הישראליות באירופה 11/12: שלוש נציגות - שלוש הדחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏20/6/11.

1. saras 21 Member

הגרלה מעולה במיוחד לבני יהודה שרק עכשיו מתחילה להתייצב עם החתמת המאמן.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנטה ז'וליה. לא חוליה...

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה איחור, זה היה מתוכנן. עשו הפסקה כדי שכל קבוצות הסיבוב הראשון יעשו את התיאומים שלהן, למעשה אפילו הגיוני.

ועוד דבר לניקוד של מכבי חיפה...מה שחשוב זה להיות מדורג בסיבוב 2 ו-3. בסיבוב הפלייאוף זה 50-50, לא באמת משנה נגד מי אתה משחק, כולן באותה רמה (אלא אם זה שריף טיראספול). וניקוד של 10 נקודות מספיק להיות מדורגים גם בשני וגם ב-3...(שטורם מדורגת הכי נמוכה בשלישי עם 8.640).

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/11
  4. danielone Member

הקבוצה שמכבי קיבלה נחשבת לקבוצה חזקה בליגה המקומית. אבל מעולם לא ניצחה במסגרת אירופית, בסה"כ רוב היריבות שמכבי יכלה לקבל הם היו חלשות יותר או חלשות פחות. מקווה שנעבור אותם בקלות.

5. c_web Member

הגרלות נוחות מאוד גם למכבי ת''א וגם לבני יהודה. רק בלי פאשלות

6. ייא Member

כעת אני רוכש שחיפה תודח סיבוב 3 ותגיע לבתים של אופא, אין מצ לדעתי שחיפה עולה לבתים, ללא קשר להגרלה..לא אתפלא בכלל אם בוראץ תעיף אותם כבר עכשיו.

בניהודה תעבור
    מכבי גם, בקושי אבל.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לחשוב למה מי יש בשלב הבא ובשלב הפלייאוף כיאלו קבוצות בלתי עבירות, 50-50 או שחיפה תהיה שם או שלא...שיטה שאפילו קזאחסטן יכולה לשלוח את האלופה שלה לבתים...להגיע לאלופות זה לא הישג, זה חובה, עבור קבוצה ישראלית. לא להגיע = כישלון חרוץ. להפסיד (להיות מודח, לא במשחק אחד) לקבוצה כמו בוראץ' זה אפילו שקול לזה שצריך לפטר את אלישע וכנ"ל איווניר/אבוקסיס עם היריבות מאזרבייג'אן/אנדורה.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

סנט ג'וליה... שם סקסי לקבוצת כדורגל.
    בני יהודה ומכבי ת"א אמורות לעבור בקלות, כמובן גם חיפה.

9. danielone Member

בקיצור. כל הקבוצות מכבי חיפה, מכבי תל אביב ובני יהודה. לא צריכים לעבור את השלב הזה אלה, חייבים לעבור אותו...

10. Mellow29 Kopite

די כבר עם ההגזמות האלה, נו. אם מכבי חיפה והפועל ת"א מפסידות לרד בול זלצבורג עם תקציב שגבוה מהן פי 2-3, זה גם כישלון חרוץ?

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן! כישלון. למה מה זה התקציב בדיוק? זה שהם משלמים לשחקן ביורו ופי 5 זה אומר בהכרח שהקבוצה השניה יותר טובה? לא. ראינו את זלצבורג, גם נגד חיפה וגם נגד הפועל - הדבר היחידי שניתן להגיד לטובת התקציב! זה שהשחקנים שם חוגגים על הבעלים, וכל אחד שם נותן יכולת של קבוצת מרכז טבלה בשביל מיליונים. שום שחקן בקבוצה הזאת הוא לא מישהו שמצדיק את המשכורות שמעיפים שם...תקציב, אפשר לחשוב, כאילו מדובר על קבוצה מהסרייה אה/בונדסליגה/ספרד/פרמייר ליג/ארהדיביזה/צרפת. כולה אוסטריה, מדינה ששולחת לא יותר נציגות ממך לשלבים הבתים ושהנבחרת שלה ברמה שלך. שום קבוצה בשלב האלופות, לא יותר טובה מבחינה מקצועית מהקבוצות שלנו, שום קבוצה, מקסימום ברמה שלנו. בלא אלופות זה סיפור אחר.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתם נוטים לזלזל בסרבים, אבל מה עם מכבי חיפה?

הקבוצה בלי רפאלוב, חמד ומסיללה - ברגעים משמעותיים בעונה שעברה, שבואו לא נשכח כמה 'יפה' הם שיחקו בה. עם כל הכבוד לעמאשה וימפולסקי, הם לא יוכלו להתאקלם כל כך מהר וגם אם כן, אני דיי סוגר על זה שעמאשה לא יכבוש שלושער בקריית אליעזר. שלא להזכיר את השינוי בעמדת השוער, את השחקנים החדשים שבכלל עוד לא התאמנו עם הקבוצה. זה לא שהמצב של מכבי חיפה כל כך מזהיר שאפשר לצאת בהצהרות של 3/5-0.
    כנ"ל בני יהודה אגב. קבוצה שהחליפה מאמן, שהופעת בכורה בקריירה יעשה באירופה, עם בעלים לשעבר מתוסבך (וכן, זה משפיע), עם מאמן לשעבר שרוצה להעביר את השחקנים שלו לקבוצתו הנוכחית. אי אפשר סתם לזרוק 'הם חובבנים צריכים לקרוע אותם', צריך גם לבדוק מה קורה בקבוצות עצמן. השלבים הראשונים במוקדמות מאוד משקרים, קבוצות חוזרות מפגרה ושהן חוזרות כמו בני יהודה (מיני-מהפכה) וכמו מכבי חיפה (שחרור שחקני מפתח שמי יודע איך התחליף שלהם משחק) אי אפשר להעביר אותן ישירות לסיבוב הבא.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי רפאלוב? לא ידוע לי שהוא נמכר.

בלי מסיללה? טוואטחה כבר הוכיח שהוא מסוגל להיכנס לנעליים שלו.

בלי חמד? יש עמאשה שחתם עכשיו.

במכבי חיפה יודעים לעבוד ועל כל אחד שעוזב, אחר מתאים מוחתם.

עמאשה לא ישים שלושער? תזכיר לי איך היתה הנחיתה הרכה של ולאדו במכבי חיפה במוקדמות 09-10? אני די חושב שהוא נתן גולים...וזה מבלי לשחק אי פעם בקבוצה.

נווה,

זו קבוצה מאנדורה, גם אם אתה שם את קבוצת הנוער של הפועל ב"ש, היא צריכה לנצח אותה...זה שמכבי היתה ליצנית והפסידה לקבוצה אחרת משם במשחק הראשון מזילזול מחפיר לא אומר שהיא לא צריכה לעבור אותה.

אתם תמיד אומרים שאני מזלזל בכדורגלן הישראלי, בנבחרת הישראלית - ויש מצב שאני לפעמים מזלזל יתר על המידה, אבל זה כשאני מדבר על הנבחרת שכבר הוכיחה שראוי שיזלזלו בה ובשחקניה. אבל כשמדובר במדינות כאלה ועל הקבוצות שלנו? זה בושה אם אנחנו לא נביס את הקבוצות האלה, לא לעלות, להביס.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני לא אמרתי שהם לא יעברו, כי זה דיי צפוי שהם יעברו, רק שאין מה להתרברב בזה כל כך. הם פייבורטים? נכון, עכשיו תנו להם לדבר על המגרש.

15. saras 21 Member

ד"א, מכבי או בני יהודה תשחקנה את המשחק הראשון בבית.
    זאת מכיוון שלא ניתן לשחק פעמיים ביום באותו האצטדיון לפי חוקי אופ"א.
    אופ"א תודיע בקרוב מי תחליף ביתיות.