הליגה האיטלקית 2017/18 - המחזור ה-14 - מונטלה תחת מבחן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏24/11/17.

1. DRORIKO Member

מעניין מה יקרה קודם, אם מילאן יבינו שהם טעו עם מונטלה או שההתאחדות יבינו שהם טעו עם ה-VAR

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/17
  2. cmon city Member

או שמאסה עיוור או שהוא מכר את המשחק. אין הסבר אחר לדבר הזה..

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ללא עזרת הטכנולוכיה הגיע לנו מינימום תיקו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא שותף לדעה שדה רוסי מהווה סיבה כלשהי למחסור התארים שלנו בעשור האחרון. הוא היה שחקן ענק ברוב העונות והקשר הטוב והמבוקש באירופה בפיק הקריירה שלו. גם כאשר הביא למישהו כאפה ללא סיבה הגיונית, תמיד חיפה על זה עם יכולת אישית גבוהה.

הגבתי על הסטטוס הנוכחי שלו. "הוא לא פחות טוב מהסובבים לו" זה משפט מנותק לחלוטין.

*האשליות שלי לגבי העשור הבא קשורות לגדילה הכלכלית\מקצועית של המועדון ולא לחור כזה או אחר בסגל הנוכחי.

Bravo'Al'HaLancia ו-VAR אוהבים את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תלמדו לעשות את ההבדל בין פנדלים מטומטמים לפנדלים שלא היו. הפנדל של פיורה נכנס לקטגוריה הראשונה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם התכוונת לכך שקאייסדו עשה עברה טיפשית ברחבה על פאצלה, אז אני מסכים איתך, לפחות זה מה שאני ראיתי תוך כדי השידור. אבל כאוהד שצפה בלהט, אחכה קצת כדי לתת את הדעה הנקיה שלי. בכל אופן, הכותבים כאן טיפה מגזימים בגינוי השופטים וההחלטות שלהם. לא יודע איך קל, למשל, להחליט שהשופט טעה בפנדל של נאפולי נגד אודינזה.

http://cdn.corrieredellosport.it/images/2017/11/26/155606494-5f52395a-5dc4-4067-928e-aebb78f12820.Xxx

Juventus: Buffon; Barzagli, Benatia, Höwedes; Lichtsteiner, Matuidi, Marchisio, Alex Sandro; Douglas Costa, Mandzukic, Dybala

Crotone: Cordaz; Sampirisi, Ajeti, Ceccherini, Pavlovic; Rohden, Barberis, Mandragora, Nalini; Budimir, Tonev

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. תומר1989 Member

המשחקים מוכרעים על ידי שטויות של שופטים ששורקים פנדלים שלא היו ולא נבראו. זה פוגע בספורטיביות במקום לבוא לטובתה.
    כמה חבל שזה בא דווקא בעונה מעולה של הקאלצ'ו

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@uri הלכתי לצפות בעבירה שוב, באיכות צפייה קצת יותר טובה, אמרתי לעצמי שאולי אני מגזים, ואחריי צפייה שנייה - השופט שגה כשהוא לא שרק באותו רגע לפנדל והיה צריך את הVAR כדי לבצע החלטה נכונה. לא כל עבירה ברחבה צריכה להיות במצב ודאי לשער, קאייסדו פשוט פיצץ לפצאלה את הרגל. אין פה ספק בכלל.

uri אוהב/ת את זה.
  9. Don Joan Roman Member

הפנדל לטובתכם 100 אחוז מוצדק.
    אם השופט בנאפולי היה הולך לוידאו ומחליט פנדל לא היו לי תלונות.

Sent from my m3 note using Tapatalk

uri אוהב/ת את זה.
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוך כדי המחצית אני חושב לעצמי שיובנטוס אף פעם לא עלתה עם אותו הרכב פעמיים רצוף, הרוטציה של אלגרי חסרת כל גבול, החילופים שלו לא חוזרים על עצמם, המערכים משתנים... ומנגד יש את סארי. הם, גאונים מסובבים, פשוט שני הפכים.

Coutinho10, Don Joan Roman ו-Roma אוהבים את זה.
  11. Roma מנהלים

בפועל לסארי יש מה לחפש בספסל? בקישור יש לו ויש רוטציה סבירה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Roma מנהלים

בונוצ'י צריך לעבור לטורינו בשביל הבן שלו, בפועל לא בטוח שהבן שלו ישמח עם הכושר העכשווי שלו.

13. Don Joan Roman Member

אלגרי קיבל צעצועים חדשים אחרי שלקח 3 דאבלים והגיע פעמיים לגמר האלופות - לכן הןא מרשה לעצמו לעשות רוטציות כל כך גדולות.

לעומתו סארי לא לקח כלום והוא רואה הזדמנות פז לקחת מהראשון את התואר ככה שמבחינתו אותם 11 ישחקו כל עוד הם יביאו לו נקודות

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולברדה, זידאן, סימאונה, מרסליניו (כל הטופ 4 של ספרד), ז'ארדים, לפעמים גם פפ, קונטה ופוצ'טינו. באיטליה זה פחות נפוץ אבל זה עובד אצל ג'ימפאולו, מראן, אינזאגי, ולפרקים גם אצל אלגרי.

מקווה שEDF יצטרף לרשימה הזו כבר מהמחזור הקרוב.

Gianzola ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. AS R Member

לא רואה למה המשחק הזה היה בדרך הבטוחה לעוד 1-0 קליל. השער של רומא הגיע רק בדקה ה-60 וכשרומא מתקשה מול ההגנה הנוקשה של גנואה וכמעט לא מצליחה להגיע למצבים. דזקו לא היה בכלל במשחק וגם נאיינגולאן נראה פחות מפוקס מבדרך כלל, כמו גם פרוטי.
    אני מסכים עם זה שגנואה נראתה כמעט חסרת סיכוי לכבוש, כמובן שזה השתנה עם הפנדל, הכרטיס האדום והכניסה של לפאדולה.

-
    היית מציע לעבור לשחק עם גונאלון במקום דה רוסי ? גם על הצרפתי אני לא יודע אם אפשר לסמוך כרגע כקשר האחורי המוביל של הקבוצה.