הטריק של הטריקולור- הדיון הרשמי של נבחרת צרפת

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י בועז, ‏25/5/10.

1. Ljungberg 8 Member

מצטער אם זה השתמע כאילו אני ממעיט מאהדתך, זאת לא היתה הכוונה.

החיבה שלי לצרפת נובעת משילוב בין הכדורגל החיובי שהם הציגו לאורך השנים לכמות התותחנים בסגל.
    יכול להיות שזו בדיוק הנוסטלגיה הזאת שלא מדברת אליך שכן נוגעת בי וגורמת לי להמשיך לתמוך בהם (אני גם מסכים איתך חוסר החשיבות של הגאנרים בסגל הנוכחי).

רק כדי להבהיר, בכל מה שקשור לכדורגל אני 100% אנגלי, החיבה שלי לצרפת היא רק חיבה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/10
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו קראתי שהקפטן של צרפת בדרום-אפריקה יהיה...אברה, כנראה בגלל המתיחות בין דומאנק להנרי.

3. ArsenalFan Member

אבו, אם להשאיל את הדברים של עמנואל הלפרין בחמישייה הקאמרית (ולמי שלא מכיר, אפרופו צרפת, זה המערכון הקורע)- פלוק בתחת שלי, טוקר. אינסטינקט זה להושיט את היד אחורה אחרי הפעם הראשונה שהכדור נוגע בך. הוא נגע ביד פעמיים והסיט בעזרתה את הכדור לגאלאס. זו רמאות. הוא לא צריך "להודות" שהוא נגע ביד, זה מגוחך כי כל העולם ראה.
    הנרי היה שחקן גדול ותותחן אמיתי, אבל בוא לא נעשה מהנרי את המרטיר שהוא לא, הוא אף פעם לא היה טלית שכולה תכלת ואני כאוהד ארסנל יודע את זה היטב. בטח שהוא לא כזה אחרי שהתלכלך נגד אירלנד.

Ljungberg8, ממש לא פגעת בי... פשוט לא הבנתי למה זה "כיאה" לאוהד ארסנל.

עוד סיבה לתעב אותם. טיפוס פטפטן ובלתי נסבל.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/10
  4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הנגיעות היו בשבריר שניה, הוא לא יכל לחשוב על זה בכלל - ברור שזה אינסטינקט. לצפות ממנו לפרוש מהנבחרת אחרי זה, זה כמו הביקורת של מדינות כמו רוסיה, ארה"ב וטורקיה על ישראל. כל כך הרבה רמאים יש בכדורגל, אבל על נגיעת היד הזאת, הנרי צריך לפרוש. מעניין שאף אחד לא אומר את זה על שחקנים הרבה, הרבה יותר רמאים כמו מסי, רונאלדו, דרוגבה, ג'רארד, רוני...

5. מראדונה Member

כל השחקנים האלה נמצאים בשורה אחת.
    אינסטינקט עלק

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסי כמעט הביא אליפות לברצלונה עם נגיעת יד הרבה יותר מוחצנת וברורה מאשר של הנרי ומישהו דרש ממנו להשעות את עצמו מברצלונה או משהו בסגנון? אין ספק שמה שהנרי עשה היה דוחה ומגעיל ואני בעצמי לא שמחתי מהשער והייתי בטוח שהנרי צריך להיענש אבל על דעת עצמו לא לשחק במונדיאל זה לא רציני בטח שכ"כ הרבה כסף והסכמי חסות עומדים על הפרק.

7. מראדונה Member

יותר מוחצנת,יותר ברורה,זה משנה בכלל?
    לשני השחקנים הייתה כוונה אחת וזה לנצח בעזרת היד.
    מסי לא הגיע לנגיחה אז שלח את היד,הנרי ראה שהכדור יוצא החוצה אז החזיר אותו עם היד.באמת הבדל גדול.

אני מאשים את אופ"א והשופטים שלא נוקטים בעונשים כבדים ומשעים את הרמאים.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אפילו סמל ההגינות בעיני חלק מחובבי הכדורגל, ראול, כבש שער בידו במסגרת ליגת האלופות מול לידס...

9. מראדונה Member

אז זהו שמפה קל להאשים את השחקנים אבל אני בטוח שהפיתוי עבורם הרבה יותר גדול...
    אשמת השופטים בכל מקרה.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ראית את הכינוי שלך בזמן שכתבת את ההודעה הזאת ?

11. מראדונה Member

ומה הקשר?

12. Riki Member

חחחחחחחחחחחח הרגת אותי !!

בכל אופן, צרפת תמיד הייתה הנבחרת המועדפת עליי, יש שם שילוב של כוח וכשרון שתמיד מפתיע ומרתק.
    אני חושבת שהנבחרת הזאת הוספדה מהר מידי, עם או בלי כוכבים נוצצים ברשימה, יש תמיד מלאי של כשרונות שיכולים לספק את הסחורה. איך או האם כל זה מתגבש בעזרת המאמן הדיי הזוי הזה לתצוגת כדורגל מרשימה... זה כבר יותר מידי לפה ולשם מכדי להגדיר אותה כמפגינה כדורגל מרשים ויציב לאורך זמן בכדי להיות פיבוריטית לגרוף את הגביע.
    בכל אופן, תעשו טובה עם החירטוטים על הנרי, יד או לא יד, זה לא גומר לבן אדם את הקריירה.

13. Raulito Madridista

פלוראן מאלודה שופך קצת אור על הבעיות של הטריקולור כשאומר בראיון לתקשורת:"לצרפת חסרה מנהיגות, אין עוד שחקנים כמו ויירה או מקאללה"

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg815278.Xxx

מפתיע אותי שמאלודה לא הזכיר את זידאן שהיה אולי המנהיג הכי גדול של צרפת לאורך כל ההיסטוריה.
    בכל-אופן, אני לא יודע אם מנהיגות זו הבעייה היחידה של הנבחרת. אף-אחד לא יגיד זאת בפומבי, אבל כמובן יש את עניין המאמן ששנוא כמעט על כל שחקני הסגל והם מתים להיפרד ממנו. מאמן יכול לגרום לאווירת נכאים. סיבות נוספות לכישלון של צרפת הן שיש פשוט דור שחקנים פחות טוב מהדור הקודם של זידאן, הנרי, ויירה, מקאללה ותורהאם(אומנם זו לא סיבה לסיים את היורו כבר בשלב הבתים עם נקודה אחת בלבד!) וגם לעיתים דומאנק פשוט לא היה מרכיב את הטובים ביותר אלא בוחר הרכב בינוני.
    מאלודה עשוי להיות הקלף של צרפת במונדיאל הזה, במידה וייקבל את הקרדיט. אם אני בוחר לשרטט את ההרכב האופטימלי עבור צרפת, אז הקשר של צ'לסי נכנס למשבצת באגף שמאל במערך של 4-5-1. אבידאל יוצב כבלם כי הוא יותר מהיר, חזק ואחראי מגאלאס, שיהיה בלם קידמי. חבל לבזבז כוח הגנתי כמו שיש לאבידאל, אם כי ברור שאברה, הקפטן החדש, צריך לחרוש את הקו בשל היותו אולי המגן הכי קרוב להגדרה 'מושלם' בכדור העולמי - תותח בהגנה וגם מעולה בהתקפה. דיאבי(לא סגור על זה, אולי אלו דיארה טוב יותר ואת ואלבואנה ראיתי מעט מידי) וטולאלאן ירכיבו מרכז שדה אנטי-כדורגל, אבל גורקוף ישחק כפליימקר חופשי וזה אמור להוסיף יצירתיות. לגבי החוד - דילמה קלה בין הנרי, שהרזומה שלו מדבר בעד עצמו, ויש את התקווה שיפרח בטורניר גדול שיהיה אולי האחרון שלו, לבין אנלקה שהיה טוב יותר העונה בצ'לסי.
    לוריס; סאנייה, גאלאס, אבידאל, אברה; טולאלאן, דיאבי(?), גורקוף, ריברי, מאלודה; הנרי(אנלקה)

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ריקי, אולי קצת פיספסת את הבעייתיות עם המאמן והיכולת המזוויעה במשחקי האימון.

מצד שני גם אני מאמין בהפוך על הפוך וכמו שכתבתי כאן, הגבינה הצרפתית אולי מסריחה, אבל עדיין מספקת מחזור חודשי נהדר של יורואים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כרגע אני רואה שמעריכים שדמונק ישאר עם המערך ה-3 חלוצים שהוא תירגל לאחרונה, הרכב מאוד הרפתקני עם שלישיית קישור שכוללת את טולולאן, גורקוף ומאלודה, שבאגפים גובו וריברי ובאמצע חלוץ מרכזי כלשהו. האמת, נשמע מעניין מעבר למחלוקות על זהות השחקנים שיפתחו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/10