הימורים לקראת העונה החדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏16/7/05.

1. ירשלים Member

לדעתי:
    אליפות:ליברפול
    גביע:מנצסטר יונטייד
    אכזבה:אברטון
    סגנית:צלסי,מקום שלישי:מנצסטר יונטייד,רביעי ארסנל
    יורדות:וויגאן,פורסמות,סאות אפטון
    הפתעת העונה:ווסטאם{אני מקווה!!}
    מלך שערים:גיבריל סיסה
    תגלית השנה:סטיבן גרארד
    אכזבת השנה:גון רייט פיליפס
    אופ"א:בולטון,ווסטאם,פולאם,ברנינגאם
    רכש מצליח:בניון!!

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ג'רארד? תגלית?
    ודרך אגב, סאותהמפטון ירדו, הם ישחקו השנה בליגה השנייה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/05
  3. Alan Smith Member

אליפות: השנה יונייטד תפתיע לדעתי ולמרות הכל תצליח לקחת אליפות (אופטימי אה?)
    ארסנל תסיים אחרי היונייטד..
    וליברפול תאבק עם צ'לסי על המקום השלישי.

גביע:
    אז צ'לסי קבוצת עתורת כוכבים לא תרשה לעצמה לסיים עונה בלי תואר אז גביע הם יקחו.

הפתעת העונה:
    יונייטד לפי דעתי תפתיע העונה מבחינת ש 2 מהשחקנים הצעירים שלה קריסטיאנו רונלדו ווין רוני גדלו בשנה!. ואן ניסטלרוי כנראה יתחיל את העונה ברגל ימין ולא יבלה המון זמן על הספסל.. והגולים יבואו והניצחונות המוחצים אליהם סקולס ופארק סונג הרכש החדש יצטרפו.. אלן סמית יראה הרבה ספסל לדעתי.

תגלית העונה:
    נראה לי אנטון פרדיננד שחקן ההגנה של ווסטהאם עליו תהיה מוטלת בין היתר לנסות איכשהו להחזיק את ההגנה של ווסטהאם.

אכזבת העונה:
    לפי דעתי מי שיאכזב העונה הוא ג'ון טרי שיגרום לחוסר שקט בהגנה של צ'לסי וחוסר יציבות בחלק האחורי.
    וגם כל צ'לסי תאכזב.

היורדות:
    לפי דעתי פולהאם שנחלשת מעונה לעונה הגיע הזמן כבר שירדו לא צריך אותם!!!!! כמו כן אני מאמין שעוד שתיים מהעולות

מלך השערים:
    חלוץ צרפתי אלמוני שמשחק בארסנל שכחתי את שמו.

מלך הבישולים:
    סטיבן ג'ררד.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/05
  4. cityblues beter dead than red

לא ידעתי שלשוני ובראדלי יש עוד אח בפרמיירשיפ....... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

5. KirkH Member

למרות שאנשים מפצציצים פה עם שטויות נוסח "ג'ון טרי יגרום לחוסר שקט בהגנה של צ'לסי", בכל זאת, ת'רד תחזיות לעונה הקרובה הוא מסורת - ועם זה לא מתעסקים.

אלופה: לדעתי ליברפול שוב לא יהיו פקטור בטופ. החיזוק הנקודתי של יונייטד יספיק רק לפייט קצת יותר צמוד אך עם תוצאות די זהות לאלו שהושגו העונה.
    מה שכמובן משאיר את הקרב על התואר לשתי הלונדוניות. הסגל של צ'לסי עדיף אבל חובת ההוכחה על מוריניו, זה אומנם מצליח לו בזמן האחרון, אבל הסגל על סף פיצוץ אטומי בכל מה שנוגע לאגו - בעיקר כשמדובר בעונת גביע עולמי. אם הגאון מפורטוגל יגיע לינואר עם קבוצה ולא עם רסיסים פוסט-גרעיניים, ונגר שוב יבלע צפרדעים בנאומי ברכה מאולצים.

גביע: גביע? גביע?!? איך לעזאזל אפשר לחזות כזה דבר? עדיף להמר על אליפות העולם בדוקים...
    ענארף, נלך עם הסימפטיה לברמינגהאם.

קבוצה מאכזבת: נו, קטגוריה די קלה. מן הסתם כל אחת מהיורדות (אליהן נגיע), אברטון לה אני חוזה צניחה, וגם וילה ששוב דיברו מוקדם מדי ולא יעשו כלום - אבל בקטגוריה הזו אני נאמן למקור. הספרס כמובן. כולם אנגלים, כולם צעירים, כולם אוהבים את הליין ובכל זאת, כל קשר ביניהם לאירופה יצטרך להיעשות דרך סוכן נסיעות בקיץ - כי הקבוצה שוב תיעצר תחנה אחת לפני שולחן השוקולדים השוויצריים של בלאטר.

יורדות: פולהאם תדשדש אבל לא תרד, גם הרוברס שוב ישאבו למטה, אבל היורדות לדעתי יהיו וויגאן אתלטיק העלובים.
    פומפי שעושה רושם שהדבר היחיד שעשוי להוציא אותם מההרגל של החתמת שחקני ניוקאסל עלובים יהיה ירידה לצ'מפיונשיפ.
    כשאליהן מצטרפת אחר כבוד (וגם פייט לא קטן) ווסט ברומיץ' אלביון של בריאן רובסון.

מלך השערים: פיטר קראוץ'... חחח, רק לראות את זה כתוב מעורר אצלי גלי צחוק.
    אחרי שאת רוב העונה שעברה הוא העביר באורווה, מפקד השייטת להוט מתמיד (ליפול ברחבה...). לדעתי אם למישהו יש סיכוי להתמודד עם הדומיננטיות של מלך הצפרדעים מהייבורי, זה רק RVN

שחקן מצטיין: תיירי הנרי. ככה זה, כשאתה לבד, שמים אליך לב...

שחקן מאכזב: לדעתי זה עומד להיות ריינה. בא כדי לספק יציבות בין הקורות של ליברפול ובהיותו שוער צעיר וחסר ניסיון ברמות הגבוהות באמת, הקפיצה למים העמוקים שבניטז מייעד לו תיגמר מקסימום בפירפור שישאיר אותו עם הראש מעל למים עד שיגיע "הפוטנציאל" הבא...

רכש מוצלח: גאבידון לדעתי יסתדר לא רע עם המעבר לפרמיירליג וכמובן שאי אפשר לשכוח את מיקל פורסל הענק שהציוות עם אמיל האסקי יעשה לו רק דברים טובים.
    וגם ואן דר סאר.

רכש מאכזב: פרנק ארנסן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. hoffman Member

אלופה : קרב קשוח בין התותחנים למליליונרים מהקצה השני של לונדון (צ'לסי) אבל בסוף בגלל כסף צ'לסי תיקח

מחזיקת הגביע : הגמר יהיה בין שתי הקבוצות הכי מוכרות והכי ותיקות והכי מצליחות מבחינה ניהולית ארסנל נגד השדים האדומים ממנצ'סטר.

הפתעת העונה : הפתעת העונה אני מהמר על ווסטהאם ולא בגלל בניון אלא בגלל שהיא קבוצה עם אופי וקבוצה עם מסורת אוהדים והיא תצליח להשתלב יפה בליגה.

אכזבת העונה : מנצ'סטר יוניטד תסיים רק מקום רביעי בעקבות שהם בתקופה לא טובה.

מלך השערים : תיירי הנרי ימשיך בעוד עונה מטורפת עם המון שערים... , אולי גם ואן ניסטלרוי יחזור לעצמו.

יורדות : ווסט בירמץ' ופולהאם לא יודע מי עוד.

7. Stuck In D Pen Member

אלופה :קרב צמוד כבר מהמחזורים הראשונים צ'לסי,יוניטד,ליברפול
    מי שתיהיה הכי עיקבית תזכה

מחזיקת הגביע :ליברפול ויוניטד בגמר יוניטד מנצחת.

הפתעת העונה : ליברפול בצמרת וטוטנהאם שכבר לא קבוצת מרכז טבלה

אכזבת העונה : ארסנל שמסיימת מקום 5 ותיהיה רק בגביע וופ''א

מלך השערים :ואן ניסטלרוי חד וחלק.
    יורדות : צ'רלטון,ברומיץ,וויגן

8. eastlands Member

בהימור ההנדיקאפ השנתי נותנים יחס של פי 17 לקבוצה שתסיים לפני צ'לסי בטבלת ההאנדיקאפ ,כמובן שהמיקום כולל את נקודות היתרון שאיתם מתחילות הקבוצות :
    צ'לסי-0 ארסנל-7 יו...ד-8 ליברפול 18 ספרס-27 ניוקאסל- 30 בורו וילה אברטון-34 בולטון בירמינגהאם צ'רלטון סיטי -38 בלאקבורן -40 פולהאם-44 פומפי-46 ברומיץ ווסטהאם וויגאן סנדרלנד-50 .
    לדעתי ספרס זה הימור טוב הם מסוגלים לסיים עם 65 נקודות ומעלה ואז גם עם אליפות של צ'לסי (צפוייה) עם 92 נקודות לוקחים כסף , הבעיה עם הימור כזה עבורי הוא לרצות שהתרנגולים ינצחו הרבה העונה , גם ווסטהאם יכולה להפתיע עם 45 נקודות ולקחת את טבלת ההאנדיקאפ .
    מי לדעתכם יכולה להעשיר אותי בהימור הזה ?

9. city Member

אני הייתי דווקא הולך על ליברפול.
    השנה הם הגדילו את הסגל וכנראה שהם לא יסבלו מהבעיה של שנה שעברה (הפציעות המרובות וחוסר המחליפים).
    ליברפול יכולה להיצמד לשלושת הגדולות ולסיים במרחק של פחות מ-18 נק' מצ'לסי.

10. eastlands Member

חשבתי גם על ליברפול , למעשה אני לוקח 3 קבוצות ,על כל קבוצה 10 דולר בתקוה שאחת מהם תעניק לי את ה170 דולר המיוחלים בסוף העונה , חשבתי על סיטי כרביעית אבל אני לא נוגע בקבוצה שלי זה מנחס.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסתכלו על זה ככה, צ'לסי תסיים כנראה שוב סביב ה-95.
    אנחנו סיימנו עם 58 עונה שעברה, האם נצליח לשפר ב-20 נקודות? קשה לראות את זה קורה תוך עונה, אבל נחכה ונראה, הרבה גם תלוי ב-2 הרכישות שבניטז צפוי לעשות ב-10 הימים הקרובים.