הליגה האירופאית: פורטו אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏16/9/10.

1. hai80 Member

טיאגו במקום ראול גארסיה ומרידה במקום פורלאן , WTF ?

2. riquelme1 Member

הסגל של אתלטיקו השתדרג מהעונה שעברה.

בכל מקרה, אני מסכים עם חי, וטענתי מה שהוא טוען עוד לפני העונה, דייגו קוסטה הוא חלוץ בינוני שלא הרשים אפילו בויאדוליד (7 שערים בלבד), אין לו מקום בהרכב של אתלטיקו, וגם לא בספסל. חוץ מיזה לאתלטיקו חסר כרגע שחקן כמו חוראדו והיה טיפשי מאוד לשחרר אותו בתזמון הזה, על ההשאלה של סאלביו המצויין כבר אמרתי מספיק, לא היה צריך להשאיל אותו, בטח לא על שחקן שהרשים מאוד בדקות שקיבל, שחקן בן 20 ששיחק בסה''כ חצי שנה ועלה 10 מיליון יורו, בטח שהוא עדיף על דייגו קוסטה החלש.

ומה עושה קיקה במחצית? מוציא את פורלאן וראול גארסיה, ומכניס את טיאגו ומרידה, ומשאיר את קוסטה על המגרש.

הנה גם קיקה מוכיח שהוא עדין מאמן בינוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/10/10
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורלאן פתח העונה בכל משחק ושיחק כמעט עד סוף המשחק כמעט בכל משחק מגיע לו לנוח לקראת סביליה

טיאגו נכנס וכבר עושה שינוי..תנו צ'אנס למרידה,עד עכשיו הוא שיחק קיצוני ימני וזה בכלל לא התפקיד שלו..עכשיו קשר מאחורי חלוץ וכבר סחט פנדל

1-1 משער של סימאו..ב 5 דקות האלה נראינו יותר טוב מאשר כל המחצית הראשונה

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בגלל רגעים כאלה אני אוהב כדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אווירה מפחידה בספליט.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה נתנה רבע שעה טובה(עד דקה 60) ומאז נרגעה והגיעה רק לחצאי מצבים(גם זה בקושי)

תיקו משקף..עם הניצחון של רוזנבורג אנחנו עדיין במצב לא רע וניצחון במשחק הבא בבית על רוזנבורג ישים אותנו במצב מצוין לקראת הסיבוב השני של המשחקים..

7. yocki land Member

תוצאות בולטות מהחלק השני של הערב:
    סיטי-יובה 1:1
    אתלטיקו-לברקוזן 1:1
    את התוצאה הגבוהה הערב מספקת ספורטינג ליסבון עם 5:0 ענק על לבסקי סופיה.

ועוד פעם השדר הנודניק טען שאתלטיקו לא הפסידו משחק ביתי באירופה מאז 1999.

איזה שינוי שהמפעל הזה עבר מאז שהוא היה גביע אופ"א ושלבי הבתים המשמימים עם 5 קבוצות לעומת הדרמות פה והקבוצות הלא רעות בכלל שמשתתפות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/10/10
  8. hai80 Member

אני מרגיש פספוס , היינו הרבה יותר טובים מלברקוזן , שלטנו כל המשחק בכדור, במחצית הראשונה עוד לברקוזן הגיעה פה ושם להזדמנות אבל במחצית השניה פשוט שיתקנו אותם , מרידה וטיאגו הביאו את השינוי, אבל עדיין אני מרגיש פספוס ומרגיש שעם אגוארו הקבוצה הזאת הולכת להאבק חזק על האליפות , לא פחות.

9. riquelme1 Member

ראיתי את המשחק עד הדקה ה75, היה שינוי, אבל ממש לא יותר מדי דרמטי, חוץ מהחמצה גדולה של רייס(איך הוא לא שם את זה ברשת?), אתלטיקו שוב הייתה שבלונית והקשתה להגיע למצבים.

חיי, מצד חד אתה אומר שהסגל לא ארוך וצמד אחד אתה מפנטז על האליפות. ביכולת הזאת אתלטיקו לא תזכה באליפות בחיים, הסגל שלה לא מספיק ארוך והקבוצה לא מרשימה יותר מדי עד עכשיו.

דרך אגב, הפנדל לא היה ולא נברא, הכדור כבר היה מחוץ למגרש שהפילו את מרידה.

10. hai80 Member

אני חושב שאם מרידה יעשה את השינוי כפי שעשה היום , וטיאגו ימשיך ביכולת הטובה שלו אז שים את אגוארו במקום דייגו קוסטה ויש לך קבוצה לדרג א' לכל דבר. אגב החיסרון של גודין לא הורגש בעליל, ואני לא מבין למה הביאו את פליפה לואיס , הוא אומנם טוב אבל לא רואה הבדל בין המשחק שלו לשל אנטוניו לופז.

ומסכים איתך בקשר לפנדל, מרידה יצר מגע עם הבלם.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/10
  11. alexshw Member

למה הקבוצות המובילות בארץ לא עוקבות אחרי שחקנין באטה בוריסוב?
    מדובר בקבוצה צנועה, אינני חושב שמדובר בשחקנים יקרים מדי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/10
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הרגע הדרמטי של הערב בלי שום ספק. הא וגם בגלל רגעים כאלה אני אוהב כדורגל, מיותר לציין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. hai80 Member

שמת לב שפה ושם הדקות היו 5 ו7 ? בתוך תוספת הזמן? למה השופטים הוסיפו כ"כ הרבה זמן ? לא ראיתי ת'משחקים אבל מוזר שבשני משחקים הוסיפו כ"כ הרבה זמן , מעניין אם באמת היו צריכים להוסיף כ"כ הרבה.

14. cazzo Il Capocuoco

זה השדרן הכי פסיכי שאני מכיר באיטליה (בעצם יש לו עוד איזה 3-4 מתחרים אבל בכל זאת...) ולא נראה שיש עוד שדרן בעולם שיגיד בגולים של הקבוצה שלו: "הרשת מתנפחת!!!הרשת מתנפח!!!".

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

להחתים את השדרן הזה ומהר, ענק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

קאבאני מאכיל את כולנו כובעים כמעט בכל משחק מאז פתיחת העונה, כאילו הוא נולד מחדש, רק הפעם בתור סקורר קר רוח ולא אותו מחמיצן המוכר מהעבר.