הליגה האיטלקית 2017/18 - המחזור ה-35- דרבי ד'איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/4/18.

?

האם נאפולי בסוף המחזור תשיג את הפסגה?

1. לא, יובנטוס חוזרת ממילאנו עם הנקודות

6 הצבעות
    42.9%
  2. לא , יובנטוס שומטת נקודות אך נאפולי לא משיכלה לנצח

3 הצבעות
    21.4%
  3. כן. מריחים את האליפות

5 הצבעות
    35.7%
  4. לא, יובנטוס ונאפולי מנצחות.

0 הצבעות
    0.0%
  1. DRORIKO Member

לא שלחורינו יש יותר מדי כבוד עצמי אבל אני מקווה שעדיין נשאר להם טיפה כזה והם לא יעשו בית שאן. כך או כך אנחנו לחלוטין תלויים בעצמנו ולא צריכים טובות, בטח לא מחורינו.

2. SerieA Il Capitano

חחחחחחח התכוונתי אלינו בכלל!

טורינו לאציו כעת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

עם כל המחזור המטורף הזה כבר שכחתי מהמשחק חחחח

SerieA אוהב/ת את זה.
  4. תומר1989 Member

כל העניין של החגיגות המוגזמות והזיקוקי דינור כבר אמרתי שדבילי לחלוטין על משחק שבסופו של דבר נכנס רק לארכיון ולא לפנתאון

כנראה שהתחושה בנאפולי הייתה רק מתי יובה יאבדו נקודות ושכחו שהם צריכים בעצמם לנצח.

בכל מקרה גם בנאפולי וגם ביובה צריכים שדרוג מערכות רציני לעונה הבאה

5. DRORIKO Member

אגב משחקים שנשכחו, כזכור לכם כתבתי אתמול סקירה לקראת ספאל-ורונה. אז ספאל עשו היום ניצחון גדול והורידו את קייבו מתחת לקו האדום. תכלס לספאל הרבה יותר מגיע להישאר מאשר לחמורים

6. Raulito Madridista

אולי נאפולי צריכה שיובה שוב תרד ליגה כמו ב-2005/06 ואז היא תוכל לקחת אליפות, איזה מפגן של לוזריות, יאווראדי. או.קיי, משחק חוץ קשה, אבל אליפות היסטורית על הפרק, ככה לקבל שלישייה ללא מענה? אפשר לצחוק על היגואין כמה שרוצים, אבל יובה לקחה את שחקן ההכרעה הטובה ביותר בסרייהA בשנים האחרונות - וזהו הוא. בנאפולי היו רוצים שהוא ישחק אצלם לפחות לערב אחד. דיבאלה בעונת שיא אישית אבל מרגיש שזה יותר 'פיקים' פה ושם, והיגואין הוא זה שכובש לאורך יותר זמן.

מילה לגבי ספאלטי ואינטר - זה שידוך טוב, אפשר לחשוב שעומדים בתור כדי לאמן את אינטר, הוא בנה קבוצה חזקה יחסית. מבחינתי לפחות מעמדו לא על הפרק. מצד שני, אינטר בעונה בלי אירופה לא תהיה בטופ4, אז מה יהיה בעונה הבאה שכן יהיה את עומס המשחקים? וזה לא שהליגה האירופית מפתה עכשיו מלא שחקנים להצטרף לאינטר. רומא עדיין עסוקה, גם נאפולי שיחקה באירופה, גם לאציו הגיעה לשלב מכובד בליגה האירופית וזה פגע בהן בליגה.

7. DRORIKO Member

שמע דור, אני גרופי של ספאלטי, בקיץ כתבתי שאינטר סוף סוף השתדרגו בעמדה הכי בעייתית שלהם. הבן אדם השנה כשלון. חייבים להגיד את זה. עזוב רגע את ניהול המשחק המביך אתמול, אינטר שלו לא נראית כמו כלום במהלך כל העונה(להוציא את החודשיים האלה שהם היו סבבה). אגב הציפיות הגדולות שלי מאינטר היו גם כי הטעו אותי וגרמו לי לחשוב שסבאטיני הולך להיות המנהל המקצועי שלהם, בסוף מסתבר שהוא הגיע על תקן אגרטל(באמת נראה לי מוזר שהוא מביא איזה בינונימי כמו ואלרו)

8. טל. Member

מה זה ''שידוך טוב''?

זה שידוך טוב אם הוא עומד ביעדים, ולא טוב אם לא עומד ביעדים.

יש הרבה מאמנים גדולים מהחיים שאינטר יכולה להנחית אצלה במקום ספאלטי.

לא ממהר להספיד אותו דרך אגב. אני אוהב את ספאלטי ומעריך אותו - אבל אם הוא נכשל בהשגה של מקום 4 (ולדעתי רוב הסיכויים שזה מה שיקרה) אז זה מחוייב המציאות שהוא יפנה את מקומו למישהו אחר.

9. alexshw Member

לא יודע יש משהו רקוב באינטר. זכור לי שליפי בשיא הקריירה שלו שהוא לחלוטין אחד משלוש-ארבע המאמנים הטובים בעולם, הגיע לאינטר סיים רק רביעי ונפרד אם אני לא טועה בתחילת העונה השנייה אחרי הדחה משפילה להלסינבורג של פריצה(או שהוא הלך לפני זה? לא כל כך משנה).
    גם שורה של שחקנים גדולים שלא הצליחה לבוא לידי ביטוי במועדון.
    משהו פה מוזר. ספאלטי עד עכשיו עם קריירת אימון בהחלט טובה. לא זכור לי איזשהם נפילות שלו אלא להיפך טביעת יד טובה במועדונים.

10. DRORIKO Member

אף אחד לא מספיד אותו, הוא פשוט נכשל העונה. קורה לגדולים ביותר.

11. Dayatso #BlackAndWhite#

בתוך שבוע קוליבלי מחיה את סיכוי האליפות של נאפולי וקובר אותה.
    מה פיני גרשון אמר מישהו זוכר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. DRORIKO Member

דווקא אהוב ליבך הצליח שם לא רע :p

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון סופר חשוב של פיורנטינה שנשארה במאבק על אירופה לאחר ששלושת היריבות ניצחו את המשחקים שלהן.

אטאלנטה 58 (לאציו ח, מילאן ב, קליארי ח)
    מילאן 57 (ורונה ב, אטאלנטה ח, פיורנטינה ב)
    סמפדוריה 54 (סאס ח, נאפולי ב, ספאל ח)
    פיורנטינה 54 (ג'נואה ח, קליארי ב, מילאן ח)

2 מקומות. 2 קרבות ישירים.

**
    "לוזרים" כפי שאני מבין את המושג זה לנצח, ואז להפסיד the ones that count. אצל נאפולי, הניצחון היחיד בחמשת משחקי החוץ האחרונים הגיע ברגע מאוד מפתיע ולא שגרתי (נגיחה בדקה 90 באליאנז). ההפסד היום הוא ה"עסקים כרגיל" שלה, לא הניצחון על יובה.

14. alexshw Member

נכון אבל מבחינת ליגה איטלקית בתקופה שהכי הטיבה עם אינטר כאשר הפרשה הידועה פשוט פירקה את כל יתר יריבותיה. פגעה בהן ללא מעט שנים.
    במציאות הזו גם מנצ'יני לקח אליפויות שם. כמובן מה שעומד לזכותו של מוריניו זה הזכיה באלופות.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Raulito אף אחד לא אומר בתור לאמן את אינטר (לפחות לא מאמן בכיר ומוכח), אבל זה לא אומר שההתפרצות שלנו פה על ספאלטי היא לא נכונה. כשלא ניצחנו במשך חודשיים, כולל קבוצות כמו ספאל וקרוטונה בבית, לא ראיתי אף אחד שיצא עליו יותר מאשר על השחקנים כאן. במשך כל העונה הזו, גם בחלק הקשה שלה, לא הפסקנו להאמין בו וביכולת שלו להביא את אינטר לגבהים שאחרים לפניו לא לקחו וגם לא יכלו לקחת. אתמול היה סוג של כאפה לפנים והכרה במציאות שספאלטי מאמן מעולה מבחינת רמת הכדורגל (ואין לערער על כך), אבל האם הוא יכול להוביל את אינטר למאבק ממשי על תארים? התחושה שלא. עזבו מקום 4 או לא בסיום העונה, עצם זה שעד עכשיו לא הבטחנו אותו זה גם סוג של כישלון, אם נתחשב במקום שהיינו בו בסוף דצמבר. רומא ולאציו חזק במפעלים האירופאיים העונה, שתיהן הגיעו לשלבים מאוחרים, ואינטר יכלה לנצל את זה. מה קרה? הצטרפנו לקריסה שלהן ולא רק זה, היינו בקריסה הכי חדה. אני חושב שיש הרבה פרמטרים שמסנגרים עליו, כמו הסגל המצומצם והעובדות שהוא הצליח להעמיד הגנה ברמה הכי גבוהה שיש ביחס לכלים שיש לו, ושהתקפית הוא סבל מיכולת נוראית של קנדרבה בכל העונה ופריסיץ׳ רוב העונה.
    מה שאני רוצה לומר זה שמבחינה מקצועית, אין לי תלונה עיקרית כלפי ספאלטי. השתמש בשחקנים לא נכונים? גם מוריניו היה משחק עם מונטארי, לא נורא. אבל בשביל להצליח באינטר הנוכחית, צריך הרבה מעבר ליכולת מקצועית. צריך גרינטה, אופי חזק. לדעתי אין לו את זה ובגלל זה אני לא רואה את השידוך הזה מצליח מבחינה הישגית בעתיד.
    האם ספאלטי צריך ללכת במקרה שאין מחליף ראוי? לא, ואני חוזר בי ממה שאמרתי בסערת הרגשות אתמול. אבל רוב הדברים, גם אם נכתבו בצורה אימפולסיבית, משקפים את דעתי בצורה קרה.

הקורבן האמיתי מאתמול זה סנטון. הבן אדם קיבל איומים על חייו, ומה שעצוב, לא בפעם הראשונה העונה. אני מתעב אוהדים שעושים דברים כאלה, אין שום סיבה ששחקן יקבל יחס כזה רק בגלל שהוא לא ברמה, כי אז כל הקורבה נורד היה צריך להיות במעצר על השחקנים שעברו כאן בשנים האחרונות. הוא לא אשם שמשחקים איתו למרות שהוא לא ברמה, ואני בטוח שהוא נותן הכל על הדשא, זה פשוט לא מספיק ואף פעם לא יספיק. מקווה בשבילו שימצא מועדון שיתאים לרמתו, ושיעזוב את אינטר. זה יהיה טוב לכל הצדדים.

DRORIKO ו-SerieA אוהבים את זה.