הכח עמידר רמת גן 08/09: מפסידים במבחנים לנצרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י skipi, ‏17/7/08.

1. Don Joan Roman Member

דוגרי כל הזמן הם עם "אכלו לי, שתו לי" גם כשלא אכלו להם כלום כמו במשחק האחרון.

2. בזנטוש Member

להכח אין זכות קיום בתור קבוצה בליגה הבכירה. מועדון עם מעט מאוד אוהדים ומחלקת נוער שלא מייצרת מספיק שחקנים טובים לקבוצה בליגה הראשונה, אין זכות קיום בליגה הבכירה. בני יהודה לדעתי במתכונת הנוכחית גם לא תוכל לשרוד בשנים הבאות. אמנם יש לקבוצה קהל אבל אין כמעט דור חדש של אוהדים כי לקבוצה משבר זהות גדול - מצד אחד היא מזוהה עם דרום ת"א ואור יהודה מצד שני היא משחק בבלומפילד שנחשב למגרש של הצפונים של תל-אביב בגלל שהמגרש בשכונת התקווה לא תקני למשחקי ליגת העל. תוסיפו לזה שבדרום ת"א חלק גדול מהאוכלוסיה היא עולים חדשים שלא גדלו על בני יהודה בבית ובשכונה, ותקבלו תמונת מצב עגומה. לדעתי בני יהודה והכח עמידר צריכות להתאחד ולהפוך לקבוצה שמייצגת את דרום ת"א ושכונות העמך של ר"ג. זה הדבר היחיד שיוכל לגרום לקבוצות האלה להישאר בקדמת הבמה לטווח הארוך.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כולם כעת יודעים כבר טוב מאוד - למי למי יש יותר צרות

בית משפט השלום בתל אביב נעתר היום לבקשת חברת אהרון את גלעדי בע"מ והוציא צו עיקול זמני
    בסך של 1,056,168 ש"ח על נכסי הכח עמידר רמת גן ועל נכסי בעליה ומנהליה, אנשי העסקים נמרוד ורד וגל יוסף.

http://img383.imageshack.us/img383/8941/ye0208766wasm7.Xxx
    גל יוסף. הצרות פוקדות את קבוצתו.

חברת אהרון את גלעדי טוענת כי המועדון חייב לה את הסכום עבור עבודות חשמל ותאורה שבוצעו
    על ידה באיצטדיון וינטר, כחלק מהשיפוץ המקיף שנערך בשנת 2006, לקראת עליית הקבוצה לליגת העל.

עפ"י התביעה, העבודות בוצעות בהיקף של כ-3.5 מיליון ש"ח, מהם שולם רק חלק ע"י הכח עמידר.
    השיפוץ כלל התקנת עמודי תאורה חדשים וחידוש תשתית החשמל באיצטדיון.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המגן הימני תומר חליבה, ששוחרר מבני לוד, חתם בקבוצה עד לסיום העונה.

חלוץ הקבוצה בעונה שעברה, אדריאנו "קאנו" מרציאנו,
    שמשחק בקבוצת פרוספרה הברזילאית, יצר קשר עם דהאן וביקש לחזור לשחק תחתיו.

http://img167.imageshack.us/img167/1276/4265395yk5.Xxx
    מרציאנו במדי הכח. יחזור לקבוצה?

קאנו היה ממצטייני הקבוצה בעונה הקודמת ונחשב לאחד מגיבורי העלייה.
    השחקן היה אמור להמשיך עונה נוספת, אך הכח לא יכלה לעמוד בעלויותיו.
    כעת, כששוחררו קאן ג'מה, רוברט באדג'י ואיב ג'ידה והתפנה מקום בתקציב, מקווים בקבוצה להחזיר את החלוץ הברזיאלי.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך הם בכלל חשבו על האפשרות לוותר עליו בתחילת השנה. חלוץ טוב מאוד, שלדעתי אם יגיע, כבר אחרי חצי העונה הזו יהיה מבוקש מאוד בין קבוצות הליגה.
    תומר חליבה זו החתמה טובה לקבוצה כמו הכח עמידר רמת גן. אמנם שחקן לא יציב, אבל יש לו נסיון בליגה הראשונה, מה שלרוב הסגל של הכח עמידר רמת גן אין.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/09
  6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא יודע לגבי חליבה כי לא עקבתי אחר השחקן, אך לגבי מרציאנו אני מסכים איתך לחלוטין.
    ללא ספק היה השחקן הכי טוב, לטעמי, בקבוצה אשתקד, תרם הרבה ויש לו חלק לא קטן בעלייה.
    הייתי רוצה לראות אותו שב לכדורגל הישראלי ובפרט, לליגת העל, יש לו איכויות והוא יודע כדורגל,
    אם וכאשר יבוא ויציג יכולת טובה בקבוצה של דהאן, אז אין ספק שהוא יהיה מבוקש בין קבוצות גדולות יותר מהכח ע. רמת גן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/1/09
  7. Number 8 Member

http://www.one.co.il/Article/08-09/1,1,19,0/130071.html

מה שמזכיר לי שטסתי לפני שבועיים ללונדון, ראיתי את דודו דהאן בדיוטי פרי. אני ואבא שלי שאלנו אותו לאיפה הוא טס, והוא אמר לראות שחקנים(בין היתר אמרנו לו שיביא שחקן זר למכבי במקום ג'ונסון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ). אני לא יודע האם באמת הוא טס לראות שחקנים או טס לענייניו האישיים, אבל יש משהו בדבריי הקבוצה...

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

טאקורה קרע את הרצועה וגמר את העונה
    דווקא אחרי ההיחלצות מהמקום האחרון בליגה, עם הניצחון 0:1 על קרית שמונה,
    קיבלו בהכח עמידר ר"ג בשורה מאוד לא נעימה: המגן הניגרי, מייקל טאקורה, גמר את העונה.
    טאקורה נפצע במשחק בשבת ובדיקה שנערכה לו גילתה קרע ברצועה החיצונית בברך, פציעה קשה שמחייבת תקופת החלמה ארוכה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/Black354X281/123180.Xxx
    טאקורה. גמר את העונה.

דודו דהאן בתגובה: "זו מכה קשה עבורנו, מייקל הוא אחד השחקנים הטובים שלנו העונה.
    זו אבידה כפולה – מקצועית וחברתית, הוא השתלב בצורה נהדרת בקבוצה".

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו אותה פציעה כמו של בוזגלו לא?

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא נראה לי, הבנתי שהשחקן שיחק במשחק הגומלין הערב, כך שזה בהחלט מוזר. כנראה לא משהו רציני ...