היום השני :: המהפכה הצרפתית השנייה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏12/6/04.

1. roykeane Member

לדלי קינג זה שנבחר להחליף את טרי כבר לפני שלשום

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/04
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוראם התחיל את הקריירה שלו כבלם. בפארמה הוא היה בלם, אבל בנבחרת צרפת של 98 הוא שיחק מגן ימני ולכן כולם מכירים אותו כמגן ימני. כך גם יובה שחישפו מגן ימני והביאו אותו. שנים שטוראם ביקש מליפי לשחק כבלם, אך ללא מענה. היום פורסם באחד האתרים רעיון עם טוראם בו הוא מבקש בפומבי לקאפלו לתת לו לשחק בתפקידו המקורי, בלם!
    גאלאס, כמו טוראם יכול לשחק בשתי העמדות, גם בצ'לסי הוא הרבה לשחק יותר כמגן ימני, כאשר טרי ודסאי היו במרכז. טוראם כבא איטי יותר ממה שהיה פעם, לעומת זאת גאלאס הרבה יותר אנרגטי.

והדוגמא הטובה ביותר לכך היתה במשחק ההכנה האחרון של צרפת מול אוקראינה, בו טוראם שיחק במרכז וגאלאס כמגן ימני.

3. Julian Joachim Member

אורי אמר בדיוק מה שניסיתי לומר, פשוט לא זכרתי את הדוגמאות המדוייקות.

אורי, בתור מישהו שראה את יובה העונה הרבה, אתה חושב שהמיקום של טוראם בתור מגן ימני פגע בקבוצה? כי בעבר למרות השנאה שלו לתפקיד הוא היה טוב... השאלה היא איך הוא עכשיו.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זאת הייתה הבעיה של יובה, נכון שטוראם לא היה טוב כמו בעונות הקודמות, אך דווקא מרכז ההגנה היה זה שממנו נבאו רוב הבעיות. אולי נכון יותר היה אם טוראם היה משחק במרכז, אך ליובנטוס אין בסגל מגן ימני ברמה גבוה ולכן ליפי העדיף שלא לשמוע לבקשתו של הצרפתי ושיחק איתו בימין.
    לעומת זאת לקראת העונה החדשה, מחפשים ביובנטוס מגן ימני, מאסימו אודו של לאציו ואיטליה כנראה יגיע וכך טוראם יוכל לשחק במרכז.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/04
  5. שגיא Guest

קשה לי לראות את אנגליה יוצאת עם משהו המשחק הזה. אולי היא תצליח לכבוש שער, אבל צרפת פשוט תכבוש יותר. כשאתה משווה שחקנים כמו הנרי לאואן, כמו ג'רארד לויירה כמו פירס לבקהאם דומיהם, פשוט ניתן לראות שהיכולת והכשרון נמצאים בנבחרת הצרפתית יותר מאשר בנבחרת האנגלית. אמרו פה קבוצה? אני לא יודע איזה נבחרות אתם ראיתם, אבל נבחרת צרפת היא אולי הנבחרת הכי קבוצתית, אחרת הם לא היו משיגים כלכך הרבה הישגים ב6-7 השנים האחרונות. הדור הזה כבר רץ כמה שנים ביחד, ולמרות שהוא מזדקן, השחקנים האלה עדיין שווים גמר יורו, ושום נבחרת אנגליה לא אמורה להפריע להם בדרך לזה. אגב, פתיחה רעה של האנגלים ואולי נזכה לראות את החוליגניזם בפעולה? נקווה שהם לא יעשו יותר מידי בעיות...

6. John Barnes Member

בלי ג'ון טרי, קישור הפוך (הרוב לא משחקים בתפקיד הטבעי שלהם) . לצערי הרב אין לאנגליה מה להציע מול המכונה הצרפתית. ג'רארד כקיצוני לא אפקטיבי, בקהאם עוד יכול לעשות משהו אבל לא הרבה. סקולס מאחורה?! אין מה לדבר.
    עם קצת מזל , ומשחק הגנתי משובח אפשר במקרה הטוב להוציא 0-0 . במקרה הרע- שאלהים יעזור לנו.

7. ג'רמיין דפו Member

steford end עזוב שטויות תכין את דגלי הסיינט גורג ותחכה לי במרכזית אני יאסוף אותך ונילך להשקות את המלכה בבירה

8. shmulikwe Member

אל תשכחו כמה הספידו את אנגליה לפני המשחק מול ארגנטינה, ועוד יותר אל תשכחו מה קרה במשחק הזה...
    אין לי כח לעשות השוואות, כי אין, צרפת עולה על אנגליה בכל פרמטר..
    אבל אני במקום אריקסון הייתי מסיט את למפארד שמאלה ואת ג'רארד למרכז, נשמע הגיוני

9. NewcastleFan Member

HELLO EVERYBODY FROM VERY SUNNY LONDON.
    Well we can feel it in the air.......everybody here are waiting 4 the game aginst the frogs.
    Tonight even the Arsenal fans here will hate Henry Pires and Viera (just for 2 hours) of course everybody here will go to the Pubs and watch the war.
    GO ENGLAND!!

10. toon-UPON-tyne Member

אני דווקא הייתי מוצא את סקולס ועולה בקישור בקהאם גררד למפרד ודייר כי לדעתי דייר מוסיף המון וזה קישור הרבה יותר יצירתי ומפריע להגנה הצרפתית אבל אני כנראה קצת משוחד בעניין דייר. בכל מקרה יאללה אנגליה!!

וזה רק אני או שפתאום התחלפו השמות (כינויים) פה לכמה אנשים?

תוספת במהלך המשחק שוויץ-קרואטיה - איזה הגנה מטומטמת יש לשוויץ... דבר ראשון לנסות תתרגיל המטומטם של יציאה לנבדל במצב נייח מילא (דרך אגב אני זוכר מארסיי או איננדהובן עשו את זה נגד ניוקאסל)... אבל אם כבר עושים את זה שלפחות לא יהיה שחקן מפגר שיוצא שנה אחרי שהכדור נבעט...

11. Barcik Member

איזה משחק מחורבן בין שוויץ לקרואטיה, קשה להאמין שיש ביורו רמה כזו נמוכה. לשני הצדדים לא היה מה להציע, ובטח לא יהיה מה להציע מול שני הקבוצות החזקות בבית. פרשו שיחק גרוע, עשה שטויות ולא חשב. השוער של שוויץ, השחקן הכי ותיק בטורניר, עשה טעויות של טירון בן 17, וכמעט ספג שער מ- 75 מטר. גם חאקאן יאקין לא הראה כלום. זבל.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקרואטים היו ממש גרועים בהתקפה..קשה להאמין ששחקנים שמשחקים ברמות הכי גבוהות לא יכולים להרים כדור ולהסתכל על הרחבה בו זמנית אפילו גל פיליאן למד לעשות את זה...
    מורנר,כריסטיאנו רונאלדו ושאר השחקנים שהיו עד עכשיו בטורניר פשוט לא יודעים להרים כדורים...ומורנר בכלל שיגע אותי המשחק הזה..הוא נראה שחקן ממש עלוב שמסתבך עם עצמו.

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

כן..צודק לגמרי.

מורנר כל הזמן הלך לאגף ואיבד את הכדור, לא יודע מה הוא עושה שם

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנגליה התגוננה מצויין וצופפה את מרכז המגרש ובכך שיבשה לגמרי את התוכנית של הצרפתיים.

בצרפת,ליזארזו זה לא זה,הוא תוקע את המשחק של זידאן שמשחק לצידו ומחכה כל פעם לגיחה של המגן השמאלי שיבוא למשוך שחקן אליו,אבל ליזארזו תקוע מאחור.

במחצית צריך להכנס דסאיי או כל בלם אחר במקום ליזארזו ושסילבסטרה יוסט שמאלה.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שקשה להאמין זה ששתי הקבוצות שחייבות ניצחון במשחק הזה לא ממש סיכנו את השער בצורה ממשית חוץ מאוליץ' האפס עם ההחמצה הגדולה שלו. בינינו? רוסו היה השחקן הטוב במגרש במחצית השניה ותגידו שלא.
    עוד דבר אחד- איביצה מורנאר שחקן פשוט אפס!!! לא יודע מהחיים שלו, סתם מאבד כדורים סידרתי. שיחזור הביתה...

בקשר לאנגליה- 1 - 0 במחצית. צרפת נראית תקועה. אני במקום סאנטיני הייתי מכניס את רותן במקום מקאללה, לא שמקאללה לא טוב פשוט יש את ויירה בקישור האחורי, זידאן נכנס לאמצע ואין אף אחד בשמאל ורותן יכול לשחק שם וזידאן יהיה מאחורי החלוצים כשהנרי יבוא שמאלה לעזור לרותן. יהיה משחק טוב במחצית השניה!

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/04