הכדורגל האנגלי חוזר- מגן הקהילה 2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏6/8/04.

1. Julian Joachim Member

כמה הערות:

א. מי עשה קרניים לברגקאמפ בצילום עם הגביע? זה היה אחד המצחיקים.
    ב. וזה לס"א (סטרטפורד אנד מעתה ואילך): אני הייתי במ.א.ש עם עוד איזה 10-15 אוהדי מנצ'סטר וכולם חשבו בשונה ממך, שדג'מבה דג'מבה הוא נזק לקבוצה. לא יודע לגבי איכויות התיקול שלו, וזה גם לא ממש משנה, כי הוא לא מסוגל לשמור על הכדור או למסור אותו בלי לאבד! ככה שהוא יכול לתקל עד מחר, אבל זה לא ממש תורם לקבוצה. ממש ריחמתי על סקולס שירד למטה לקבל כדורים וכל פעם מחדש ראה את הבחור הקמרוני (?) עושה שטויות.
    ג.פנאנט חלש?! אז אמנם לקח לו זמן להיכנס לעניינים, אבל היו לו כמה דריבלים מדהימים וריצות מצויינות. אם ייתנו לו עוד 3-4 משחקים בהרכב הוא באמת יכיר את השחקנים יותר טוב ואין לי ספק שאתם תראו את הקשר הבא של נבחרת אנגליה (לא פחות ולא יותר).
    ד. ססק הזה, פשוט תאווה לעיניים. אין לי מה להוסיף על מה שבוריס אמר.
    ה. תסבירו לי מה דיוויד בליון עושה בקבוצה שרצה לאליפות. הבנאדם איבד כמעט כל כדור באגף, וכמעט כל מסירה שנמסרה אליו על קו החוץ, יצאה החוצה אחרי שהוא נגע בכדור. פשוט אפס מוחלט.
    ו. אוהדי ארסנל הם אנשים די מגניבים. ישב לידי בפאב מנוי של ארסנל שקפץ לביקור-עסקים בישראל (הוא לונדוני מילדות). כמעט 3 שעות דיברתי איתו על כדורגל. הבנאדם בן 40 והוא פשוט אנציקלופדיה לכדורגל.
    ז. היה טוב, ועשה תיאבון לקראת העונה...

2. THE STRETFORD END Member

Julian Joachim
    איך היה במ.א.ש.?
    אני חושב שדגמבה דגמבה היה נקודת אור,דווקא לא איבד הרבה כדורים,תיקל טוב,היה צריך לעזור להגנה יותר מפעם אחת בגלל השטויות שלהם,( תיקול אחד מצויין על הנרי),משחק חזק ולהיפך שומר מצויין על הכדור,מעורב בכל ההתקפות(היה לו גם עקב נחמד לגיגס)דווקא קין היה החלש מבינהם.
    הוא אכן קמארוני!

3. Julian Joachim Member

ס"א:

במ.א.ש. היה די נחמד... כרגיל הרבה חבר'ה אנגלים (אסלים מה שנקרא :)). אוהדי מנצ'סטר וארסנל בעיקר, אבל גם סתם חובבי כדורגל אנגלי כמוני (וכמו אוהדים של הספרס וסקאוזרים שפגשתי שם). אחלה אווירה, וגם מסך בדיוק בגודל המתאים. הבעייה היחידה, כמו תמיד, היא המחירים המטורפים. שתיתי חצי גולדסטאר מהחבית ואכלתי צ'יפס קטן ושילמתי ביציאה 48 ש"ח... נו, מילא. בשבת הבאה אני גם חושב להיות שם, אמור להיות מנ יו - צ'לסי...

לגבי קין והדג'מבה. קין באמת היה חלש להפליא. נראה מאוד עייף (חדשות טובות מאוד לישראל, אגב). לא ברור לי למה, גם ככה מנצ'סטר עשתה את מחנה האימונים הכי קליל מזה שנים... והדג'מבה? עלוב לחלוטין. לא יודע איזה משחק אתה ראית, אבל תראה בשידור החוזר אינספור איבודי כדור שלו. כשאני חושב על זה הוא לא היה הכי גרוע (רק ב"זכות" בליון) אבל הוא כן היה אחד הגרועים. אני מאוד מקווה בשבילכם שאתם לא בונים עליו כמחליף ראשון בקישור (קלברסון לפי מה ששמעתי ייעדר זמן לא קצר).

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה זה המ.א.ש הזה? צריך לעשות שם לדעתי מפגש פורום.

בקיצר, אני יוצא לי מחר לאבט"ש של שבוע בצפון. בעסה...
    לילה טוב לכולם ושבוע מוצלח, בעיקר לספרס.

5. Julian Joachim Member

עונה שעברה ארגנו שם מיני-מפגש במחזור הפתיחה (היה לידס-ניוקאסל כמתאבן, וצ'לסי-ליברפול למנה עיקרית). אפשר לארגן משהו השנה רק צריך לבדוק מתי בדיוק זה.

6. Reyes Member

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק(כן, כן, נסעתי מבאר שבע לת"א ב16:00, חזרתי ב23:00, רק בשביל משחק גביע טוטו).
    אבל לפי העידכונים שקיבלתי, ההרכב החסר של ארסנל ניצח את ההרכב החסר של היוניטד, לא יותר ולא פחות.

רוד, סמית', סאהה, סולשיאר ופורלאן(אם לא ימכר), 5 שחקנים שהם לפני בליון, ככה שבכל מקרה(מלבד איזה כניסה בדקה ה90 וגביע הליגה) הוא לא יראה דקות.

8. Julian Joachim Member

סליחה משה, אבל פורלאן לא עדיף עליו וסולשאיר פצוע לזמן כלשהו, ככה שעושה רושם שבינתיים הוא ימשיך לקבל דקות באגף או מקדימה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקי, אז כסולשיאר יחזור מהפציעה, יהיו 4 שחקנים לפניו.
    עדיין, בליגה וברגעי האמת, אני מבטיח לך שלא נבנה עליו(והוא גם לא יהיה המחליף הראשון, או השני).

10. Barcik Member

11. THE STRETFORD END Member

Julian Joachim
    פרגוסון על דגמבה דגמבה מהמנצסטר איבנינג ניוז:
    "I was very impressed with Djemba-Djemba, who was as good as anybody on the field in the first half," said Ferguson

כנראה שאני ופרגוסון רואים דברים קצת אחרת מאוהדי יונייטד שהיו במ.א.ש. אתמול!

12. Julian Joachim Member

אלא אם באניבאדי הוא מתכוון לדיוויד בליון, גארי נוויל ורוי קין, אז קשה לי להבין אותו.

איך אני אגיד לך את מה שאני חושב עליו הכי טוב:

לא הייתי לוקח את דג'מבה דג'מבה גם לספסל של לידס, בניגוד לפיו למשל.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, באמת נראה לך שפרגוסון יבקר את הקמרוני המזיק בכלי התקשורת? מה הוא שלמה שרף?

הראיונות האלו לא אומרים כלום, ומעבר לזה - להגיד "דג'מה דג'מה היה טוב כמו כל אחד אחר על המגרש במחצית הראשונה" זו לא בדיוק מחמאה.

14. THE STRETFORD END Member

אדר
    מחצית ראשונה יונייטד וארסנל היו שוות,ככה שההשוואה היא גם מול שחקני ארסנל!
    אם לא היה לו משהו חיובי להגיד הוא לא היה אומר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/8/04