הזר הטוב ביותר שהיה בישראל...!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י רני פרידמן, ‏4/8/02.

1. זהובניק Member

ניקולאי קודריצקי ז"ל וקאנדורוב

2. PeTnEt Member

למרות שאני חושב שרוסו הוא קוף מניאק....
    שורה! ורוסו....הם בהחלט שחקנים זרים ממש טובים שתורמים...

3. avi18 Member

ג-ו-ב-נ-י ר-ו-ס-ו

זה השחקן היכ טוב שיש בישראל,
    רוסו הזר עם הכי הרבה השגים ...

אליפויות גביעים והעפלות שונות!

רוסו הוא השחקן שרוצה כל קבוצה בישראל
    צוחק שצריך בוכה שצריך , ומשחק טוב שצריך
    רוסו מראה ממשחק למשחק שהוא משתפר מעונה לעונה ממשחק למשחק...

יאללה גובני...רוצים עוד אליפות!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי טובים הם אובארוב וזוטה...
    אין לי שמץ של מושג למה זוטה לא משחק בקבוצה גדולה באירופה..
    תחשבו רגע ותגידו אם אני טועה..
    קפטן נבחרת ליטא..
    השחקן הכי טוב שם..
    מבנה של ארנולד שוורצנגר..
    שליטה לא רעה בכדור..
    אין לא בעיות משמעת אלא להיפך..
    לא יקר.. ואני יכול למצוא עוד 100 דברים טובים עליו הדבר היחיד שרע..הוא משחק בליגה ישראלית והוא יחסית אלמוני..
    מי יודע אולי ליגת האלופות תעזור לו..

5. AFC Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    ג'ובני רוסו האליל שלך בעונתו השניה בהפועל חיפה ובבית"ר ירושלים שיחק כמו עגלה. השחקן הזה לא עזב את בית"ר אפילו ליובנטוס והיה יכול להוסיף לרקורד שלו עוד גביע אם לא היה מחטיא פנדל ברשלנות פושעת.
    סרגיי טרטיאק, אישטוואן פישונט, קנדאורוב, קורידצקי, שאלוי, אובארוב וצ'אנוב - כולם עולים עליו ביכולת, אז למה סתם לחיות באשליות?

6. Ruud_Van_Nistelrooy Member

אני אומר חלוץ מכבי חיפה לשעבר- איבן גצקו...
    עכשיו ברצינות:
    ג'ובאני רוסו
    ופולוקארוב
    וגיז'רמו ישראלביץ' המתאזרח הטוב ביותר שישראל יכולה לבקש..... הוא עוד יחתום בריאל עודד 3 שנים.. והוא ישחק בנבחרת ישראל@@

7. זהובניק Member

בקרוב גוסטאבו פואנטס(רכש אדיר של בני יהודה השנה)

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישראלביץ' לא שיחק אפילו משחק אחד בליגה, והדיון הוא על הזר הכי טוב שהיה כאן... אתה "קצת" חותר החוצה...

9. Uli Uli Member

דייר צודק למרות שאני לא מספיק עם כל דבר שקשור אליו...
    בכל מקרה, ג'ובאני רוסו, קנדאורוב ואובארוב הטובים ביותר....

10. Don p1 Member

עם כל הכבוד לשמות שאתם מביאים פה, לא רוסו, ולא ישראלוביץ' מתקרבים לרמה של זרים שהיו פה כמו: סרגיי טראטיק או שורה.
    זרים כמו טראטיק ושורה לא נהיו כל כך גדולים רק בגלל היכולת שלהם, הם השתלבו בחברה פה מצויין והפכו לישראלים לכל דבר.
    הם הקימיו פה בית, שלחו את הילדים שלהם לחינוך ישראלי, ולצבא....
    חוץ מהיכולת המצויינת שהם הציגו פה....

אז בבקשה לא ישראלוביץ', ולא רוסו שעדיין לא הראה שם זיקה לישראל מתקרבים לרמה הזאת.

11. קופירוק Member

לדעתי קנדאורוב הזר הכי טוב בכל הזמנים ששיחק בארץ

אחריו ברשימה:

2.שורה אוברוב-השוער הכי טוב שהגיע לישראל.

3.איגביני יעקובו- שחקן מצוין, ברמה אירופאית לכל דבר ויכול לשחק באריות אירופה.

עוד שחקנים: יז'י בז'צ'ק,אישטוון פישונט.

תוסיפו, לא "הכי טובים" אבל בין הטובים.......

12. ג'רי בית הלוי Member

וידוקה, אני מסכים ולא מסכים איתך
    רוסו הוא באמת שחקן תאב בצע(למה אתם חושבים הוא חתם בבית"ר ולא בהפועל? כי דדש הציע לו 1000 דולר יותר ונתן לו במתנה שעון), שלא עומד במילה שלו ומחפש רק את ההצלחה.
    אבל הוא שחקן טוב. לא כזה טוב כמו שהתקשורת עושה ממנו, אבל בהחלט שחקן טוב. והוא הוכיח זיקה לשיראל. הוא חולה על המדינה הזאת, ומחכה בקוצר רוח ליום שאלי ישי יתן לו את האזרחות, לא בגלל שהוא רוצה הטבות כלשהם, אלא בגלל שהוא רוצה לשחק בנבחרת, ולהשתקע פה כמו שאובארוב וטרטיאק עשו. ודרך אגב, עונת האליפות של חיפה הייתה העונה השניה. העונה האפורה שלו, שבה הפועל חיפה סיימה במקום השביעי(מכבי ת"א סיימו בשישי), הייתה העונה השלישית שלו במדי הפועל חיפה

כל הירוקים שפה, אתם סתם ילדים קטנים שלא מסוגלים להיות אובייקטיבים. זה לא פורום מכבי חיפה און-ליין פה, זה פורום איכותי שמיועד להיות לכל אוהדי הקבוצות, לא רק לשטויות שלכם. ז'אוטאוטס בין הזרים הכי טובים שהיו פה? הצחקתם אותי. הוא אומנם שחקן ברמה סבירה, אבל לא כזה סמוגל להשתלב ברמות הגבוהות. אז מה אם הוא קפטן ליטא? זאת נבחרת גרועה. הבעיה שלו היא שיש לו משחקים טובים, אבל לא לאורך כל העונה. יעקובו? הוא היה סביר+ בעונת 2001(שבה הוא שיחק רק בגלל שיש בהתאחדות את המאפיה הכי גדולה בעולם, שנתנה אך ורק לקבוצה של מיסטר שחר הנכבד להחזיק שישה שחקנים זרים בסגל), ובעונת 2002 הוא היה טוב, אבל לא כזה מעולה כמו שאתם ברוב טיפשותכם מהללים אותו. אם הוא היה כזה טוב, הוא היה מגיע למועדון ברמה קצת יותר גבוהה מאשר המועדון הפתטי הזה שנקרא דרבי קאונטי.

למי שרשם מילאן אוסטרץ'- אתה יכול בבקשה להסביר לי למה רשמת אותו? הוא שחקן מטומטם, שלא מבין כלום, ובגלל שיצא לו להבקיע מול קבוצות מצחיקות כמו צ'לסי(מועדון פאר? חי חי חי), לוקומטיב(קבוצה נטולת שחקנים טובים), ירבאן(איזה חוכמה זה להבקיע מול יריבה כזאת), גזיאנטפספור(קבוצה ממוצעת ומטה) ופארמה(שכמעט ירדה ליגה, והייתה רחוקה מלהזכיר את האימפריה שהייתה לה עד לפני כמה שנים). אה שכחתי, הוא גם הבקיע מול ראשל"צ, שזה היה הגול היחידי שלו בליגת העל כל העונה. הוא שחצן ברמה שלא תאמן. הוא החתים את עצמו בכל הקבוצות באירופה, בלי שאף-אחת התעניינה בו, ועד שכבר איזה קבוצה(לובליאנה) התעניינה בו, הוא הביא להם דרישות שאפילו לשחקנים מסוימים במנצ'סטר יונייטד לא נותנים.

ועכשיו לתשובה שלי
    לא הצלחתי להגיע לתשובה חד משמעית, אז החלטתי לכתוב בכל עמדה את השחקנים הכי טובים לדעתי, ואם אני מצליח לבחור מהם, אז אני רושם בסוגריים
    שוער- אובארוב, צ'אנוב(אובארוב)
    הגנה- מגאמדוב, טרטיאק, פולוקאורב
    קישור- ודז'ינסקי, קנדאורוב,פישונט
    התקפה- קודריצקי
    טוב, אתם בטח תגידו עכשיו, איזה לא אובייקטיבי הוא, בחר שלושה שחקנים ממכבי ת"א. אבל אני אנמק לכם למה בחרתי את האלה ממכבי
    אובארוב- אין צורך להוסיף שום מילה
    פולוקארוב- אמנם הוא לא מוכר לאוהדי הכדורגל ה"חדשים", אבל לוותיקים(או למי שיש את קלטת האליפות של מכבי ת"א מענות 91/2) הוא זכור מאוד, וביחד עם אובאורב הוא יצר למכבי ת"א חלק אחורי שלא ניתן לעבור אותו
    ודזינסקי- על השחקן הזה בטח ירדו עלי, אבל מי שעקב באדיקות אחרי מכבי ת"א בכלל וודז'ינסקי בפרט בשלוש השנים האחרונות, יודע שהשחקן הזה הוא פשוט נשמה, ומכבי ת"א עשו טעות חמורה ששיחררו אותו, למרות שהוא היה קצת חוצפן..
    עזבו, אין לי כוח להסביר. מי שיודע יודע

אה ועוד משהו. הייתי מוסיף גם את קוביקה אם הוא לא היה אדם מגעיל, שקרן, רמאי וכפוי טובה. אני מאוד מאוד אהבתי אותו כשהוא שיחק במכבי, אבל מה שהוא עשה מהרגע שהוא עזב אותה עד עצם היום הזה, גורם לי לשנוא אותו בדם.

וזהו.

13. דל-פיירו המלך Member

חחחחחח
    ז'וטה שחקן טוב אבל לא יותר ואנחנו אוהדי מכבי חיפה-בוחרים מי שבא לו!!

אבל אתה מאד מעניין-וז'ינסקי יותר טוב מז'וטה??
    חחחחחחח
    פשוט מגוחך!!!

ז'וטה הוא שחקן הרבה יותר חזק,אי-אפשר לעבור אותו והוא עוצר את רוב התקפות היריב,הוא גם יודע לשחק קשר יותר התקפי אם צריך וגם יודע להבקיע!!

וז'ינסקי הוא באמת טוב אבל לא שאפשר להתגאות ששיחק בארץ-אחרי הכל איפה הוא עכשיו??
    בראשון!!??-ז'וטה לא יגיע למקומות כאלה!!
    ולהיות קפטן ליטא חמוד שלי זה יפה מאד,כי אני בטוח שאם הוא ישראלי הוא גם היה הכוכב שלנו,הרי הוא יותר טוב מבאדיר,שפותח בהרכב,ואולי שווה לבנין בימיו הגדולים אבל עכשיו בנין מגוחך,עייף וזקן ונפצע כל משחק-אז גם בישראל הוא היה יכול להיות מספר 1!!
    לא כמו וז'ינסקי שעובדה שהוא פחות טוב מהזקן בנין,בנין פתח מהרכב שנה שעברה ולא וז'ינסקי!!

פולוקרוב שמעתי שהיה גדול,אבל במשחק היחיד שאני זוכר אותו,הוא והקבוצה שלו הפסידו 5-0 למכבי חיפה אחרי משחק נוראי שלו ושל כל מכבי תל אביב!!
    אבל באמת שזה לא קנה מידה כי משחק 1 לא אומר כלום-אז באמת יכול להיות שהוא היה בלם גדול!!

ובקשר ליעקובו-טוב שדרבי קונה אותו ולא צ'לסי או משהו כזה כי אז הוא רק ישחק על הספסל!!
    להזכיר לך שהוא רק בן 19!!ויש לו כבר 8 הופעות בנבחרת וכמה שערים-חשובים כמו באולימפיאדה!!
    ואם תזכור אז מאיפה התחיל השחקן הכי טוב שאי פעם היה לנו??
    אייל ברקוביץ'??
    סאוטמפטון-כל שנה יש לה סרט מלחמה כמו לבית שאן,כאילו שהיא הייתה אימפריה!!
    גם בניון מתחיל מקטן וזה טוב,סטאנטנדר היא קבוצה שהרבה שנים יורדת ועולה ליגות בלי סוף,דרבי ירדה רק השנה ליגה אחרי הרבה זמן בפריימיר ליג!!
    אז אל תתחיל כי היית מת שהוא היה במכבי תל אביב או יפתור את בעיית החלוצים בנבחרת!!

ואני לא חושב שליז'י בז'נז'ק יש מקום אבל אם הוא היה קפטן פולין ולוז'נסקי שלך אין אפילו הופעה בנבחרת אם אני חושב-אז מה זה הופך אותו-לשחקן בינוני!!
    ולא שפולין הרבה יותר טובה מאיתנו!!

14. דסקל Member

אין ספק שהזר הכי טוב הוא:
    מארוסיו ארוס!!!!
    אתם תראו במשך העונה איזה שחקן טוב הגיע לארץ!!!

15. AFC Member

ג'ובאני רוסו רוצה להשתלב והכל? להשתקע? מה פתאום!
    זה בגלל הבוכטה שהוא מרוויח פה, זה למה!
    כל השקרים והרעב לעוד ועוד (ועוד) כסף לא לימדו אותך דבר?

בקשר לאוהדי מכבי חיפה שאומרים שרוסו, ז'אוטאוטס, יעקובו, פראליה או אפילו ישראלביץ' הם הכי טובים, זה חמור ביותר.
    רוסו אפילו לא זר העונה שעברה. כל הזרים האחרים של מכבי חיפה, מלבד אוסטרובסקי, היו ראויים לתואר זה יותר ממנו.
    ז'אוטאוטס שחקן מצוין אבל הוא בכלל לא מתקרב לתואר הזה. מה הוא כבר עשה בקריירה שלו?
    יעקובו שיחק שלוש שנים בארץ. שנה אחת בכפ"ס, שבה כבש בערך שער לעונה, ושנתיים במכבי חיפה, אחת בגלל חוק ששחר חוקק פתאום ואחת טובה מאד. קוביקה למשל יותר גדול ממנו.
    פראליה נותן לפעמים משחקים עלובים ומעוררי רחמים כל כך שאפילו אני מרחם עליו.
    וישראלביץ'? מי שאמר את זה לא מבין דבר בכדורגל. הבחור שיחק 4 דקות מול בלשינה ומשחק אימון מול הפועל פ"ת, והוא הזר הגדול בכל הזמנים?

מכיוון שאומרים לי שראול גלר זוהי בחירה פסולה, הבחירה שלי היא הי סרגיי טרטיאק.
    הבלם הטוב בארץ בכל הזמנים, המודל לחיקוי של אלון אברמוביץ' ומשהו שבנאדו הבוגדני וגרשון ה"עליז" יכולים רק לחלום עליו.