הלבטים הקשים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏4/5/03.

1. Julian Joachim Member

לפני המשחק היו לי לבטים קשים.

אם לידס מנצחת היא נשארת ליגה - ומנצ'סטר זוכה באליפות.
    אם לידס מפסידה היא בסכנת ירידה אך יש סיכוי כלשהו שארסנל תגנוב למנצ'סטר את האליפות.

בסופו של דבר על אף השנאה העזה שלי למנצ'סטר והפחד ממה שמשה יעשה פה אחרי שהם ייקחו אליפות - החלטתי שאני רוצה ניצחון בכל מחיר, ואני רוצה שלידס יסיימו יפה את העונה.

אז כן - בניגוד לליהי אני מרוצה. אני שמח וחגגתי בגול של וידוקה (נבדל שמבדל האף של קיואן הסתיר כמו שקירק אמר לי).

אה, ויכול להיות מצב תיאורטי שאם צ'לסי יסיימו בין 4 הראשונות לידס ניצחה את כולן - הישג מדהים בהתחשב בעונה הנוראית...

ליהי - הכדור אצלך.

2. ליהי Member

השיקול שלי לגבי המשחק היה כזה:

במקרה ולידס תנצח ----> זה יבטיח לה את ההישארות בליגה אומנם, אבל על אותו הגל גם ינחית את המכה הקשה ביותר שאוהד לידס יכול לספוג (כשהקבוצה שלו לא יורדת ליגה כמובן) וזה להגיש למנצ'סטר יונייטד את האליפות על מגש של כסף.
    כולם יודעים ששנאה לקבוצה הזאת זו לא שנאה רגילה, זו שנאה מהקרביים .(אפילו וידוקה שהוא השרלילה של הקבוצות באנגליה עבר כבר על כולן מלבד מנצ'סטר) ולכן העדפתי המשחק לסכן את עורה של הלבנה שלי, להתפלל קצת יותר משחק הבא אבל רק שמנצ'סטר לא תקח אליפות. עם זה אני כבר לא יוכל להתמודד.
    במקרה וארסנל תנצח -----> אז ללידס יהיה יותר קשה שבוע הבא, אבל זה יכול ולהרוס למנצ'סטר יונייטד עונה חלומית.
    זאת הפעם הראשונה מזה קצת יותר משלוש שנים שהתפללתי שלידס תפסיד במשחק. אבל ממש ממש חזק, וכרגיל,היא נתנה את ההופעה של החיים שלה.
    :roll:

3. Julian Joachim Member

לא העדפת בזמנו את הפועל?

וליהי מה אני אגיד לך אם היינו יורדים ליגה ומנצ'סטר הייתה לוקחת אליפות (תסריט די ריאלי) הייתי מתאבד. אני אמנם שונא בכל מאודי את השדים האדומים אך אוהב יותר את לידס. אבל מה אני מצפה מאוהדת הפועל שתבין...

4. ליהי Member

:evil: רציתי שהפועל תנצח בדיוק בגלל שלא רציתי שלידס תגיע לאיפה שהיא היום ותתרכז בליגה ושנינו יודעים את זה

אבל אם אין לך ציפיות גבוהות ממני אני ירשה לעצמי להגיד שלא האמנתי שלידס ירדו ליגה והעדפתי שעל הדרך מניו לא תקח אליפות

יש אנשים שזוכרים קצת אחורה. :arrow: :roll:

5. bentovman Member

אממממ....אני אוהד מנצ'סטר בעיקרון (אפילו ישבתי באנפילד ביציע של ליברפול וצעקתי יש בגול של מנצ'סטר כשכל הקהל בשקט(וכולם נעצו בי מבטים מפחידים כאילו הם עומדים לאכול אותי), אבל אני לא מתכחש לסימפטיה הגדולה שלי ללידס...
    ככה שאני יוצא דופן...
    אני שמחתי מאד שלידס ניצחו כמובן...משתי הבחינות..
    ליהי - לפני המחזור הזה היה סיכוי יותר גדול שלידס תהיה מתחת לקו האדום מאשר שמנצ'סטר לא תישאר מקום ראשון עד סוף העונה..אז גם אם לידס היו מפסידים מנצ'סטר היו לוקחים אליפות מתישהו ולידס היו יורדים...

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי וLUFC אתם אוהדי הצלחות.
    וליהי זה כמובן גם לגבי האהדה שלך להפועל תל אביב,את מסוג אנשים שאוהדים אותה בגלל ההצלחות,ומתה על זה שאנשים יורדים על הבונקר של הפועל,כדי להיכנס בהם.
    לרצות שהקבוצה שאתה אוהד בארץ/בחו"ל תפסיד בגלל השינאה לקבוצה שנייה,במיוחד במצב שלידס היו(קריטי בתחתית)זה פתאטי,ועצוב.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

המממ.....

אוהד מנצ'סטר (יונייטד שיהיה ברור), קרא לשני אוהדי לידס, במיוחד אחרי העונה האחרונה, אוהדי הצלחות.

אני חוזר,
    אוהד מנצ'סטר יונייטד קרא לשני אוהדי לידס אוהדי הצלחות.

נשבע לכם שאם הוא היה צודק הייתי מפסיק להתעניין בכדורגל.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מס' עובדות:
    נכון שאני אוהד יוניטד,אבל אני בנוסף אוהד הפועל באר שבע,לא קבוצה שלוקחת כל שנה תואר,ובכל זאת הייתי השנה בכל המשחקים.
    והנה פרט בשבילך,אני כל השנה,גם כהספדתם את היוניטד,וגם כשאליפות ליוניטד נראתה רחוקה נשארתי נאמן ליוניטד(לא כמו אנשים מסוימים בפורום שעוברים מקבוצה לקבוצה),אז בבקשה אל תדבר שטוות(מה שלאחרונה אתה אומר בלי הפסקה).
    שני אנשים,אומרים שהם מעדיפים שהקבוצה שלהם תפסיד,אפילו אם זה יגרום לקבוצה שלהם לרדת ליגה,רק כדי שלקבוצה שהם שונאים עוד יהיה סיכוי קטן לאבד את האליפות,כמו שאמרתי פתאטי ועצוב.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובקשר לעונה של לידס,להזכיר לך לא מדובר באיזה צפרירים חולון,מדובר בקבוצה שהגיעה לפני כמה שנים לחצי גמר ליגת האלופות,מדובר על קבוצה שברגע שהיא תתארגן, ותמצא את האיזון שלה היא תהיה בצמרת.
    וכל העידוד,והתמיכה,וזה שהם נשארו איתה כל העונה,לא שווה כלום,אם ברגע האמת הם חושבים על השינאה לקבוצה אחרת,יותר מאהבה לקבוצה שלהם.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם על אני חייב להגן על וידוקה... הוא אף פעם לא אהד את לידס, נקודה. אין לך שום זכות לרדת עליו.
    ויופי שאתה אוהד הפועל ב"ש, דיברתי על הליגה האנגלית... כל אחד אוהד קבוצות שהן לא ממש מצליחות (למרות שהעונה הולך לכם לא רע, כל הכבוד).

אני רוצה להגיד לך, באמת כל הכבוד. כל הכבוד שכשלמנצ'סטר לא הולך נשארת אוהד של הקבוצה. פשוט תענוג. הרי כל האוהדים שבעולם, כשהקבוצה שלהם זוכה ב5 אליפויות מתוך 6 אפשריות בעונות האחרונות (או משהו כזה), אם הקבוצה שלהם טיפה תפשל הם ישר יעזבו אותה, אז מה שעשית באמת יוצא דופן.

עכשיו משה, בחיית, קאט ד'ה בולשיט. אוהדי לידס שנאו מאז ומתמיד את מנצ'סטר, בדיוק כמו שאוהדי ניוקאסל שונאים את סנדרלנד ואוהדי מילאן שונאים את אינטר. וביננו אנחנו יודעים שלידס לא הייתה יורדת ליגה גם אם היא הייתה מפסידה את המשחק הזה...

בוא נעשה הבדלה קטנה, ההתייחסות שלך צריכה להיות לליהי ולא לפולדאש, שכן הוא הכריז שהוא בעד לידס ולא בעד ארסנל. אז הטענות שלך צריכות לבוא לכיוון ליהי.
    כמו שכתבתי, זה בדם שלה לשנוא את מנצ'סטר, מה לעשות. ואין דבר שהיא תתעב יותר מאשר להגיש למנצ'סטר בעצם את האליפות. מה לעשות אולי יהיה להם קשה יותר במחזור הבא, אבל עדיין יש סיכוי שמנצ'סטר לא תיקח אליפות.

לפי התאוריה שלך, שאיכשהו במהלך העונה(נאי עדיין לא מבין איך) נותרת אוהד מנצ'סטר למרות שלא הלך לה וכו, אז פולדאש וליהי היו מזמן מזמן צריכים לעזוב את אלנד רואד, ראית איך הקבוצה שלהם נראית? אז זהו שהם לא עזבו, וכמו שאני נותרתי אוהד הבולס, ככה גם הם נותרו אוהדי לידס, ואין לך שום זכות לקרוא להם אוהדי נצחונות....

11. ליהי Member

משה,יש לך חוצפה שאין לי מושג מאיפה הבאת.
    אני אוהדת הצלחות?! אני אוהדת את לידס יונייטד!!! שכחת? אתה בחיים (ב-ח-י-י-ם) לא תוכל לבוא בעמדה של להגיד לי שאני אוהדת הצלחות,כי אתה אוהד של מנצ'סטר יונייטד. פאקינג מנצ'סטר יונייטד, עם התקציב הענק, האימפריה האדומה של הכדורגל העולמי, ואני אוהדת את לידס הקטנטונת שיש לה ברזומה 3 אליפויות (אחת מהם באוונטה),כשמנצ'סטר יונייטד כמעט אוחזת במעמד המכבי תל אביב בכדורסל בפרמייר ליג,אז איך אתה בכלל מעז לאמר שאני אוהדת הצלחות?! אם הייתי,הייתי בודאי אוהדת קבוצה יותר גדולה ומפוארת מלידס יונייטד, הרצון שלי שארסנל תנצח היתה אך ורק כי אני שונאת את מנצ'סטר מיום היוולדי, וכן, התפיסה הזאת גם נמצאת אצלי במונחים של לא אכפת לי שמכבי חיפה תקח אליפות כל עוד מכבי ת"א לא שמה את הידיים שלה על גביע האליפות. ואם אנחנו מדברים על אהדה של הצלחות, תהיה שניה הגיוני- אם באמת הייתי אוהדת הצלחות הייתי אוהדת מכבי ת"א או חיפה ולא הפועל ת"א, תחשוב קצת לפני שאתה מדבר,שמעתי שלפעמים זה עוזר.

12. Fernando Cavenaghi Member

באמת הגזמת, ליהי לא אוהדת הצלחות, ליהי אוהדת כדורגל משעמם.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנצור אתה מתעקש כמו שעשית בפורום אחר שניצן מנהל לפגוע ברגשות הכותבים. אני בהחלט משוכנע שליהי נעלבה מזה. פעם הבאה שתעלה בראשך הנבזי מחשבה רעה זו תיערך לך ההודעה.

14. ליהי Member

אין כמוך ג'ונתן
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

15. Fernando Cavenaghi Member

ההודעה נערכה ע"י המנהל הכל-יכול דייר.

בנצור בהודעה אחת פגעת בשני כותבים, ועוד אחד מהם מנהל. דברים כאלה לא יחזרו.