הימורים לעונת 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏27/7/10.

1. ELIRAN767 Member

לפי מאנצ'יני,עד יום חמישי הוא שחקן סיטי,לפי כמה כלי תקשורת הוא עלה היום על המטוס למנצסטר.

2. Pipe Member

i http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

זזתי למלא לוטו.

3. Jack Wilshere Member

אבל הוא התפטר.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. yonmu Member

1. צ'לסי אלופה עם אותו תלכיד משנה שעברה בנוסף לאסיין, יונייטד קצת מאחוריה, ארסנל כרגיל לא מאיימים על האליפות אבל לא מסתכנים ביציאה מהטופ4. הכסף של סיטי עוזר לה להגיע למקום הרביעי. ליברפול וטוטנהאם מיד אחרי.
    2. ליברפול אטרקטיבית.
    3. אסטון וילה.
    4. ססק פברגאס, דווקא בגלל כל הסאגה עם ברצלונה.
    5. אין לי מושג.
    6. תלוי בהגרלות, לא פחות מרבע גמר לצ'לסי והיונייטד.
    7. אוניל כבר פוטר..
    8. 60 מליון פאונד בערך.

5. Cup of Tea Liverpool, UK

וגם העונה עוד לא התחילה..

אני גם שמתי בניחושים שלי את וילה כאחת המאכזבות לפני שאוניל התפטר. סיכוי טוב שגם מילנר וגם יאנג יעזבו.

6. AW forever Member

התחזית של ג'יימס מרשמנט מטימטוק:

Premier League top six: Man United, Chelsea, Man City, Arsenal, Liverpool, Tottenham.

I think Chelsea will pour most of their efforts into finally winning the Champions League this season, so I'll back United's know-how to lead them to an unprecedented 19th league title. City, however, will be in the mix after spending heavily (again!), while a much-improved Liverpool will push Arsenal hard for that coverted fourth Champions League spot. Tottenham will drop to sixth as they could find it hard picking up results after midweek European exertions.

Premier League bottom three: Bolton, West Brom, Blackpool.

Despite their wonderful achievements in getting promoted, it's hard to look beyond Blackpool going straight back down. Promoted teams do notoriously struggle so I'll tip West Brom to join them in making an immediate return to the Championship. I've opted for Bolton as my third team, but really I think this could be any one of half a dozen with Wolves, Wigan, Blackburn and maybe Birmingham just about surviving.

Leading PL scorer: Didier Drogba.

After successfully tipping up Drogba last season, I'll back him to do it again. Despite the big bucks splashed around, the Drog remains the hardest opponent for Premier League defenders.

First PL manager to be sacked: Alex McLeish.

I think he made a rod for his own back by doing so well at Birmingham last term but I fear the Ginger Ninja could see the (tartan) rug pulled from under his feet this term by a trigger-happy Carson Yeung.

PL bad boy (player with most red cards): Marouane Fellaini.

Easily the clumsiest, clunkiest, ugliest, most ungamely and most unsightly footballer to ever play in the Prem, Fellaini makes Paul Scholes look like a tackling expert!
    FA Cup winners: Chelsea.

The Blues have unbelievable FA Cup pedigree in recent seasons and I think they can scoop an unprecedented hat-trick of wins in the modern era.

Carling Cup winners: Manchester City.

A big squad means City will be able to put out a competitive side in every round and I think Mancini will see the competition as a great chance to win some silverware.

Champions League winners: Barcelona.

I'll play it safe on this one and back the team which I'm sure will be favourites. But it's easy to see why when they have the best attacking options and the best midfielders in world football. Plus, they've also won it at Wembley before back in 1992.

Europa League winners: Stuttgart.

They'll have a great chance if they can keep the star performers at the club all season. They're a 25-1 shot right now and I think that's a decent punt.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/10
  7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עדיף שילך לעשות חמוצים ובהקדם האפשרי ...

8. Cup of Tea Liverpool, UK

אני לא מסכים עם כלום ממה שהוא כתב. פשוט כלום.

9. Bill Shankly Member

איך אני אוהב שעושים מליברפול אנדרדוג. תמשיכו לכתוב נסיים מקום 5-6. ככה אני בטוח שתהיה לנו עונה טובה.

1. דרגו את ארבע הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם.
    מנ. יונייטד - פרגי נשאר רעב ונחוש כמו תמיד, סגל רחב ואיכותי ברשותו. השחקנים גם כן נחושים לפצות על אובדן האליפות בעונה שעברה. יונייטד תגיע לזכייה מספר 19 אחרת פרוגסון לעולם לא יפרוש מכדורגל. רק ככה הוא ישן בשקט בלילה.

ארסנל - וונגר כבר מיצא את עצמו בארסנל לדעתי, מה עוד הוא יכול לעשות ? חוץ מצ'מאח אין שום דבר חדש בסגל שיכול להציע יד לעבר הזכייה באליפות. אותה פזמון כמו עונה שעברה רק עם שיפור קל.

צ'לסי - הסגל נשאר רחב אך פחות איכותי. נראה שצ'לסי תתמקד יותר בלג"א השנה.

ליברפול - בליברפול אי אפשר לרדת יותר נמוך מעונה שעברה ולכן העונה תיהיה עלייה.

2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה?
    בולטון. אני מאד מחזיק מאואן קויל.

3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת?
    טוטנהאם. הנגאובר מהצ'מפינס ליג.

4. מי יהיה השחקן המצטיין?
    לא יודע. לא תמיד האלופה תספק את השחקן המצטיין.

5. מי יהיו היורדות?
    בלקפול, וולבס, וויגאן.
    אני מאמין שווסטברום תשבור את הנדנדה שלה.

6. לאן יגיעו הקבוצות האנגליות באירופה?
    צ'לסי תגיע לגמר לג"א.
    כל הקבוצות האחרות כבר יעופו בשאר שלבי הנוק-אאוט.

7. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?
    סטיב ברוס.

8. שאלת בונוס-כמה כסף מנצ'סטר סיטי תשפוך בינואר?
    30 מילין ליש"ט על שחקן אחד או שניים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/10
  10. Tony Adams Member

בעצת תומר, אני אנקוט בגישה המשולבת...

1. צ'לסי- נראית פשוט חזקה. לא נחלשה כמעט (למרות שההתעקשות של אנצ'לוטי שבניון הוא שיפור לקול די מגוכחת), והשלד שלה נראה כשלד הכי חזק בליגה. וכמובן אסיין חוזר.
    2. מנ' יונייטד- אין חדש תחת השמש. הצמד צ'לסי ויונייטד הוא הצמד הכי טוב בליגה by far. יונייטד אולי לא תצליח לקחת חזרה את האליפות, אבל היא עדין יותר טובה מכל שאר 18 הקבוצות.
    3. מנ' סיטי- נראה שהכסף שנזרק שם נזרק אחרי טיפה מחשבה, והבניה נראית לא רעה. לאליפות זה לא יספיק, בעיקר כי זאת שנה ראשונה של החבר'ה ביחד, והמבחן הגדול יהיה בעונה השניה. הפוטנציאל גבוה מדי בשביל מקום מחוץ לטופ 4.
    4. ליברפול- אחרי הנפילה שנה שעברה, ולמרות החורים שנשארו (לוקאס אהמ..) הם יצליחו לחזור לטופ 4, בעיקר מניצול חולשתן של היריבות הלונדוניות.
    5. ארסנל- אולי סוף סוף זאת תהיה המכה שמר ונגר הנכבד יחטוף. שוער, בלם, קשר אחורי. שלוש מטרות שלא השכלנו (כנראה) להשלים. אם לא יגיע חיזוק בדמות שוער או בלם (עדיפות גדולה לשוער) עד סוף החודש אני לא רואה איך ונגר מפעיל את הקסמים שלו ומצליח להשתחל לצ'מפיונס. לפחות שיהיה עוד St Totteringham's Day http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    6. טוטנהאם- כנראה שמישהו הכניס לדניאל לוי לראש שהסגל הנוכחי מספיק חזק להתמודדות עם ההתחזקות של הסיטי והתאוששות הצפויה של ליברפול. כי אחרת לא מובן למה שום דבר לא השתנה אצל התרנגולים. התקדמות בליגת האלופות רק תזיק להם בליגה.
    7. אברטון- בריאות, רק בריאות. זה מה שצריכים באברטון. אם הם באמת יצליחו לשמור על הרגליים הם גם יכולים לסיים מטופ 6.
    8. פולהאם- הקבוצה הסימפטית של הליגה בשנים האחרונות. הודג'סון עזב לליברפול, אבל אני מקווה שיוז יעשה שם עבודה טובה והקוטג'רס ינפיקו עוד עונה טובה.
    9. ברימינגהאם
    10. אסטון וילה
    11. בלקבורן
    12. סטוק
    13. בולטון
    14. ניוקאסל
    15. וולבס
    16. ווסטהאם
    17. סנדרלנד
    18. וויגאן
    19. ווסט ברום
    20. בלקפול

מי תהייה הקבוצה המפתיעה?
    סטוק. לקבוצה כמו סטוק לשמור 3 שנים על יציבות כזאת זה הישג אדיר ומבחינתי זאת גם תהיה הפתעה.

מי תהייה הקבוצה המאכזבת?
    ארסנל. צריך להסביר למה?

מי יהיה השחקן המצטיין?
    Drodba VS Rooney once again....

. לאן יגיעו הקבוצות האנגליות באירופה?
    בצ'מפיונס אני חושב שיונייטד תחזיר לעצמה את הכתר, צ'לסי תפול לפני, ארסנל גם חצי, טוטנהאם שמינית.

מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?
    אחרי שאוניל כבר הלך הביתה, אני חושב שזה יהיה מרטינז.

11. מכבי או מוות!!! Member

כבר באתי לכתוב ארסנל במקום הראשון ולהיות הכי סובייקטיבי שאני יכול,אבל במרוב שאני לא חושב ככה אלא זה רק מה שאני רוצה .
    אני ידרג לכם את 4 הראשונות :
    1.צ'לסי
    2.מנצ'סטר יוניטד.
    3.מנצ'סטר סיטי
    4.ארסנל.

העונה תיהיה עונה מענינית שארסנל לא תיהיה כל כך מעורבת באליפות וזה יהיה מירוץ משולש בערך כמו חלק מהעונה שעברה,שהפעם יהיה לנו את שני המנצ'סטריות ואת צ'לסי שבסוף תזכה בעוד אליפות.

יורדות :
    וולבס,ווסט ברומיץ',בלקפול.

הפתעה : ווסטאהם,סתם כי כיף ללכת עם אברהם.

צ'מפיונס ? משהו אומר לי שצ'לסי יקחו השנה את ליגת האלופות

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבחור מטימטוק כתב כמה דברים הזויים... דווקא בולטון יורדת? מקליש הראשון שיפוטר? וואלה.

13. fego7 Member

1.צ'לסי
    2.מנצ'סטר יונייטד
    3.מנצ'סטר סיטי
    4.ארסנל
    5.טוטנאהם
    6.ווסטאהם
    7.אסטון וילה
    8.ניוקאסל
    9.ליברפול
    10.פולהאם
    11.סנדרלנד
    12.בלקבורן
    13.בירניגהאם
    14.אברטון
    15.סטוק סיטי
    16.בולטון
    17.ווסט ברומיץ'
    18.וולבס
    19.בלקפול
    20.וויגאן

14. GiladG2 Member

זה מה שיקרה:

1. מנצ'סטר יונייטד
    2. צ'לסי
    3. מנצ'סטר סיטי
    4. ארסנל
    5. ליברפול
    6. אברטון
    7. טוטנהאם
    8. סנדרלנד
    9. אסטון וילה
    10. פולהאם
    11. ברמינגהאם סיטי
    12. וולבס
    13. סטוק סיטי
    14. בלקבורן
    15. בולטון
    16. ווסט האם
    17. ניוקאסל
    18. וויגאן
    19. ווסט ברומיץ'
    20. בלקפול

אני מאוד אופטימי לקראת העונה הקרובה מבחינת הסיכויים של יונייטד לזכות באליפות. ההימור הוא כנראה מעט לא אובייקטיבי מבחינה סטטיסטית, אני חושב שב 90% מכלל הימורים שראיתי ברחבי האינטרנט אמרו צ'לסי. אני גם חושב שהפוקוס של צ'לסי סוף סוף לזכות בצ'מפיונס יפריע להם בליגה, אנצ'לוטי וחלק מהשחקנים כבר אמרו שזו המטרה העיקרית, וכבר זה יתרון לנו מבחינה מנטלית.
    אין סיכוי שסיטי לא יתברגו בצ'מפיונס ליג עם כל האיכות שהגיעה לשם, אפילו אם ייקח קצת זמן להתחבר. אני לא יודע אם לארסנל יש את מה שדרוש כדי באמת להיאבק על האליפות, אבל אני לא רואה אותם יוצאים מהטופ 4 השנה.
    ליברפול יהיו טובים יותר משנה שעברה אבל זה לא יספיק, יש לפחות 4 קבוצות שכרגע נראות יותר טוב. טוטנהאם תיתן עונה טובה באירופה, מה שיגרום לה להידרדרות בליגה, אלא אם כן יקרה נס של מתחילים. אברטון יהיו טובים כרגיל, ינצחו חלק מהגדולות יותר, אבל כרגיל, משהו שם יהיה חסר. אחרי העזיבה של אוניל וכנראה של מילנר ואולי יאנג, אני צופה מיקום גרוע לוילה העונה.

2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה?
    וולבס. מקארתי בונה לאט לאט סגל בכלל לא רע, אולי חסר לו רק בלם דומיננטי. דויל וסטיבן פלטשר צמד חלוצים מאוד מוכשר.

3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת?
    בולטון של קויל. הרבה אנשים מצפים מבולטון להציג העונה כדורגל יותר חיובי כשקויל זכה לפתוח עונה ולהכין אותם כמו שצריך. הם מכוונים לאיזור המקום העשירי, אני חושב שאולי דווקא הגישה של קויל תזיק במקום להועיל אין דה אנד אוף דה דיי.

4. מי יהיה השחקן המצטיין?
    בעלה של קולין רוני.

6. לאן יגיעו הקבוצות האנגליות באירופה?
    צ'לסי - לא לוקחת אליפות = גמר.
    יונייטד וארסנל ברבע, טוטנהאם תיפול בשמינית.
    סיטי וליברפול יהיו בחצי, וילה בשמינית.

7. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?
    רוברטו מרטינז.

8. שאלת בונוס-כמה כסף מנצ'סטר סיטי תשפוך בינואר?
    45 מיליון יורו.

15. ManUtd Fan Member

ברשותכם, אני אנקוט בשני הצעדים:

1. צ'לסי
    2. יונייטד
    3. שיטי
    4. ליברפול
    5. ארסנל
    6. אברטון
    7. וילה
    8. טוטנהאם
    9. סנדרלנד
    10. בולטון
    11. ניוקאסל
    12. ברמינגהאם
    13. פולהאם
    14. סטוק
    15. וולבס
    16. ווסט האם
    17. בלקבורן
    18. וויגאן
    19. ווסט ברומיץ'
    20. בלקפול

ארסנל השנה תאבד את המקום בטופ 4 לטעמי. פתיחת עונה לא טובה עלולה לדרדר את הקבוצה אפילו עוד יותר (משהו כמו ליברפול של העונה שעברה). בכל אופן, סיטי אם יתחברו כמו שצריך מסוגלים להתחרות על האליפות, ליברפול עם המינוי הנהדר של הודג'סון רק תתקדם ולכן ארסנל היא זאת שלדעתי תמצא את עצמה מחוץ לליגת האלופות שנה הבאה.

2. הקבוצה המפתיעה לטעמי תהיה בולטון. לדעתי קויל יוציא אותם לדרך חדשה שבה הכדורגל יהיה הרבה יותר חיובי שיניב תוצאות טובות, שיתבטאו בטבלה (שמתי אותם מקום 10).

3. הקבוצה המאכזבת - לדעתי טוטנהאם. המשחקים באמצע השבוע יעשו את שלהם, לכן אני חושב שנראה אותם מחוץ לאירופה בשנה הבאה. הארי רדנאפ לא עשה הרבה בשביל להרחיב את הסגל על מנת שיוכל להתמודד בארבעה חזיתות, ואת התוצאה של זה אנחנו נראה לדעתי בליגה.

4. שחקן מצטיין - דידייה דרוגבה.

6. הקבוצות האנגליות באירופה:
    צ'לסי - חצי גמר.
    יונייטד - חצי גמר.
    ארסנל - רבע גמר.
    טוטנהאם - שמינית גמר.

ליברפול - חצי גמר.
    שיטי - גמר.
    וילה - תעוף בבתים.

7. גביע אנגלי - ליברפול.
    גביע הליגה - צ'לסי.

8. המנג'ר המפוטר הראשון - סאם אלרדייס.

9. סיטי, תופתעו לשמוע, לא תוציא כסף בינואר.