הכדורגל מאבד מהטעם שלו- אנחנו בדרך הבטוחה למטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/5/07.

1. Don Joan Roman Member

ברור שזה מתחיל מהבית, אבל כאשר גם יו"ר ההתאחדות שלנו הוא אדם כזה זה אומר דרשני ואם אתה לא מבין את זה אז כנראה נוח לך להאשים רק את "החלשים".

2. FelaKaT Member

רק פה?

ברור שאין מה להתווכח, צריך לעשות לאותם אנשים את אותם הדברים שלא רצית להגיד.

בכל מקרה, מסתבר שאוהדי מכבי נהמו בשביל שאוהדי בית"ר לא יוכלו להגיע למשחק מולה ולחגוג את האליפות.

3. George Best Member

לא נוח לי להאשים רק את החלשים, אבל מה אתה רוצה שאני יעשה?ידרוש להעמיד לדין את לוזון בגלל שתחת כהונתו כמה אוהדים נהמו?לוזון במקרה הזה לא אשם, מי שאשמה היא מערכת המשפט בארץ, מבט למולדת הכדורגל, אנגליה, שם כל נהמה קטנה מביאה אותך לכמה שנים טובות בכלא והרחקה להרבה מאוד שנים ואפילו לכל החיים ממגרשי הכדורגל, ברגע שזו תהיה הענישה לכל הנוהמים המגעילים בארץ, תאמין לי שהחוליגנים האלה יפחדו לפתוח את הפה.

"אבל כאשר גם יו"ר ההתאחדות שלנו הוא אדם כזה זה אומר דרשני ואם אתה לא מבין את זה אז כנראה נוח לך להאשים רק את "החלשים".
    קל לדוגמא את אולמרט.הוא גנב, וצריך לשבת מאחורי סורג ובריח, ואם הוא לא היה רה"מ אז הוא עכשיו היה יושב שם.אבל זה לא אומר שאם בא איזה הומלס שגונב, הוא לא צריך לשבת גם בכלא, בגלל שהוא "חלש".

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/07
  4. Don Joan Roman Member

אתה לא הבנת את הכוונה שלי ואני לא רוצה להרוס את הדיון הזה ללירן אז אין לי בעיה להמשיך איתך בפרטי ולא כאן.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבר'ה הדיון הזה היה אמור להיות הוצאת עצבים, לא ציפיתי לתגובות בכלל.
    אין לי בעיה שתגיבו אבל רק דברים שקשורים לכדורגל. לא פוליטיקה ושטויות. (אריאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

6. Andrea21 Member

זה מעשה אגואיסטי,ואני מאחל לכל אותם אנשים שעשו זאת להישרף בגהנום,גם אני אוהד מכבי ולא רוצה שביתר תחגוג אליפות אצלנו בבלומפילד,אבל בחיים לא הייתי חושב על מעשה מגעיל כזה,פשוט לא יאומן,אנשים חושבים רק על עצמם,אגואיזם בשיאו,ומבחינתי,זה עוד יותר חמור שהם נהמו בשביל אינטרס.

7. Riki Member

בואינה שאתם נסחפים אתם ממש אבל ממש נסחפים.

כמו שארמן אמר, אומנם זה מקרה מצער ומביש שאני מגנה בכל תוקף, אבל אי אפשר ליחס את זה לחלוטין למדינתנו הקטנה בלבד. ממש לא במקום תגובות סטייל ישראל חרא של מקום בלה בלה בלה. אני לא נוהמת ולא נהמתי בחיי בכדורגל או הערתי הערה גזענית. אז יש ויש.
    וזוהי תופעה מוכרת בכל אירופה שמידי שנה ושנה נערכים קמפיינים גדולים כדי להאבק בזה עם מיטב הכדורגלנים.

בקיצר חבר'ה, זה יכול להיות אחלה דיון נגד גזענות, אבל זה לגמרי לא רק אצלנו.

לירן, רגיעון של הדס, שתיי כפיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

8. לא מצאתי כינוי Member

כל כך כואב לי על קאמנאן, ובפרט - על הקריאות הגזעניות במגרש. להוציא את הקריאות המכוערות האלו במגרש אנחנו לא נצליח, ולדעתי מה שיאניק צריך לעשות זה להתעלם. הוא צריך להבין שרוב אלו שנוהמים לשחקני שחומי עור נוהמים בלי לדעת בכלל למה, הם לא באמת שונאים שחורים. הם עושים את זה או מטימטום, או מעצבים לא קשורים. לא שאני מצדיק את זה, ולהפך - אני חושב שצריך להחמיר בעונשים של קריאות גזעניות. אבל בנתיים, כל עוד לא עושים כלום (וגם לא יעשו), קאמנאן צריך לנסות לא להתייחס לאידיוטים הללו, רובם ככולם ילדים מטומטים עם מח של ציפור שאין להם שמץ של הבנה לגבי הנהמות שהם מוציאים מהפה שלהם. העונשים לא צריכים להיות קולקטיבים וקבוצתיים במקרה הזה, אלא רק פרסונלים. וככה, אולי גם תבוא ההרתעה והפחד מהעונש, בהם מי שנתפס נוהם פשוט יעצר במקום. מה יעזור לקנוס קבוצות? כלום, כלום.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה של חלק מהאנשים שהיו פה היא בעצם מה שאמר קמנאנן,אחרי שהיהודים עברו את השואה
    ובכל מיני מקומות בעולם יש אנטישמיות נגדם,דווקא המדינה של היהודים צריכה להיות קצת פחות אטומה
    לגבי הדבר הזה.

ברור שזה לא קורה רק בארץ[מוסטרליץ' בעצמו אתמול קרא לאנסומבו כושי] אבל פה לדעתי זה צריך
    לקרוא פחות,כמו שמישהו אמר פה..אם מישהו יקרא לבניון יהודי מסריח מדינה שלמה תעלה עליו,אז למה
    יש פה אוהדים מפגרים שנוהמים כמו בהמות לעבר שחקנים שחומים??

וד"א ריקי צריכה להפסיק לנהום אל אנשים מקריית אונו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Gooner Member

אין עם מי לדבר במדינה הזאת,אני לא הולך להרבה משחקים בארץ (מהסיבה פשוטה שאני לא תומך בשום קבוצה)אבל מידי פעם יוצא לי ללכת למשחקים של הפועל עכו רק בשביל הקטע, כשנכנסים לתוך האצטדיון זה נראה כאילו שהגעתי לפארק קארוואנים בדרום ארה"ב,ילד קטן עומד עם אבא שלו שמקלל בלי הפסקה כל המשחק,בחורות ערסיות שבאות לתפוס זיון ונשענות על הגדר בלי להסתכל על המשחק,ילדים קטנים שזורקים את הכדורים שהם הביאו מהבית אל המגרש כדי לעצור את המשחק ולהציק לשחקנים,וכמובן היריקות אל הקוונים והשוערים,איפה שיש אפשרות הכי קטנה לפגוע במישהו-הם יעשו את זה,למה?!מהשעמום!כי בחיים שלהם הם כל-כך כלום שאין להם אפשרות לפגוע בשום דבר גם אם הם רוצים (הו והם ורוצים!!).
    הבהמות האלה לא מייצגים את המדינה שלנו,נכון שאנחנו מדינה משוחררת וקצת חסרת רסן ותרבות,אבל לרובנו יש לב טוב והבנה של הדברים שאנחנו עושים וכמובן -קו אדום-,לאנשים האלה אין,הגיע הזמן לעשות קצת בלאגן...כל מי שייתפס נוהם לשחקן או קורא לו בצורה גזענית-ישר לתחנת משטרה.
    אנחנו חיים בביצה

11. Patrice_Evra Member

הכותרת של הנושא הזה רחוקה מלהיות נכונה..

נכון העונה הזאת הליגה חלשה..אבל אי אפשר להגיד את זה..חצי מהקבוצות עשו רכש ענק וצריכים עוד זמן להתחבר..

לדעתי הרמה היא כזאת כי בקבוצות כמו ביתר זרים ברמה בינונית מאוד..תופסים מקום של צעירים מבטיחים..

כמו ברוכיאן עמית בן שושן טוטו תמוז ..

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם נופלים על הזרים,כולם לוקחים את הזרים של בית"ר בתור דוגמא רעה [ובכלל מתעלמים מבואטנג ומירוסביץ'] אבל שוכחים שיש פה לא מעט זרים מצויינים שמשפיעים על הקבוצות שלהם כמו דה הזרים של כפ"ס,הרצליה ועוד לא מעט זרים בליגה.

הליגה שלנו לא טובה לא רק בגלל הזרים אלא בגלל כולם,אבל איכשהו נוח לנו להאשים את הזרים.

13. Sarek Member

היום דווח שהאוהדים שהתפרעו אתמול מחוץ לאצטדיון וינטר יורחקו לחודש מהמגרשים. חשוב לזכור שנותרו רק שבועיים לסיום העונה, כלומר העונש בכלל לא ימוצה עד תום.

כשאני מדבר על חוסר הרתעה, זו דוגמא קלאסית לכך שהענישה לא מספיק חמורה.

14. Don Joan Roman Member

שיתנו להם שנה בלי כדורגל, בפעם הבאה הם לא יעשו בלאגן.
    זו הענישה שצריכה להיות, לא משחקי רדיוס וקנסות לקבוצות אלא עונש ממוקד של המשטרה כלפיי אותו מפר סדר.

15. Nevermore Member

ברוכיאן-בן שושן-תמוז שיחקו הרבה יותר מהברזילאים של בית"ר. כשברזילאים שיחקו זה היה בגלל שהישראלים היו חלשים ובצדק.

בית"ר קבוצה בינונית בגלל הילדים הבינוניים שלה.