הימורים לעונת 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏27/7/10.

1. WellNeverDie Member

הדירוג שלי:
    1. יונייטד
    2. צ'לסי
    3. סיטי
    4. ארסנל
    5. ליברפול
    6. אברטון
    7. וילה

קצת הזוי, אני יודע. אבל אני לא מתלהב כל כך מצ'לסי. היא לא תתן עונה כמו אשתקד, שגם בעונה הקודמת הם לא שחטו את הליגה. סך הכל הפרש נקודה מקבוצה ששיחקה בלי שוער בחלק הראשון של העונה ועם בעיית בלמים קשה בכל הסיבוב הראשון (להזכיר לכם משחקים שבהם קאריק שיחק כבלם?). כמובן שגם לצ'לסי היו חיסורים ופציעות, אבל השורה התחתונה היא הפרש נקודה אחת. יונייטד עברה עונת מעבר ושינוי סגנון, אחרי עזיבתם של רונאלדו וטבז. רונאלדו היה המטרה, וטבז היה גורם משמעותי בסגנון המשחק של 4-4-2, כאשר החלוצים לוחצים את ההגנה וגורמת להם לאבד כדורים או להרחיק. העונה זה לא קרה, ובתחילת העונה לא היה לנו ממש סגנון, ולאחר מכן עברנו ל4-5-1. העונה נשלב בינהם כי אני מאמין שהרננדז יוכל לעשות את אותה העבודה כמו רוני, ויהיה גורם משמעותי. ולנסיה ונאני ימשיכו עם הפריצה שלהם ויונייטד תתן עונה מעולה. היריבה מעבר לכביש תגיע לליגת האלופות, ואפילו תדלג על הפליאוף. ארסנל לא תיהיה יציבה לאורך כל העונה, ולכן ילחמו עם ליברפול על המקום בצ'מפיונס. טוטנהאם לדעתי לא תגיע רחוק מידי העונה.

2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה?
    ווסטהאם. הפטישים יסיימו לדעתי בחלק העליון של הטבלה ויתנו מסלול לא רע בגביע.

3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת?
    התרנגולים לא יגיעו רחוק, בעיקר בגלל שהסגל לא חוזק בצורה משמעותית, ואירופה תעשה את שלה. אברטון ווילה ינצלו את זה וידלגו מעליה.

4. מי יהיה השחקן המצטיין?
    בחור חביב בשם ווין רוני.

5. מי יהיו היורדות?
    וויגאן מהמקום האחרון. וולבס מהלפני האחרון, ולבאקפול תפתיע (יחסית) ותסיים במקום ה-18.

6. לאן יגיעו הקבוצות האנגליות באירופה?
    יהיה גמר כל אנגלי שוב, ולדעתי זה שוב יהיה צ'לסי-יונייטד. גם ארסנל יכולה להפתיע. ריאל הפעם יעברו את השמינית (קשה לא להתייחס למסלול של האנגליות בלי להתייחס לריאל וברסה) אבל אנגלית כמו צ'לסי/יונייטד תדיח אותם. ברצלונה תודח בחצי, ונקבל גמר כל אנגלי מסקרן. שוב, זה מאוד תלוי בבתים, אבל אם אני לא טועה, ריאל מדריד עדיין בדרג השני, לא? ככה שהסיכוי שהיא תפגוש את ארסנל/צ'לסי/יונייטד די גבוה ונקבל ישר שלב ראשון מעניין. אם אנגליות יפגשו עוד ברבע יתכן שלא יהיה באמת גמר כל אנגלי, אבל אני יכול לחתום על קבוצה אנגלית בגמר הצ'מפיונס - או יונייטד או צ'לסי.

7. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון?
    מנג'ר וויגאן האומלל.

8. שאלת בונוס-כמה כסף מנצ'סטר סיטי תשפוך בינואר?
    לא תשפוך, אפילו תמכור.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דירוג:

1. צ'לסי - אני לא חושב שצ'לסי 'נחלשו' מספיק בשביל שהבלוז לא ייקחו שוב את האליפות. אני גם מצפה שאנצ'לוטי יביא עוד שחקן-שניים ואני גם מקווה שאם לא אנחנו אז שצ'לסי ייקחו את התואר שוב.
    2. מנצ'סטר יונייטד - הרננדז נראה כמו החתמה מצוינת אבל עדיין ליונייטד חסר לדעתי קשר מרכזי ברמה גבוהה (קאריק נמצא בירידה משמעותית), אבל כרגיל פרגוסון יוביל את הקבוצה שלו לעונה טובה מאוד.
    3. ליברפול - אני לא יכול שלא להיות אופטימי יחסית אחרי הקיץ המצוין שאנחנו עוברים עד עכשיו. השאלה מה יהיה עם מסצ'ראנו ועמדת המגן השמאלי, אם כמו שזה נראה יבוא מגן שמאלי במקום אינסואה ומסצ' יישאר, אני בהחלט חושב שאנחנו מסוגלים להגיע למקום השלישי.
    4. מנצ'סטר סיטי - החתמות מצוינות אבל ייקח להם זמן להתחבר לדעתי.
    5. ארסנל - צ'מאח יוסיף הרבה להתקפה אבל בהגנה יש יותר מדי חורים, בעיקר כמובן בעמדת הבלם לצד ורמאלן ובעמדת השוער. נראית לי כמו עונת נפילה של ארסנל עם עזיבה של ונגר בסוף העונה.
    6. טוטנהאם - חוסר הרכש הזה לא עושה טוב, הסגל של טוטנהאם עמוק מאוד אבל עדיין חסר קצת איכות בעמדות מסוימות, יחד עם העומס שיהיה מליגת האלופות/הליגה האירופאית אם הם לא יגיעו לשמינית, טוטנהאם תרד 2 מקומות מהעונה שעברה.

2. מי תהייה הקבוצה המפתיעה? בולטון. אני ממש אוהב את מה שקויל עושה שם, ולדעתי הם יסיימו בעשירייה הראשונה.

3. מי תהייה הקבוצה המאכזבת? אסטון וילה. אין מה לעשות, כשמאבדים מנג'ר שהיה משמעותי כמו אוניל, כשלא עושים רכש, וכשמוכרים שחקן מפתח כמו מילנר - הדרך היא רק למטה. לא אתפלא אם הם יסיימו באיזור מקום 15.

4. מי יהיה השחקן המצטיין? נראה לי שזאת הולכת להיות החזרה לחיים של ג'רארד והוא ייקח את התואר.

5. מי יהיו היורדות? בלקפול, ווסט ברומיץ', ווסטהאם.

6. לאן יגיעו הקבוצות האנגליות באירופה? צ'לסי - תזכה בליגת האלופות, יונייטד תגיע לחצי, ארסנל לרבע, טוטנהאם לרבע. בליגה האירופאית סיטי תגיע לגמר, אנחנו לחצי ואסטון וילה לשמינית.

7. מי יהיה המנג'ר המפוטר הראשון? סטיב ברוס.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/10
  3. LIVERPOOL87 Member

1. דרגו את ארבע הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם.

צ'לסי
    מנצ'סטר סיטי
    מנצ'סטר יונייטד
    ליברפול

ווסטהאם בהדרכתו של גרנט יסיימו 7

ארסנל לא יגיעו לליגת האלופות
    טוטנהאם תחזור למימדיה ותסיים מקום 8
    ווילה הרחק למטה במקום 13

כרגיל, ווין רוני נגד פרנק למפרד

5. מי יהיו היורדות?
    ווסט ברום, בלקפול,וולבס

צ'לסי לחצי גמר אלופות
    יונייטד לשמינית\רבע
    ארסנל לשמינית\רבע
    טוטנהאם לא עוברת את הבתים

ליברפול זוכה באירופה ליג
    סיטי מגיעה לרבע

מנצ'יני

8. שאלת בונוס-כמה כסף מנצ'סטר סיטי תשפוך בינואר?
    500,000,000,000 מיליון דולר על זלאטן כאשר טבז+אדביור יעשו את הדרך לברצלונה

4. N כמוני Member

ארבעת הראשונות:
    בסדר הזה: צ'לסי, ארסנל, סיטי יונייטד.
    צ'לסי עשתה שינווים די מינוריים אבל היא לא היתה צריכה לעשות הרבה, עם רמירס יהיה כמו שאר הרכשים הברזילאים שאנצ'לוטי הביא לקבוצה שלו, אז הוא יהיה יותר ממחליף ראוי לבאלאק ודקו. עושה רושם שארסנל הבינו שהם צריכים להתחזק ושבנדטנר בחוד ואלמוניה בשער לא יספיקו. עם באמת בסופו של דבר ריינה יסכם שם, אז הם יכולים להיות קרובים מאי פעם. למנצ'סטר סיטי יש מאמן טוב מדי ושחקנים טובים מדי על מנת להכשל פעם שלישית בניסיון להעפיל לצ'מפיונס. לדעתי הם ינצלו עונות חלשות של מנצ'סטר יונייטד ושל ליברפול, ויצליחו לסיים במקום השלישי. לגבי מנצ'סטר יונייטד,אני חושב שיחסית לסגל שלהם הם נתנו עונה כבירה אשתקד, הרבה בזכות עונה נדירה של ויין רוני שלדעתי לא תחזור מה שיגרום לעונה מאכזבת עבורם. ולנסיה לעולם לא יהיה רונאלדו, ואני לא חושב שהתפוז של סקולס וגיגס יכול להסחט יותר.
    הקבוצה המפתיעה:
    אברטון
    בגלל ההחלשות של אסטון וילה, האובדן המשמעותי של הודג'סון לפולהאם, והחולשה של ליברפול עצמה, בהחלט יכולה למצוא את עצמה בין 6 הראשונות.
    מאכזבת:
    אסטון וילה
    אני לא יודע עד כמה העזיבה של אוניל משמעותית עבור השחקנים, ואני עדיין לא יודע מי יבוא במקומו, אבל אם באמת יאנג ומילנר יעזבו ולא יימצא להם תחליף ראוי, הם עוד יכולים למצוא את עצמם בעשירייה השנייה.
    שחקן מצטיין:
    מרוואן צ'מאח
    פה באמת מדובר בהימור פרוע. הרבה שחקנים באנגליה נתנו שעברה את עונת חייהם, ונוכח המונדיאל הכושל של רוב השחקנים הללו, אני לא חושב שמישהו מהם ישחזר את אותה עונה. צ'מאח יכול להסתמן כגניבה של הקיץ אם יישמר מפציעות, וחבריו יישמרו מפציעות.
    יורדות:
    בלקפול, וויגאן ובלקבורן
    לא ברור איך וויגאן נשארה שנה שעברה עם ההגנה הזוועתית והמנג'ר הבינוני שלה, מה שברור שהשנה זה לא יספיק. לא ברור על חושבים בבלקפול כשהם מעמידים כזה סגל לפריימרליג. לגבי היורדת השלישית, בדרך כלל נשארת קבוצה שאף אחד לא ציפה ממנה, ואני מקווה שזאת תהיה ווסט-ברום ולו רק מתוך חיבה לדי-מטאו. בדרך כלל יורדת קבוצה שלא רבים מצפים ממנה לרדת, ואני מקווה שזאת תהיה בלקבורן, ולו רק מתוך סלידה מאלרדייס.
    מפוטר:
    איאן הלוואי
    כשהסגל חלש להחריד, בדרך כלל המאמן משלם את המחיר.
    מנצ'סטר סיטי תוציא בסביבות 25 מיליו ליש"ט בקיץ.

5. the white pele Member

יונייטד תיקח את האליפות, היא המאוזנת מכולן.
    טוטנהאם תשמור על מעמדה כקבוצת צמרת לגיטימית.
    ליברפול בוודאי תיהיה טובה יותר מהעונה שעברה ותתקדם.
    סיטי תיתן קרב צמוד יותר לצמרת(בזכות הסגל).
    ארסנל תשמור על כוחה אבל עדיין מרגישה לי רכה מידי מאחור.
    אם צלסי תתחזק בהתקפה-היא תיהיה שווה קרב אליפות.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שיהיה.

1. מנ יונייטד. בעיקר בגלל מה שכולם כבר אמרו - צ'לסי תלך בכל הכח על הצ'מפיונס (ותגיע לגמר פיקנטי מול ריאל) ויונייטד תיקח את הקופה ותעבור את ליברפול. פרגסון ישלוף בחורף איזה שפן ויונייטד תיתן גז. עד 7-8 מחזורים לסיום זה יראה צמוד, אבל יונייטד תשים את צ'לסי מאחור.

2. צ'לסי. בהמשך לאלופה, צ'לסי תיתן את הכל באירופה, תהיה חזקה בליגה אך לקראת הסוף תאבד את הכתר ליונייטד.

3. סיטי. חצי עונה תעשה סימנים של אלופה אבל בחצי השנה תאבק עם ארסנל. פוטו פיניש צמוד יתן לה את המקום ה-3.

4. ארסנל. תהיה יותר חזקה ממה שהאוהדים הפסיימים שלה פה חושבים. ואן פרסי וצ'אמח יבקיעו אבל ההגנה תספוג יותר מדי. תיתן הצגות יפות בבית מול סיטי, צ'לסי ויונייטד אבל תיפול במגרשים הקשים.

אם יש משהו שאני בטוח בו הוא שהעונה תהייה צמודה מאוד. הבטן והתחתית יקחו הרבה נק' מהגדולות ויובילו ליגה שיווינית. ההפרש בין יונייטד האלופה לארסנל הרביעית, יהיה באיזור ה7-8 נק' שבכל שלב בעונה כל קבוצה מארבעת המובילות תראה את עצמה בנקודת זינוק לתואר. רק ממש בסוף יונייטד תכריע את הכף. המרחק בין צ'לסי לארסנל יהיה משהו כמו 4-5 נק'. בקיצור, הכל יהיה צמוד ולא בגלל שהקבוצות האלו יגיעו ל-80 נק' כל אחת. להפך.

ליברפול וטוטנהאם יחלקו את מקומות 5-6. טוטנהאם תפתיע באלופות עד הרבע גמר. ליברפול תזכה בליגה האירופאית.

יורדות: בלקפול, ברומיץ' ובאמת שאין לי מושג מי השלישית. ניוקאסל תפתיע ותשיג מקום באירופה, או לפחות תהיה קרובה לכך.

מלך השערים: רוני.

רכישת השנה: צ'אמח. יבקיע באיזור ה-15-20 שערים.

יככבו: מודריץ', יאנג, גומז' וטורס. אכזבות: לאמפרד, ג'רארד, יא יא טורה.

גביעים: סיטי את הגביע האנגלי, תעבור את יונייטד בדרך. גביע הליגה יהיה של ליברפול, שתסיים עונה מוזרה עם מקום חמישי ושני גביעים.

יונייטד וטוטנהאם יגיעו לרבע גמר האלופות ויודחו, צ'לסי תגיע לגמר מול ריאל (ואין לי אפילו הימור לגבי מה שיהיה שם), ליברפול תזכה באירופאית.

נחזור לכאן במאי ונראה כמה רחוק מהמציאות הייתי. אני מניח שההודעה תהיה בקטגוריה - ההודעה המטופשת של השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/10
  7. Ryan Giggs11 Member

8. SeRgInHo Member

בקצרה:

צ'לסי
    יונייטד
    ארסנל
    ליברפול
    סיטי
    אברטון
    פולהאם
    טוטנהאם
    וילה
    סנדרלנד

הקבוצה המפתיעה: מרק יוז יעשה עבודה נהדרת בפולהאם ויוביל אותם לטופ 10, ואולי אף למקום בליגת אירופה.
    הקבוצה המאכזבת: סיטי. עדיין לא ייתחברו.
    השחקן המצטיין: וויין רוני.
    היורדות: בלקפול, ווסט ברומיץ', סטוק.
    הקבוצות האנגליות באירופה: צ'לסי ויונייטד יפגשו בחצי גמר והמנצחת תניף את הגביע. ארסנל יגיעו לרבע, טוטנהאם לא יעברו את הבתים.
    סיטי תגיעה לחצי גמר ליגת אירופה, ליברפול לרבע, וילה תודח מוקדם.
    המנג'ר המפוטר הראשון: כריס האטון
    כמה כסף תוציא סיטי בינואר: 18 מיליון פאונד.

עריכה: שיניתי את דעתי. לדעתי מנצ'יני יהיה המפוטר הראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/10
  9. kfiros Member

1.צ'לסי
    2.ארסנל
    3.סיטי
    4.מנצ'סטר יונייטד
    5.טוטנהאם
    6.ליברפול
    7.אברטון
    8.וילה
    9.בלאקבורן
    10.וולבס
    11.סטוק
    12.ברמינגהאם
    13.סנדרלנד
    14.ניוקאסל
    15.פולהאם
    16.בולטון
    17.ווסטהאם
    18.וויגאן
    19.בלאקפול
    20.וו.ב אלביון

10. Don Joan Roman Member

1. דרגו את ארבע הראשונות בעונה הקרובה לפי הערכתכם.

1. צ'לסי - השילוב של קרלו אנצ'לוטי עם דרוגבה, מאלודה, למפארד ו"הכוכב" בניון צ'לסי תזכה באליפות נוספת, הם עשו שינויים קומסטיים בלבד, הם מחוברים, הם התקפיים, הם של דון קרלו והם יזכו השנה.

2. מנצ'סטר יונייטד - פרגוסון תמיד יודע להפתיע ועם הרננדס שישפר את העומק ההתקפי של היונייטד והקישור וההגנה המצויינים שתמיד היו לה הם יתנו עוד עונה נפלאה(ועצובה מבחינתי) שתיגמר במקום השני כמה נקודות פחות מהתוכלים הלונדונים כי למרות צירופם של הרננדס, סמולינג וכוכב ההומלסים היא עדיין לא יכולה לשלישיה הפנטסטית של צ'לסי

3. מנצ'סטר סיטי - הם יתחילו גרוע, מנצ'יני יפוטר ובמקומו יגיע מאמן איכותי שיצעיד את הסיטיזנס חמושים בסגל נפלא וכסף בלתי נגמר לדרך קסומה ונפלאה של תספיק מול השדים והתכולים אבל בהחלט תיתן תקווה לעתיד לקבוצה הקטנה של העיר מנצ'סטר.

4. ארסנל - ההישארות של פברגאס הופכת את ארסנל לקבוצה מצויינת ולדעתי היא תסיים רביעית ותעבור את ליברפול המפתיעה (ב"ה) של הודג'סון שתצטרך להסתפק שוב בליגה האירופאית המאכזבת מאוד.

אמרו פה ווסטהאם, אני אומר ניוקאסל, עולה חדשה אבל קבוצה מפוצצת במסורת שתשרוד ליגה הבכירה ותסיים אפילו במרכז הטבלה, לטעמי מקום 11.

טוטנהאם - קבוצה עם שחקנים מעולים אבל כזאת שגם לא רגילה להתמודד ברמה של צ'מפיונס והעליה הזאת פלוס הסגל הדדיי קצר שלה שכוולל או יותר נכון לא כולל מחליפים איכותיים להרבה שחקנים יהפוך אותם מקבוצה שמשחקת במוקדמות הצ'מפיונס לקבוצה שתהיה במרכז הטבלה.

פראנק למפארד - פשוט כי הוא הכי טוב.

5. מי יהיו היורדות?
    ווסט ברומיץ', וולבס, בלקפול.

לליברפול - רבע גמר ליגה אירופאית
    טוטנהאם - שלב הבתים בליגת האלופות ושמינית גמר הליגה האירופאית
    סיטי - תזכה בליגה האירופאית
    ארסנל - תנשור ברבע גמר ליגתה אלופות אחריי מפגש עם הגאון מוריניו
    צ'לסי - תנשור בחצי הגמר לאחר מפגש עם הגאון מוריניו
    מנצ'סטר יונייטד: תעוף ברבע הגמר על ידי הגאון מוריניו.
    וילה - שמינית גמר הליגה האירופאית כמו טוטנהאם.

מנצ'יני.

8. שאלת בונוס-כמה כסף מנצ'סטר סיטי תשפוך בינואר

50 מיליון פאונד: מאמן פלוס בלם פלוס חלוץ או קשר התקפי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/10
  11. KirkH Member

נראה לי שהגיע הזמן לנעול...

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כרגיל, אני המהמר הכי גרוע באייסוקר (צ'לסי אלופת אירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx ליברפול בטופ 4 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx ), אבל היו לי כמה דברים נכונים.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך מתחרה רציני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אני לא מאמין שהימרתי שווסטהאם תהיה הפתעת העונה ותסתובב בחלק העליון. סמכתי על התחת של גרנט יותר מדי.

14. ArsenalFan Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אמנם בהודעה הזו היו כמה דברים שלא ממש היו קרובים למציאות (ליברפול זוכה בליגה האירופית, בגביע הליגה, צ'אבסקי מול ריאל בגמר הצ'מפיונס, והמשעשע מכולם - צ'מאח 20 שערים :aaarofl: ), אבל כמות הדיוקים המפורטת מרשימה עד מדהימה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

ההימור שלי... נו טוב, פגעתי בול בטופ-3. זה גם משהו.

15. StevieG Member

אל תסמכו עליי עם הכסף שלכם :X

לפחות פגעתי עם ג'ק ווילשייר ובבלקפול שתרד.