הכדורגל מאבד מהטעם שלו- אנחנו בדרך הבטוחה למטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/5/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום קרה מקרה עצוב, כואב שהכדורגל כאן שגם ככה חולה ופצוע נפגע עוד יותר.

מגיע לכאן זר איכותי כמו יאניק קאמאנן. שחקן כדורגל מצויין ובן אדם זהב לפי מה שהתרשמתי ממנו נותן את כולו למען קבוצה בליגה שלנו ועושה עוד מעשים גדולים למען הקהילה.

באים חבורת פרחחים והופכים אנשים שחורי עור לחיות, אני מנצל את הבמה הזאת כדי לאחל לכל מי שעשה כזה דבר את כל הרע שבעולם, אני עוצר את עצמי מלפרט בדיוק מה אני מאחלה לאותם אנשים אבל בגדול הייתי מוכן בכיף לגזול מהם את הזכות לחיות.

בושה וחרפה שאנשים כאלה לא נכנסים לבית סוהר, יאניק קאמאנן אומר שהוא לא רוצה לשחק פה ואני כמובן מקווה בשבילו שכבר מחר הוא ידרוש לעלות על מטוס לעוף מהמדינה המסריחה הזאת.

הכדורגל שלנו חולה, וכל מי שקשור כאן לענף בין אם זה אוהדים או בין אם זה אנשי הנהלה עושים הכל כדי להרוס אותו עוד יותר.

אני לא רואה שום אור בקצה המנהרה- אנחנו בדרך הבטוחה למטה, הכי למטה שאפשר.

2. Andrea21 Member

כל מילה זהב ידידי,אני אוהד של מכבי תל אביב,ראיתי היום את המשחק בבית(כבר מזמן הפסקתי ליסוע למשחקים של הקבוצה כי הכדורגל כאן בארץ פשוט מגעיל אותי)ולא האמנתי למה שאני שומע,הנהמות למרשל אודה השוער של הכח,התביישתי באותם אוהדים שככה מציגים את אוהדי מכבי.
    גם שבוע שעבר עם קמאנן,הרגשתי בדיוק אותו דבר,זה פשוט בושה.

3. מכבי או מוות!!! Member

אני מסכים איתך ב100% קללות כמו:"הפועל זונה","הפועל חיזבלה" וכו' זה קללות אחרות אבל לבוא ולקלל איזה שוער ניגרי זה פשוט מייצג את המדינה שלנו בצורה חרא.
    למה אם יתחילו לקלל את יוסי בניון באנגליה,איך תרגישו? ישראלי מסריח,ערבי וכו'.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מצליח להבין את הגועל נפש הזה. אם היה שחקן שחום עור בודד בליגה שלנו והיו רוצים לפגוע בו בצורה הכי קשה שאפשר ואז משתמשים בזה, אז הייתי מבין את ההגיון. לא מסכים, מבין. אבל אין קבוצה בליגת העל (מלבד מכבי תל אביב) שאין לה אף שחקן שחום עור בסגל שלה. אז ראבאק, לפני שאתם מתנהגים כמו חיות ורוצים לתת למישהו אחר להרגיש חיה, תחשבו שגם שחקנים שמשרתים את הקבוצה שלכם נעלבים מזה.
    אנחנו עוד אמורים לדעת טוב מאוד מהי השפעה של גזענות. גועל נפש.
    אני מנסה לדמיין את הליגה שלנו בלי שחקנים שחומי עור (ובקצב הזה, זה יקרה בעוד 5 שנים, לכל היותר) ומתחיל להזיע. גם את הקצת כדורגל שיש כאן לא יהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/07
  5. Igi Member

מסכים עם כל מילה שלך לירן.. הם פשוט קופים, צבועים ומפגרים.
    על כל נהמה לשחקן שחור צריכים לקבל רדיוס אוטומטי.
    אבל בכל זאת... זה לא שמחוץ למגרשי הכדורגל המצב שונה ב-180 מעלות.

6. George Best Member

לירן,
    רק עכשיו הגעת למסקנה שזו מדינה הכי מחורבנת שיש?
    מדינה שאין לה זכות קיום, אנשים כל כך מגעילים, מתנשאים, גזעניים, גנבים, מושחטים ושונאים אין באף מקום בעולם, טוב שהגעת למסקנה הזו ידידי, אנחנו עושים הכל כדי שישנאו אותנו עוד ועוד, למרות שיותר מזה זה כבר בלתי אפשרי, אני מסתכל על המדינה הזו ורוצה להקיא את כל הגועל נפש והשנאה, אז למה שבחו"ל לא ישנאו אותנו?

סליחה על האוף טופיק, אבל הייתי חייב.
    ועוד תראו מי נוהם לעבר קאמאנן, איזה חבורת עארסים שביחד יש להם 6 שנות לימוד, שבמקרה הטוב עובדים בחניונים ובמקרה הגרוע גונבים מבתים.שישרפו, פשוט כך.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ממש לא הגעתי לזה רק עכשיו... מי שחי סביבי יודע מה אני חושב על המדינה הזאת.

פשוט הייתי חייב לפרוק עצבים.

8. George Best Member

מחמם את הלב לשמוע על עוד אנשים שחושבים כמוני. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

באמת, תחשבו עם עצמכם כמה דקות על העתיד של המדינה, לא צריך יותר מזה, רק לחשוב על הנוער המגעיל והדוחה, כל דור יוצא יותר עבריין ומגעיל מהשני, חברי כנסת שחוץ מלגנוב ולהרוס את המדינה לא עושים כלום, העתיד של המדינה בירידה, ואתם לא מתארים באיזו ירידה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אריאל אני בטוח שרוב האנשים מודעים למצב. אבל זה כבר באמת אוף טופיק אז נסיים את זה כאן.

10. FelaKaT Member

כאילו שבספרד לא נוהמים, כאילו שבאיטליה לא נוהמים.

חלאס, כל מה שיש בכדורגל בארץ יש גם במדינות שהן מעצמות כדורגל. המצב שם אפילו גרוע יותר.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל העניין זה שאנחנו חיים במדינה כזאת שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות כל כך אטומים וטיפשים.

12. Don Joan Roman Member

מסכים איתך במשפט הזה ובכל מהש כתבת אבל אתה לא יכול לדרוש מחוברת אנשים לא להיות גזעניים ואלימים כשיו"ר ההתאחדות שלך הוא בן אדם גזען ואלים.

13. George Best Member

וזה קשור כי?
    אם לוזון לא היה היו"ר, אתה חושב שאוהדי מכבי לא היו נוהמים?
    אין קשר ללוזון, הקשר הוא לחינוך מהבית, שם הכל מתחיל ונגמר.

14. FelaKaT Member

כנראה שיש את החינוך הזה יש בכל פינה בעולם. ישראל היא לא זאת שהמציאה את הגלגל.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ועדיין, פה אנשים לא צריכים להיות אטומים.

אבל עזוב אין לך מה להתווכח בכלל בנושא הזה.