הליגה האיטלקית 2017/18 - המחזור ה-35- דרבי ד'איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/4/18.

?

האם נאפולי בסוף המחזור תשיג את הפסגה?

1. לא, יובנטוס חוזרת ממילאנו עם הנקודות

6 הצבעות
    42.9%
  2. לא , יובנטוס שומטת נקודות אך נאפולי לא משיכלה לנצח

3 הצבעות
    21.4%
  3. כן. מריחים את האליפות

5 הצבעות
    35.7%
  4. לא, יובנטוס ונאפולי מנצחות.

0 הצבעות
    0.0%
  1. SerieA Il Capitano

נאפולי כל כך עייפה שהיא עשויה להפסיד נקודות בכל עת. זה לא גמור עד השניה האחרונה.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שלכולם ברור שהמאבק על המקום בצ'מפיונס מרתק, אבל חשוב להדגיש גם כמה הוא עלול להשפיע על איך תיראה הליגה בשנים הבאות.

אם אנחנו לא מעפילים אז כל ההתקדמות שאמורה לקרות בשנה הבאה עם ייצוב המאזנים וההעפלה לחצי גמר הצ'מפיונס תעצר. לאציו לדעתי לגמרי מיקסמו את הרמה שהם יכולים להגיע אליה בלי הכסף שמגיע עם העפלה לצ'מפיונס(ומכירה של SMS בלבד אולי תניב להם סכום ענק של כסף אבל יהיה להם קשה לנצל את הכסף כדי לשחזר את ההצלחה של העונה), ועד כמה שאני מבין גם אינטר במצב שאי העפלה לאירופה תביא עליהם קיץ שחון.

בקיצור, נוצר מצב ש2 הקבוצות שיעפילו אמורות לבצע התקדמות גדולה מאוד בעוד לקבוצה שלא תעפיל לגמרי ייעצר המומנטום. לא מופרכת בכלל סיטואציה שסיום במקומות 3-4 העונה יהיו ההבדל בין קבוצה שבשנים הבאות תהיה קונטנדרית לאליפות לבין קבוצה שתאבק על מקום ברביעייה הראשונה.

3. DRORIKO Member

הפועל תל אביב גם מתמודדת על הטופ 4? טוב זה חדש לי

4. טל. Member

במאבק על מקום 3-4 (או "המאבק נגד מקום 5" כפי שאני אוהב לקרוא לו) רומא נמצאת בעמדת נחיתות פיזיקלית, אבל בעמדה עדיפה מתמטית.

עמדת נחיתות פיזיקלית - כי הם היחידים עם עומס משחקים מהצ'מפיונס.
    עמדה עדיפה מתמטית - כי יחסית לאופוזיציה, תיאורטית, הם היחידים שיכולים לקחת 12 מ-12 עד סיום העונה. לעומת זאת לאציו ואינטר נפגשות ביניהן, אז הן לא יכולות שתיהן לקחת 12 מ-12. אחת מהן (או יותר נכון לפחות אחת מהן) היא bound להפסיד נקודות.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שתוך כדי כתיבת התגובה הזו נזכרתי בדיבורים דומים בישראל בתחילת העשור הנוכחי, שקבוצה שתתנהל טוב ותשכיל להעפיל לצ'מפיונס ליג פעמיים רצוף תיצור פה שליטה מוחלטת בליגה. לא קרה בסופו של דבר וכבר פחות רלוונטי להיום.

(לגמרי אוף טופיק).

6. תומר1989 Member

אני מסתכל קדימה

אינטר לא תתפרק במקרה של אי העפלה לטופ 4 אבל זה יוביל כנראה לעוד קיץ שחון שיכול להוביל לעוד עונה במקום 5-8.

יובנטוס תאבד אליפות ותחזור שנה הבאה לקרוע את הליגה כרגיל.

7. טל. Member

לא בטוח על יובה. יובה בסוף מסלול.
    שנה הבאה דף חדש, מאמן חדש ושחקנים חדשים... מרחבה לרחבה... אם יהיה יותר טוב או יותר רע? - לך תדע.

EO11 אוהב/ת את זה.
  8. SerieA Il Capitano

אם אלגרי הולך וסארי נשאר - הכל פתוח בשנה הבאה.

אבל רגע, עוד לא נגמרה הנוכחית.

9. SerieA Il Capitano

אני פחות חושש מההגנה של ד'אמברוזיו. אני חושב שהוא מגן היטב על האגף שלו. עם זאת הוא ללא ספק יצטרך עזרה מפריסיץ' בהגנה על מי שלא יהיה שם מולו. בעניין קאנסלו, מי שאני הייתי פותח עימו הוא קאנדרבה, למרות העונה המזעזעת. לא מכיוון שאני חושב שקאנדרבה יתרום רבות בהתקפה, כי לאחרונה הוא אפילו הפסיק למסור כשצריך - אלא דווקא בשל התרומה בהגנה שקראמו לא יוכל לתת. הוא לא מספיק מנוסה. דווקא עדיף לשמור אותו כקלף מהספסל לעת צרה.

מבחינת יובנטוס יש שאלה קשה האם הם צריכים "להסתער" או לחכות ברוגע למחצית השנייה שם הם יכולים "לעקוץ" כשאינטר תהיה עייפה. המשחק יהיה קשוח ומאסיבי ביותר. עם זאת המתנה של זמן רב עד לחיצה על הדוושה עשויה לעלות ליובה ביוקר.

מבחינת אינטר, אם יובנטוס תחכה מאחור ולא תתקיף - יהיה לנו קשה מאד להבקיע. ליובנטוס הגנה חזקה וגם נאפולי התקשתה מאד להגיע למצבים (אף שהיא כן הגיעה). ההתקפה שלנו, אם אין איזושהי מתפרצת - צפויה מאד ויובנטוס לא אמורה להתקשות בעצירתה. לפיכך אני במקום ספאלטי הייתי מקווה שיובנטוס תנסה לשלוט במגרש ואז יוצא למתפרצות מהירות עם פריסיץ', קאנדרבה וקאנסלו.

אני מצפה למשחק גדול מברוזוביץ' וראפיניה. אנחנו נזדקק לשניהם. מקווה שוסינו ייפתח ולא ואלרו, מכיוון שאחרת ידרסו אותנו בקישור.

אין לטעות - זה משחק שחובה לנצח. אינטר חייבת לנצח את כל משחקיה. הפסד יהיה בבחינת מכה קשה ביותר.

ושיהיה דרבי ד'איטליה נפלא, פרסומת לליגה, משחק מעניין ומרתק.

עבורי הוא בטוח יהיה מעניין, מקווה שגם עבור הקהל הניטרלי.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש דרבי איטליה שהוא לא חובה ניצחון?

טל. ו-SerieA אוהבים את זה.
  11. SerieA Il Capitano

לא, אבל מחר ביתר שאת. ההשלכות של הפסד יכולות להיות גרועות מאד.

12. טל. Member

אני מקווה שרומא תעלה היום עם קייבו בראש, ולא עם קייב בראש.

עם כל הכבוד לצ'מפיונס - מעידה היום בבית, עלולה להיות הרת אסון מבחינת רומא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

"יובה נגד כולם" - זו הכותרת של הקוריירה הבוקר.

וכמה יובה טובה כשהיא עם הגב אל הקיר...

פחות מ-9 שעות למשחק.

אלגרי באמת ייפתח בלי דיבאלה?!

HOLY COW אם דיבאלה יעלה בדקה ה-60 נגד קאנסלו עייף או ואלרו שיחליף את וסינו.

https://pbs.twimg.com/media/Db2r1X5X4AAw57O.Xxx:large

uri אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

מה הפליאה? הוא בתקופה רעה מאד, יותר מזיק מתורם. זה שקוראים לו דיבאלה לא אומר שהוא חייב להיות באנקר בהרכב, להזכירך השנה הסתדרנו בלא מעט משחקים שהוא לא שיחק, כולל בברנבאו לא מזמן, אנחנו יכולים לנצח אתכם גם בלעדיו(שוב, זה בהנחה שהוא באמת לא ישחק, אולי בסוף אלגרי כן יבחר לתת לו את הקרדיט)

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רגוע בכל הקשור למשחק ההגנתי שלנו, הוכחנו העונה שאנחנו מסוגלים להתגונן טוב ולא לספוג נגד קבוצות חזקות מאיתנו כמו יובה ונאפולי. החשש שלי הוא שלא נצליח לייצר שום דבר בהתקפה, פריסיץ' וקנדרבה צריכים להתעלות על עצמם היום, אחרת איקרדי ישאר מבודד כל המשחק ולא יהווה פקטור משמעותי בהתמודדות. ראינו כמה קל לשתק את איקרדי כהצמד קנדרבה את פריסיץ' לא בעניינים.
    בסיטואציה אחרת, הייתי חותם על תיקו מאופס סטייל התיקו בסיבוב הראשון, אבל אנחנו במצב שאין לנו את הפריביליגיה לאבד נקודות מעכשיו ועד סוף העונה.