הישראליות באירופה 16/17 - באר שבע מסיימת קמפיין מוצלח עם הדחה מול בשיקטש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏22/5/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

You may say i’m a dreamer,
    But i’m not the only one.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/16933588_1259353680800904_588847185_n.Xxx?oh=c0754ba6e191f78fe37932e5322c9ee9&oe=58B230F4

2. alexshw Member

והמספר הנוסף 40 מיליון שקל הכנסות(מרחק גול אחד מלהכפיל את זה). ככה מנצלים שיטת פלאטיני. לכרמל השמועות על כך טרם הגיעו.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מיגל ויטור שיחק ב- 10 משחקים באירופה שבהם ספגנו 4 שערים (או 6? נראה לי 4).

שער ריק נגד אולימפיאקוס, סלטיק, סאות'המפטון ועוד). זה בלתי נתפס בכלל להבין את גדולת השחקן הזה, כמה חבל שנהננו ממנו רק כמה חודשים. נקווה לראות אותו איתנו עונה שלמה בעונה הבאה, אפשר כבר לכנות אותו אגדה למרות ששיחק מעט. איזה תותח.

Ajax Amsterdam ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  4. Telkiyski Member

אולימפיאקוס קיבלו את בשיקטאש.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שעפנו, כמה כבר אפשר לפגוש את אולמפיאקוס באותה עונה. מיצינו.

6. yedidel Member

היוונים הדיחו קבוצה טורקית אחרת..
    הטורקים הדיחו במוקדמות את החובבנים שהדיחו את מכבי חיפה...
    מסקנה..
    אנחנו היינו צריכים לשחק נגד מכבי חיפה סיבוב הבא..

Sturridge ו-alexshw אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

מיגל ויטור קיבל ציון 10 באתרי הספורט השונים על היכולת שלו במסע האירופי של הקבוצה, נדמה לי שוואלה וספורט5, כי ב-One ראיתי 8.5. תצוגת הגנה שאני ראיתי רק משחקן אחד - שמעון גרשון בעונת רבע גמר גביע אופ"א ב-2002. שיתק חלק מהחלוצים הטובים ביותר, עשה את המוות גם להסלבנק, לזולה, לשחקנים של פארמה ועוד. לדעתי המספרים המדהימים האלה היו צריכים להתאזן מתישהו גם עם ויטור על המגרש, ומעניין אם באר-שבע תצליח לשמור אותו אצלה למשל. האמת שחשבתי שבוזגלו כבש יותר שערים אבל הגולים שלו היו כל-כך חשובים - סאן-סירו נגד אינטר וכמובן השער שהעלה את באר-שבע לשלב הבא. מגיע שאפו גם לברק בכר ומבחינת סגל השחקנים - בוזגלו בלט לפרקים, אוגו-הובאן-ראדי. אני חושב שדודו גורש בלט בחולשתו רוב הזמן.

והנה התמונות המסכמות:

http://images.wcdn.co.il/2199021-18.Xxx?crop=w635

http://images.wcdn.co.il/2228811-18.Xxx?crop=w635

http://images.wcdn.co.il/2273208-18.Xxx?crop=w635

http://images.wcdn.co.il/2283754-18.Xxx?crop=w635

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

הייתה חוויה מדהימה, אין מילים כדי לתאר.

סיונרה ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על כל המסע שלנו באירופה או על הנסיעה לטורקיה? אם על הנסיעה בטורקיה אז דווקא נשמח אם תפרט :)

10. Telkiyski Member

אגב אתמול בשיקטאש נצחה את גלאטאסראי בחוץ 1-0. פנר וגלא די מחוץ למאבק האליפות שם ורק איסטנבול בשקשהיר נמצאת בפער 4 מבשיקטאש שכנראה תיקח אליפות שניה ברציפות.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

:D
    בכיף, אשתדל היום.
    אם לא, אעלה פירוט מחר.
    גם הייתי אתמול במשחק של גאלא, בכלל חוויה מטריפה.

אתן אמ;לק בשביל הסקרנות - הכל עבר בשלום, מירי רגב מבישה ומביכה, בשיקטאש קבוצה טובה, אווירה מדהימה, יותר טוב שאוהדים מסויימים לא באו, האוהדים של ב"ש שכותבים כאן בפורום הפסידו שלא באו, גאלא איכזבו, יש לכם מזל שדודו סוכן של שחקן מסויים כי הוא נכנס לפנקסים. יש שחקנים שיצאו מפנקסים. והכי חשוב - המסעדה של SALT BAE איכותית מאוד אבל קצת אוברייטד מבחינת טעם.

סמואל אטו ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  12. ייא Member

למה אוהד מפת נסע לעודד את בש ?

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני בספק גדול שדווקא דרמה נסע לעודד את ב"ש.

כמדומני דרמה חובב גדול של הכדורגל הטורקי (ושל המדינה) אז הוא קפץ לביקור קצר אצל שכנתו, לאו דווקא בגלל ב"ש (היה גם בפנר-גאלא)

14. Drama2 הסמל מעל הכל

לטוס בשביל לעודד את ב"ש ? הגזמת.
    טסתי כדי לראות גאלא-בשיקטאש, ויצא טיימינג מושלם.

למען האמת שכחתי מזה, אז נספר קצת:
    דבר ראשון - לגבי "תחושות סכנה", אז כמובן שלא היה משהו יוצא דופן בזמן שהסתובבתי שם, והסתובבתי הרבה - גם בצד האירופאי כמובן וגם בצד האסייאתי. לצערי הרב כן הרגשתי לרגע תחושה לא נעימה כאשר באתי לאיצטדיון היו שם חבור'ה שדיברו על מה ש"השרה מישראל" עשתה והמבטים שלנו הצטלבו. אלו היו 3 שניות שהרגישו כמו נצח. למזלי הגבתי מהר ונטמעתי בתוך הקהל. פחות שרה יותר ביטחון לתושבי ישראל.

מה שהיה במגרש, כל אחד מה שהוא ראה ומה שהוא הבין בטלוויזיה, אני אישית לא נהנתי מהרמה המקצועית של שתי הקבוצות. היה שחקן אחד שהתבלט מעל השאר בשורות ב"ש, די ברור מי, שתפס הרבה תשומת לב ממי שצריך. על אותו משקל יש (מספר) שחקנים שהיו אכזבה, למשל בוזגלו. קודם כל, באמת התפלאתי כמה השם הזה נפוץ ביציע, אוהדים מצביעים עליו ומכירים אותו, הפתעה נעימה. אני חושב שאם נהיה ביציע של אוהדי ב"ש במשחק מול הטורקים, אני בספק כמה יכירו שחקן טורקי בבשיקטאש (בולט ככל שיהיה). לצערי הרב בוזגלו לא הציג יכולת טובה והאוהדים הטורקים הראו סימני אכזבה לנוכח הבאזז שהיה סביבו.
    מבחינת אווירה אני לא הרגשתי בבית כי זה משחק של בשיקטאש ואני לא מכיר את השירים וגם לא השקיעו בתפאורה, אבל היה מלא המגרש. כמות המשפחות ביציע של בשיקטאש, אני לא אגזים אם אגיד שהם טופ 5 בכל אירופה. בילוי משפחתי לכל דבר, וזה רק אצלם. כל הכבוד להם. (וזה בלי יציע משפחות @עידן444 ;) )
    כשיצאתי מהמגרש שמעתי קצת עברית פה שם, אבל לא אנשים שבאו עם חולצות ב"ש אז אי אפשר לדעת אם הם אוהדי ב"ש או ישראלים שבאו להנות מכדורגל כמוני.

מתאר לעצמי שאף אחד לא ראה כאן את המשחק בין גאלא לבשיקטאש אז אספר לכם שבשיקטאש ששיחקה מול ב"ש ובשיקטאש ששיחקה מול גאלא אלו לא אותן קבוצות. וזה מאוד עיצבן אותי לראות קבוצה X מול ב"ש וקבוצה Y מול גאלא. הם עקצו אותנו והשאירו אותנו מאחור ואת פנר כמובן, לא שפנר קבוצה כן?
    היה מאוד מאכזב וכואב. חשבתי נבוא לטיול בסוף קיבלנו ת'צינור. לפחות מבחינת אווירה היה חשמל, במיוחד לאחד כמוני שאוהד מכבי פ"ת ומקבל כאלו דברים רק בין טיול לטיול.

קצת על העיר עצמה - מדהימה, אין מה להגיד. אוכל מס'1 בעולם לפי דעתי, וזו ההזדמנות לציין כי המסעדה של SALTBAE הינה מסעדת בשר ברמה גבוה אבל בין ההייפ לבין מה שמגישים יש הבדל גדול.
    מבחינת עלויות, לא נבוא לבאס, אבל בוא נגיד שזה חבל שאי אפשר היה לטוס "חופשי". יש אוהדי כדורגל שלא יכולים להרשות לעצמם לטוס למערב אירופה, וזו הייתה הזדמנות פז ללוות את הקבוצה שלך בחו"ל תמורת סכום סימלי.

אסכם את הטיול בחבל, חבל שהפוליטקאים - משתי הצדדים - הרסו את היחסים.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוני?

מצב נושא:
הנושא נעול.