הישראליות באירופה 09/10: כל הנציגות הודחו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏23/6/09.

1. קובי ברייאנט Member

תוצאה טובה למכבי נתניה ששיחקה ללא איתי שכטקר המצויין ואם ישראלים בלבד וללא זרים תוצאה טובה בהחלט ונתניה צריכה לעבור שלב ובשלב הבא בלי זרים נתניה לא תצליח!בהצלחה בגומלין!

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בחוץ מול קבוצה ממלטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx
    אם היו עוד אוהדי נתניה אופטימיים לגבי העונה הקרובה אז היום הם קיבלו תשובה שהספירה של ה-27 שנים תימשך.
    הקבוצה ממלטה שיחקה יותר מחצי שעה ב-10 שחקנים.
    אפשר להשוות את המקרה הזה להפסד של מכבי ת"א לסנטה-קולומה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני במקום אוהדים מכבי נתניה לא הייתי מסתכל על זה שספירת 27 השנים תימשך, אלא סופר את הימים להינצלות והישארות בליגה, כי בלי זרים אני בספק אם הם ישארו..

תוצאה גרועה למכבי נתניה וגרועה לכדורגל הישראלי שלא מרוויח ניקוד בטוח שוב מול דייגים. מישהו מוכן להמר על גלנטורן מחר?

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים, זה היה רק משחק ראשון מתוך שניים. העונה עוד בחיתוליה ואתם קופצים למסקנות. אולי לא שמתם לב, אבל במלטה שיחקו אך ורק ישראלים. אם מכבי נתניה עוברת שלב עם שחקנים כחול-לבן, אז גם מול פועלי בניין זה הישג יפה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא! בתור מדינה שרצתה לעלות למונדיאל זה חובה להביס קבוצות כאלה, גם באירופה יש קבוצות בלי זרים ועדיין הן מנצחות בקלילות יריבות כאלה ואם לא בקלילות אז בוודאי את שני המשחקים, אז שמכבי נתניה לא תנצח את העגלות האלה בכל משחק גם עם 11 שחקנים ישראלים ונוער? בושה!

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר - אתה מסתמך על תוצאה מבלי לראות את המשחק. אתה יודע איך מכבי נתניה שיחקה? השחקנים מספרים שהם ישבו להם על השער והכדור לא נכנס, בדיוק כמו שקרה לנו בשנה שעברה מול קבוצות שהן לא ברמה טובה בכלל, כמו סליימה. אף אחד כאן עוד לא ראה דקת משחק אחת רשמית של מכבי נתניה וכולם כבר מחליטים בשבילנו מה לספור ואיך לספור. ואגב, להשוות את זה לחרפת סנטה קולומה זה לא רציני. זו לא קבוצת מליונים מול קבוצה של חובבנים.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבירם, אתה צודק שאף אחד ראה דקת משחק (אני לפחות לא ראיתי), אבל תיקו אפס בחוץ מול קבוצה מאלטזית לא בדיוק תוצאה מעודדת. נתניה היתה לפחות צריכה לנצח 1-0 בטח אם המקומיים נשארו חצי שעה עם שחקן פחות.

לנתניה אין שום ניסיון בזירה האירופאית, אבל זה לא אומר שאסור לנו להתאכזב אם היא מסיימת בתיקו אפס במאלטה. לדעתי לא היה שם שום שחקן שהוא 100 אחוז מקצוען, בנתניה כולם מרוויחים סכומים נאים אז אסור לנו לצפות לניצחון מינימלי? שערורייה או ביזיון זה ממש לא, אבל קצת ביקורת מותר לנו לתת.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמכבי ת"א שיחקה מול סנטה-קולומה, שניידר עדיין לא היה במועדון והם לא היו עשירים כמו היום (לוני-רוני).
    גזל וסבן שחקני נבחרת(מה לעשות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ) ומנשה וחיימוביץ' שחקנים בכירים כך שההרכב לא כזה מבייש ואמור לנצח קבוצה שהיא אפילו לא אלופת מלטה!

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה יהיו התירוצים של מכבי חיפה אחרי מחר(אם הם יצטרכו לתרץ)?

http://images.one.co.il/images/d/dmain/361_185/gg882072.Xxx

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מותר לנו לצפות שמכבי חיפה מנצחת מחר את החבר'ה מצפון אירלנד. תמיד אפשר לשחד אותם בסיגריות טובות, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

ברצינות, אין סיבה שאנחנו לא ננצח מחר.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

de Middenweg - לצערי, אנחנו עוד לא הפועל תל אביב שאפשר לצפות מאיתנו לנצחונות במשחקים מהסוג הזה בזירה האירופית, רק מתוקף היותנו מכבי נתניה, מבלי להתחשב בסגל השחקנים, ביריבה ובנסיבות. מכבי נתניה כבר שנתיים לא הצליחה לנצח באירופה עם סגלים איכותיים יותר על הנייר, אז למה שתנצח עכשיו?
    הקבוצה, לפחות לפי מה שאומרים, שיחקה טוב ולא הצליחה להבקיע. זה יכול לקרות. אנשים כאן היו מרגישים טוב יותר אם היינו משחקים חרא ומנצחים? אולי. אני יודע שבעונות האחרונות אני לא הרגשתי טוב בנצחונות כאלה.
    אולי יש לנו כמה שחקנים עם נסיון, אבל רוב השלד הוא צעיר וחסר נסיון וכל הבדיחה שמתנהלת סביב איתי שכטר ובאוון פרנסמן - בדיחה שהיא הצהרה חד משמעית: הקבוצה לא מעניינת אותנו יותר - לא תורמת בכלום. למרות הכל, הבנתי שהייתה חבורה של לוחמים גאים שהשתדלו ושיחקו טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/09
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נקווה לפחות שבגומלין נתניה כן עוברת. שוב פעם, אני בהחלט מסכים עם הטענות שלך, אבל אני מצפה לקצת יותר ביקורת על העניין שהקבוצה שיחקה נגד חובבנים. לדעתי כרגע יותר חשוב לנצח מאשר לשחק טוב...בסה"כ העונה בארץ לא התחילה ובמשחקים כאלה שחקנים כמו שליו מנשה, גזל וסבן צריכים לעשות את ההבדל, גם נגד חובבנים. גם בגלל העניין הזה אני מצפה מחר ממכבי חיפה לנצח. אני לא מצפה להצגה אלא כן לניצחון.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני רואה חלק מהתגובות פה אני ממש מבין למה נתניה לא ניצחה היום...:
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.401.62326.html

קודם כל דניאל יאמר. האם הוא עדיין הבעלים של הקבוצה? אם כן למה הוא לא היה שם? ואז הוא אומר את זה:
    "מגיעות לכולם מחמאות על התוצאה, עם 10 אלפים אוהדים בבלומפילד נעבור לשלב הבא".
    ממתי באים לבלומפילד עשרת אלפים צופים כשהיריבה היא קבוצה חובבנית ממאלטה...? כל הכבוד אם אכן יגיעו כל כך הרבה צופים, אני מסופק.

אלמוג כהן התחיל טוב, אבל אז "היה חום אימים, מגרש גרוע, ישבנו עליהם 88 דקות והם עשו בונקר, אבל חבל שלא הצלחנו להבקיע." מה בארץ אין חום אימים? ישראל שוכנת ליד אלסקה? הם עשו בונקר? וואלה, מה לעשות שיחקתם נגד קבוצה חובבנית. מה רצית שהם הלכו לעשות???

איפה הטענות למשחק של הקבוצה שלך? למה אני לא קורא: "היה חום אימים, מגרש גרוע, אבל אין תירוצים כי היינו צריכים לפחות לכבוש שער אחד. אני מאמין שנעבור אותם בבית, אבל ציפיתי לקצת יותר מאיתנו."
    כל זה אני לא שומע אלא משפטים כמו: "שיחקנו נגד קבוצה של נגרים על דשא סינתטי כשהם עם נעלי קט רגל. בבלומפילד צריך לתת להם כמה חתיכות" וואלה, אז למה ניצחתם אפילו 1-0 היום? אפשר לחשוב איך המגרש בנתניה נראה...? ברצינות, אין דשא סינטטי, אבל דשא נורמלי כבר לא ראיתי שם שנים. וכמובן הכי חשוב הנעליים של היריבה...אין לי מושג מי אמר את דברי החכמה האלה, אבל על דשא סינטטי לא משחקים עם נעליים כמו על דשא...

בחיי, דברים כאלה מכעיסים אותי כי הם בדיוק מדגישים את הזלזול וחוסר הכבוד ששוררת בכדורגל הישראלי.
    בקיצור, אני מחכה עכשיו לפחות לאיזה 5-0 מול ה'נגרים' על נעלי הקט רגל...

14. JR-Riquelme Member

זה לא יאומן שאחרי כל משחק של מכבי נתניה באה כתבה עם "שחקן בנתניה אמר"...

מי זה לעזאזל השחקן הזה? כמה שחקנים כאלה יש בנתניה? והאם זה בכלל סתם שקר של התקשורת? אני לא מאמין כי זה פשוט מגיע אחרי כל משחק.

15. איגור .פ. Member

חיפה חייבת לעבור אותם ,אם חיפה לא עוברת זה פשוט פדיחה.

אני מצפה ומאחל ל5-0 קליל של חיפה.