הזר הטוב ביותר בישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י The-Gunner, ‏11/11/06.

1. SkiMan Member

גם דימיטרי אוליאנוב אגב היה אחד הטובים שהיו כאן.
    בקיצור הפועל חיפה אימפריה

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/06
  2. מיכל3 Member

אם כבר הפועל חיפה, ביחד עם אוליאנוב יש לציין גם את ילשב ועוד שחקן שברח לי שמו, אולי מינטואן אם אני לא טועה.. איזו תק' נהדרת הייתה אז לקבוצה עם שלושת הזרים האלה.

3. Riki Member

איגביני הוא בלי ספק אחד הנדירים ששיחקו פה. אבל אני בוחרת בז'וטא, לדעתי הוא אחד מהגדולים ששיחקו פה.
    אני הייתי פשוט מעריצה פאנטית שלו.

4. dani12 Member

איגביני יעקובו,פשוט שחקן ענק,מהרגע שהוא התגלה ידעתי שהוא יכול לשחק ברמות הגבוהות באירופה.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חסרים זרים ענקיים שהיו פה-שורה,קנדאורוב,צ'אנוב,היה למכבי בלם מברית המועצות שהיה מצויין
    ושחכתי את השם שלו ועוד המון זרים שאם תלכו לדיון ששגיב פתח תיזכרו בהם

אבל מעל כולם בלט וילפריד מוגאי

טוב נוו...סתם...ברור שיעקובו...חלוץ טוב גם ברמה של הפריימר ליג,איזה זר עוד מביא רזומה כזה?
    גם מבחינת ההישגיות יעקובו האחראי העיקרי על הנקודות שלנו בליגת האלופות ואם יעקובו היה משחק
    עד עכשיו במכבי חיפה מי היה יודע לאן היינו מגיעים,בקיצור יעקובו VERY HAPPY.

6. Juanito Member

איך שכחתם את גז'גוז' ואוברוב?

7. אלי מתחן Member

איגביני כנראה השחקן הכי טוב ששיחק כאן, אבל אנשים שוכחים שחוץ מהעונה האחרונה שלו, הוא לא עשה בארץ מה שרוסו, טרטיאק, שאלוי, אובארוב ושאר המזרח אירופאים ששיחקו פה עשו. יעקובו ביכולתו הנוכחית טוב יותר מכל שחקן שאי פעם נראה בארץ.

לדעתי טרטיאק היה הבלם הכי טוב ששיחק אי פעם בארץ, ולדעתי גם הזר הכי טוב.

8. ReL Member

יעקובו הוא אכן השחקן הכי טוב שנחת פה , אבל לדעתי מי שתרם הכי הרבה הוא לא אחר מאשר גוסטבו בוקולי . בשבילי הוא הזר מספר 1 . למרות שיש עוד רבים ובאמת שנורא קשה להשוות ביניהם כמו , מילאן אוסטרץ' , פיטר קרגיל ז"ל , קודרצקי , רוסו ועוד רבים וטובים.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחרי שחידדתם את השאלה אני אחדד את התשובה שלי.

יעקובו הוא הזר הכי איכותי מבחינת כישרון שדרך פה, מבחינת כישרון רוסו בשיאו לא יתקרב למה שהיה יעקובו אז... לא עכשיו שהוא הרבה יותר טוב.

אבל מבחינת זר ששמר על יכולת פנטסטית מספר שנים ותרם רבות לכדורגל שלנו זה ג'ובאני רוסו. אין שני לו. אולי אובארוב וזהו.

10. עד המוות הפועל Member

אתם בוחרים את יעקובו ולא את רוסו מ2 סיבות.
    אחת, בגלל מה שרוסו עכשיו (עגלה)
    שניה, בגלל מה שיעקובו עכשיו (שחקן מצליח בפריימר ליג)

אבל אם תסתכלו יותר על משחקים, ופחות על מספרים (מספר שערים וכו'), תראו שרוסו הוא שחקן שעושה את כ-ל המשחק של הקבוצה שבה הוא משחק, הוא פליימייקר אמיתי, שזה תפקיד הרבה יותר חשוב מחלוץ. הוא גורם לשחקנים שלידו להראות יותר טובים ממה שהם (הפועל חיפה לקחה אליפות בלי חלוץ אחד נורמלי- עם אורן ניסים ולירון בסיס בחוד, והכל הודות לרוסו), שלא לדבר על הווינריות של הבן אדם הזה (שער בדקה ה94 נגד בית"ר). הוא שחקן שיכול לסחוף את הקבוצה ביום הכי שחור שלה לניצחון. בנוסף להכל הוא גם מעלה את המורל של כל הקבוצה. איך אפשר לשכוח את המסירות, ההרמות, הבעיטות והמשחקים הנפלאים באירופה של השחקן הזה?! בכייאת, יעקובו הגיע לזה מתישהו?!
    ואגב, אני מאמין שאם רוסו היה עוזב לאירופה אחרי העונת אליפות בהפועל חיפה, ולא היו חסרות לו הצעות, הוא היה מצליח הרבה יותר מיעקובו, ולדעתי גם יכל להשתלב בקבוצה מדרג א'. דבר אחד בטוח- בארץ, הוא התקדם למקסימום ששחקן יכול להתקדם פה.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מסתכלים רק על היכולת והכשרון, אז כמו שכולם אמרו, איגביני יעקובו. אם מסתכלים על כושר מנהיגות והיכולת לסחוף קבוצה לנצחון, ג'ובאני רוסו.

12. עד המוות הפועל Member

בוקולי בהחלט בין הטובים, אבל לא הכי טוב. אתה בטח צעיר אז אתה מגבש דעה לפי מה שאתה רואה עכשיו, זאת אומרת שבטח לא ראית משחקים שלמים של ג'ובאני רוסו, יעקובו ועוד לא?

ואגב, איך מילאן אוסטרץ הגיע לרשימה שלך? אני זוכר לטובה רק את ההופעות שלו באירופה. בליגה הוא לא התבלט במיוחד, כמובן ביחס לזרים האחרים שצוינו פה.

ואגב 2, שחקן שאולי היה הכי אנדרייטד שיש- דמיטרי אוליאנוב. נכון ששיבחו אותו אבל לא מספיק. בהחלט בין הזרים הכי טובים שדרכו כאן.

ואיזו תכונה יותר חשובה לדעתך?

13. SeRgInHo Member

השחקן הכי גדול שנחת פה הוא לרואה. שחקן ברמה הכי גבוהה. אין לי ספק שלא ינחת בישראל עוד אחד כזה. רק בגללו ראיתי את כמעט כל המשחקים של בית"ר עונה שעברה.
    השחקן שתרם הכי הרבה לכדורגל שלנו הוא ג'ובני רוסו מן הסתם. שחקן באמת נדיר... לראות אותו משחק כשהוא היה בשיא הכושר זאת חוויה...
    ניקולאי קודריצקי ז"ל, ממה שקראתי וראיתי היה שחקן מדהים שהצעיד את בני יהודה לאליפות. עוד מיוצאי בריה"מ אפשר לציין את שורה ו-ויקטור צ'אנוב.
    אוסטרץ היה אחראי ישיר להצלחה הכי גדולה של קבוצמה ישראלית באירופה.פישונט, הולמאי, שאלוי, שאנדור גם היו שחקנים משכמם ומעלה.
    יש עוד רבים וטובים, אבל כרגע שום דבר לא עולה לי לראש...

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז אתה מתכוון אנדרייטד.- ל"עד המוות הפועל"

15. עד המוות הפועל Member

תוקן, תודה