היום השני :: המהפכה הצרפתית השנייה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏12/6/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנ"ל! אני פשוט מתמוגג :aaarofl:
    כל כך מגיע לנבחרת אנגליה (הכוונה לשחקנים) להפסיד! מגיע להם בגלל וויין רוני שהוא השחקן שאני הכי שונא ביורו החל מהיום, החלטתי. ולמה? כי הוא שמן, רק מרביץ ולא יודע כלום חוץ מלהכניס מרפקים, אגואיסט מסריח שלא מסר לואסל מול השוער ועוד עשה הצגה (לא היה פנדל!) כך שהיה יכול להיגמר המשחק עם 2-0 יפה. מה שכן, חבל לי על הקהל הרב של אנגליה שמבואס עכשיו כמו הקהל של באירן ב-99. זה הזמן לספר שיש פה נקמה של ליזארזו וסאניול בסקולס בקהאם ונוויל על אותו משחק...
    צרפת שיחקו אותה, דפקו את האנגלים, כרגיל. נחזור לכדורגל נטו- זה ייתן להם דחיפה מוראלית גבוהה מאחר שזה מזכיר לכולם את הניצחון על איטליה בגמר היורו הקודם, המשחק האחרון של צרפת בטורניר יורו. כבר אמרנו שבית ב' הוא אחד הבתים היותר מעניינים?

2. ArsenalFan Member

פשוט לא יאומן, כל מה שאני אגיד לא יתאר את הרגשות המעורבים... השחקן הכי גרוע על המגרש (טוב, חוץ מליזראזו) שהוא גם במקרה השחקן הכי טוב בעולם מנצח בתוספת הזמן את אנגליה, אחרי ניהול משחק שערורייתי של סאנטיני (עד שפירס חוזר לשמאל ומתחיל להשתלט על המשחק ולצאת מהתלות הפאתטית בזיזו, אתה מוציא אותו? מה זה?!?!). וואי, וואי, וואי.

לאנגליה אסור להישבר בהמשך כי היא נתנה כאן 90 דקות מעודדות (למרות שהן ממש לא היו יפות), אנגליה שוב הוכיחה שמבחינה הגנתית היא מלוכדת ויודעת לעשות את העבודה שלה מצוין ושיש לה מה למכור. גם אם צרפת תמשיך ככה טוב זה לא יהיה, היא צריכה להפיק המון לקחים להמשך: להעיף לכל הרוחות את ליזארזו, להכניס את סילבסטרה כמגן שמאלי, לוותר על השטות של פירס באגף הימני (?!), לתת בעיטה בתחת לזידאן ולתיירי הנרי ולהכניס את לואיס סאהה.

איש המשחק הוא פטריק ויירה. המאסטר במרכז המגרש, שמר על צרפת בשיניים כשכל הסיכויים היו נגדה וכשכולם נראו על הפנים. באנגליה מלבד קינג וקמפבל המצוינים גם לפול סקולס הייתה עבודה הגנתית חשובה.

מדהים, מדהים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אבל עצוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

לפחות עכשיו אפשר להיות בעד שתיהן כמו שצריך.

3. Joel Gion Member

מ ד ה י ם.
    אני אישית לא ראיתי כזה דבר בחיים שלי(כן,זה אני שהפסדתי את הגמר של 99).
    תנחומי לאנגלים.הגיע להם לנצח.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קרה כלום.
    פשוט לא קרה כלום, סך הכל הפסד.
    זה היופי בכדורגל, ולמרות שכרגע אני בצד של המפסידים, זה היופי בכדורגל.
    המשחק היום היה רק על כבוד ויוקרה, העובדה שצרפת ואנגליה יעלו מהבית היא ברורה, והמשחק היום של שוויץ מול קרואטיה הראה שזה כניראה יהיה בקלות רבה.

לכל מי שהיה בעד אנגליה, שיצא מההלם, סך הכל הפסד, זה באמת שלא ישנה כלום לאנגליה.
    המנטליות האנגלית חזקה ואני בטוח שהיא לא תכנס למשבר.
    מדהים, בלתי נתפס, משחק שיזכר הרבה שנים, כל אלה נכונים, אבל זה לא המשחק החשוב של אנגליה.
    המשחקים הבאמת חשובים הם המשחקים הבאים, 2 ניצחונות ואנגליה עולה ביחד עם צרפת.

ולסיום, שוב ראינו איך מאמן מפסיד משחק.
    אריקסון, בצעד מטומטם, מוציא את סקולס, הברומטר של אנגליה במרכז השדה, האיש שהחזיק לאנגליה את מרכז השדה, ומכניס את האגרביס הבינוני.
    מכניס את וסל במקום אואן, למה?
    והטעות הכי גדולה, מכניס את האסקי המטומטם.
    האסקי עשה את הפאול שהביא לצרפת את הבעיטה החופשית בגול, האסקי הגולם.
    וכמובן, ג'ימס, עוד טעות של אריקסון שבכלל פתח עם השוער החלש הזה.
    חבל שהוא לא הורחק בפנדל.
    ובקהאם, דווקא בקהאם, דווקא הוא ממהר כל כך לקחת פנדל מכריע, כמה חבל.

אנגליה צריכה לצאת מההלם, ולהסתכל קדימה, הם היו היום יותר טובים מצרפת.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ArsenalFan, המשחק הזה היה הרסני. מחר הצהובונים ישחיזו את הסכינים, הנבחרת תילחץ, והכל גמור. גמור!! אני לא מאמין שדפקנו ככה טורניר. אני רוצה למות, ודווקא מחר יש לי טסט.
    אני חייב לקחת כדור הרגעה. רציני. אין לכם מושג כמה נורא אני מרגיש.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני במקום בעלי הפאבים בפורטוגל מכריז על סגירת העסקים עד שהאנגלים ירגעו. אחרת נראה יותר כסאות באוויר ובראש של אחרים מאשר על הקרקע... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

אוי, כדורגל, ספורט כל כך אכזרי לפעמים. אבל אי אפשר לאהוד כדורגל בלי לחטוף את זה פעם אחת. מי שלא סבל בצער של להפסיד ככה לא יצליח להגיע לרמת האושר שמגיעים אליה כשמנצחים ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/04
  7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בהצלחה גיא! ותמיד יש משחק הבא..

אחד ממשחקי הקלאסיקה ללא ספק.

8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אוף למה לא הקלטתי את זה? :aaarofl:

אין..הזידאן הזה מלך :aaa8: , בארטז פשוט ידע לאיפה הולך הפנדל, ראו את זה עליו...רוני שיחק באגואיסטיות, בלי התחשבות ואגרסיביות מוגזמת...

יאללה, נרגעתי, מחר יום חדש. :aaa15:

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי סיכוי. אני גמור עכשיו. אולי אני צריך להשתכר או משהו, גם ככה ירדתי על שני בקבוקי היינקן הערב.
    הראש מסתחרר, הדמעות עדיין זולגות. כל כך לא הגיע להם, אלוהים, כל כך לא הגיע להם.
    אני שבור, גמור. אין לי סיכוי להירדם הלילה.

תודה לסטיבן ג'רארד שמסר, לוויין רוני שלא מסר, לדייויד בקהאם שאיכשהו תמיד הולך לאיבוד כשצריך אותו באמת, אמיל הסקי - ללא ספק האדם הכי פחות כשרוני עלי אדמות, לסוון גוראן אריקסון שלא היה פחדן - פשוט היה טיפש, והיום 14 אנשים צריכים לבקש סליחה ממיליונים עם לב חבול.

תתביישו בעצמכם. סמכנו עליכם. אין לכם כבוד.

10. ArsenalFan Member

בקהאם מחטיא פנדל גורלי שני ברציפות! גם בטורקיה הוא החטיא... מי היה מאמין?

בכל הקשור לאריקסון, את החילופים שלו אפשר להבין איכשהו. אואן לא תרם בכלום ודריוס ואסל הצליח להיות יותר אפקטיבי, הוא משך את ליזראזו לעשות שטויות. הסקי עשה בדיוק את מה שרוני עשה, ולגבי סקולס והארגריבס, באמת שאני לא חושב שזה מה שגרם לאנגליה להפסיד ככה, ובוא לא נשכח שסקולס התעייף ועוד היה לו כרטיס צהוב. בסופו של דבר ניהול המשחק של ז'אק סאנטיני היה גרוע בהרבה (מוציא את סילבסטרה, היחיד שהחזיק משהו בהגנה למרות הפנדל, במקום להעיף את הליזראזו הזה לכל הרוחות. מוציא את רובר פירס בדיוק כשהוא השחקן היחיד בצרפת שנמצא במשחק, פרט לפטריק ויירה... לך תבין).

לא חושב שלאנגליה באמת הגיע לנצח, זה היה בונקר איטלקי פר-אקסלנס, מצד שני גם לצרפת היה משחק חלש של השחקנים הבולטים ותיקו היה משקף יותר. צרפת ניצחה היום בעזרת כוחות בלתי מוסברים, לא בגלל אריקסון ולא בגלל יכולת גדולה. אלוהים, איזה משחק נוראי של שחקנים כמו הנרי, טרזגה, זידאן... והם עוד מנצחים! מדהים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/04
  11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

והערה לאוהדים שמקניטים את אנגליה, ובהם אוהדי איטליה - אם אנשים עלובי נפש, שמחים לאיד, זורי מלח שכמוכם היו ברי השכלה מינימלית, אולי הייתם איכשהו משפיעים עליי והייתי מייחל להפסד של איטליה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/04
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה בפנדל.
    למרות אהדתי לאנגליה, היה ברור לחלוטיין שסילבסטרה לא נגע ברוני.
    סילבסטרה גלש ולא נגע בכלום, רוני פשוט התחזה.

וגיא, אל תקח ללב.
    מבטיח לך שזה לא סוף העולם.
    כאוהד הולנד שעבר את סוף העולם פעם אחת או פעמיים, מבטיח לך שזה כלום.
    אנגליה ינצחו בשני משחקים הבאים ויעלו עם צרפת.
    המשחק הזה היה רק על כבוד ויוקרה, לא יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/04
  13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה, זה לא מה שחשבנו אחרי ההפסד לפורטוגל יורו הקודם?

14. Ilan Member

וואי זה היה פשוט מצחיק וכייף לראות את זה. לא יאמן עד כמה האנגלים לוזרים.
    חבר שלי מילא ווינר ואמר שיהיה 2 או 3 שערים במשחק. קצת לפני הגול של זידאן בסיום אני אמרתי לו שהוא לא צריך לדאוג ואם יש משהו בעולם הזה שהוא יותר לוזר ממנו זה אנגליה, ואני בטוח שהיא תדאג לספוג. ואכן צדקתי, היא ספגה פעמיים.
    לא יאמן... כ"כ הרבה לוזריות בנבחרת אחת.

15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

טוב גיא, אני מתנצל על שצחקתי קצת על אנגליה..סליחה, פשוט לא הבנתי בדיוק מה הלך פה