היום הרביעי: איטליה ופרגוואי מתחלקות בנקודה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏14/6/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התרשמתי מאוד מפפה, אני חייב לציין שלא ראיתי אותו לפני כן והיום זו הפעם הראשונה... וכנראה לא אחרונה.
    יותר מכל בולט אצלו הרצון, ההתלהבות והלחימה, לא נח לרגע, תמיד רודף אחרי השגת השער, יש לו גם כדורגל, הרבה דברים מסוכנים עברו דרכו, מאוד מצא חן בעיניי.

היה משחק בהחלט טוב, מהיר, קצבי, חזק, 2 קבוצות שבאו לשחק כדורגל. לאיטליה ולפראגוואי לא צריכות להיות סיבות לדאגה, אם ישחקו כך מול סלובקיה וני זילנד אני לא צופה הפתעות מיוחדות בבית הזה.

2. FC_Bayern Member

אם יש שחקן שהייתי רוצה לציין לטובה חוץ מדה רוסי (שעליו שמעתי רבות וצפיתי במשחקים שלו - אכן שחקן מצוין) זה פפה. מדובר בשחקן פנטסטי, שכמדומני מעולם לא שמעתי עליו (רק על פפה ההוא, של ריאל, הבלם, שמעתי).
    מי זה הפפה הזה, ואיפה הוא משחק? פשוט נהדר! לא הפסיק לרוץ לרגע, הוא נגע לפחות 70-80 פעם בכדור היום...

3. Marchisio Member

בדיוק חתם ביובה, בשנים עברו שיחק באודינזה ושיתף פעולה עם יאקווינטה ודי-נטאלה.

http://img823.imageshack.us/img823/1482/610xh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/10
  4. 亚历山大帕托 Member

לא הייתי מתלהב יותר מדי מפפה במקומכם. הוא לא שחקן לרמות הכי גבוהות בעיניי, אבל לנבחרת בה לקאמורנזי ויאקווינטה יש מקום קבע, הוא בהחלט מתאים. מול הגנה יותר טובה הוא היה מתקשה להוציא לפועל את המעט שהצליח לו הערב.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פאראגואי אולי לא הרשימו, אבל רושמים תוצאה פנטסטית לקראת ההמשך, שבהחלט יכולה לסדר להם את המקום הראשון בבית. (לטעמי גם פאראגואי וגם איטליה ישיגו את הנקודות מול סלובקיה וניו זילנד, כשיחס השערים יכריע). פאראגואי מעולם לא היתה נבחרת נוצצת שתוקפת ותמיד התבססה על משחק ההגנה החזק שלה ועל השחקנים האפורים שלה, אבל לא ראיתי אתמול שאיטליה הגיעה ליותר מצבי הבקעה בצורה שהצדיקה 3 נקודות לאזורי. אני חושב שהתיקו אמש היה מוצדק וכמו שאליאס אמר, טעות אחת של וייאר המצויין (ושמישהו יגיד לשדרים שזה לא ג'וסטו, לא יכול לשמוע את השיבושי שמות האלו) עלה לפאראגואי ב-3 נקודות מפתיעות מאוד. לא הייתי פוסל מהר מאוד את החבר'ה של מרטינו (בהנחה ויגיעו לשמינית, גם אם זה יהיה מול הולנד).

6. eran levy Member

אני ממש לא בטוח שהנקודות בכיס של פרגוואי מול סלובקיה. פרגוואי לא הרשימה אתמול. הם נבחרת קשוחה וחזקה פיזית אבל אין להם כל כך כדורגל, לרוב המסירות שלהן היו קשות וההתקדמות שלהם לכיוון רחבת איטליה מקריות. חוץ מהשער (שנכבש ממצב נייח) לא היו להם מהלכים מבריקים, ואלו שכן היו טסו רחוק מהמסגרת. לא אהיה מופתע אם פרגוואי תסיים את הבית עם שלוש נקודות, שלושה תיקו.

7. ManUtd Fan Member

פראגוואי לא הכי הרשימה, וזה בלשון המעטה, אבל לדעתי היו להם כמה התקפות מאוד מעניינות שבסופו של דבר הסתיימו בלא כלום. אבל בסך הכל הם לא הראו משהו יוצא דופן, חוץ ממשחק הגנה טוב מאוד בראשותו של אלקאראז שהיה נהדר.
    הנקודות מול סלובקיה בטח שלא בכיס. סלובקיה לא נבחרת פראיירית, והאמת, יש לי הרגשה שסלובקיה יהיו גם אלה שיעלו לשלב הבא.

לגבי האיטלקים, הם לא הכי הרשימו אותי אף-על-פי שבהתחלה היה נראה כי המשחק שלהם שוטף, אבל הם לא ממש הגיעו למצבים קורצים. דה רוסי, מונטליבו, זאמברוטה ופפה שווים איזכור שחקנים שתרמו משהו לאיטליה. השאר - בינוניים מינוס.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק כדי להמחיש עד כמה הרגע הספציפי והזווית הספציפית שנבחרת במצלמת הטלוויזיה יכולה להטעות ולשקר. עד כמה תמונתה של הטלוויזיה יש לה לפעמים יכולת לגלות טפח, אך להסתיר טפחיים, בטח ובטח עבור אלה שאינם בקיאים בניואנסים של המשחק. דה רוסי: "הוא (אלקארז, כובש השער) היה השחקן שלי, אני הייתי אמור לשמור עליו. האשמה בשער היא ללא ספק שלי."

--------------

מעניין מה יש לסלובקיה להציע פרט למארק האמשיק וכמו כן, האם ניו זילנד תוכל להשפיע על הבית מעבר ליחס השערים.

--------------

פפה, אגב מעולם לא שיחק עם יאקווינטה (בדיוק כאחד עזב, השני הגיע).

9. 亚历山大帕托 Member

תראה את הזווית שמראים ב-00:40. דה רוסי לא עומד לידו, וזה קנאבארו שרץ איתו כל הזמן, יודע איפה אלקראז נמצא ופשוט נותן לו לטפס עליו עם מיקום נוראי. הוא גם חסם את דה רוסי ולא איפשר לו להגיע לכדור.

10. מראדונה Member

במבט על השער שוב,אורי צודק(דה רוסי יותר נכון).
    קנבארו שמר על נלסון ואלדס ודה רוסי לקח את אלקארס ושמר עליו בצורה מאוד לקויה,קנבארו עזב את ואלדס ורץ לחפות עליו.
    מה שבטוח, האשמה היא גם על קנבארו. יכל לעשות יותר מהמלך הזה וליפול מהעלייה של הנוגח,אין מצב שלא היו נותנים יתרון לבלם.מילא שינסה לנגוח,גם זה לא.סתם לעמוד לידו?

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא משהו שאני ואתה יכולים באמת לדעת, אלא רק לנחש או לשער. גם אני במהלך המשחק לא יכלתי לקבוע של מי בדיוק האשמה. אם דה רוסי היה זה שצריך לשמור על הכובש, כפי שבעצמו הודה, זה כבר לא משנה אם קנבארו עשה את המאמץ למנוע את השער ולהפריע לכובש ונכשל. במשחק הגובה, בטח ובטח ברמות הללו, כל חצי מטר הוא בעל משמעות, כל רבע שניה יכולה להשפיע. אז אם קנבארו זיהה שדה רוסי לא נמצא עם השחקן שלו, אז אוטומטית הוא זה שנאלץ לפעולה בתוגבה, כלומר להגיב בדיעבד למתרחש. וכשהכל עניין של שניות בודדות והכדור באוויר, זה מונע ממנו לתפוס בסופו של דבר את העמדה הטובה ביותר ומול שחקני הראש כמו הפרגוואים זה עלה בשער.

12. 亚历山大帕托 Member

אוי ואבוי לקנאבארו אם הוא שמר על ואלדס, כי הוא לעולם לא היה מספיק להגיע אליו אם הכדור היה הולך לעברו. בכל מקרה, הוא ראה את הנולד, עזב את ואלדס כי ראה שהכדור מגיע למקום אחר, היה לו מספיק זמן להתמקם ולחסום את אלקראז. הטעות היא שלו, וגם אם דה רוסי היה צריך לשמור יותר צמוד, הוא פשוט נחסם כשהקפיטאנו לקח על עצמו את האחריות. מן הסתם שדה רוסי מרגיש אשם - בן אדם זהב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/10
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://up203.siz.co.il/up2/wyj5wimjmnty.Xxx

התמונה הזו שעצרתי, היא בדיוק הרבע שניה של היתרון שהיה לכובש על קנבארו. בדיוק הרבע שניה קודם שהיה לו להגיב ולקפוץ קמצוץ רגע לפני השומר, שלא היה לו אם דה רוסי היה שם ולא קנבארו (שנאלץ להגיב). בכל אופן, כל הכבוד לדה רוסי על שאמר, שמאז ומתמיד היה ספורטאי למופת.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

על פי המשחק מול איטליה זה נכון, אבל צריך לקחת בחשבון שני דברים לפני שמעריכים את המשך דרכה בבית המוקדם:

1. מרטינו אוהב לשחק עם 3 חלוצים ושינה מערך לקראת איטליה, כך שבשני המערכים האחרים שתירגל (שניהם עם 3 חלוצים) "העדר הכדורגל" נהייה פחות קריטי כשהם מביאים את הכדור מהר קדימה שם יש להם יותר שחקנים ממה שראינו מול איטליה.

2. האחראי על בניית המשחק והחיבור בין החלק האחורי לקדמי לא שיחק אתמול, האמת שלא ברור באיזה כושר הוא מגיע למונדיאל בכלל לאחר 8 חודשים ללא הופעות רשמיות באטלנטה בשל פציעות, אבל עם בארטו בהרכב (במידה והוא בכושר סביר) לפאראגוואי יש יותר מה להציע.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם להגיד משהו טוב על נבחרת פרגוואי זה יהיה דווקא על ההגנה שלה שהיא באמת מהחזקות בטורניר. רוב זמן המשחק אתמול היו 9 שחקנים פרגוואים בהגנה, ומול צפיפות כזו קשה להתקדם בחלק ההתקפי (מסירות ארוכות של דה רוסי ומונטוליבו הן אפשריות, אבל להתקדם עם הכדור כמו שפפה עשה, קשה מאוד מול 3 שחקנים מולך) ופפה וזמברוטה הן נקודות האור היחידות בתחום הזה. הוא גם היה שותף להרבה מאוד מהלכים בהגנה. משחק מושלם שלו (אולי כמעט מושלם, קצת יותר דיוק אבל אני מאשים את הלחץ הפרגוואי בזה).