הישראליות באירופה 10/11- 2:2 להפועל ת"א בליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/6/10.

1. ייא Member

אין סיכוי שבניהודה עולה שלב אחרי מה שהם הציגו אמש

מישהו שם לב שבחדש"ס לא אמרו מילה על המשחק הזה? דבירו רק מונדיאל ומכבי רגל...לא הזכירו שהיה כזה משחק בכלל
    ביזיון

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שעות משחקי האירופאיות השבוע באירופה:

שלישי - הפועל ת"א נגד ז'לזניצר - 21:00
    חמישי - מכבי ת"א נגד מוגרן - 21:00
    חמישי - שמרוק רוברס נגד בני יהודה - 22:00

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצות הישראליות בעונת 2011/12 (הבאה):

אלופה - סיבוב מוקדמות שני לקבוצות אלופות
    מחזיקת גביע - סיבוב מוקדמות שלישי בליגה האירופאית
    מקום 2 (או 3 בהנחה שמחזיקת הגביע היא מקום 2 או אלופה) - סיבוב מוקדמות שני בליגה האירופאית
    מקום 3 (או 4 בהנחה שמחזיקת הגביע היא מקום 2 או האלופה) - סיבוב מוקדמות שני בליגה האירופאית - בניגוד לשנה ושנה שעברה בהם בני יהודה התחילה ישר, מה שיאפשר לה לצאת למחנה אימון ולהתחיל את העונה מאוחר כמו שצריך.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10
  4. alexshw Member

מכבי ת"א לא תהיה מדורגת בסיבוב השלישי המוקדם, אם תעפיל אליו.
    היריבות הכי חזקות שהיא תוכל לקבל יהיו ליברפול, יובה, שטוטגארט, ספורטינג, אלקמאר, גלטאסראי, בשיקטאש, אולימפיאקוס.
    אך גם יריבות הרבה יותר נוחות כמו היברניאן הסקוטית, שטורם גראץ, מונפלייה, ראפיד וינה.

היא גם תוכל לקבל את סיביר הרוסית. לפי השם מרחק הטיסה ברור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    היא באה מעיר נובוסיבירסק, כמה אלפי ק"מ מזרחית לקזאן הרחוקה.

כנ"ל גם בני יהודה, אם תעבור את שמרוק.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/10
  5. WellNeverDie Member

יריבות חלשות כמו שחיפה קיבלה - שלב הפליאוף נגד זלצבורג לא היה כ"כ פשוט, חיפה אז הייתה מצוינת ורעננה עם המון מוטיבציה. זלצבורג בכלל לא פריירים.
    אני מקווה שהפועל תקבל משהו בסגנון ואז יראו שקבוצות כאלו הם לא חלשות, פשוט חיפה הייתה ממש טובה אז.

נקווה שחיפה תצליח להרשים, ולעבור את הבתים. שיהיה לנו קצת טעם מתוקאחרי הסטטיסטיקה המאופסת בצ'מפיונס והסיום הכואב.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתרון של חיפה היה שזלצבורג היתה קבוצה לא מחוברת עם מאמן חדש ועובדה שבמהלך העונה הם נראו כבר הרבה יותר טוב באירופה וכמובן בליגה שהם זכו באליפות.

עדיין הפועל פייבוריטית מול כל קבוצה שתבוא, ובואו נצא מנקודת הנחה שכל המדורגות יעלו אז היריבות האפשריות של הפועל הן: ליטקס לובץ' הבולגרית, רוזנבורג, זלצבורג, פרטיזן בלגרד ודינאמו זאגרב. עם הסגל שיש להפועל היא צריכה לעבור את כולם.

אלכס, תן לי לקבל קבוצה גדולה בסיבוב הבא גם אם זה אומר שמכבי תעוף, העיקר לא לקבל בראש מקבוצה קטנה כמו סנטה קולומה (אפילו שזה היה במשחק בודד), ארצ'יאספור, ז'ילינה או אפואל ניקוסיה (אגב ז'ילינה ואפואל ניקוסיה מאז מכבי רק בהתקדמות באירופה). להגיד לך את האמת? אירופה ממש לא ברא מעיניי רק הליגה, אם נוכל לעשות משהו באירופה, בונוס, אבל אני מאוד בספק.

7. WellNeverDie Member

הסגל טוב ויפה, אבל יהיה מעניין לראות אותו אחרי הקיץ. ויהיה מעניין עוד יותר לראות את גוטמן מתפקד במשחקי ליגת האלופות.
    העונה, אחרי שהוא קלט שכמעט הכל אבוד מבחינת אליפות, היה לו קל לבוא ולומר "שחקו התקפי". זה עבד. הוא הפעיל את זה גם בליגה האירופאית, שם הצפיות לעבור את הבתים לא היו בשמיים, ולמזלו הרע נתקל בקבוצה רוסית חזקה ומאומנת.
    הפעם הסיפור שונה. הלחץ על הפועל ת"א - היא צריכה להוכיח שהיא גם מסוגלת להגיע לשלב הבתים, להמשיך לשחק כדורגל התקפי ולהרשים יותר ממכבי חיפה (0 השיגים). היא תעמוד למבחן בוודאות (בניגוד לחיפה, שהצפיות לא היו בשמיים לגבי אותה עונה). כישלון ואי-עליה לבתים יכול לגרום אולי לבריחה של שחקנים מחוץ למועדון, כי אופציית ליגת האלופות זה מה שככל הנראה השאיר את רוב הסגל. אני זוכר את הפועל ת"א במשחקים חשובים - נגדנו (מכבי חיפה) היא לא הייתה במייטבה. מתרצת, מסירה נהדרת וסיומת טובה גמרו את המשחק. בדרבי היא גם לא הרשימה כל כך, למרות ריבוי המצבים - בשורה התחתונה היא לא כבשה וכמעט הפסידה את האליפות. הלחץ הרג שם את השחקנים. מחזור אחרון, נגד בית"ר, זה יכל להגמר בצורה אחרת לגמרי. ואם אני לא טועה, גם בגמר הגביע עד למחצית השניה הפועל לא הרשימה אותי.

בשורה התחתונה - ההיישג של הפועל בעונה האחרונה הוא הליגה האירופית. היא לקחה אליפות עם המון מזל, ווינריות ולוזריות אדירה מצד מכבי חיפה. אני בספק אם היא תשחזר את אותה היכולת גם העונה בצ'מפיונס וגם בליגה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחר הפועל ת"א נכנסת למעגל המשחקים, בבלומפילד, 21:00, מול אלופת בוסניה ז'לזניצ'אר.
    בהפועל ת"א מצפים ל-10,000 אוהדים בערך, ומקווים שהעונה תתחיל ברגל ימין, כולם מפנטזים על ליגת האלופות, מחר זה צריך להתחיל חלק.

הרכב משוער:

גליל בן שנן, עומרי קנדה, וואליד באדיר, דגלאס דה סילבה, דדי בן דיין, אביחי ידין, ערן זהבי, גילי ורמוט, יוסי שבחון איתי שכטר ומהראן ללה

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה לא יהיה חלק, מה שאני לא מאמין שיקרה, למרות שאניימה לא ישחק ודה סילבה בחצי כושר, אני מאמין ש-12 אלף איש בבלומפילד ידחפו את הפועל לניצחון קל ומשכנע, אבל אם באמת זה לא יהיה חלק, הגומלין בבוסניה עשוי להיות באווירה עוינת של 35 אלף איש, אם יגיעו למצב הזה, הכל יכול להיות שם.

10. alexshw Member

לבוסנים סגל די אלמוני, לדעתי.
    יש אולי 2 שחקנים עם רקורד מסוים:
    השוער שלהם אדנאן גושו, עמד בעבר בשער הנבחרת. היה שייך לספרטק מוסקבה ושיחק גם ברומניה.
    ויש גם את מירסד בשלייה שהיה שחקן הרכב בגנק במשך 5 שנים(כולל בליגת האלופות ב - 2002). אחר כך שיחק שנתיים בהארטס הסקוטית.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא משחק. השוער הראשון שלהם הוא אחד אחר צעיר שהוזמן כבר לנבחרת בוסניה וערך מספר הופעות.

כך או כך הפועל צריכה לנצח ובקלות אפילו, הרבה תודות לחיבור וליכולת הגבוהה שלה לעומת הבוסנים + הקהל. פחות מ-0:3 יהיה הפתעה בעיניי. ורמוט, שכטר, לאלה, קנדה, בן דיין, קנדה, באדיר, דה סילבה צריכים לעשות את ההבדל המשמעותי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/10
  12. Raulito Madridista

אתמול ראיתי בערוץ 5 גולד את הסרט הישן 'מירבאן עד מוסקבה' והתרגשתי. היום במהלך העבודה התחלתי לשיר עם החברים את כל השירים של הפועל ואני כבר לא יכול לחכות שיתחיל היום המשחק, חודשיים בלי הפועל זה יותר מידי עבורי.
    תמוה מאוד מה שקורה עם אניימה, זה נוגד את האופי שלו וכנראה הוא רוצה ללכת. בכל-מקרה, למשחק היום זה ממש לא מהווה פקטור - הפועל צריכה לנצח בקלות את הקבוצה הבוסנית מבלי שהיא תתקרב לשער שלנו יותר מידי. אני קונה ניצחון 2-0 בכל-זאת כי קשה לצפות מהקבוצה להציג את אותן איכויות כבר בשלב מוקדם כזה של העונה, למרות שבשנה שעברה זה קרה וכבר במשחק הראשון הפועל הייתה פנטסטית כשניצחה את גטבורג 3-1. מעניין לראות האם שכטר ימשיך להיות חד כמו במחנה האימונים, ההתקפה שלנו תלויה בו ללא ספק. יוסי שיבחון מקבל את הקרדיט בהרכב הפותח כי רוקי עדיין לא בכושר, ולפי הראיון שלו אתמול בחדשות הספורט הוא מאוד רעב ונחוש להוכיח שהסביבה במכבי היא הסיבה לכך שהוא היה בינוני. שיהיה בהצלחה ואני מקווה שבלומפילד יהיה מלא וגועש היום. יאללה הפועל!

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.81879.html

ממשיך לעשות צחוק מהפועל. אניימה לא הגיע לאסיפת השחקנים.

הריאיון של שבחון פשוט פאתטי, עאלק בגלל הסביבה במכבי הוא היה בינוני...אמירת משפט כזה היא איפיון לוזרי, לתלות אשמה באחרים. יוסי שבחון הוא יפה נפש, עדין, ושחקן רך, וכתוצאה מכך גם היכולת שלו על המגרש. אל תצפו לשינוי בהפועל גם אם יבקיע היום רביעייה. בנובמבר הוא כבר יהיה בספסל/יציע.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/10
  14. alexshw Member

נראה שהוא נחוש מאוד לעזוב וגם רוצה להשאיר לעצמו אופציה לשחק בגביע אירופה במדי קבוצה אחרת.
    אבל לדעתי החוק מתיר לשחקן לשחק במדי 2 קבוצות שונות בגביע אירופה בתנאי שזה קורה בשני מפעלים שונים.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה ההגבלה הנוספת היא שאתה חייב לחכות עד אחרי ינואר.