הכשלון בליגת האלופות .

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י dotbhkt, ‏8/5/07.

1. Ampelmann Member

מילאן היא מעצמה, ללא ספק. אבל אפילו אתה חייב להודות שהשנה ובשנה שעברה הם היו כלום בכדורגל והיגיעו לאן שהגיעו הרבה בעזרת מזל...לגיטימי? מאוד! משמח? לא את כולם.

2. צ'וצ'ו קמביאסו Member

כי ליגת האלופות זה בדיחה זה לא ליגה! זה גביע!

ליברפול שהיתה מקום 5 באנגליה לקחה את זה זה כזה דבר מפגר!

מילאן שהיא מקום 4 תזכה בזה העונה, ואני חשבתי שבליגת האלופות צריכות לשחק רק אלופות אחרת למה קוראים לזה ליגת "האלופות", אתם רואים שהמפעל הזה הוא סתם מפעל של כסף והפתעות זה מה שהוא זה לא כמו פעם שרק אלופות באמת שחקו שם, אלופות בליגות שלהם! ואתם יודעים את זה!

3. dotbhkt Member

לקחת מועדונים גדולים ולקחת מועדונים קטנים ושמת אותם באותו המשפט .

שוב , ריאל מדריד , מנצ'סטר יונייטד ובאיירן מינכן , בשנים שהם היו בשיא הם לקחו כול תואר שרק עמד להם בדרך , וזה בתקופה שהעומס היה פי 2 ממה שהוא עכשיו (שלב בתים שני )

את אינטר הכנסת למשפט שלך כי זאת קבוצתך האהודה , אך הרשה לי לומר לך שהיא אף פעם לא הייתה מעצמה באירופה ,ובאיטליה יובנטוס הרבה לפניה , היא לא שייכת לדיון הזה .

בדיוק , אותו המזל אגב , לא היה מגיע אילו היו 2 שלביי בתים (לדעתי)

עם כול הכבוד לתארים ולמעמדים בהם היא מבקרת , לדעתי היא לא קבוצה קטנה , אלה סופר קטנה .
    אני לא רואה אותה אף פעם עומדת כמו באיירן מינכן , ריאל מדריד , מנצ'סטר ויובנטוס באירופה , אפילו שלשלוש מהם יש פחות תארים , לדעתי הם סיפקו לנו הרבה יותר מאשר מילאן מספקת .
    החל מבחינת כדורגל נטו , דרך משחקים בלתי נשכחים ועד לתארים שהגיעו בזכות שניי הדברים הקודמים שאמרתי ולא כתוצאה ממזל/משחק טוב אחד .

עוד כמה שנים אני לא אזכור כלום מהעונה המגעילה הזאת וגם לא מהעונות הקודמות .
    הכדורגל הפך להיות "עוד דבר" , כול שנה מחדש יש את שמינית הגמר , רבע הגמר , והגמר , אך בלי שום דבר יוצא דופן .

מתגעגע לתקופות של זידאן , אפנברג באקאם,גיגס , ברקאמפ .

קבוצה שמגיעה למעמדים האלו כול פעם מחדש (וממש לא בצדק ) גורמת לי להיות אנטי .

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/07
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה שטויות. מילאן אף פעם לא מוצגת כאחת המקבוצות הפייבוריטיות לזכות בתואר בעיקר בשל היחס המועדף לכל יתר הקובצות, ההמעטה בערכיה של מילאן הוא טעות. גם מול היונייטד רבים מהאנשים אמרו כי יונייטד טובה יותר ולכן היא גם זאת שתעלה, וגם בגמר יש לא מעט אשר טוענים כי ליברפול היא הפייבוריטית בהתמודדות הזאת. אם נסתכל על השנים האחרונות נראה שמילאן זכתה ביותר תארים משזכו הרבה מאוד קבוצות שמוזכרות פעם אחר פעם כפייבורטיות לגמר, אז בגלל שמילאן מקבלת פרסום מועט יחסית ליתר הקבוצות היא קבוצה קטנה? נו באמת.

5. Andrea21 Member

מילאן הייתה כלום בכדורגל?
    מילאן היא הקבוצה היחידה בעונה שעברה שעמדה שווה בשווה עם ברצלונה,טוב נו,יתרון קל לברצלונה לא משהו משמעותי.

העונה 3-0 על מנצ'סטר יונייטד במשחק מדהים,פשוט מדהים,זה הרבה יותר מכלום.
    וגם ה2-0 באליאנז ארינה הוא ניצחון מדהים,אנשים נוטים לזלזל בו אבל לבוא בעמדת פיגור לאליאנז ארינה ולתת 2 גולים כל כך יפים ולהשתיק את כל האיצטדיון המדהים הזה,זה גם,הרבה יותר מכלום.

dotbhkt
    אתה מתגעגע לזידאן?,יש לך מול העיניים את קאקא, השחקן הכי טוב בכדורגל העולמי, יוהאן קרויף הגדול אמר שהוא השחקן היחיד שמזכיר לו את עצמו.

מילאן קבוצה סופר קטנה?
    אני עוד שנייה מתפוצץ וכותב פה 20 עמודים,אבל עזוב אם אתה אומר ככה אתה לא שווה את זה.

6. צ'וצ'ו קמביאסו Member

נו ברור שריאל מדריד באיירן ומנצ'סטר יונייטד היו בשיא והגיעו למעמדים האלה, אבל אני מדבר על פני עונה שלמה ריאל לקחה שנה אליפות שנה ליגת האלופות, היא לא הצליחה לזכות בשתיהם באף עונה, באיירן ומנצ'סטר הצליחו! אבל גם זה היה במזל, וגם יובה לא זכתה באף עונה בשתיהם אלא היא זכתה באליפות ב-95 וגביע אירופה ב-96 זה שנה אחר שנה!

זה נורא קשה ואתה יודע את זה שזה נורא קשה.

7. dotbhkt Member

מבחינת התארים מילאן היא מקום שני אחריי ריאל , אין ספק , עובדות קרות .

מבחינתי , כול עוד היא תמשיך לשחק איך שהיא משחקת היא אף פעם לא תיהיה גדולה .
    אי אפשר להשוות בינה לבין הקבוצות הגדולות שהיו כמה שנים קודם לכן .

קאקא וזידאן באותו משפט ?
    :aaarofl:

בחור , אני לא מאותם האנשים שמיד אחריי הצמד שלו באולד-טאפורד יצאו בהצהרות שהוא הטוב בעולם , הוא לא מגיע לקרסוליים של זידאן .

תבין , עכשיו זאת תקופת השיא של מילאן (כול ה 5 שנים האלה ) - ותראה איך היא נראית , כול עונה אותו דבר .
    זה פשוט בושה .

8. Andrea21 Member

תקופת השיא?
    חח מה אתה אומר,מילאן בעונת השפל שלה בשנים האחרונות ובכל זאת היא בגמר,זה מצביע על קבוצה גדולה באמת.

בקשר לקאקא,הוא עוד לא זידאן,אבל אין לי ספק שהוא יהיה והוא יכול להיות גם יותר גדול.
    ולהזכיר את שתיהם באותו משפט זה לא כזה מצחיק.

9. צ'וצ'ו קמביאסו Member

לא מילאן קבוצה טובה היא מבקרת הרבה שנים במעמדים הגבוהים, אני לא חושב שהיא כזאת ווינרית, כי היא הפסידה איזה 3 גביעים בשנים האחרונות אחרי שהם היו כבר בידיים שלה, היא הפסידה ללה קרוניה 4-0 אחרי שניצחה 4-1 בסן סירו והגביע היה בידיים שלה עם היא היתה עוברת את לה קרוניה, היא הפסידה בפנדלים לליברפול אחרי שהיה לה 3-0 בידיים וגביע בידיים שלה, היא הפסידה לברצלונה 1-0 שהיא החטיאה הרבה מצבים בסן סירו במשחק הראשון, מילאן קבוצה של מעמדים גדולים, אבל היא לא עד כדי כך ווינרית כמו ריאל של זידאן-ראול-מורינטאס, שלקחה 3 אליפיות ספרד ו-3 גביעים אירופה ב-6 שנים אני חושב.

אבל צריך לתת קרדיט למילאן על העפלה לגמר! הגיע להם הפעם בניגוד לפעמים קודמות! וזה בגלל שיונייטד הגדולה דאגה לא להופיע למשחק ולתת למילאן לפרק אותה.

10. dotbhkt Member

בדיוק לתגובה כזו ציפיתי .
    אתה מנסה ליצור את מילאן כקבוצה גדולה , ולהגיד שהיא בשנת שפל , ושבכול זאת היא הגיעה לגמר .
    ובשנים שהיא טובה - היא כנראה בטוח תגיע לגמר .

אז תקשיב , מילאן כול השנים מציגה אותה יכולת , זאת לא שנת שפל , זאת שנת שיא , וזהו השיא של מילאן , ה 5 שנים האלה הם השיא של המועדון הזה .
    ובדיוק על זה אני מדבר , ה 5 שנים האלה קטנות בהרבה הרבה הרבה מהשיא של מנצ'סטר , באיירן וריאל

ואם אתה ממשיך לטעון שה 5 שנים האלה הם לא השיא של מילאן , באמת חבל לצטט אותך .

קאקא לא משתווה לזידאן בשום פרמטר , זידאן הוא לדעתי השחקן הגדול ביותר שהיה איי פעם .
    הוא שחקן קלאסה , שחקן שכמוהו נוצר 1 ל 100 מיליון .

אי אפשר להשוות שחקן שלא עשה כלום ושעוד לא הוכיח כלום (צמד בסאן סירו ? - חברו לקבוצה - רונאלדו הבקיע שם שלישיה , זה לא אומר כלום )
    לשחקן גדול כמו זידאן , שהאריך את החיים לכול אוהדיי ריאל בפרט , ולכול אוהד כדורגל ניטרלי בכלל .

וכן , במונדיאל האחרון , כשקאקא ורונלדיניו היו אמורים להיות בשיא , צרפתVS ברזיל =זידאן גדול אחד במשחק שלא ישכח , אבל זה כבר נושא לדיון אחר .

11. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אבל אתם מדברים על קאקא ורונאלדיניו וזידאן, אבל מי הגדול מכולם? האיש שלקח לאיטליה את המונדיאל, והשחקן הגדול בטורניר, ללא ספק מרקו מטראצי!@

חח אני יודע שיתחילו לצחוק עליי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אבל הוא הבקיע את ה1-1 מול צרפת וגם בפנדלים פנדל מנצח והוציא את זידאן מהמשחק, הוא האיש של הטורניר ושל העונה, על תשכחו גם במשחק האליפות של אינטר הוא כבש צמד בסיינה, אין ספק שהוא איש של משחקים גדולים..

12. Andrea21 Member

מבחינת התארים מילאן היא מקום שני אחריי ריאל , אין ספק , עובדות קרות .

מבחינתי , כול עוד היא תמשיך לשחק איך שהיא משחקת היא אף פעם לא תיהיה גדולה .
    אי אפשר להשוות בינה לבין הקבוצות הגדולות שהיו כמה שנים קודם לכן .

קאקא וזידאן באותו משפט ?
    :aaarofl:

בחור , אני לא מאותם האנשים שמיד אחריי הצמד שלו באולד-טאפורד יצאו בהצהרות שהוא הטוב בעולם , הוא לא מגיע לקרסוליים של זידאן .

תבין , עכשיו זאת תקופת השיא של מילאן (כול ה 5 שנים האלה ) - ותראה איך היא נראית , כול עונה אותו דבר .
    זה פשוט בושה . [/QUOTE]
    תקופת השיא?
    חח מה אתה אומר,מילאן בעונת השפל שלה בשנים האחרונות ובכל זאת היא בגמר,זה מצביע על קבוצה גדולה באמת.

בקשר לקאקא,הוא עוד לא זידאן,אבל אין לי ספק שהוא יהיה והוא יכול להיות גם יותר גדול.
    ולהזכיר את שתיהם באותו משפט זה לא כזה מצחיק. [/QUOTE]

בדיוק לתגובה כזו ציפיתי .
    אתה מנסה ליצור את מילאן כקבוצה גדולה , ולהגיד שהיא בשנת שפל , ושבכול זאת היא הגיעה לגמר .
    ובשנים שהיא טובה - היא כנראה בטוח תגיע לגמר .

אז תקשיב , מילאן כול השנים מציגה אותה יכולת , זאת לא שנת שפל , זאת שנת שיא , וזהו השיא של מילאן , ה 5 שנים האלה הם השיא של המועדון הזה .
    ובדיוק על זה אני מדבר , ה 5 שנים האלה קטנות בהרבה הרבה הרבה מהשיא של מנצ'סטר , באיירן וריאל

ואם אתה ממשיך לטעון שה 5 שנים האלה הם לא השיא של מילאן , באמת חבל לצטט אותך .

קאקא לא משתווה לזידאן בשום פרמטר , זידאן הוא לדעתי השחקן הגדול ביותר שהיה איי פעם .
    הוא שחקן קלאסה , שחקן שכמוהו נוצר 1 ל 100 מיליון .

אי אפשר להשוות שחקן שלא עשה כלום ושעוד לא הוכיח כלום (צמד בסאן סירו ? - חברו לקבוצה - רונאלדו הבקיע שם שלישיה , זה לא אומר כלום )
    לשחקן גדול כמו זידאן , שהאריך את החיים לכול אוהדיי ריאל בפרט , ולכול אוהד כדורגל ניטרלי בכלל .

וכן , במונדיאל האחרון , כשקאקא ורונלדיניו היו אמורים להיות בשיא , צרפתVS ברזיל =זידאן גדול אחד במשחק שלא ישכח , אבל זה כבר נושא לדיון אחר . [/quote]
    שמע זה לא השיא של המועדון הזה.
    השיא היה בתחילת שנות ה90.
    מ89 עד 95 מילאן הייתה 5 פעמים בגמר(!)וניצחה 3 פעמים!

ובשנים האחרונות דווקא שבאמת היינו הכי טובים באירופה לא הצלחנו לקחת תגביע,2004 ו2005.

בקשר לקאקא,
    הוא סה"כ בן 25,יש לו פוטנציאל אדיר,ובנבחרת ברזיל של המונדיאל הוא היחיד שהראה כדורגל,יש לו עוד זמן כדאי להגיע לרמה של הגדולים באמת,אבל אין לי ספק שהוא יגיע.

13. -=Messi=- Member

נו ברור. גם גרוסו שלקח את איטליה שחקן של רגעים גדולים והוא יותר גדול מזידאן וקאקה. אין ספק זה לא נתון לוויכוח.

בקיצור, השוואות חסרות טעם בין קאקה לזידאן. תנו לבחור לסיים את הקריירה שלו, בינתיים זידאן יותר גדול, והוא עשה הרבה יותר, אבל יש לקאקה עוד שנתיים-שלוש להגיע לשיא הקריירה שלו.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהתחלה עוד רציתי להגיב ברצינות, אבל אין טעם.
    dotbhkt - אתה אומר הרבה מאוד דברים שמבוססים על דימיון פורה. אם היית מגבה לפחות את הדברים שלך, אולי היה אפשר לפתח פה דיון יותר רציני.
    כמו שאמרו פה לפני, עובדתית, מאז ביטול שלב הבתים השני יש יותר משחקים מעניינים ובערך אותו מספר של סינדרלות שמגיעות רחוק.
    בנוגע למילאן - אתה מדבר כל כך הרבה שטויות שאני פשוט לא יודע מאיפה להתחיל... תצא לכמה רגעים מהאתר הזה, תבדוק תוצאות מהשנים האחרונות, תשאל כמה אנשים שראו משחקים של מילאן (ושלא כמוך - אין להם זיכרון סלקטיבי) ואחר כך תחזור. עד אז אתה לא ראוי לתגובה מפורטת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/5/07
  15. guyholl Member

אני מעדיף את השיטה העכשויית.לדעתי זה לא משנה כמה שלבי בתיים יהיו תמיד כמעט תמיד שלב בייתים יהיה משמעם.כל מה שאתה צריך זה לנצח שלושה משחקים מתוך שש(למרות שגם 2 ותיקו אמורים להספיק)אז מה שקורה שקבוצה באה נותנת את כל מה שיש לה שלושה משחקים ואז הולכים לכמה משחקים משעממים.כך זה יהיה כמעט בכל בית לכן לדעתי הנווקאוט עדיף למרות שגם שם יש יותר מדי משחקים משעמים אך יש יותר מותחנים.

אבל הדרך היחידה לדעתי להפוך את המפעל הזה לסופר מעניין זה לדעתי היא לתת רק לשני הראשונות להיות בליגת האלופות ולהתחיל ישר מ16קבוצות בלבד(משלב בתיים כמובן ואז ישר לרבע) וכך לדעתי הטורניר יעבור להרבה יותר מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/07