרך גם למה הוא ברא את ההומואים והלסביות.

ממש טרנדי. מקללים אותך ברחוב, מיסתכלים עליהם מוזר(שוב, אנשים כמוך. לא כולם, אנשים כמוך.) לוקחים מהם זכויות וכו'. זה טרנדי? זה חרא של חיים. ידיד של אחותי רב עם משפחתו רק בגלל שהוא הומו. תאמין לי, להיות הומו זה לא קל, בימיוחד בחברה שיש אנשים כאלה פסיכים שרוצים להרוג הומואים וחלק מהאנשים כמוך רואים בהם כפדופילים או בסטייה לרמה של פדופילים, זה ממש לא קל.

בעיניו שאתה שוכב עם חברה שלך זה מעשה חולני. אתה זה שצריך טיפול. יש הבדל בין לשכב עם אדם, שיש לו מוח ורגשות ויותר אינטיליגנט ויותר מתורבת מבהמה. עכשיו אתה משווה בן אדם לבהמה. מה עובר עליך?!

והאמת, עוד משהו שאני פשוט רוצה לציין, גם נאי נגעל מהומואים, שהם מיתנשקים וכו'. אבל זכותם לעשות את זה ואני לא רואה בזה משהו חולני אלא משהו טיבעי ביותר ששתי אנשים עושים כשהם מאוהבים.

9. Juanito Member

תקרא בראשית א' וב',תראה איזה שהוא זכר להומסקסואליות ותבוא לדבר.
    ואל תגיד לי מתחכם,כי רק שם רשום מה ה' ברא,ה' לא ברא רוצחים אנסים וחוטאים וגם לא צדיקים ופילנטרופים,בדיוק שהוא לא ברא הומוים.

10. VaN Member

לא צריך להרוג אף אחד, זה לא נראה לי הגיוני שמישהו יאחל מוות לאחר רק בגלל העדפה מינית מה זה מפריע לו בכלל?

אז מי ברא אותם?
    אלוהים ברא בני אדם ואני מאמין שהומואים ולסביות הם אכן בני אדם.

11. Spanish Weapon Member

להרוג לא, אבל כשאנחנו נותנים במה לתופעה המבחילה הזאת - שלא נתפלא אם עוד 10-20 שנה 20-30 אחוז מאוכ' מדינת ישראל יהיו המואים , ואלה יכולים להיות הילדים שלכם או הנכדים שלכם.
    אסור להעלות את הנושא הזה באופן פומבי ולתת כזו תשומת לב כמו שנתנו בעת מיני מצעד הגאווה בירושלים שהיה לפני מס' חודשים.

12. Juanito Member

ה, ברא את אדם ואת חווה,כל השאר הם הצאצאים שלהם.

13. N כמוני Member

הומוסקסואליות היתה כבר מימי התנ"ך.יש אנשים שנולדים הומוסקסואלים,אבל יש גם אנשים שנולדים אוטיסטים או עם מחלות,השאלה שלך היא אכן שאלה קשה מאוד שאני באמת אדם קטן מדי בכדי לענות עליה.אבל,לאנשים האלה עדיין יש בחירה אם לעשות את המעשה או לא,והם צריכים לבחור להמנע מזה.
    אני לא משווה בנאדם לחמור אני משווה בין משגל של שני אנשים מאותו המין למשגל עם בהמה.

14. VaN Member

הנקודה היא שהם קיימים זוו עובדה מה זה משנה אם בתנ"ך מוזכרת בריאה של הומואים ולסביות או לא.
    תקן אותי אם אני טוע האבל גם לא מצוינת בריאה של קנגורואים, שנתעלם גם מהם?

15. Juanito Member

נו באמת...שיהיה לך להגיב ברצינות אני אשמח לשמוע,אתה הרי יודע שה' לא ברא אדם חווה ועוד אדם שהוא הפילגש של אדם נכון? אז תחסוף את ההיערות האלה בבקשה ממך..