הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. Drama2 הסמל מעל הכל

אני לא יודע מה יותר גרוע, השימוש שלך במילה "להתרברב" או העובדה שאשכר'ה הסתמכת על הדירוג בשביל לדעת איזה קבוצה יותר טובה.
    אז בוא נמשיך להסתמך עוד קצת על הדירוג, ונגיע למסקנה מעניינת: לפי ההיגיון של yakar - סלטיק יותר טובה ממארסיי, פרנקפורט ופיינרוד.
    https://media0.giphy.com/media/GfAD7Bl016Gfm/200_s.Xxx

ובשביל הדיון, סלטיק בערך ברמה של מכבי ת"א.

שורה תחתונה, טיעון חלש מאוד זה הדירוג שלא שוות כלום.

2. zivmay Member

להגיד שלודוגורץ פייבוריטים זה פשוט לא נכון. גם אם נעבור אותם.
    יצא לי לראות היום את רוב המשחק האחרון שלהם, הם משחקים בקצב 10 יחסית לליגה שלנו ואני בספק אם יש לנו מענה לזה.
    שנה שעברה הרשימו מאוד בשלב הבתים, במיוחד במשחק מול ארסנל בבית שלהם.
    לא קשור לעמק יעמיק או עמה בוטיק, אנחנו באמת צריכים נס.

3. yakar Member

בליגות הפחות טובות, דירוג אומר הרבה מאוד.
    בליגות החזקות ברור שהוא יהיה פחות רלבנטי, כי הוא מדבר רק על הצלחות אירופאיות.

4. גלץ Member

במקום לעודד את בני יהודה מכבי ובאר שבע עוקצים פה את ביתר ובכלל אחד את השני.
    כנראה שקשה להתאפק.. בוא נתאחד מול האנטישמים במקום זה מה דעתכם P:

ייא אוהב/ת את זה.
  5. yakar Member

זה ברור שהם פייבוריטים.
    יש להם קצת בעיות משמעת עם הברזילאים, וירידה ביכולת בסוף העונה הקודמת. אך אני בטוח שלקראת ליגת האלופות הם יתנו את הכל.
    אי אפשר לדעת איך המשחק יתפתח כי אף פעם לא שיחקנו נגד קבוצה כזאת טכנית(מבחינת סגנון). אני בטוח שאנחנו יותר טקטיים ופיזים. צריך לראות איך המשחק יתפתח.

6. גלץ Member

ראיתי את התקצירים אז של לודוגורטץ אני זוכר נגד באזל ופאריס וחשבתי לעצמי איפה הם ואיפה אנחנו.. יש להם לא מעט זרים, אני חושב שהם בערך ברמה של אפואל ניקוסיה.
    אני חושב שיהיה במקרה הטוב תיקו בבית והפסד 3:1 כזה בחוץ.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

הא... בלי ליגות חזקות, ברור.
    יאללה ניתן לך פעם אחרונה רק בשביל הנקודה ואז שבת שלום לך:

סלטיק יותר טובה מטראבזונספור ?
    מכבי חיפה יותר טובה מויטסה ?
    בית"ר יותר טוב מקאיראט ?
    אסביירג יותר טובה מפרטיזן ?

לא, לא, לא... ולא.

שבת שלום לך

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הבנתי אותך... רשמתי בעבר שאני מכיר את לודוגורץ רק על סמך הנתונים היבשים ועל פיהם אנחנו מתמודדים מול קבוצה עדיפה עלינו.

אתה ערערת על כך וטוען שאתה מכיר אותם טוב ולכן מאמין שהם לא כאלה עדיפים אם בכלל.. אז רשמתי עכשיו, שאשמח לקבל ממך מה אתה יודע על הבולגרים מעבר לנתונים היבשים.

לא הבנתי בכלל את ההודעה שלך.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

9. Drama2 הסמל מעל הכל

א' תצטט היכן רשמת שאתה מכיר את לודוגורץ לפני נתונים יבשים.
    ב' אתה זה שרשמת:
    מחכה לשמוע :)

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לי לכתוב עליהם רק נתונים יבשים שכולם יכולים לקרוא, לפני כן מעניין אותי ואשמח להחכים מה אתה יודע עליהם שהופך אותנו לעדיפים עליהם, אולי תחדש לי בצורה כזו שהנתונים היבשים יהפכו ללא רלוונטיים. באמת אשמח לשמוע אם יש לך הכרות איתם.

11. yakar Member

הדירוג היה לצורך ההשוואה בין אולימפיאקוס לבין קופהנגן. הדירוג רלבנטי מאוד לקבוצות שמשתתפות קבוע באירופה.
    שתי הקבוצות משתתפות באירופה כמעט כל שנה.
    הדירוג ברובו מורכב מההצלחה שלהם באירופה למשך 5 שנים. אם לאולמיפאקוס יש דירוג יותר גבוה, זה אומר שהיא הצליחה יותר מקופנהגן באותם 5 שנים.
    בכל מקרה, לטעון שזה ברור שקופנהגן הרבה יותר איכותית מאולמפיאקוס זה בכלל לא נכון.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

@לירן
    א' תצטט לי היכן רשמת בכל הדיונים שלנו דאז על לודוגורץ, שאתה מסתמך רק על נתונים יבשים.
    עד שלא תביא לי הוכחה, הדבר נתפס אצלי כלא נכון בעליל.

ב'
    חזרנו לזה.

@yakar
    מי יותר "איכותי" אין לי שמץ של מושג, מי מנצח היום בצמד מפגשים ? יש לי דעה מוצקת.

דרך אגב, ראיתם איך הודחנו אתמול מאירופה בבושת פנים ? קבוצה עם תקציב עתק ?
    אתם חושבים שאני מופתע מכך ? לא, אני מכיר את הרמה של הקבוצה שלי, וזה היה ברור.
    כסף ? היסטוריה ? פאר ? וכו' וכו' ? שווים לתחת, זה קבוצה מול קבוצה, ואם הקבוצה עם העליונות המקצועית תפשל, זה עובר לידיים של הקבוצה השנייה. אנחנו בבירור נפשל, הקבוצה השנייה יודעת לקחת, והנה הדחה "היסטורית" (או במילים אחרות צפויה כי העריכו קבוצה אחת ולא העריכו קבוצה שנייה)

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כאן רשמתי את זה, אבל אני לא מבין למה אתה מתעקש להתעסק בפיפי וקקי... באתי בצורה הכי נקייה לקבל ממך מידע על היריבה שלנו כי קיבלתי ממך את הרושם שיש לך הכרות יותר טובה, ממני זה בטוח, עם הקבוצה.

ורשמתי לך כבר אז שנשמח להחכים ממך בקשר לבולגרים. לא מבין למה אתה כל הזמן עם הציפורניים שלופות, מעייף ומעיק.

yakar אוהב/ת את זה.
  14. Drama2 הסמל מעל הכל

א' הציטוט שלך חלקי ביותר, דיברנו על שריף ולא על לודוגורץ, פשוט "שייכת את זה" למרות שלא מצאתי את ההודעה אליה אתה מתכוון ב"לכן רשמתי" כאילו רשמת את זה בעבר. עדיין מחכה לציטוט.
    (אם זה מעניין - הישראליות באירופה 2017/18 - ב"ש, מכבי ת"א ובני יהודה עלו שלב; בית"ר בחוץ | עמוד 43 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל
    ב' דיברת על לודוגורץ עם כזה ביטחון בזמנו (שכבר התחלתי לפקפק בעצמי), והבטחת שיש לך מה לכתוב על לודוגורץ, כך שעניין אותי מאוד לשמוע. אם ההודעה לא הייתה מהותית, לא הייתי מעלה אתה מהאבק.
    ג' לתת תשובות על דברים שרשמת זה לא פיפי-קקי.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההודעה שלי שציטטתי , כמובן שהתכוונתי על לודוגורץ, אני גולש דרך הסמארטפון ולא מצליח להיכנס ללינק שכנראה צירפת.

בכל אופן בוא ניישר קו כרגע כי זה מרגיש לי בזבוז זמן , אסביר את עצמי בנושא לודוגורץ.

אין לי שום הכרות מעמיקה עם לודוגורץ, לא טענתי שאני מכיר אותם אלא שיש לי מה לכתוב עליהם, ושוב גם פה מבחינתי התכוונתי לדברים יבשים ועל ההשגים שלהם בשנים האחרונות, דברים שכנראה לא יחדשו לכל מי שירצה לחפור קצת בעצמו, רק על סמך אותם השגים, אני רואה בהם כעדיפים עלינו.
    ביקשתי ממך, בתור כותב פה, אם תוכל לפרט עליהם על מנת להציג אולי צד אחר בבולגרים שאני לפחות בטוח לא מכיר, וכך להסביר למה למעשה אתה לא רואה בהם עדיפים עלינו.
    זה הכל, אם תרצה לפרט עליהם, אשמח, אם לא- תודה רבה, נקסט.