החלוץ הזר הטוב בארץ לדעתכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י meido, ‏3/2/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין פה שום ויכוח בין קולאוטי לאוגבונה.. ברור שקולאוטי עדיף על זיט בכמה קמות, אוגבונה שחקן נחמד, שתורם לקבוצה שלו אבל בואו נגיד שקבוצה שרוצה אליפות לא יכולה לבנות עליו, הוא לא סקורר. קולאוטי כן.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איבן יוליץ'.

וברצינות, אני מאוד התרשמתי מהצ'יליאני של בית"ר. אמנם לא מבקיע כל שבוע, אבל כשהוא מבקיע הוא עושה את זה נפלא, כמו למשל מול הפועל.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה מתכוון למירוסביץ'? אבל הוא בכלל קשר.

4. Gustavo Boccoli Member

אה? מי? מירוסביץ' אולי? אבל הוא לא חלוץ, הוא קשר שמאלי אני חושב.

5. שגיא Guest

הציליאני אתה מתכוון למירוסביץ'? כי הוא קשר, לא חלוץ, ככה שהוא די לא נכלל

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה מה שנקרא הד כפול....

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד מישהו?

כן, התכוונתי אליו. אולי לא חלוץ, אבל שחקן מעולה.

8. שגיא Guest

מסכים איתך, אבל זה לדיון אחר.

9. Gustavo Boccoli Member

עם כל החלוצים הזרים שפה, אפשר להסתכל על טבלת מלכי השערים העונה ולראות בחמישיה הראשונה רק זר אחד (סמואל יבואה, 8), איתו נמצאים עוד ארבעה ישראלים, שריקי, עזרן, תמוז וברדה. אולי צריך להפוך את זה לחלוץ הישראלי הכי טוב..

אבל נחזור לזרים, ועוד חלוץ זר טוב הוא איבודו אוקוצ'ה של נתניה. הוא פתח את העונה מצויין עם הרבה שערים, אח''כ קצת נרגע ובזמן האחרון הוא שוב מתחיל להבקיע. העונה יש לו כבר 7 שערים. הרבה אמרו שצריך להביא במקומו שחקן אחר (כולל אני) ושיאמר עושה טעות שהוא אומר שהוא ישחק במשחקים של הקבוצה, אבל איך שזה נראה אולי יאמר לא עשה טעות?

10. כפר סבא בנשמה! Member

עם כל הכבוד לרקורד של סופו יבואה לא רואה אותו ממטר
    והעובדות מדברות הוא הגיע לכפר סבא באמצע הסיבוב השני וכבש 9 או 10 שערים (והחמיץ המון ..החוסר נסיון) השנה הוא מוליך בצוותא עם שריקי את מלך השערים עם 8 כיבושים (לא כולל גביע טוטו שם כבש 4)ואנחנו רק במחצית העונה.הוא הוזמן לאולימפית של גאנה ואל תשכחו איפה יעקובו התחיל את הפריצה שלו
    לטעמי טביב עוד יעשה עליו המון ג'ובות (יש לו חוזה ל5 שנים)

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תמיד אומר עליו שהוא שחקן עם המון פוטנציאל, אבל לא השחקן שיכול להצעיד את מכבי נתניה לאליפות וזאת המטרה של הקבוצה לעונה הבאה. במשחק הראשון מול מכבי חיפה, התלהבתי ממנו בעיקר בשער השלישי, שזה היה שער של חלוץ ענק. הסלאלום היה מרשים, אבל העצירה על החזה והכנסת הכדור לתוך הרחבה והגלישה בתזמון המושלם, הראו לי שיש לבחור הזה הרבה כדורגל. יש לו פוטנציאל להיות החלוץ הכי טוב כיום בארץ, אבל כרגע הוא רחוק מזה ואני חושב שבשביל להישאר במכבי נתניה בעונה הבאה, הוא יצטרך לעשות התקדמות משמעותית. יאמר לזכותו דבר אחד, הוא כבר עשה התקדמות משמעותית משנה שעברה.

12. Daniel Carvalho Member

סמואל יבואה, אין ספק. חלוץ מוכשר בטירוף. הוא רק בן 20, ואני מניח שבקצב הזה, הוא יילך בדרך של יעקובו. אבל תופתעו לדעת שלדעתי החלוץ הטוב בליגה(לא רק זרים, בכלל), הוא אליניב ברדה! הגישושים של מאיורקה הם לא סתמיים, והשחקן הזה צפוי להגיע לרמות הגבוהות ביותר באירופה. אני אישית אוהד את מכבי חיפה, וככה אני מחמיא לו. אולי זה אומר משהו?

13. איתיוש Member

סמואל יבואה. צעיר, זריז, מוכשר, חזק, חד ובעל שליטה נהדרת בכדור. יש לו פוטנציאל עצום, ובלעדיו כפ"ס הייתה שוקעת.

14. FrankLampard Member

על מה אתם מדברים הזר הכי טוב בארץ היום אין ספק שזה דרק בואטנג הוא מארגן את כל המשחק של ביתר ויותר טווב מבוקולי ומאוגבונה הזה שבכלל הוא לא שחקן אוגבונה סתם רץ עם הראש בקיר ומדי פעם יש לו גול לדעתי הוא לא בן החמש זרים הטובים בארץ לדעתי הרשימה זה ככה..
    בואטנג
    בוקולי
    קולאוטי
    מירוסביץ' או דירסאו
    קאלה או פאאס
    תחליטו אתם

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תקרא את הכותרת. מדובר על חלוצים בלבד. וגם אם היה מדובר בשחקנים באופן כללי, אני לא מבין איך פאאס יכול להיות מועמד.