היום השני :: המהפכה הצרפתית השנייה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏12/6/04.

1. shmulikwe Member

דבר ראשון, לדלי קינג סתם פה הרבה פיות, שיחק עם אחריות (בינתיים..) ובכלל לא הרגישו את חלוצי צרפת (אולי חוץ מנגיחה של טרזגה), אבל לפי הנגיעה השנייה (או הראשונה) והאחרונה של הנרי רואים שכל כדור שיגיע אליו ובכלל יגיע אל החלוצים במצס סביר זה כדור מסוכן מאוד.
    מה שחסר לצרפת זה צד שמאלי, פשוט חצי מגרש ריק! ליזארזו האשם הראשי בזה כי או שזידאן הוצב בשמאל אבל משחק כפליימייקר במרכז ואז ליזארזו צריך לכסות את הצד או שמקללה אמור להיות שם (ולדעתי זה יותר הגיוני, הוא סגר את צד שמאל בהגנה וכף רגלו של זידאן אפילו לא דרכה בצד שמאל..)
    וגם אז, מקללה סוגר את המרכז כשויירה עולה (וזה קורה הרבה, וזה טוב לצרפת) ואז (שוב) ליזארזו צריך לכסות את הצד הזה..
    אני מסכים עם רקובה במאה אחוז, סנטיני חיב להכניס את רות'ן, קיצוני שמאלי מצויין, ולהוציא את ויירה, ושוב, לא בגלל שהוא לא טוב, פשוט ויירה יותר טוב..
    אני בטוח שהמשחק לא יגמר בתוצאה הזאת...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי אנגליה - יש לי בעיה אחת - ויין רוני.

לפי מה שהבנתי, רוני אמור לשחק לפני אוון. רוני יותר מדי מחזק את הקישור, ובגלל זה לאנגליה לא היו מספיק צ'אנסים.
    אם הוא ייכנס יותר לרחבה וייתן לקשרים לספק לו כדורים, אנגליה תגיע ליותר מצבים.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסיום המחצית הראשונה אני חייב לומר מילה טובה לקינג.
    פשוט משחק נהדר של הבלם של טוטנהאם, סוגר מעולה, ויש לו חלק בעובדה שצרפת לא הגיעה עדיין להזדמנויות.
    רק נקווה שאני לא מנחס אותו.

נ.ב
    מצטרף לשאלה של ג'אנס, האם התחלפו כאן הכינוים?
    כל מי שהחליף כינוי בבקשה לרשום למה, סתם מעניין אותי...

4. shmulikwe Member

מי אתה חושד שהחליף כינוי?

ועוד דבר בקשר וחולצים האנגלים, אם אנגליה ינצלו את החטיםות הרבות שהם ביצעו במשחק להתקפות מתפרצות הם יכולו לנצל את המהירות של אואן יותר טוב! וויין רוני מצויין, אבל כמו תמיד פרא!! (במובן הטוב)

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'סי החליפה כינוי.

לא הגיע כל כך לצרפת לצאת עם ניצחון מהמשחק הזה,אבל הבונקר של הפועל יהוד גרם לכולם לרצות את השיוויון של הצרפתיים ואפילו את הניצחון שלהם.
    ועוד שמדובר בניצחון זה הרבה יותר מכות,זה צריך ללמד המון קבוצות שבאים לשחק כדורגל ! ולא לשחק בונקר ! די , המשחק הזה מגעיל , אנגליה הזכירה את השיטה של גוטמן,בקאהם משחק כמגן ימני יחד עם גארי נוויל זה פשוט גועל נפש,מעיפים כדורים לרוני/הסקי ואוואן/ואסל.

6. shmulikwe Member

לא יאומן... כזאת לוזריות לא ראיתי הרבה זמן..

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

OMG!!!!

אנגליה שהובילה עד הדקה ה-91, ספגה גול מבעיטה חופשית של זידאן, ולאחר מכן חטפה עוד אחד מפנדל של זידאן! לא יאמן!!! :aaa7: :aaa7: :aaa021:

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו לי שזה לא קרה... אלוהים, תגידו לי שזה לא קרה, ואני לא באמת בוכה עכשיו מרוב תסכול....

למה, אלוהים, למה?

9. Barcik Member

קורעים אותי מצחוק האנגלים האלה. :aaarofl:
    תגובה מלאה בהמשך.

10. אלי מתחן Member

הוא פשוט גדול! אין מילים אחרות להגיד. היה ברור לי שברגע שזידאן יגש לבעוט את הבעיטה ברגע כ"כ מכריע הוא יכניס אותה, זה שאלה של ווינריות, וזידאן הוא ההגדרה של המושג.
    משחק הגנה מושלם של האנשים במשך 90 דקות כנראה שלא הספיק להם, ידעתי שהם יבכו על החילוף של הסקי והחמצת הפנדל.

11. John Barnes Member

בא לי למות

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גמור. הלך עלינו. ההפסד הזה יגמור אותנו.
    הלך היורו בגלל שתי דקות, אני לא מאמין.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

במחצית חשבתי על הכותרת של הסאן מחר "הנה האלופה הבאה של אירופה!"

אחח איזה לוזרים אנגליה שאפשר למות, אם אתם כבר מחליטים ללכת על המודל של איטליה ולעשות בונקר אז תעשו את זה טוב ולא כמו האיטלקים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx בונקר מצויין שפשוט התפרק לאנגלים בדקות הסיום שהייתי עצוב ומאוכזב בשבילם..להפסיד כזה יתרון ממש בסוף זה כאב לב ואני לצערי למוד ניסיונות מרים.

אנגליה היו טובים עד דקות הסיום, בונקר מצויין עם התקפות מתפרצות נהדרות אבל מאז הפנדל של בקהאם הכל השתבש להם וכאילו שלא מספיק למה לעזאזל להכניס את הסקי?.

חבל על הצרפתים, חבל על אנגליה אבל איזה משחק זה הכדורגל. נהדר!. פורצה איטליה

14. ג'רי בית הלוי Member

איזה מטומטם ווין רוני, היה יכול למסור לוואסל שהיה מכניס את זה במקום להמר על פנדל, שאותו יבעט בקהאם שכבר החמיץ כמה פנדלים לאחרונה.
    איזה מטומטם סטיבן ג'רארד, מי לעזאזל מחזיר כדור מחצי קילומטר לשוער שלו, דקה אחרי שקיבלת גול והנבחרת השניה באטרף.
    איזה מטומטם אריקסון, ניהל את המשחק כמו פחדן. כ"כ הגיע לו להפסיד, רק על החילופים הגרועים והבונקר הזוועתי.
    איזה מטומטם רמי וויץ, מתעקש לנחס כל מה שזז.

היתה לי מין תחושה שזה מה שיקרה-בגול של אנגליה ידעתי, בפנדל של בקהאם ידעתי, בגול של זידאן ידעתי, ומיד אחרי הגול של צרפת חשבתי איזה מצחיק יהיה אם צרפת תנצח.

בסה"כ חבל מאוד, רציתי שאנגליה ינצחו, אבל מי שמשחק ככה מגיע לו להפסיד.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהכי הפריע לי שגם כשלא הלך לצרפת (זה בעצם קרה 91 דק') סאנטיני אפילו לא חשב על שינוי מערך.
    חילופים שווים.בלם תמורת בלם(גאלס הוזז לאמצע סאניול הלך ימינה) וקשר תמורת קשר , וגם עוד חילוף היה לסנטיני שכנראה האמין שהמשחק אבוד ואפילו לא רצה לעשות אותו.

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2004/junio/12/fraing6.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/04